Traksid ja jalutusrihm

Igasugused suuremad ja pisemad vidinad, mida villekhiirtele vaja. Puurist jalutusrihmadeni.

Moderaator: Imbeeh

Traksid ja jalutusrihm

PostitusPostitas cinderella (Teema autor) » 15. märts 2005, 15:53

Kas tsintsiljadel on olemas oma spetsiaalne jalutusrihm? Ühes poes öeldakse, et on (aga lihtsalt hetkel poes pole müügil), teises poes jälle öeldakse, et tsintsiljadele pannakse hamstri või jänese jalutusrihm...
Kui raske on üldse harjutada tsintsiljat selle rihma otsas olema, ega talle see vist eriti ei meeldi. Minu Sessu on veidi üle 3 kuu vana ja seega arvan, et viimane aeg talle selliseid asju õpetada.
Kellel on kogemusi, et kuidas seda tsintsule õpetada või kui hästi nad selle omaks võtavad? Ja üldse, millist jalutusrihma soovitate?
Viimati muutis Endised kasutajad 17. märts 2005, 14:40, kokku muudetud 1 kord.
cinderella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule

PostitusPostitas morfiid » 15. märts 2005, 17:16

Kõigepealt, milleks seda üldse vaja on, mina küll selliseid asju ei poolda. Kui ta on ennem saanud vabalt toas ringi joosta siis milleks teda nüüd rihmaga piirata? :( Arvan, et ta hakkab seal otsas lihtsalt paaniliselt hüplema ja sikutama ja ei saa aru, mis temaga toimub.
Olen näinud küll chinnchillasi, kellel traksid seljas, kuid neid on juba hästi pisikesest peale harjutatud. Sa võid muidugi proovida, kuidas talle need istuvad.
Aga minumeelest on need rihmad samad, mis küülikutelegi. (Hamsude omad on ehk väikesed :o ) aga kahjuks pole ma asja vastu suuremat huvi tundnud. Lihtsalt poes pole küll silma jäänud et ka spetsiaalseid rihmu olemas oleks. :) Ja isegi kui ongi, on need ilmselt samasugused, nagu jänkudelegi. Ainult pilt on pakendil teine ja paar krooni on ka ehk juurde lisatud. :P
Viimati muutis Endised kasutajad 08. aprill 2005, 06:50, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 15. märts 2005, 18:03

Peale selle tsintsud on harjunud vabalt liikuma ja rihmaotsas nad kindlasti leiaks mingi mooduse, et see läbi närida. Toas lahtiselt on neil igastahes parem ringi uidata, kaua sa ikka jõuad temaga toa peal rihmaga jalutada :S?
Seega minu arust ka i ole rihma vaja.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas cinderella (Teema autor) » 16. märts 2005, 08:32

Ega ma seda rihma oma kodus niiväga ei vajagi... seal tõesti tsintsu jookseb lahtiselt ringi. Aga kui näiteks nädalavahetuseks kuskile sõita, siis oleks igal juhul kergem temaga hakkama saada. Rihma otsas saaksin teda ka väljaspool kodu puurist välja lasta ning siis saaksin teda hoida enda läheduses.
cinderella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule

PostitusPostitas Kairi » 16. märts 2005, 13:20

Eestis küll spetsiaalseid tsintsiljatrakse ei ole. Tuleb kasutada ilmselt merisigadele mõeldud trakse. Ega siin midagi soovitada oskagi, proovi järgi. Esialgu pane talle hästi natukeseks traksid peale ja siis järk-järgult pikenda seda aega ja eks sa siis ise jälgi, kuidas su loom sellesse suhtub.
Kairi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 190
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule

PostitusPostitas nunnu4 » 16. märts 2005, 18:48

Minu tsintsul on jalutusrihm olemas :wink: .
Minu meelest Villyle see mitte vägagi meeldiv.Ta tahab ju rohkem vabadust, kui rihma otsas,aga kui mina sõidan aiamaale, siis on see küll
päris vajalik.
Mina Villyle küll midagi ei õppetanud.
Rihma, aga ma ostsin nii, et kui minu kiisu suri :cry: jäi temast alles jalutustraksid.Mina paar päeva istusin, aga sain valmis päris paraseid tsintu jalutustrakse
Kassi traksid maksid 32.kr.
nunnu4
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 47
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas staarike3 » 16. märts 2005, 19:54

minu tšints sai ka endale rihma. lausa kaks rihma.ja team eelitsab küll ennem suures toas lahedasti ringi uurida keti otsas.kui täiesti mõtetult tühjas koridoris kalpsata.
Alguses sai küll väikse vapustuse aga nüüd on sellest umbes kaks nädalat möödas ja rihm on talle sama meelepärane kui liivavann:)
Minu omele meeldib,ja tal on üks rotitraksid ja teine on kaelarihm.(kaelarih meeldib talle rohkem sest selle külge panemisega ei lähe nii palju aega, ta on üsna sipleja tüüp.;)
tegelikult ma soovitan seda,kui sul on tüütu teda iga õhtu mööda tuba taga ajada ja sellega talle veel suuremat šoki valmistada siis on kergem talle osta rihmake ja sellega ta harjub ja ongi kõik korras.Sellega saad ka suvel natukeseks teda värske õhu kätte viia,muidu kui tal midagi ümber pole on seda päris vilets ja ohtlik teha.
Igatages mina soovitan.
staarike3
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule!?!?!?!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 26. märts 2005, 17:21

Mina ei paneks talle neid rihmu ümber.omal oli ka mõte,et Tutsule midagi sellist osta,aga lähemal uurimisel selgus siiski,et merisigade rihmad on täiesti samasugused.Proovisime siis neid merisea omi,aga loom sattus täiesti paanikasse.Viskas ainult karva lahti ja värises mul süles. :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas staarike3 » 28. märts 2005, 18:13

kidd-ega polegi võimalik et ta esimesel korral kohe lõbusasti sellega ära harjub.Minul ka alguses seisis põrandal ühes kohas siis hakkas hirmsasti siplema,tuli karvu..teine kord siples ka,kolmas kord püüdis ka seda endal kaelast ära saada võibolla läks veel neljas ja viieski kord..aga sellega on ta nüüd harjunud ja mina olen rahul ja ma arvan et ka temal on hea meel et ta saab ringi lipata.;)
Kui ise oma looma iseloomu tead ja arvad et ta on piisavalt tugev et üle elada se esialgne närvivapustus siis on see rihm küll igati kasulik ja vahepeal isegi vajalik.:D
Ta on selle rihmaga nii Vahva:)
staarike3
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule!?!?!?!

PostitusPostitas morfiid » 28. märts 2005, 20:14

Milleks jalutusrihm toas? :( Vabandust, mina ei poolda selliseid asju. On võimalik korraldada toas asjad niimoodi, et ei oleks vaja jalutusrihma kasutada:
1. Kõigepealt, uksed aknad kinni.
2. Elektrijuhtmed peitu. või siis jalutage teda sellises ruumis, kus juhtmeid ei oleks. Nt koridor.
3.Tõstke lilled kättesaamatusse kohta.
4. Kõik sodi-podi põrandalt minema.
Ja ongi kõik korras. Ei mingeid karvatutte! Ei mingit paanikat!! Ei mingit närvitsemist!! Ja teie chinchilla on rõõmus ja õnnelik.
Laske neid lahti nt koridoris. Sest seal ei ole enamjaolt ju midagi ohtliku. Ja erilisi ümberkorraldusi ka tegema ei pea.
Milleks rihm??? :( Uskumatu et te tahate oma chinchillale rihma kaela panna. :cry:
Viimati muutis Endised kasutajad 08. aprill 2005, 06:51, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule!?!?!?!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. märts 2005, 06:37

Tore kui loomake ära harjus :) ,aga ma siiski ei poolda selliseid asju :P
morfiid on kõik juba öelnud... ,eks igaüks muidugi ise teab,sõltub kõik ju vajadustest ,kui loomake on alles pisike ja tõesti pole võimalik teda koguaeg jälgida võib selline asi tõesti kasulik olla :wink:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas nunnu4 » 05. aprill 2005, 22:21

Minu tsintsudele on küll vaja rihma, sest kui ma sõidan aiamaale, siis lasen neid nats rohu peal joosta, aga toas jah milleks on seda vaja?!
nunnu4
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 47
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 06. aprill 2005, 12:55

kas nad sul rohupeal plehkat ei pane? või sul i ole kuhugi põgeneda? ma küll oma loomakesi murule ei julgex lasta, nad ju suht kiired ?:)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule!?!?!?!

PostitusPostitas morfiid » 06. aprill 2005, 17:53

nunnu4 laseb neil ilmselt koos rihmaga joosta. :wink:
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas nunnu » 06. aprill 2005, 21:10

Jah, muigudi koos jalutusrihmaga.See on mugav ja tsintsudele meeldib.
nunnu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cinderella (Teema autor) » 19. aprill 2005, 15:24

Ega ma ei tahagi seda rihma toas jalutamiseks. Toas ta loomulikult jookseb vabalt. Küll aga tuleb meil ette maale sõite või muid külastusi, kuhu võiks tsinnu mitmeks päevaks kaasa võtta. Aga võõras kohas ma teda küll vabalt ringi joosta ei laseks. Esiteks ei taha ma, et ta teiste seinu ja mööblit näriks. Teiseks ei tea ma kõike väikseid auke ja pragusid võõras kohas, kuhu sessu pugeda võib ja sellest võib oi-oi kui palju pahandust tulla. Mina näiteks jalutaksin teda pigem võõra kohas rihma otsas, kui et ta peaks nädala aega puuris istuma...
cinderella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas staarike3 » 25. aprill 2005, 18:54

Kui morfiid siin imestas et milleks rihm toas siis selgitusi on mitmeid:
*Tead et ta on kindlas kohas ei pea muretsema selle pärast et kas kõik juhtmed on alles,jkas loomake on alles kas tapeet on alles jne..
*Ma usun et päris kõiki juhtmeid pole võimalik ära võtta
*Tapeeti pole võimalik iga õhtu ära võtta
*Võibolla on selline korter kus ei ole sellist koridori kuhu ta mõnusasti jooksma panna.
*saad võtta ta täpselt sinna tuppa kus oled kas ise.
*Näiteks minul pole võimalik ma toast kõiki assju välja loopida,et tsints saaks joosta.
*Ma arvan et minu looma elu sellepärast õnnetu kohe ei ole kui ta ühes toas ainult ei konuta vaid mõllad terve korteri peal,sama mitte mingit jama korraldamata.
Kõik oleneb olukorrast avan mina
Usu et sellel pole ainult pahad omaduse,igas assjas on head ja kasulikku.
staarike3
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule!?!?!?!

PostitusPostitas morfiid » 26. aprill 2005, 08:43

See morfiid siin ei imestanud mitte midagi. Lihtsalt imelik panna rihma sellisele loomale, kes peab sellega harjumiseks loobuma niipaljudest karvatuttidest.
Tahan et minu tsintsud mind usaldaksid. Nad ilmselt solvuksid ikka päris kõvasti, kui ma midagi sellist teeksin.
Pealegi..minu tsintsud ei näri tapeeti (nänänänäää :P ).
Nii. Ja selle koridoris jooksmise pakkusin ma välja sellepärast, et teile näidata, et saab ka ilma rihmata.
Ja kui lasen tsintsud lahti, siis olen ise nende juures. St et ma ei jäta neid hetkekski üksi. Niiet milleks neile rihm?
Ka ühes toas olles, on ta n.ö. kindlas kohas.
Staarike 3 väitis:*Ma arvan et minu looma elu sellepärast õnnetu kohe ei ole kui ta ühes toas ainult ei konuta vaid mõllad terve korteri peal,sama mitte mingit jama korraldamata.
hmm..see peab ikka päris pikk rihm olema, et ta sul igas toas, kus tahab möllata saab. :P (räägid iseenesele vastu ju) Kuna minu tsintsudel rihma ei ole, siis nad saavad ise otsustada, kus nad möllata tahavad. Mitte ei otsusta ma ise nende eest ära. Olgu. Ütleme, et viid siis teda rihma otsas ühest toast teise. Huvitav, kui lühike see rihm siis on, et ta ei ulatu kuskilt otsast tapeedini. Kui väiksem, kui puuri mõõtmed, siis ei ole sellel jalutamisel mingit mõtet.
Tsintsudele meeldib ronida ja hüpata..kuidas nad seda rihmaga teevad?? Pealegi jääb rihm igalepoole taha kinni. Ja nii lendab palju asju põrandale. Samuti võib ta kuhugi kinni jääda. Sest minu tsintsud hüppavad minu toas joostes ikka kõik kohad läbi: riiulid, laud, voodi, aknalaud jne. Ja kas ma pean selleks kõik asjad sinu väljendeid kasutades välja viskama? Ohhei! Kui tuba on ilusasti korras ja põrand puhas, siis neil ei ole võimalik mittemingisugust pahandust seal korraldada. Pealegi olen ju nende kõrval.
:) Tegelikult möllavad minu tsintsud peamiselt minu ümber: mul on alati maiustuste kott käes. Ja kui nad selle peale mõtlevad ja lõhna tunnevad, siis ei tule neile pähegi tapeeti närima minna.
Õues jalutamiseks on see muidugi vajalik.
*See on minu arvamus siin: SAAB KA ILMA RIHMATA!* :)
Viimati muutis Endised kasutajad 26. aprill 2005, 12:16, kokku muudetud 5 korda.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jalutusrihm tsintsule!?!?!?!

PostitusPostitas tsuvi » 26. aprill 2005, 10:04

Arvan, et morfiidil on õigus. Kui tsintsu on omas kodus, siis on rihm tõesti pigem ahistav element. Ma ei kujutaks ettegi, et minu Nupsu peks oma jooksutuurid rihma otsas tegema, see oleks vist isegi võimatu, kuna talle väga meeldib vahepeal teha hästi kiiret jooksu paljude nö "haakidega" ja keerutustega. Kui tal sel ajal rihma otsas oleks, siis asi lõppeks arvatavasti sellega, et tsinnu on endale rihma ümber kerinud. Külaskäikudeks ja õues olemiseks on rihm vist siiski hädavajalik.
tsuvi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 55
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 26. aprill 2005, 14:38

Ma ka nõustun :)
Inimene kes endale tsintsu võtab, peaks juba arvestama, et ta tahab palju tähelepanu.
Tsintsudega tuleb piisavalt tegeleda.
MInu loomad saavad peaaegu alati lahti olla, kui ise pikemalt kodus olen. Tihtipeale jooksevad nad päevas mitu korda lahti :)
Selles mõte ongi, et nad on lahti siis kui ma ise ka kodus olen, sest siis ma saan neid jälgida kui nad lahti on.
See muidugi loomulik, kõik ka ei märka. Mõni juhe lihtsalt läheb katki, sest nad saavad sellele ligi ja mõnest kohast vb. närib tapeeti või suudab ajada mingi tassi riiulilt maha, aga samas kui sa oled endale juba sellise looma võtnud, siis sa peaksid sellega kursis olema mida ta eluks vajab.
Toas rihma otsas jooksmine on ikka suht loomapiisamine :S Peale selle võiks siit jääda arusaam, et sa ei viitsi neid pärast mööda tuba taga ajada kui sa neid puuri tahad panna, seega arvad et rihma otsas lihtsalt kergem.
.....Kuigi minu tsintsud tulevad ise puuri, kui neile süüa panen :) Jooksevad kohe kiiresti kiiresti krabinal puuri :)
ja veel, kui nad rihma otsas jooksevad, siis nad võivad ju kinni jääda kuhugi (mitte et nad niisama kinni ei võiks jääda), aga rihmaga oleks selleks suurem tõenäosus.
Rihm on ikkagi kasulikum siis kui on oma aed ja sa nendega näiteks ajas jalutamas käid :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas staarike3 » 26. aprill 2005, 19:24

Ma nagu mainisin et oleneb olukorrast.
Mai saa teda enda tuppa jooksma lasta kui ma tahan et ta ellu jääks.
Mul pole ka sellist koridori.
ma pakun et kui teil oleks valida kas loom elu aeg puuris või siis jalutusrihmaga ka väljaspool puuri.
Te küll üritate siin umbe maha teha seda et jalutusrihm on halb,aga minu puhul on see vajalik.
Mul võib ju oma arvamus assjast olla.
Ma tean nagu ka midagi nendest loomadest.
ja oma looma tunnen ma teist nüüd küll paremini ja tean kas ta on õnnelik või ei.
staarike3
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Näriliste traksid

PostitusPostitas Getter » 06. juuni 2008, 13:27

Ma tahaks osta oma tsintsule näriliste trakse, et ta saaks ka õues joosta. Kust neid saaks ja kui palju need maksavad? :ups:
When you can live forever, what do you live for?
Getter
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 76
Teemad: 3
Pildid: 9
Asukoht: Tamsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Näriliste traksid

PostitusPostitas sipzy » 06. juuni 2008, 21:00

viewtopic.php?f=72&t=4093

Selles teemas on piltidel näha millised traksid on minu loomadel. Samuti on allpool kirjas, et neid on saada Krsitiine lemmiklooma poes ja Tartus Ossu lemmiklooma poes. Kuid samuti on neid juba Beta poodides ja paljudes teistes poodides. Hind on kusagil 150.- ringis.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Näriliste traksid

PostitusPostitas Getter » 07. juuni 2008, 11:11

Kas small suurus sobib kõigile tsintsudele või peaks enne mediumit proovima?
When you can live forever, what do you live for?
Getter
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 76
Teemad: 3
Pildid: 9
Asukoht: Tamsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Näriliste traksid

PostitusPostitas Meloofia11 » 07. juuni 2008, 16:51

Täna ostin ma ka oma tsintsudele traksid. Ostsin kohe "small". Algul vaatasin, et küll nii pisikesed ja kinni ei lähe, kuid pärast klappis ilusti. Küsimus ka. Kas selle kellukese mis seal on peaks ära võtma? Kui ma trakse Tim'ile selga proovisin, ja ta jooksma hakkas, kartis ta hullult seda kellukest.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Näriliste traksid

PostitusPostitas Getter » 07. juuni 2008, 18:52

Kust poest sa need ostsid? :ups:
When you can live forever, what do you live for?
Getter
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 76
Teemad: 3
Pildid: 9
Asukoht: Tamsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Näriliste traksid

PostitusPostitas Meloofia11 » 07. juuni 2008, 19:15

Rocca al mare loomapoest. Aga ega minu tsintsud neist vaimustuses küll pole. Rapsitakse mis hirmus kui trakse selga pannakse ja siis pole ju midagi parata, kui käpp vahele jääb jne... :sleep:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Näriliste traksid

PostitusPostitas sipzy » 07. juuni 2008, 20:35

Eks selga saamisega on ikka raskusi, tsintsud ei ole ju mingid erilised süles püsijad ka. Kui ta seda kellukest kardab,siis võta ära jah. Minuomad ei karda seda sugugi. Ma ostsin esimene kord medium suuruse ja see oli suur, seega mul ka 2paari small suurust :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Näriliste traksid

PostitusPostitas Meloofia11 » 07. juuni 2008, 20:37

Sipzy, kui sa poleks öelnud, et medium on suur ja small paras, oleks ma mediumi võtnud. :razz:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Näriliste traksid

PostitusPostitas Getter » 11. juuni 2008, 18:36

Ma ostsin täna ka Nöpsule traksid ära.Small suurust ei olnud ja ostsin mediumi.Pole veel selga proovinud, aga arvan et on paras, sest kaelaauk paistab jube väike. :huh:
When you can live forever, what do you live for?
Getter
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 76
Teemad: 3
Pildid: 9
Asukoht: Tamsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist