viirukad nümfide puuri?

Kõik Sinu sulelisele sõbrale vajalik ja kasulik - puurist, mänguasjadeni.

Moderaator: Annie

PostitusPostitas juuli-ann (Teema autor) » 17. august 2005, 12:04

kaety kirjutas:Kas nümfkakaduude puur sobib viirpapakoidele?
Ma saan endale viirpapakoid ja mulle pakutakse puuri, kus on olnud nümfkakaduud. Ma ei ole seda puuri veel näind ja ma ei tea selle mõõtmeid.
Nümfkakaduud on suuremad linnud ja ma mõtlesin, et äkki on nende puuridel laiemate vahedega võred.
Kui laiad vahed tohivad üldse viirukate puuril olla ?


Ei usu, et liiga laiad vahed on. Muidugi sobib nümfide puur neile, väga hea on isegi, see peaks ju ikka suur puur olema.
juuli-ann
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 174
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: viirukad nümfide puuri?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. august 2005, 13:10

Minu arust kah, mida suurem seda uhkem:) Jääb siis aint loota, et need vahed liiga suured pole.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cosmical » 19. august 2005, 10:11

No minul juhtus igastahe nii, et kui viirud nümfide puuri panin siis hakkasid nad ennast võrede vahel läbi pressima - ja see neil ka õnnestus - ning panin nad tagasi oma puuri, sest ei jõudnud neid enam mööda elamist taga ajada :D
cosmical
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 147
Teemad: 23
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 19. august 2005, 11:31

cosmical kirjutas:No minul juhtus igastahe nii, et kui viirud nümfide puuri panin siis hakkasid nad ennast võrede vahel läbi pressima - ja see neil ka õnnestus - ning panin nad tagasi oma puuri, sest ei jõudnud neid enam mööda elamist taga ajada :D

vat just seda minagi kardan.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: viirukad nümfide puuri?

PostitusPostitas Annie » 19. august 2005, 12:35

Cosmical, kui suurte vahedega puur see siis oli? Ehk polnudki see nümfile mõeldud, vaid mõne suurema linnu oma. Mina ostsin viirudele puuri, mis oli mõeldud nii nümfidele kui viirudele ja vist ka roselladele (vähemalt pilt oli peal selline) ning nendest vahedest nad küll läbi ei tule, vahe laius on 1,3 cm (vanal puuril 1,1 cm). Ka suurema papagoi puur on peaaegu sama lai - 1,7 cm, ainult võred on tugevamad ja minu meelest ei mahu nad ka sealt läbi (seal käivad nad küll lihtsalt lõbu pärast ja neil puudub vajadus end sealt läbi pressida, kuna uks kogu aeg lahti).
Tegelikult muidugi pole ma poes kohanud puuri, kus oleks olnud kirjas, millistele lindudele see sobib. On vaid pildid, kuid need võivad ka lihtsalt illustreeriva tähendusega olla.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: viirukad nümfide puuri?

PostitusPostitas morfiid » 19. august 2005, 12:39

Ma arvan ka, et sa peaksid ennem ikkagi seda puuri nägema. Parem karta, kui kahetseda. Minu nümf ja viiru elavad mõelamad ühes puuris. Selle varbade vahed on küll väikesed. :)
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline