Kuidas sisutada villaku aega

Igasugused suuremad ja pisemad vidinad, mida villekhiirtele vaja. Puurist jalutusrihmadeni.

Moderaator: Imbeeh

Kuidas sisutada villaku aega

PostitusPostitas tsuvi (Teema autor) » 13. mai 2005, 13:38

Kuidas teie oma tsinnude aega sisustate, kui nad toas lahti on?
Kas teete oma toimetusi, või istute koos loomakesega põrandal ja tegelete temaga.
Mina ise istun enamus ajast põrandal ja üritan temaga mängida (niidirulliga, maiustega nt.), aga tundub, et mu tsintsul on pea ainult pahandust täis. Nii kui välja saab, läheb diivani tagant barrikaade ära kiskuma, mis meie sinna suure vaevaga ehitanud oleme, et ära hoida seda, et tsinnu diivani taha roniks. No kui tal need juba poolenisti laiali lammutatud on, siis mina lähen neid jälle tagasi panema ja iga kord hakkab Nupsu heameelest ümber minu karglema; arvab vist, et ma aitan tal takistusi eemaldada.
Või teine variant, leiab mingi "hea" asja, mida närida (nt. lauajalg). Mina ajan teda kogu aeg ära, et ta närida ei saaks, tema aga tuleb koguaeg kangekaelselt tagasi.
Kas teie tsinnud on ka sellised? Milliseid nippe teie kasutate, et looma tähelepanu endale saada (peale maiuste muidugi). Ja kas see, kui tsintsu niimoodi pahandust kogu aeg teeb, tähendab, et tal on igav?
tsuvi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 55
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas sisutada villaku aega

PostitusPostitas morfiid » 13. mai 2005, 14:06

Mina istun ka tavaliselt tsintsude juures. Kõigepealt lasen neil natuke joosta, et nad ei oleks väga ergad. Siis nad hakkavad minu ümber kekslema ja ma panen maha igasuguseid asju: papist torusi, paberit, niidirulli. Vahest neid ei huvita need mänguasjad üldse, vahest ronivad ja närivad.
Siis on mul veel maiustuste kott käes ja üritan õpetada Pätsule trikke: nime peale kohale tulemist, sitsimist ja õla peale hüppamist. Kusjuures seda viimast oskab ta superhästi. Vahest ta tuleb suure hooga, hüppab kusagile peale ja sealt minu õla peale. Siis hüppab ta uuesti maha. Berta ei ole eriline õppur, niiet teda ma selle viimasega ei piina. :P . Aga kohale tulemist püüan talle ka õpetada.
:)
Siis olen veel õpetanud neid mulle järgi jooksma, kui ma ukse lahti teen. Sest kui nad jooksevad suures toas lahtiselt on neid võimatu kätte saada. Nad ronivad diivani alla ja ma ei saa neid sealt kätte. Lähen oma tuppa ja tsintsud tulevad mulle joostes järele. Puuri panen alati maiustusi ja nad lähevad ise tagasi. :)
Ja siis olen neile veel igasuguseid asju meisterdanud. Näiteks olen neile puuri pannud heinast punutud patsi. Siis meeldib neile seda hullult kiskuda. Panen selle puuri nii, et nad saavad sinna peale hüpata.
Siis nad oskavad veel maiustuse peale mööda puuri seine üles ronida.
Vahest kui nad väljas on, siis olen teatud kohtadesse peitnud pisikesi saiakuivikuid. Nüüd nad juba teavad, kust otsida.
:) :) :)
Kui nad midagi närima kipuvad, siis ma tõmban nad ilusati sealt ära ja ütlen et ei tohi. Siis kui ta sellest näritud kohast mööda jookseb, annan maiustust. Aga tavaliselt nad ei närigi midagi. Kekslevad rohkem minu ümber. :P
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cinderella » 18. mai 2005, 15:17

Mina istusin kah alati põrandal ja käisin tal käpuli igal pool järgi, ühesõnaga üritasin talle hullult sõpra mängida.... ise iga minuti tagant "Sessu, Sessu" hüüdes. Mingi aja järel märkasin, et minu põrandal istumine talle eriti korda ei lähegi, talle meeldib rohkem oma rada käia ja ringi nuuskida. Ja tänu sellel põrandal istumisele tundide kaupa jäid mul oma kodus kõik vajalikud asjad tegemata. Siis aga otsustasin, et oma elu tema pärast täitsa sassi ikka jätta ei saa, ning kui Sessu toas lahti, kasutan oma aega nõude pesemisele või muudele toimetustele. Ise loomulikult ühe silmaga jälgin teda kogu aeg. Ja kui ta silmapiirilt kaob, hüüan teda paar korda ning juba ongi ta kohal.
Kui Sessul igav hakkab, tuleb ta ise minu juurde ja hakkab sabas käima ning siis mängin temaga. Saame muide väga hästi läbi.... kui ta veel süles kah püsiks... :-)
cinderella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas sisutada villaku aega

PostitusPostitas tsuvi (Teema autor) » 07. juuli 2005, 15:13

Leidsin ühe toreda mänguasja, mis vähemalt minu tsinnule täitsa meeldib. Ja meile endale meeldib veel rohkem, kuna nüüd on Nupsu selle närimisega ametis ning on mööbli enam-vähem rahule jätnud (kuigi ka need maitsevad ikka aegaajalt väga hästi)
Panen siia pildi mänguasjast ja seda uudistavast Nupsust
Pilt
Alguses toppisin ma sinna sisse väikese kilekoti tema maiustustega, et ta üldse sellele jurakale tähelepanu hakkaks pöörama. Nüüd enam maiustusi seal sees pole. Mänguasja ise leidsin loomapoest.
tsuvi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 55
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas sisutada villaku aega

PostitusPostitas Endised kasutajad » 14. juuli 2005, 18:03

tsuvi kirjutas:Leidsin ühe toreda mänguasja, mis vähemalt minu tsinnule täitsa meeldib. Ja meile endale meeldib veel rohkem, kuna nüüd on Nupsu selle närimisega ametis ning on mööbli enam-vähem rahule jätnud (kuigi ka need maitsevad ikka aegaajalt väga hästi)
Panen siia pildi mänguasjast ja seda uudistavast Nupsust
Pilt
Alguses toppisin ma sinna sisse väikese kilekoti tema maiustustega, et ta üldse sellele jurakale tähelepanu hakkaks pöörama. Nüüd enam maiustusi seal sees pole. Mänguasja ise leidsin loomapoest.

Kas äkki oleks võimalik teadakus sellist mänguasja müüakse ja palju see maksab?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas sisutada villaku aega

PostitusPostitas tsuvi (Teema autor) » 15. juuli 2005, 14:11

Mina ostsin selle mänguasja Tartust Lõunakeskuse loomapoest. Maksis kuskil 50 krooni.
tsuvi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 55
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 16. juuli 2005, 15:04

aga suht äge oleks selle puujuraka külge mõni mänguasi siduda, nii et ta ripuks seal sees :)
Ma lähen ka vaatan seda mänguasja lähiajal, tundub huvitav olevat :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas sisutada villaku aega

PostitusPostitas evelinrootsi » 16. august 2005, 17:04

mina soovitan sul tsintsudele igasuguseid huvitavaid asju lahtiselt põrandale panna ja trikke õpetada.
evelinrootsi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cinderella » 17. august 2005, 12:23

Minu tsintsul on ühe kaablirulli seest saadud papist toru. Seda kasutab ta mitmeks otstarbeks: magab selle sees, rullib ringi mööda tuba, teeb selle peal tasakaaluharjutusi ning närib! Asendmatu atraktsioon tema jaox :-) WC-rulli papitorud on liiga väiksed ja tema joax enam lõbu ei paku. Samuti ripub tal ka puuris poest ostetud plastikust toru, kuid see pole pooltki nii armas kui soe ja pehme papist toru :-)
cinderella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas sisutada villaku aega

PostitusPostitas Jupi » 19. august 2005, 11:11

Mul tunne, et minu chillut ei huvita mänguasjad, mis temale mõeldud. tal vaja ikka kõike seda, mida ta võtta ei tohi. Mida enam teda keelan, seda rohkem just vaja. Kui ta pahandust teeb ja mina sellest välja ei tee, siis ei paku see talle enam huvi. Kui mõne paberitüki kätte saab, siis jookseb sellega mul eest ära :D üldse meeldib talle tagaajamine. Kui temast välja ei tee ( nt vaatan telekat või istun arvutitaga), siis tuleb ta mööda mind kõndima, et tähelepanu saada.
Jupi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas sisutada villaku aega

PostitusPostitas sipzy » 19. august 2005, 11:51

Jupi kirjutas:Mul tunne, et minu chillut ei huvita mänguasjad, mis temale mõeldud. tal vaja ikka kõike seda, mida ta võtta ei tohi. Mida enam teda keelan, seda rohkem just vaja. Kui ta pahandust teeb ja mina sellest välja ei tee, siis ei paku see talle enam huvi. Kui mõne paberitüki kätte saab, siis jookseb sellega mul eest ära :D üldse meeldib talle tagaajamine. Kui temast välja ei tee ( nt vaatan telekat või istun arvutitaga), siis tuleb ta mööda mind kõndima, et tähelepanu saada.

Minu tsintsud sarnanevad ka Jupi omadega, kui neist välja ei tee,s isi jooksevad mööda mind ja minu läheduses, kui nendega aga tegeleda, siis nad nagu ei saa vabalt olla ja jooksevad kuhugi ahjuvahele ja ootavad mil sa ära lähed. Kui pättust teevad, siis on sama lugu, ajan ta sealt ära ja varsti on ta jälle tagasi :) Sellised mõnusad kangekaelsed tegelased:P
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist