Maasikas ja Delisa

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Maasikas ja Delisa

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 23. juuli 2007, 15:25

Maasikas tuli meie koju 22. juulil. Autosse minnes siblis natuke transtpordipuuris ja mõne ajapärast jäi magama. Kodus ootas teda kass nimega Rosin. Rosin oli alguses väga üllatunud, et mis elukas küll see on. Aga nüüd jooksevad kahekesi teineteist tagaajades mööda tube ringi. Maasikal on kõik toa nurgad ja kapialused läbi käidud. Käib ilusti liivakastil ja öösiti magab puuris. Puuri läheb magama ta ka päeval, kui uni peale tuleb.
Kodus me kõik imestame, kuidas saab üks loom nii armas ja vahva olla. Eriti meeldib meile kui ta jookseb kiiresti, sest seda on väga naljakas jälgida. :hihi:
Siin ka Maasikast üks pilt:
Pilt
Tervitame teisi tuhkruomanikke! :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Gerly » 23. juuli 2007, 15:31

Oi näe Marcuse õeke on siin. Marcus lehvitab teile:) Ja Nublu ka:)
Marcus ja Nublu tuhnivad siin ringi!
Gerly
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 24. juuli 2007, 19:51

Gerly kirjutas:Marcus lehvitab teile:) Ja Nublu ka:)
Maasikas lehvitab vastu!
Mõned pildid veel :hihi:
Pilt
Pilt
Pilt
Muidu Maasikas on väga tubli, teeb oma hädad kõik sinna kuhu peab jne. A täna sai väikse pahandusega hakkama, aga meie olime selles rohkem ise süüdi, nimelt tegi ta veidi kaevetöid lillepotis. :razz:
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Gerbil » 24. juuli 2007, 21:26

Ärge ajage tuhkruisu peale! :bang:

Maasikas paistab äärmiselt tubli ja hakkaja kratt olevat!
Väga armas tuhkur! :biglove:
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas wolflady » 26. juuli 2007, 16:52

Kuidas ma saan siia oma Lobost pilti panna? :o
wolflady
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn ja Saue
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Sun » 26. juuli 2007, 21:25

Ta on nii armas :hihi:Edu!
Milly&Volf
Sun
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 206
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Jõhvi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 27. juuli 2007, 13:33

Sun kirjutas:Ta on nii armas

Seda ta tõesti on :happy:
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 31. juuli 2007, 12:17

Maasikas on olnud nüüd meie juures natuke üle nädalaaja. Suuri pahandusi ta korda pole saatnud. Kõik on väga vaimustuses temast. Aga mõni kes meil külas on käinud on teda kartnud :huh:
Eile õhtul oli meie majas suur paanika : Maasikas kadunud. NO mitte kuskil polnud. Alles ta jooksis ja müras mööda tuba ringi ja järsku enam polnud. Nagu oleks õhku haihtunud. Kõik uksed, aknad olid kinni, nii et väljas olla ta ei saanud. Otsisime siis kõik koos teda taga toas. Kõik nurgad, kõik kapialused vaatasime läbi. No, ei olnud. Ma muutusin järjest kurvemaks ja kurvemaks, lootes, et ta ise ikka kuskilt välja tuleb. Kui järsku mu õde karjus: " Ülesse leidsin." Oehh, kui õnnelik ma siis oli. Maasikas oli maganud meie garderoobis, riiete sees magusat tuhkruund :happy:
Üks pilt kah temast, mis moodi ta oma puuris magab: Pilt
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas aiku » 12. august 2007, 11:03

Maasikas on väga armas! Meie Montyga väga sarnane, sest õde-venda nad ju on. Monty on nüüdseks küll päris tublisti kosunud. Aga selle kadumise eest tahaks küll hoiatada. Meil juhtus eelmine aasta Monty poolõe Sabrinaga nii, et ta puges kraanikausi all olevasse auku, kust torud seina sisse lähevad. Samamoodi oli jäljetult kadunud, ei osanud kusagilt otsida. Ta oli ikka peaaegu kaks päeva kadunud. Olime juba lootuse peaaegu kaotanud. Õnneks aga panin alla trepikotta kuulutused üles ja siis helistaski teise korruse elanik (meie oleme viiendal), et tal keegi krabistab ventilatsioonisahtis. Nii saimegi oma armsa Sabrina kätte. Seejärel naelutasin kõik augud elamises kinni, kust vähegi võiks üks tuhkur läbi mahtuda. Ja ta mahub isegi kõige võimatumatest kohtadest läbi. Ole valvas ja elimineeri juba eos kõik võimalikud õnnetused.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 31. august 2007, 21:00

Maasikas ja kass nimega Rosin saavad läbi nii :
Pilt
Näib nagu oleksid parimad sõbrad? Aga tegelikult meeldib Maasikale teha nii:
Pilt
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Sun » 02. september 2007, 19:14

Õhh kui armsad nad on! :biglove:
Minu kass kahjuks kardab mu tuhkurt :dry: aga see eest saab ta hästi läbi koeraga;)
Aga nad on sul tõesti armsad!!
Milly&Volf
Sun
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 206
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Jõhvi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 14. september 2007, 20:16

Maasikas on minu juures olnud nüüd kaks kuud. Ja elu koos temaga on väga põnev. Enam ta ei hammusta üldse kedagi, okei, väljaarvatud kass, kellega nad mänguhoos väga hoogsasti müravad. Käib ikka ilusti liivakastis hädal ja on muidu tubli. Kuigi vahel juhtub ikka, et mõnest lillepotis kaob muld, aga nüüd oleme oma lilled ja kõik kohad nii ära kindlustanud, et ta ei saa kaevama minna. See eest käime õues kaevamas. Õues talle meeldib väga. Kohe kui õue saab, hakkab pihta üks trall ja jooksmine.
Mõned pildid ka:
Pilt
:hihi:
Viimati muutis Marilin 10. november 2007, 19:41, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marbeia » 15. september 2007, 09:53

Üli numpsukas on ikka :happy:
Tuhkru tüdrukud on ikka vapustavad.
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 16. september 2007, 16:00

Eks nad kõik ole vapustavad! :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Gerly » 24. oktoober 2007, 14:28

Üli armas on ta :-)
Varsti siis näeme ka lähemalt :wink:
Marcus ja Nublu tuhnivad siin ringi!
Gerly
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 30. oktoober 2007, 22:41

Maasikas on tõeline sületuhkur, esimesel võimalusel roniks kohe sülle, okei, kui just midagi põnevamat silmapiiril pole. Õues käime temaga tihti, kui natuke aega õues siblitud, hakkab ta ronima mööda püksisäärt ülesse, siis võtan ta sülle ning ta ronib mulle kapuutsi sisse ning uurib ümbrus talle väga meeldib seal.
Kui Maasikaga jalutamas käia, siis väga paljud vaatavad kohe järgi, mis imeloomake see on, sest Raplas minu teada ühtegi teist temasugust ei ole. On tuldud juurde ja küsitud mis loomakse see on, mida ta sööb, suureks kasvab ja muid sellised küsimusi. Aga on tuldud ka juurde ja paljudel on esimeseks reaktsiooniks, oiiiiiiiiii kui armas, issssand kui nunnu ta on ja oiii kui armasad punased traksikesed tal on :-D.
Maasikas on kõikide lemmik, eelkõige minu. Varsti loodame minna ka teiste tuhkrutega jalutama :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Gerly » 30. oktoober 2007, 22:50

Jah me käime ka jalutamas tihti. Siis ikka uuritakse ja puuritakse mis asi see selline olevus on. Ja meil armastavad ka ronida mööda püksisäärt ülesse. Marcusele meeldib väljas alati kapuutsi sisse magama minna :-D
Aga jah me ootame teid siia külla :happy:
Marcus ja Nublu tuhnivad siin ringi!
Gerly
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 10. november 2007, 19:55

Jeeee, talv tuleb, seda on arusaada ka Maasikast, kui eelmine nädal Tallinnas tuhrutega jalutamas käisime ja Maasikas ka oma õe Marbeiaga kohtus, siis Maasikas oli temast palju tumedab näos, ja nüüd siis järsku on ta palju heledam :-)
Maasikas muidu on väga tubli. Meeldib talle ka väga lumi. Üks pilt ka, kus on näha, et ta on heledamaks muutunud:
Pilt
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marbeia » 12. november 2007, 08:37

Juba päris heledake teine.
Täitsa lume värvi juba!
Maasikas hakkab täitsa Marbeia moodi juba minema,
aga noh õdede asi :-D
Nunnukas .
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Gerly » 13. november 2007, 15:05

Kuule tõesti heledam :happy:
Aga jah Marcus ka näost valgeks läinud.
Suguvõsa värk :-D
Marcus ja Nublu tuhnivad siin ringi!
Gerly
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Heleri » 26. november 2007, 17:01

Saladuskatte all võin öelda et enamus tuhkruid lähevad talve saabudes näost heledamaks :wink:
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 26. november 2007, 20:28

Heleri kirjutas:Saladuskatte all võin öelda et enamus tuhkruid lähevad talve saabudes näost heledamaks :wink:

Jaaa, ma teadsin seda küll, aga ta kuidagi nii järsku muutus heledaks :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 02. jaanuar 2008, 23:03

Räägin nüüd midagi teile, mis juhtus minu hooletusest. Nimelt esimese jaanuari õhtul kella üheksa ajal kadus ära minu Maasikas. Olime Tallinnas, minu tädi Getteri juures. Elab ta lasnamäel, ühe toalises korteris. Enda hooletusest olin jätnud praokile vannitoa ukse ja Maasikas läks muidugi sinna ning jäi ka sinna. Ta oli läinud wc-poti taga olevasse auku, mis oli seina sees, sealt läksid torud ja mis kõik veel. Alguses mõtlesin, et ehk on tal seal soe, et näiteks magab seal. Läksin magama lootes, et ta tuleb hommikuks ikka tagasi, et varsti peab ju loomal nälg ja joogijanu tulema. Hommikul ülesse ärgates polnud temast ei kippu ega kõppu. Kui õhtul oli kuulda, kuidas ta seal krabistas, siis täna ei olnud midagi kuulda. Mina nagu ikka sattusin juba paanikasse. Helistasin ja küsisin paljude käest järgi, kas on võimalik, mööda torusid tal minna ka kõrval korteritesse? Jah on täiesti võimalik see, aga loogiline on, et ta on alla poole läinud kuskile. Niisiis läksime keldrisse (esimesel korrusel oli korter meil), võtsin kaasa piiksumänguasja, mille peale ta tuleb kohale, piiksutasime ja otsisime, aga ei leidnud ja vaatasime, et torud olid ümbert liiga hästi ära kindlustatud ja korras, et sealt küll keegi alla ei oleks saanud tulla. Läksime tuppa, üritasime veel piiksutada augu juures. Lõpuks otsutasime päästeametisse helistada, et mida teha? et ehk on neil olnud ennem selliseid probleeme? Nemad ütlesid, et nad võivad tulla ja seina ära lõhkuda. (Me arvasime, et ta ei saa kuskil mujal olla, kui siiski seal seina sees kuskil) Järsku kuulsime, et keegi ka krabistas ja nohises seal. Aga välja ei tulnud, oli selge, et ta on kas kuidagi sinna kinni jäänud või ta ei leia enam väljapääsu ülesse. Igatahes Maasikas oli köögi ja vannitoa seine vahel. Pärast avastasime, et teda kostub köögist palju paremini. Niisiis tõmbasin eest ära pliidi ja kapid ja tahtsin hakata lõhkuma, aga.. see sein oli betoonist.. aga õnneks oli seal mingi osa ka küprokit pandud(ma küll ei tea miks seal see nii oli) asusin seda lõhkuma, sain augu sisse, käsi mahtus mul ilusi sisse ning kui käega vasakult poolt katsudes oli seal mingi sugune betoon või ma ei teagi mis seal oli, aga Maasikas igatahes sealt vahel välja ei mahtunud. Õnneks sain anda talle sealt vahel juua ning ka krõbinaid loopida. Polnud meil rohkem midagi teha.. kuni selle hetkeni, kuni mu isa tuli. Pärast isa veel läks ja tõi kuskilt suure puuri, millega seina auk tehti ja Maasikas sealt õnnelikult välja sai. Tuli välja et ta oli kukkunud vist kuidagi sinna, ja see oli vist olnud mingisugune vana ventilatsiooni auk ning Maasikas ei osanud sealt enam kuidagi välja tulla. Sülle tõstes oli ta vägaväga tolmune, andsin talle kohe juua, ning pesin ta tolmust puhtaks.. siis ta ka sõi ning jäi magama...
Ja nüüd on köögi seinas hetkel 10 cm-ise läbimõõduga auk, aga see on täitsa ükskõik, peaasi, et Maasikaga kõik on korras ja ma ta tagasi sain :-)
Vot selline "seiklus" siis. Nüüd olen palju hoolikam ja vaatan et ta kuhugile ei roniks ega ei poeks. Nad ikkagi ju ühed väga uudishimulikud loomad on.
Ja kui ma pildid saan arvutisse tõmmatud, siis panen ka siia, et näidata, kui tolmune ta oli..
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marbeia » 02. jaanuar 2008, 23:12

Meie Marbeia tegi ka maal sellise triki .
Puges ühe diivani alla , kuhu ta sisse sai ,aga enam välja ei saanud. Otsisime kõik kohad läbi ja mõtlesime et ta sai õue , aga kuna maal on siuke suur koer kes oleks talle liiga teinud mõtlesime , et äkki sai tast mööda ja jooksis kuhugi aasale ja ei oska koju tulla , olin nii paanikas , et jube kohe .. Helisatsin igale poole kuhu võimalik ,aga kuna kell oli juba nii palju siis oli suht raske midagi teda saada või abi saada . Nii siis mina nutsin ja teised lohutasid kuni kuulsime sahinat ja siis avastasime et ta oli diivani all :-D
Igatahes nad on jah siuksed uudisimulikud loomad , et ronivad sinna kust nad enam välja ei saa!
Aga sellegi poolest on rohkem rõõmu kui muret nende imeliste loomakestega :biglove:
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas wolflady » 03. jaanuar 2008, 21:18

Maasikas on vapper ja tuli välja sellest õudukast tegelikult.
Loodan et me Loboga saame teda kosutavamana jälle näha ja mängida. See oli ikka hull lugu küll , ma ise ei oleks magama saanud minnagi aga õnneks lõppes see kõik hästi :-D
wolflady
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn ja Saue
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 07. jaanuar 2008, 22:08

Wolflady, ka meie ootame, et saaks teiega kohtuda millalgi :-)


Täna steriliseeriti Maasikas ära. Kui pisikese kätte sain, oli ta narkoosist juba pisut toibunud, kuid siiski tuim ning magas. Nüüd magab puuris oma tekkide sees soojas. :happy: Ootan juba, millal ta sellest täielikult toibuks, et muutuks jällegi endiseks tagasi (ehk siis suureks mürgeldiseks, kes jookseb ja mängib minuga :happy: )
:-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas helen125 » 08. jaanuar 2008, 11:07

Head paranemist siis.
Homme on natuke uimane vb aga ülehomme peaks juba suht elav olema,
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marbeia » 08. jaanuar 2008, 12:03

Head paranemist teile , soovib õeke Marbeia :sleep:
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Sun » 08. jaanuar 2008, 15:24

Kiiret paranemist! :-)
Kuidas Maasikal läheb?
Milly&Volf
Sun
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 206
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Jõhvi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maasikas

PostitusPostitas Marilin (Teema autor) » 08. jaanuar 2008, 22:11

Aitäh kõigile :-)
Sun kirjutas:Kuidas Maasikal läheb?

Maasikal läheb väga hästi. Ta on juba täna väga elav ja uimasusest pole enam märkigi. Ostsin talle täna Rapla loomapoest uue mänguasja - üleskeritava hiirekese. Talle see nii meeldis, ajas teda taga ja tassis teda ringi. Nii et tundub, et Maasikas on "tagasi". Toibus väga kiiresti ja on tubli tuhkru plika :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron