Aluspanu

Kuidas pikasabaliste sõbrakeste eest hoolitseda? Küüntelõikusest vaba ajani.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Ajalehed allapanuks

PostitusPostitas sphinx » 11. märts 2005, 20:39

Mul on ainult saepuru ja hetkel viimast korda(kott sai just otsa) pissinurgas kassiliiv(paakumatu). Nüüd ostsime koti saepuru graanuleid, vaatame mis saab. Ajalehest kardan seda, et nad hakkavad seda sööma, nad on NIIIIII uudishimulikud. :D Aga kas keegi oskab öelda, kas kvartspärlid on rottidele kahjulikud? Et kas neid põhimõtteliselt võiks panna nurka?
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mida võib veel puurile alla panna?

PostitusPostitas nuu » 13. märts 2005, 14:52

isiklikult mina küll ei julgeks kvartspärleid rottide hambaulatusse jätta. Proovisin kord sõbra juures üht (kasutamata) pärlit keeleotsaga ja seda sama oma rottidele küll ei soovitaks :wink: Võtab keeleotsast naksti kinni ja ma arvan, et tunne oli umbes sama, kui talvel keelt vastu metllposti pannes, kuigi ma seda viimast ei ole ise kunagi järele proovinud. :wink:
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mida võib veel puurile alla panna?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 24. märts 2005, 12:46

Ma kasutan selliseid väikeseid puidukraanuleid, mis on sobilikud nii kassile kui ka närilistele. See ei hakka nii kiiresti haisema kui saepuru ja ei ole kahjulik ka roti pungis silmadele, nagu seda saepuru tolm olla võib.
Kraanulid lähevad katki (saepuru laadseks) siis kui rott on sinna palju pissinud. ehk siis niiskusega.
Kraanulid olid müügil Lasname Centrumi loomapoes ja kott neid maksis 58 kr. Sisaldab siis 5 liitrit ja peal on kiri "Beauticat".
Ja millegipärast on eestikeelsel juhendil veel kiri: "Naistel, kes on rasedad või imetavad, soovitatakse vältida kokkupuudet kassiväljaheitega." Kummaline :o
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Urrloom » 24. märts 2005, 14:18

On üks haigus toksoplasmoos, mis pidi just väikestele lastele eriti ohtlik olema (ee... või lausa looteeast, ei tea ka nii täpselt) ja just kassid võivad seda edasi kanda. Ilmselt siis sellepärast.
Urrloom
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mida võib veel puurile alla panna?

PostitusPostitas aiku » 24. märts 2005, 16:27

nuusutage kassikuse haisu ja teil on terve elu nina lahti ja/või kukub üldse ära. Kassidel on ikka eriti kange konsentraat.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas aiku » 27. märts 2005, 10:20

huvitav, minu üks root lasi oma junnid sinna khuhu aga isu oli. Eks ma ei pööranud sellele ka suurt tähelepanu. Olin kuulnud küll treenimistest, kuid kes seda viitsis teha.
Siis kui ostsin enda rotule sõbra (väikese Kuti), siis noorem rotu koolitas ise (ilma minu poolt õpetamata) vanema rotukese potil käima.
See selleks, kõige hulle on minu arust see, et rotud kusevad sinna, kus nad magavad. See ajab mind tohutust vihale. Esimene asi, mida tuleb jälgida on küljealune. Kas seda kommet on ka võimalik harjutada välja. Kas tilk ammoniaaki ikka viib ta tualetti pissile. Ise nad ei paista sellest uriinist oma magalas suurt heidutatud olevat, ega nad muidu ju teeks seda. On's kellegil häid mõtteid veel.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mida võib veel puurile alla panna?

PostitusPostitas aiku » 27. märts 2005, 10:28

räägitakse, et rotudel peab olema all teatud suurusega (laastu läbimõõt) saepuru ja see peaks olema lehtpuu oma jne. Ka pidavat olema see saepuru spetsiaalselt poest ostetud, kuna puidutööstustest saadavas saepurus võivad olla parasiidid. Nimelt elavad seal looduslikud rotid ja neil võivad need parasiidid siis olla.
Mina kasutan juba aastaid puidutööstuste saepuru (pole veel parasiite olnud). Ei ole minu rotusid seganud ka see, et saepuru koostis on nii lehtpuu kui ka okspuu laastudest. Kasutan veel allapanuna kodukootud heina ja põhku, mida viitsin ja saan lihtsamalt kätte. Suvel hakkan siis seekord katsetama ka liiva ja peenikest kruusa, eks näis kuidas tulemus on. Kui rotudele meeldib, läheb edaspidi loosi.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 28. märts 2005, 17:28

kayza kirjutas: 1. erinev aluspanu-pissinurgas nt saepuru, aga mis ylejäänud puuris?ajalehed?

Ülejäänud puuris võib olla ka mitte midagi või riideräbalad.
2.mis see märg aluspanu on?ja mix ammoniaaki vaja on?

Märg ehk pissitud aluspanu. Või ammoniaagi tilk, et panna see kohta vetsu moodi lõhnama - "ohoo, siia on juba pissitud, pissime veel!"
Aga isaste pissis marineerimise vastu ma retsepti ei tea. Mu emased kipuvad sama tegema. :roll:
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Konoichi » 28. märts 2005, 18:19

Küsi apteegist nuuskpiiritust, garfield, see põhimõtteliselt ongi see, mida kasutada (nuuskpiiritus on ammoniaagi vesilahus, ammoniaak lahustub üldse hästi vees. NB! Tugev hais!!! Ära liialda, ammoniaak on mürgine!).
Kasutaja avatar
Konoichi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 157
Teemad: 13
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas aiku » 28. märts 2005, 19:35

Minu Arnold jõudis nüüd uuele level'ile. Ta kolis vannituppa elama ja nüüd on võtnud nõuks ka toidunõude sisu oma suukesega ka sinna magamisasemele vedada. Vaeseke, pool ööd veab mul siin. Kui ma avalikult teda jälgin, siis tardub paigale ja ootab minu pilgu alt vabanemist, et oma tegevust jätkata. Mis traumeerib on see, et rotu ju pissib ka alati oma magamisasemele. Huvitav, kas ta sööb ka sealt seda oma pissiga immutatud toitu. Kui sööb on Arnold mul megagurmaan.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas Konoichi » 28. märts 2005, 22:03

Venksil praegu puuri põhjas natuke saepuru ja palju WC-paberit, majapidamispaberit ja lillede ümbert saadud valget paberit, viimane on kortsutatud ja ruumiline, paistab, et talle meeldib seal vahel tuuseldada.
OffTopic
aiku kirjutas: Mis traumeerib on see, et rotu ju pissib ka alati oma magamisasemele. Huvitav, kas ta sööb ka sealt seda oma pissiga immutatud toitu. Kui sööb on Arnold mul megagurmaan.

Venks pissib ka oma magamiskohta ja ka igale uuele toidutükile -- täna just andsin talle tüki saia ning ta niisutas seda möödaminnes põhjalikult pissiga, pärast vedas pessa ja näksis.
Kasutaja avatar
Konoichi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 157
Teemad: 13
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas aiku » 09. aprill 2005, 08:29

mina kasutan ka saepuru ja sellele panen põhu või heina peale. Sedagi kasutan ainult "rotimajas". Tualetis on ka saepuru. Ülejäänud puuris ei kasuta midagi, seal nad ei maga. Magatakse küll torudes, kuid sinna ei saa midagi alla panna.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 24. august 2005, 21:44

Kadakas on ju okaspuu? Kas kadaka saepuru mürgine ei ole, sest teatavasti okaspuude saepuru on väikeloomadele mürgine!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 25. august 2005, 11:09

Ajalehega sellin probleem, et trükivärv on mürgine. Nii must kui värviline. Ja see ei aegu. Kui rotid seda närivad on jama.
Saepuruga sellised probleemid, et okaspuu puru sisaldab vaike ja eeterlikke õlisi. Vahel ja väikestes kogustes ilmselt ei tee mdiagi, muidu aga hakkab hingamise peale...
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas tirinipi » 28. august 2005, 23:40

Kas keegi on proovinud Kronopali :?:
Eesti toode (OÜ Kronopal, Jõgeva), naturaalne saepurugraanul.
Soobib kasutamiseks küülikute, merisigade, hamstrite ja teiste pisinäriliste puurides ning kasside väljaheitekastides.
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti aluspanu? Kas on vaja üldse?

PostitusPostitas Siretike » 02. september 2005, 20:17

kukepesa kirjutas:kas tõesti teab kus on tal see pissimise vetsukas?


Jah, rotte saab õpetada küll nii, et oma asjad ühte kohta ära ajavad :wink: Aga isased ikka märgistavad mujal ka.
No ma ei tea...Ega mul ka nii väga väike puur pole, kuid kasutasin alati mingit aluspanu. Polnud õpetanud neid kindlas kohas käima, nii et aluspanu variant oli mugavam :) Ikkagi soojem ja pehmem on ka, kui on aluspanu, saab kaevata ja peita krõbinaülejääke :P
Siretike
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 183
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roti aluspanu? Kas on vaja üldse?

PostitusPostitas Molly » 21. september 2005, 14:56

Laastud või saepuru on hästi mugavad. Minu Mirkal aga tekkisid mingid hingamisprobleemid. Panin laastude asemele WC paberi ja probleemid kadusid. Katsetasin mõne aja pärast uuesti laaste ja jälle hakkas ta vilinal hingama ning ta vältis laaste. Kükitas ainult ülemistel korrustel. Nüüd ei ole enam laaste kasutanud ja hingamisprobleeme enam ei ole. Kas keegi oskab soovitada, kust aga saaks Tallinnas osata korraliku ja suure puuri? Olen käinud pisteliselt kõikides kesklinna loomapoodides aga seis on endine- on saada puure kas hamsudele või küülikutele. Kui olen küsinud suuremat rotipuuri siis saan vastuseks, et rottidele polegi suurt puuri vaja. Veider, kas pole? Olen midagi püüdnud ise kõige suuremast olemasolevast hamsupuurist nikerdada,kuid see ei ole ikka see.
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas tirinipi » 22. september 2005, 22:33

Kas keegi on proovinud kummist vannitoa vaipu panna rottidele riiulitele?
Mina enda omadele lõikasin vanast vaibast mitu tükki erinevatele riiulitele.
Neid on lihtne pesta ja rotidel on hea: soe ja kuiv käpakestel, sest kõik pissi läheb läbi aukude riiulile.
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti aluspanu? Kas on vaja üldse?

PostitusPostitas petal » 22. september 2005, 22:46

Minu rotu puuri põhjas on samuti suur ajaleht, selle peal on veidi saepuru graanuleid.. ning pissinurgas on saepuru laastud (või noh, need väiksed tükid). :P Riiulitel on samuti ajalehe ning riide laiad ribad.
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 23. september 2005, 08:29

Kas rotid seda vannitoavaipa ei näri? kui see plastmass või vahtkumm on, siis on ju ohtlik.
Põntapreili teeb kah nurka, aga Bimvanamees laseb kuhu juhtub, ta üldse sihuke viletsa pidamisega.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti aluspanu? Kas on vaja üldse?

PostitusPostitas krinx » 23. september 2005, 11:49

Mina kasutan poiskade aluspanuks ainult kassi graanuleid.Esiteks on mugav vahetada, siis ei ole toas mitte mingisugust pissilõhna (mis saepuru puhul kipub tulema juba peale teist päeva). Kuna lõhna ei ole, siis ei pea seda ka nii tihedalt vahetama.Kolme poisiga puur , seisab puhas u nädalake. Mina olen rahul, poisid ka, sest teavad, et kui korralikult puuris pissil käia, muutub aluspanu järjest pehmemaks, kus on vahest hea pikutamas käia 8) :wink:
Kasutaja avatar
krinx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas tirinipi » 23. september 2005, 19:30

cougar kirjutas:Kas rotid seda vannitoavaipa ei näri? kui see plastmass või vahtkumm on, siis on ju ohtlik.
Põntapreili teeb kah nurka, aga Bimvanamees laseb kuhu juhtub, ta üldse sihuke viletsa pidamisega.

Minu teada on see kumm.
Selliseid vannitoavaipu müüakse igal pool mõõdu järgi.
Alguses närisid kuid siis sai uudishimu otsa :P
Nad ju ei söö seda, vaid närivad.
Kasutada on neid hea, sest käpakestel on puhtam, kuivem ja muretum tunne :eek: :D
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas Lili » 29. august 2007, 08:48

Käisin eile Rakvere Decoras, kus on ka lemmikloomade nurk, oma rottidele saepuru ostmas ja märkasin seal Prestige firma saepurugraanuleid, mis pildi järgi ongi mõeldud just närilistele, kott maksis umbes 90 kr ja oli umbes sama suur, kui need kassiliivade kotid.
Olete te seda kasutanud ja kuidas tundub?
NB! Minu meelest ei olnud seal isegi kassi pilti peal, kui õigesti mäletan, et nagu olekski ekstra pisinärilistele mõeldud :razz:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas mirramarra » 29. august 2007, 20:30

Ma tahtsin küsida ,et kas lõhnastatud saepurud pidid rottidele kahjulikud olema ? :umm:

Mul on nüüd veidike seda järel , mis on õrna õuna lõhnaga , uus , tavaline on ka ostetud ,

ei tea kas hakkan õunalõhnalist ära ka viskama , äkki segaksin tavalisega ära ?
Rotid ja viirpapagoid on parimad!
Kasutaja avatar
mirramarra
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas Mercar » 29. august 2007, 21:22

Lili kirjutas:Käisin eile Rakvere Decoras, kus on ka lemmikloomade nurk, oma rottidele saepuru ostmas ja märkasin seal Prestige firma saepurugraanuleid, mis pildi järgi ongi mõeldud just närilistele...

Kui oled kindel et tegu lehtpuuga ja mingeid kemikaale lisatud pole siis teoreetiliselt võiks kasutada.
Samas on enamus neid graanuleid kõvad ja roti jala all ebamugavad. Laastus selles mõttes kindlalt paremad.

mirramarra kirjutas:Mul on nüüd veidike seda järel , mis on õrna õuna lõhnaga , uus , tavaline on ka ostetud , ei tea kas hakkan õunalõhnalist ära ka viskama , äkki segaksin tavalisega ära ?
Ma arvan et selle võid muuga segatult ära kasutada küll. Lihtsalt edaspidi tasub tähelepanelik olla ja neid lõhnastatuid mitte osta.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas Scratchy » 30. august 2007, 10:23

Olen ise kunagi lõhnastatud aluspanu kasutanud. Oli vist ka õuna lõhnaga. :umm: See lõhn oli nii häiriv, tekitas mul peavalu. Enam ma küll seda ei osta. :nono:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas Scratchy » 03. jaanuar 2008, 20:45

Praeguseks olen proovinud mitmeid aluspanusi ja lõpuks ka leidnud mulle kõige sobivama.
Tegu on Chipsi Extra'ga (small) - pisikesed puutükid. Pakil kirjas, et see on terraariumite jaoks, kuid minu arust sobib ka ideaalselt muudele loomadele.
Kõigesuurem pluss selle juures on, et tegu on lehtpuust aluspanuga (pöögipuu). See ei tundu ka kohe üldse tolmavat.
Seda peaks müügil olema kolmes erinevas suuruses: small, medium ja XXL
Ise olen ostunud small-suuruses (pisikesed puutükid). Medium-suuruses oli arvatavasti ära ostetud, kuid müügil nägin ka XXL suuruses (minu arvates liiga suured puutükid).
Pakitud on 10 liitri kaupa, hind 74.-
Püsis mul haismata nädala, seega hoiab hästi haisu. Arvan, et kuuks ajaks piisab ühest kotist küll.
Lehtpuust, ei tolma, hoiab hästi haisu kinni ja sellise suuruse juures ei ole ka väga kallis, piisab kauaks.
Ainukeseks miinuseks võib lugeda, et small-suuruses aluspanu lendab kergelt puurist välja. Olen seda näinud vaid Ülemiste keskuse Nostrem Pet'is (polegi vist kuskil mujal Nostrem Pet'is käinud kah).
Käe all katsudes on natuke teraline, aga mitte valus.

Pilt Pilt
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas tirinipi » 04. jaanuar 2008, 17:15

Scratchy kirjutas:Praeguseks olen proovinud mitmeid aluspanusi ja lõpuks ka leidnud mulle kõige sobivama.
Tegu on Chipsi Extra'ga (small) - pisikesed puutükid. Pakil kirjas, et see on terraariumite jaoks, kuid minu arust sobib ka ideaalselt muudele loomadele.
Kõigesuurem pluss selle juures on, et tegu on lehtpuust aluspanuga (pöögipuu). See ei tundu ka kohe üldse tolmavat.


Ostsin sarnane aluspanu Soomes, ainult nimi oli teine:
Pilt
Pilt

Väga hea aluspanu!

Püsis mul haismata nädala, seega hoiab hästi haisu.

+1
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti allapanu

PostitusPostitas nuuu » 04. jaanuar 2008, 18:08

Lili kirjutas:Käisin eile Rakvere Decoras, kus on ka lemmikloomade nurk, oma rottidele saepuru ostmas ja märkasin seal Prestige firma saepurugraanuleid, mis pildi järgi ongi mõeldud just närilistele, kott maksis umbes 90 kr ja oli umbes sama suur, kui need kassiliivade kotid.
Olete te seda kasutanud ja kuidas tundub?
NB! Minu meelest ei olnud seal isegi kassi pilti peal, kui õigesti mäletan, et nagu olekski ekstra pisinärilistele mõeldud :razz:



Kus kohas seal saepuru graanuleid on? :huh:
Mina käin ostmas seal koguaeg saepuru ja seal on ainult plospani saepuru.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu

PostitusPostitas etzuke » 12. veebruar 2014, 01:53

http://www.biocatolet.co.uk/Biocat/dear ... ews-letter

Kas keegi seda rotu allapanuna ei ole kasutanud?
etzuke
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist