Loomapoes kannatavad loomad

Igasugune info loomapoodide teemal

Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 20. märts 2005, 15:03

Eile me käisime mu meriseale heina ostmas ja nii huvi pärast vaatasime merisigu kaa. Ühes puuris oli kolm põrsast, kaks tegelesid söögiga, kolmas puuris pikali :( Meil emaga jäi küll tunne, et ta oli üsna haige, sest sead ei maga ka ju keset puuri külili.
Kui me Maie ostsime, pakuti meile tema venda, kes oli tänu loomapoele lombakas ja üsna väike ja rohkem ta ei kasva ka, sest ta oli jänesega ühte puuri pandud :( (Ma oleks tema võtnud, aga Maie oli ilusam)
Tihtipeale on lõuna keskuse loomapoes ka ulpivad kalad. Haiged jne. ja tavaliselt need kalad, kes ma sealt olen ostnud, on üsna ruttu surnud, aga teised, kes näiteks annelinna keskusest ostetud, on ilusad ja värvilised. Elavad ka kaua.
Ma tahtsin siis teada, et kas teie olete vigaseid loomi poes näinud? Kuhu on hea enda loom(ad) viia ja kust tasub osta?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 20. märts 2005, 15:08

Muide merisead magavad küll vahest keset puuri, seega see ei ole küll mingine näitaja. Samuti magavad minu notsud tihti külili.
Ning kas see, et lombakus oli loomapoe süü on ikka tõestatud fakt?
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 20. märts 2005, 15:18

Ta viidi loomapoodi, aga toodi sealt pärast ära... Vigastuste tõttu :( Kasvataja ütles...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 20. märts 2005, 15:19

Mina olen näinud vigastatud loomi,aga nemad on pandud eraldi puuri.
Kui mina endale deegud ostsin ,siis seal oli puuris 2emast ja 1 isane.Isane pidi toodud olema loomaaiast ja emased kuskilt sõbralt.Nad tundusid väga terved ,kuigi karv oli natukene kole,kuna neile ei pakutud liivavanni.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 20. märts 2005, 15:25

Minu arust on vahel probleemiks see, et on nt. merisead vms. kuskil puuris ja üleval/kõrval kus iganes karjuvad ja huilgavad viirpapagoid või muus linnud.
Merisiga on selline rahul loom pigem, mind näiteks häiris see vaatepilt.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 20. märts 2005, 17:55

Merka mis mõttes merisiga enam ei kasva kui ta jänesega ühte puuri panna? Või mõtlesid sa et ta oli täiskasvanu ja sellepärast pandi jänksiga ühte puuri? Ei saa nagu pihta mida täpselt mõtlesid. Kui jänkud sigadega hästi läbi saavad, pole probleemi, Kristiine keskuse loomapoes on ka jänes sigadega puuris ja mingit terrorit pole. Üldjuhul pole mina loomapoes vigaseid isendeid näinud ja tõepoolest ka minu sead magavad külili vahest, nii et see pole haiguse tunnus.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 20. märts 2005, 18:13

Mina ostsin oma nümfi poest ära, kui ta oli seal olnud umbes 4 päeva. Tema õde on aga siiamaani seal poes. Ehk siis kuu aega seal juba olnud. Mul on temast nii kahju. Kui ma tema puuri juurde läksin, siis ta siutsus vaikselt. Võibolla tundis mind ära ja tahtis, et ma temagi ära ostaks. Ei tea. Aga ma loodan, et ta saab omale kodu.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 20. märts 2005, 20:31

Ei kasva selles suhtes, et see jänes oli teda kuidagi moodi vigastanud. Lonkas küll põrsas jah :( Aga see siga kes seal külili oli. Tundus, et ta oli haige, aga võib-olla ei olnud siis. Ema arvas ka, et temaga kõik päris korras pole :( Oli selline, nagu kõndida ei jõuaks.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 25. märts 2005, 20:28

olen ise ka tähele pannud kannatavaid loomi.tihtipeale on loomad topitud ka väikestesse puuridesse kus nad ennast liigutadagi ei saa.enda jänesel küll suur puur aga tundub tema jaaoks ikkagi väike.tunnen kaasa loomadele kes peavad kannatama kuid olen näinud ka selliseidpoode kus loomi hoitakse süles ,paitatakse ja lastakse ka ringi joosta.ka papagid on topitud mitmekesi puuri ja seal nad siis säutsuvad karjakesi koos...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Küpzis » 04. oktoober 2007, 13:55

Käisin ka ühes loomapoes ja nendel jänkudel , kes seal olid, oli nagu nahk osadest kohtadest täitsa karvutu :mellow: , et siis see oli päris imelik aga need jänkud olid nagu ise ka päris rahulikud, tavaliselt kui ma olen loomapoodides jäneseid sülle saanud siis nad hakkavad küll kohe sülest ära hüppama.
Kasutaja avatar
Küpzis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Scratchy » 04. oktoober 2007, 16:34

Endised kasutajad kirjutas:Kuhu on hea enda loom(ad) viia ja kust tasub osta?

Polegi vaja loomi loomapoodi viia. :mad: Kui tahad paaritada, siis tuleks enne ostjad otsida (muidugi tuleb enne ka paaritamise kohta palju lugeda). Kui aga on kogemata loom tiineks jäänud, siis hea omanik otsiks poegadele kodud ise, mitte ei viiks loomapoodi. Loomapoodides ei ole head tingimused ja iial ei tea, milline inimene su looma ära ostab.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas nirgike » 04. oktoober 2007, 19:56

Isegi kui loomapoes on head tingimused, sa ei tea iial, milline inimene su looma ära ostab ja millistes tingimustes ta uues kodus elama pannakse. Minu meelest loomapoe tingimused on küll vähim, mille pärast muretseda, seal on loom ju vaid ajutiselt ja lühikest aega. (Kui just tõesti sellised tingimused pole, mida looma piinamiseks võib lugeda, aga selliseid poode on ülivähe).
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas annela » 05. veebruar 2008, 14:09

Ma käisin Tallinnas mingises loomapoes, kus ühes väikses puuris oli umbes 20 väikest merisiga :o Ja deegudel ei olnud veepudelis juuagi.Must määrdunud puur kah veel.Vihale ajab selline asi... :nono: Nii kahju nendest loomadest seal, sest mitte keegi ju ei osta neid nii ruttu, kui peaks! :mad:
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas triini22 » 05. veebruar 2008, 14:14

20 merisiga :huh: . Kus see pood täpsemalt asub?
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas annela » 05. veebruar 2008, 14:35

Reti pood, Lauteri tänav numbrit ma ei tea.
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Scratchy » 05. veebruar 2008, 15:09

Kas tõesti seal Zoomaania või Zoo poes Lauteri tn.-l? :huh:
Seal on tõesti väga hullud olukorrad loomadel, aga merisigu pole küll 20 kaupa carem puuris näinud.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas annela » 05. veebruar 2008, 15:12

Vist oli Zoomaania poes :m8hh: Aga ma ei tea kas praegu juba on nii palju merisigu ühes väikses puuris!Niipalju ma oskan öelda, et seal oli kaks korrust all olid siis linnud ja muud loomad ja üleval olid akvaariumi loomad ja ussid, ämblikke leidus kah.
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Scratchy » 05. veebruar 2008, 15:50

Lauteri tn-a loomapoes on all korrussel kalad ja üleval närilised, linnud jm. :m8hh:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Meloofia11 » 10. veebruar 2008, 13:18

Rocc al mare loomapoes olid mingi 10 liivahiirt ühes puuris ja all oli täiesti pissised ja kakased kraanulad. Minu liivahiired pissivad küll nii vähe, et kahe nädala jooksul on puur teiesti puhas. (Kuigi siis puhastan ikka ära) Neil liivahirtel oligi allapanuks umbes niisama si*t ja sellega võib arvestada, et neil pole tükk aege puuri puhastatud. Veel mäletan seda, kui olid puuris mingi 10 rotti ja siis ühed tahtsid osta. Poemüüa siis võttis neid järgemööda sülle ja ütles: Poiss, poiss, tüdruk, poiss, tüdruk, tüdruk jne. :wacko: Merisigadega oli samamoodi. Poiss, tüdruk, tüdruk, poiss. jne.
Ühed ostijad ükskord ostsid liivahiiri. Valisid puuri ja saepuru välja. Müüa siis ütles, et kraanulad on palju paremad ja nii vahetasidgi need ostjad saepuru kraanulate vastu. Veel ostsid nad ainult ühe liivahiire ja poemüüad rääkisidki umbes, et neid peaks üksi pidama... :mad:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Harbiny » 11. veebruar 2008, 19:06

Ei. Mina pole näinud haigeid loomi poes. Kuid olen näinud looma varjupaigas ühte imetillukest kiisut kes miaugus ja ta oli väga kahvatu ja kärnas vms... :sad:
Tulevik on suur ja sügav kuristik, mida õpin tundma alles siis, kui olen sinna sisse hüpanud.
Kasutaja avatar
Harbiny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 715
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn/Jüri
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas annela » 13. veebruar 2008, 17:59

Seoses selle lauteri tn. poega, siis seal tänaval on küll selline pood, kus all korrusel on närilised ja üleval veeloomad ja maod jm. :mellow:
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas alina467 » 29. veebruar 2008, 11:09

Tallinas ühe suurema kaubamaja loomapoes nägin ükskord oma 15 (või ülegi) viirpapagoid ühes pisikeses puuris. Linnud olid täiesti paanikas, karjusid, üritasid lennata, aga põrkasid kokku ja kukkusid või lõid ennast vastu puuri seinu.. :sad: Niikange tahtmine oli loomakaitsesse helistada, aga paraku polnud mul nende nubrit kuskilt võtta, ja vaevalt, et nad sellises olukorras midagi teha oleks saanud...

Ja oma jännu ostsin Tartust Lõunakeskuse loomapoest. Väiksekesel jooksis silm vett! Küsisin siis müüjalt, et mis silmaga on. Ta ütles, et ah saepuru läks silma, et see on tal elutingimustest, et kui elutingiused paremad on, siis läheb üle... ISE TEAB, ET TINGIMUSED HALVAD, AGA IKKA MIDAGI ETTE EI VÕTA!! :mad:
Muide nüüd on jännu juba kolm nädalat meil, allapanuks kraanulid(potis) ja ajaleht puuri põhjas(et ikka kindlalt midagi silma ei läheks) aga silm ikka haige. Küll ma loputasin seda kummeli ja füsioloogilise lahusega ja ikka ei midagi. Käisime siis arsti juures ja nüüd ravime antibiootikumidega.... vot! Arst ütles kah, et võis alata sellest, et miski slma läks ja siis hakkasid bakterid vohama.... Rav arve võiks sellele loomaoele esitada nüüd, aga proovi sa tõesta, et nende süü oli....
Aga kõige tähtsam on ikkagi see, et meie armsake nüüd sealt ära on ja ravib ennast mõusalt armastavate inimeste juures. Loodan, et varsti on ta terve.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas alina467 » 27. mai 2008, 19:40

Nüüd täna käisin Jõhvis ühes loomapoes(sealses kaubakeskuses).... Oeh, seal istub juba nädalaid üks õnnetu küülik... Täna oli asi lausa nii hull,et tal oli toidust ainult saepuru vahel mõned üksikud maisiterad.... Heinast polnud haisugi ja kuivtoit oli ka otsas. Läksin siis müüjatele ilusti ütlema, et paneks küülikule heina, et hein peab küülikul kindlasti ees olema. Ja mis te arvate? selle peale vaadati mind nii ülbe näoga, et mul jooksid judinad üle, ja öeldi et ta on oma portsu kuivtoitu täna juba saanud ja rohkem ei saa (kell oli 12.00 päeval) ja et ärgu ma tulgu siia õpetama. Poe omanik oli küll veidi mõistvam, küsis, et kes mulle ütles sellist asja, et koguaeg söök peaks ees olema. Ma siis rääkisin, et see on teada tõde ja sellest räägivad kõik kasvatajad ja loomapidamisega seotud foorumid. Selle peale väitis, ta et Euroopa müüjad seda ei räägi, ja toidu pakkidel on ka kirjas, et ainult 50g ports päevas. Ma siis püüdsin selgitada, et see on kuivtoit ja hein on midagi hoopis muud. Aga lõpuks ma pidin bussile jooksma ja tundub, et see küülik istub seal ikka veel nälgas:( Ta oli muide üpris kõhn- kondid kõik puha väljas ja kõrva peal mingi kärn... Ja siis veel tuleb mulle ütlema, et loom on terve ja paberitega ja puha...

Muidu on korralik loomapood- tavaliselt loomad korras ja vesi ilusti ees... aga vot küülikuid nagu näha käsitleda ei osata... ja millist infot nad siis veel ostjatele jagavad?! Et küülikud söövad 1 kord päevas? Mida sellistega teha? Mina vist ei olnud kuigi autoriteetne isik "neile õpetusi jagama".
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas nirgike » 28. mai 2008, 17:19

Äkki sa saaksid sama jutu Eesti Loomakaitse Seltsile postitada või telefonis edastada? Ma arvan, et kui selline organisatsioon sinna poodi helistab ja räägib, siis nad äkki kuulavad.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Liismari » 28. mai 2008, 17:37

Üldse, loomapoes on nii halb loomade eest hoolitsemine! Näiteks minu kilps: kui ma poodi tulin, oli 3 kilpkonna ühes mini rotti puuris. Söögiks ainult kurgitükid. Üks kilpkonn tahtis kurgitükki suhu pista, aga see oli lõigatud nii suurelt ja paksult, et ta ei saanud seda kätte. :sad: Ma tahtsin kohe kõik sealt ära võtta.
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas alina467 » 28. mai 2008, 17:49

Asi selles, et ma ei tea selle loomapoe telefoninumbrit ega ka täpset nime... :sad:
Sellise umbkaudse info peale ei tehta ju midagi.... Ei taipand kohe nime vaadatagi, olin nii endast väljas ja kiire oli ka...
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas annela » 30. mai 2008, 10:47

Olen käinud mitu korda Tartus Sõbrakeskuse loomapoes ja igakord kui ma seal käin, siis lähen loomade juurde.Ja eelmine kord kui ma seal käisin, siis ühed sfinkshiired kaklesid ja ,ma ei saanud müüale öelda ka sellepärast, et tal oli teine klient ja mu ema ei tahtnud oodata.Kaladon seal muidu väga normaalsed.Ja üks suur, suur jänes on sama väikses puuris kui näiteks deegud.
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas kerliilrek » 30. mai 2008, 15:12

Kuressaare loomapoes istuvad kõik loomad vaikselt puuri nurgas. Üks rott oli üksi puuris ja kartis mind . Nii kahju on nendest . :sad:
Viimati muutis kerliilrek 22. juuli 2008, 17:11, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Kaisa89 » 22. juuli 2008, 15:39

Loomapoes olevaid loomi vaatates on küll kahju aga ei saa midagi teha ja kui lähed midagi ütlema on enamus müüaid ülbed.:sad: Ütlevad umbes ja jah või midagi taolist ja et kui kaua ta siis ikka on et see on ajutine. No jah ma saan aru aga kes teab kui kaua ta seal on. Mõnda poodi sisse minnes on hais kohe tunda :nono: aga teises pole.Olen näinud küll kui ühes puuris on palju loomi või linde korraga aga siis poleks ju midagi kui oleks suuremad puurid. Mõnes poes olen näinud küll, et pole süüa või juua. :sad: Vahel isegi tundub, et isegi minu notsule jääb puur väikseks võrreldes sellega kui mitu notsut on looma poes ühes puuris ja see puur on palju väiksem. Ja siis häirib mind see, et looma poed on nii väiksed, et loomad ei mahu ära ja on selle pärast puuridega üksteise otsas või kuidagi hunnikus. :nono:
Kaisa89
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Eesti,Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas alina467 » 22. juuli 2008, 21:46

Mina tookord siiski teatasin loomakaitsesse... Ei tea palju see muidugi aitas, aga vähemalt lubasid nad inspektsiooni sinna saata. Nädala pärast küülikut tolles poes enam polnud. Ei tea, kas inspektsioon jõudis kohale või osteti küülik lihtsalt haletsusest ära.. Samas mõne aja pärast istusid seal jälle küülikud ilma heinata. Seekord oli vähemalt hulganisti kuivtoitu ees...
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist