Väiksed pahandused ja lõbuteod

Puhvis pajatused

Moderaator: Imbeeh

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. oktoober 2005, 18:20

Meie Pipi närib ka absoluutselt kõike. Kõik juhtmed on vähemal või rohkemal määral ära näritud. Põrandaliistud meelivad ja nurkadel tapeet ka maitseb.
Ulakustest rääkides,pissis Pipi lapse kooli pinalisse. Varem ega hiljem pole ta sellist rumalust teinud.
Aga närib ta tõesti kõike võimalikku ja ilmselt võimatut ka. Sülle tulles naksab isegi riideid.
Ikkagi on ta kõige armsam loomake.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. oktoober 2005, 19:26

meie tsintsu pole jõudnud veel pahandust :P teha aga no küll jõuab :D ta muidu selline aktiivne ja rahmeldaja :wink: nüüd on selgeks õppinud selle et kui tehakse puuri kaas pealt lahti siis sealt tuleb alati käsi ju sisse siis hüppab kohe oma maja peale ja siis sealt upitab ennast käe peale 8)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas vaigla » 26. oktoober 2005, 08:28

Panen siis ka oma Nuki esimesed vägiteod kirja.
1. Aknalaual vedelenud netikaablil on 5 cm ulatuses valge pealispind ära näritud, kõik värvilised kaablid välja kistud ja neidki proovitud. Huvitaval kombel on mul internetiühendus endiselt olemas. Aga kaabel sai nüüd kardinapuu vahele topitud.
2. Nuki kargleb kappidel ja oi kuidas talle meeldib merisigasid kiusata. Nood on arglikud tegelased ja Nuki siis teeb järske hüppeid nende puuridele, nii et sead ehmunult kargavad. Seejärel püüab Nuki nendega tüli ka norida: kükitab vaikselt puuri kõrval, kuniks notsik tuleb teda nuusutama - ja siis püüab Nuki merisiga hammustada, mis ehmatab ruigamit taas. Selline terrorist siis.
3. Riiuli pealt leidis Nuki söömispulgad. haaras need risti hammaste vahele ja hakkas minu keelamise peale nendega siis põgenema. Igas kitsamas kohas jäi ta muidugi kinni, sest need pulgad on ikka nii 15 cm pikad ja Nuki nende pikkust ei arvestanud.
Selliste rahmeldamiste lõpuks poeb Nuki oma puuris oleva karvamütsi sisse ja tukub seal süütu näoga.
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas neltzzu » 03. november 2007, 21:15

Minu Silveril on n.ö "vannituba" teisel korrusel üks eraldi karp , kui ta on end puhtaks pesnud , siis sulgen luugi . Täna hommikul oli mu suureks avastuseks , et luuk oli lahti .. Ometi ma panin selle korralikult kinni . Ilmselt ta kraapis seal ukse taga ( nii ta annab muiud märku , kui pesema tahab minna ) nii kaua , kuni luuk nihkus ja lahti läks . :razz:
neltzzu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Getter » 17. märts 2008, 12:26

Minu Nöps hüppab maast toolile, sealt lauale, edasi aknalauale, seal on kivid a ta käib neid sealt puuri tassimas. Minu Nöps õnneks veel ei oska puuri ust lahti teha , aga öösiti kangutab küll. :razz:
When you can live forever, what do you live for?
Getter
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 76
Teemad: 3
Pildid: 9
Asukoht: Tamsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Clafiey » 14. märts 2009, 17:12

Mul Billy, saab hammastega puuriust lahti teha. Suvel peaageu igaöö ajasime isaga Käffit ja Billyt taga.
Ja siis kui pojad tulid, siis oli ikka päris hull. Üks istus lillepotis, teine oli diivani all, kolmas ema ja isa voodi all jnejne. Nüüd panime puuriuksele lukukese. :D
Clafiey
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas lällukas » 12. aprill 2010, 22:10

ahh sa jutt mida minu pisike põrguline teeb...kui maal me ta lahti laseme siis paneme diivani ette riide et ta sinna alla ei läheks sest muidu jääb ta sinna kinni... aga ükskord kui mina ja vanaema telekat vaatasime ja Susanna lahti oli vaata sime et kus ta on? ta oli diivani ääres ja jäime teda vahtima.Järsku vaatame et hakkab seda riiet kiskuma ja enne kui suutsin ta sealt ära ajada oli ta diivani all ja see on üks igavene draama...siis meeldib tal mu orhideede lehti närida.Siis saan ma ta peale kurjaks aga pähkli peab ikka andma... :better:
lällukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas ilvest » 22. aprill 2010, 18:41

Minu tsintsu Minni (tavaline pahanduse tegia) näris öösel maiustuste pakki ja kui hommikul tahtsin seda kappi panna kukkusid maiustused välja.J teine asi.Ma maalisin just pilti kui pidin minema sööma.Aga kuidagi olid tsintsud välja säänud ja üle maali jooksund.Kui pärast tuppa tulin oli minu valge roosidega tekk javoodilina väikeseid värvilisi jalajälgi täis.Samal aial magasid nad mu kapi otsas ja otsustasid mulle pähe hüpata.
Kasutaja avatar
ilvest
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: tallin, nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Tšinšiljahull » 06. veebruar 2011, 18:49

Minu Nupsu on hüpanud topeltsaltot puuris ja pistnud pead puurist välja, hiljem traatisime ukse kinni...:)
R.I.P. Nupsu
Kasutaja avatar
Tšinšiljahull
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 95
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Villapallikene » 19. oktoober 2013, 09:27

Me käisime perega vanaia korteris et sealt midagi endale võtta, pärast koju tulles oli meil suur kraam peal tassisime nii kauaks asjad isa tuppa, mingi päev hiljem lasin pisil joosta, parajasti turnis ta asjade otsas kui ajas ta vaasi ümber õnneks ei läind see katki :clap: mõned asjad olid sees kah vanad kellukese kujudega šokolaad mil paberid ümber siis hulgas ka veel kelluke (see ei olnd šokolaadist vaid päris) ja see juhtus pisi tuli nii vaikselt ja kiiresti et ei pand tähele et ta tuli ning seda nägin kuidas ta kellukese võttis ja tooli alla läks proovisin seda kätte saada ja saingi :-D kui ma kellukese võtsin siis hakkas see tilistama ning ma nägin kuidas ta tuli tasakesi minu juurde ja tahtis mult selle käest ära võtta :-D aga ei lasknud pärast jäi ssee põrandale ning keegi astus siis selle peale :( nüüd proovin igal võimalusel mingi kellukese saada :run:
Inimesed on nagu Tuli Nad võivad sind kõrvetada aga nad võivad ka Soojust anda
Kasutaja avatar
Villapallikene
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 9
Pildid: 14
Asukoht: maardu ja tallinna vahel
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron