kas peaksin puuri suurendama?

Igasugused suuremad ja pisemad vidinad, mida villekhiirtele vaja. Puurist jalutusrihmadeni.

Moderaator: Imbeeh

kas peaksin puuri suurendama?

PostitusPostitas supersass (Teema autor) » 17. oktoober 2005, 15:44

mul tekkis küsimus et kas ma peaksin tegema 50*50*70 puurist kus elab 2 tsinnut tegema 1m*50*120 küsin sellepärast et see läheb mul suhtkalliks et teha selline muudatus
supersass
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 17. oktoober 2005, 15:56

Mis asi see 70 sul on ? kõrgus ?
No iseenesest on see nii miinimum kui veel saab kahele loomale.
Tsintsudel on ju nii, et mida suurem puur seda parem ja ükski puur ei ole liiga suur :D
Mis soost sul loomad on ? Kui emane ja isane, siis soovitan kindlasti suurendada, kuna koos poegadega kahele loomale jääb see kindlasti väikseks.
Oleneb ju ka sellest kui palju nad sul niisama joosta savad. Kui nad on sul tuhti lahti, siis ei ole hullu, kui jooksevad vähe, siis on jällegi suuremat puuri vaja.
Kõik asja dolenevad millestki, mõtle see endale läbi ja siis tee ise järeldused :)
edu sulle :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas supersass (Teema autor) » 17. oktoober 2005, 16:08

jah 70 on see kõrgus kuid teine probleem selles et siis tuleks puur nii suur ja raske et ma ei saaks seda puhastamiseks tõsta
supersass
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kas peaksin puuri suurendama?

PostitusPostitas Rulumbus » 17. oktoober 2005, 17:05

Miks Sa seda tõstma pead? Tee uksed õigetele kõrgustele, nii et kõigi riiuliteni ja seinteni ulatud. Alumisele kastile tekita sahtli-süsteem - siis saad riiulitelt sodi alla pühkida, alumise kasti tõmbad lihtsalt võre alt välja. Kui see väljas, on juba väga mugav sodi prügiämbrisse kallata ja kast puhtaks teha. Mida suurem puur, seda mugavamalt loomad end tunnevad.
Minu kahe loomakese puuri mõõdud on: kõrgus 100*75*65 ja ma pean ka suurendamise plaane - kõik lisad, mida ma sinna panna tahaksin, ei mahu ära.
Rulumbus
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kas peaksin puuri suurendama?

PostitusPostitas morfiid » 17. oktoober 2005, 17:33

See on üsna väike puur. Soovitan sul KINDLASTI see suuremaks ehitada. Ja sellepeale, et see kalliks minna võib oleksid pidanud juba enne tsinnude muretsemist mõtlema. :wink:
Mina tõstan oma tsintsudel kõigepealt ülemise osa ära ja alles siis alumise. Korraga ma ka ei jõuaks. :wink:
Äkki teed nt teise suurema, või samsuguse puuri ja siis ühendad need? See oleks veel kõigeparem lahendus minumeelest, kuna sul on emane ja isane tsintsu-?, mis tähendab, et varsti on neil pojad ja siis on sul juba kolmandat puuri ka vaja. :wink:
Viimati muutis Endised kasutajad 18. oktoober 2005, 06:09, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 17. oktoober 2005, 18:23

Ega see nüüd nii väike puur ka ei ole. Aga tegelt jah kui mõtlema hakata, siis mul oli 2-le tsintsule 50x70x70 seega ikka 20cm pikem, aga kõrgus oli sama.
Nüüd peaks siis mu puur olema 50x70x130
Kui poegi ei tule ja palju joosta saavad, siis polegi väga hull sul see seis, kuigi nagu juba öseldud sai, tsintsudel pole kunagi puur liiga suur ;)
Viimati muutis Endised kasutajad 18. oktoober 2005, 14:11, kokku muudetud 1 kord.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kas peaksin puuri suurendama?

PostitusPostitas morfiid » 18. oktoober 2005, 06:08

Oi Sipzy sul on minu puuri mõõtmetest päris hea ülevaade ma vaatan. Igatahes ma ei saa aru, mis see minu puur siia puutub. :eek:
Aga noh, kui need mõõtmed sind niiväga huvitavad siis, mõõtsin ära: 50x60x90. JA ma pole väitnudki, et see piisavalt suur oleks. Suurem kui sinuoma ennem oli. :wink: Võimaluse korral teeksin seda ju ka suuremaks, aga kahjuks kõikidel seda võimalust ei ole. Supersassil lõppudelõpuks on ja sellepärast ma soovitangu tal kindlasti :!: puur suuremaks ehitada. :)
Ajjaa ja minupuur ei olegi ehitatud kõrgusesse, vaid laiusesse kallikene. Tol ajal olid kõik poes olevad puurid ka sellised. Mul ei tulnud pähegi seda kõrgusesse ehitada. :D :D
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 18. oktoober 2005, 14:14

Minu puur oli kahele loomale paras :) Olekska praegu, vabatahtlikultsuurendasin, et neil ihtsaltmõnusam olla oleks.
Loomulikult supersass sa võid seda suurendada, aga kuna sa ütlesid, et see läheb suht kalliks, siis ma arvan, et see ei ole hetkel vajalik. Teed siis kui selleks paremad võimalused tulevad :)
tegelikult ei ole tsintsude pidamine kallis lõbu, kui sul ainult aega ja viitisimist on. Esmane sissemakse on ainult suur ja see sul tegelt ju juba tehtud :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist