Riiulialused kurjushood

Kuidas sinu villakhiir käitub ja kuidas ei tohiks. Keda kellega puuri kokku panna?

Moderaator: Imbeeh

Re: Riiulialused kurjushood

PostitusPostitas morfiid (Teema autor) » 26. märts 2005, 17:27

kidd kirjutas:Meil on väike mure.Nimelt meie chincu oli muidu väga sõbralik,aga nagu ta avastas telekapealse ja riiulialuse vahe muutus ta kurjaks. :cry:
Teda sealt kätte saada on täiesti võimatu.
Ühel pereliikmel hammustas näpu väga veriseks.
Mujal on ta rahulik ja rõõmsameelne.Millest selline käitumine tingitud võib olla?


Talle ilmselt meeldib see koht, ega taha et teda sealt ära võetaks.
Proovi see koht nt kinni katta, et ta sinna ronida ei saaks. Sinu sintsu tahab lihtsalt iseloomu näidata.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 26. märts 2005, 22:36

Huvitav, kas tal puuris mingi pesakast või majake on? Iseenesest looduses peaks nad lõhedes elama, niiet äkki tunneb puudust varjulisest kohast?
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Riiulialused kurjushood

PostitusPostitas Endised kasutajad » 27. märts 2005, 11:15

Jah,tal on palju igasuguseid peitenurki.
Ostsime talle juba ammu ilusa suure puuri,kus on tal varjualune,mitu ronimispulka,tore..jne. :)
Pealegi toas on ka teisi palju varjulisemaid kohti,kusjuures sinna riiuli alla paistab ka enamvähem päev läbi päike.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 27. märts 2005, 13:34

Minu tisintsu leidis, et saab minna arvuti laua alla- täpsemalt selle kapi alla ja seal on jube hea juhtmeid närida :P Aga pea panime selle koha kinni, nüüd on veel ahju vaha kuhu ta vahest läheb, aga sealt ta edasi kuskile ei pääse.
Kui see koht kinni panna, nii et ta sinna ei pääseks, siis ta kas otsib uue koha või jääb rahulikuks tagasi. Mul on kõik korras igatahes.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Riiulialused kurjushood

PostitusPostitas tsuvi » 28. märts 2005, 14:40

Ka minu tsinnule meeldib telekalaua alla peitu pugeda ja mul oli alguses tükk tegemist, et teda sealt kätte saada. Aga päris tõhusaks meetodiks osutus maiustusega meelitamine. Lükkasin käe maiustusega laua alla ja siis ootasin, kuni ta käe vastu huvi hakkas tundma ja seejärel nihutasin käe aeglaselt laua alt välja nii et tsintsu ise järgi tuli. Ja kui ta üleni väljas oli, siis andsin talle maiuse. Siis ta näeb, et kui ta peitu ei poe, on võimalik igasugust head kraami saada. Ja kui ta peidus on, siis ma kunagi maiustust ei anna ennem, kui peidust välja on tulnud.
Aga muidugi kui see meetod ka ei aita, siis topi aga peidukas kinni ja rahu majas :D
tsuvi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 55
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist