Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 02. jaanuar 2018, 17:04

Uue aasta esimene tööpäev ka edukalt möödas. Kuidagi väsitav oli. Nüüd istun ja mõtlen... kas minna kohe magama ja riskida jälle öise ülevalolekuga või venitada kuidagi nn normaalse uneajani välja.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 02. jaanuar 2018, 18:39

Ma kah kodus. Täna üksi, viisin mehe hommikul sadamasse. Homme tuleb tagasi. Vaja seal teha mõned toimetused, mis tööpäeva nõuavad. Esimene tööpäev ka selja taga, üsna kiiresti läks õnneks.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 02. jaanuar 2018, 19:55

Kanadel ja vanarahval oli õigus - lumi on tõepoolest läinud, mis läinud.

Kuidagi ebamäärane tunne on täna. Palju asju, mis teha on vaja. Aeg läheks justkui kiiresti, justkui aeglaselt.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 02. jaanuar 2018, 23:18

Meil viimane õhtu saaremaal. Täna käis mehel klassivend külas. Nüüd mängime mehe vendadega kanastat. Saame mehega haledalt pähe. :rofl: Aga eks see teada, et kellel ei vea kaardimängus...sellel ei vea kusagil. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 03. jaanuar 2018, 18:30

Kiire päev. Kiire-kiire-kiire koguaeg. Aga paar asja sain tehtud, mis nüüd pühade tõttu natuke viibinud on. Kodus tagasi.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 03. jaanuar 2018, 18:53

Mul oli täna hommikul teisipäev. Ja tööl kirjutasin kenasti kuupäeva 03.01.2017. Päris mitu korda, enne kui avastasin... :) Tegelikult võiks täna reede olla. Saaks homme hommikul magada.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 03. jaanuar 2018, 19:58

Vastupidi, ülivaikne päev. Kohe näha, et mitu püha seljataga ja rahval raha vähe, palgapäevi pole ka veel olnud. Poodides ja igalpoolka nii vaikne, rahvast vähe.
Keilyke, ikka kahekesi olime. :razz: Seekord sai külma lauaga rahulikult võetud, põhirõhk oli prael. Eelmine aasta oli 4 salatit ja 3 suupistet, tänavu 1 suupiste ja 3 salatit.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 03. jaanuar 2018, 20:38

Täna ostsime koertele ussirohu ära. Mõtlen, kuhu selle tableti peidan, kaalun või ja pasteedi vahel. Loomaarst ise kuni 15 jaanuarini puhkusel. Mulle sobib. Just 15 ongi vaktsineerimise päev. Aga tema naine oli tööl ja saime kutsikaid kaaluda ka, Väike Isane on 3,5 kilo ja Mõmmar 3,9. Nemad olid kaasas. Kuna Suur Valge on Mõmmarist raskem, pakuks talle 4,3 vähemalt. Kuller tõi jälle paki koeratoitu ja niisiis võime veel kosuda enne kojuminekut!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 03. jaanuar 2018, 23:03

Meie nüüd Tallinnas tagasi. Kodus on küll tore olla aga saaremaal oli ka hea, kui lapsehoidjaid oli kohe võtta. :lol:

Loomahull, eks ma arvasin jah, et ikka kahekesi. Ma tean küll Su söögitegemist. :rofl: Meid oli vist 8 kokku ja süüa poole vähem. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 04. jaanuar 2018, 15:26

Päev nii pime ja vihmane. Tuba ilgelt külm, sest eile jäi kütmata. Lähengi kohe kütma ja saiu küpsetama.
Pärast plaanis vaadata Kersna saadet Urmas Otist. Saab kurb olema, eriti Oti viimane intervjuu...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 04. jaanuar 2018, 17:50

Täna mul on, tunne, nagu ma oleks paar päeva kuskilt vahelt ära kaotanud. Täpselt ei oska öelda, miks. Pühapäeva õhtu tunne on.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 04. jaanuar 2018, 18:22

Uni on. Tänane tööpäev venis ka kahe tunni võrra tavalisest pikemaks. Oleks vaja viisakal moel auru välja lasta, aga hetkel ei tule ühtki viisi pähe.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 04. jaanuar 2018, 21:10

Täna nii keeruline päev olnud, et oska miskit öelda. Homme tööl ilmselt hästi kiire päev. Õhtul lähme Hiiumaale. Vihma sajab terve õhtu ja võib-olla ka terve päev, seda ma ei tea.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 04. jaanuar 2018, 23:46

Oleks peaaegu unustanud.
Arvutis tegelt kirjutasin aga jäi pooleli. Pärast unustasin ja panin arvuti kinni. Hea,et praegu kontrollima hakkasin, et kas ikka tegin. :D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 05. jaanuar 2018, 15:14

:hdance: Juhuu, reede! Selle aasta esimene. Katsetasin siin järjekordselt kommi ja küpsise dieeti. Kuni prareguseni. See on see, kui õigel ajal lõunale ei jõua ja päeva jooksul peletad kõhutühjust kommide ja küpsistega. Ja pärast lähed tühja kõhuga poodi... :hmmh: Tegelikult täna olin tubli, ühtki üleliigset kaupa korvi ei rännanud.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 05. jaanuar 2018, 20:03

Eilsest pühapäevaõhtusest tundest on niipalju kasu, et hiljem saad "kaotsiläinud" aja tagasi. Palju mugavam, kui et pühapäeval omada tunnet, et alles oli teisipäev, eks ole?
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 05. jaanuar 2018, 20:15

Kohe Hiiumaal. Homme on üks hull päev tulemas, aga sellest ma räägin siis, kui tõesti kõik hästi läheb... Seega hoidke pöialt mulle! :mellow:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 05. jaanuar 2018, 22:33

Hull päev? Hoian pöialt!
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 05. jaanuar 2018, 23:13

Hoian pöialt!

Täna oli väsitav päev. Hommikul tööl, siis oli linnas veidi asjatoimetusi. Seejärel korraks koju ja siis mehe ja lapsega haiglasse. Äial oli infarkt üleeile öösel, õnneks sai kiirelt abi ja nüüd taastub. Täitsa kõbus nägi välja ja viskas nalja juba.

Pärast seda jooksin ma vanalinna. Fotomuuseumis oli mu venna fotonäitus ja täna toimus vestlusring, kus sai siis vennalt küsimusi küsida ja seletas rohkem nende fotode valmimise ja tehnika kohta. Ta tegeleb vanaaegsete fotode tegemisega, näituse fotod olid siis valmistatud ajaloolistes fototehnikates daggerotüüpia ja ambrotüüpia. Väga põnev igatahes. Olen näinud kuidas ta neid pilte teeb. Tänapäeval kõik muudkui klõpsutavad telefoniga, vanasti oli ikka tõsine kunst foto tegemine.
Paar aastat tagasi tehti ka video kuidas ta ambrotüüpi fotot teeb, keda huvitav, siis seda näeb siit :
https://vimeo.com/eestifotoparand/lf-h6be
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 05. jaanuar 2018, 23:37

Käisin täna Toimetulekukoolis psühholoog Mare Porki kuulamas. Täitsa huvitav oli ja tunnid läksid lennates.Põhiküsimuseks oli, kuidas säilitada igas olukorras rahu ja positiivsus.
Õhtul andsime koertele ussirohu sisse. Läks päris libedasti, kõik lihtsalt sõid selle koos pasteediga ära. Ainult Suur Valge keeldus söömast ja talle tuli võipall kurku pista. Pärast lakkus veel mokki, oleks veelgi tahtnud.
Huvitav, peale ussika andmist muutusid kutsikad lausa pööraselt aktiivseteks. Märatsesid tundide kaupa, alles nüüd jäid magama.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 06. jaanuar 2018, 12:02

Uimane hommikupoolik täna, kuidagi ei saa ennast käima.

Meie pisike kunagine vallakeskus, praegune lihtsalt küla, suutis eilse päeva ja pool ööd olla meedia tähelepanu keskmes. Õnneks positiivse lõpplahendusega.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 06. jaanuar 2018, 13:50

Nonii, ma mõtlesin, et kirjutan ka vahepeal enda elukesest jälle ja ma arvan, et ma jään ikka aeg-ajalt postitama nii kaua kui see mäng kestab. Muide, te kõik olete üllatavalt tublid olnud. :thu: Ma arvasin küll millegipärast, et selleks ajaks juba mitmetel vähemalt unustamine ära kasutatud. :-D
flo, ma kõigepealt kohe tunnen sulle kaasa ja kiidan, et käid kenasti tööl. Ma tean, kui raske on elada, kui unega pole kõik korras ja kui olla pidevalt väsinud. Saadan palju jõudu ja jaksu! :-)
Kuldhai, kuidas kutsikatele kodude leidmisega läheb?
Mul muide on 2 uut pereliiget. Tahtsin juba algusest peale, kui merisead ostsin omale, ka kellelegi kodu pakkuda. Leidsingi 2 notsukest, kelle perenaine enam nende eest hoolt kanda ei jaksa. Sain nad hoiukodust prooviperioodiks enda poole. Prooviperioodiks sest ma polnud ju kindel, kuidas mu 4 noorikut nad omaks võtavad. Kolmapäeval toodi nad mulle ära ja eile panin nad kõik kokku suurde puuri. Ma ütleks, et siiamaani on kõik päris ladusalt läinud. Kui kokku nad panin, siis oli tundide viisi piiksumist ja kudrutamist ja ka hammaste krigistamist. Üks notsudest tegi lausa seda haruldast linnu siristamise heli. :-D Aga mitte mingit kallale minemist, hammustamist jne. Tänaseks on kõik vaiksed, täiesti oma lähedale veel uustulnukad noorikuid ei lase, viskavad oma ninad taeva poole ja liigutavad oma peput vasakule-paremale :rofl: , aga arusaadav ka. Neile on kõik nii uus. Puur on juba hiiglaslik vanaga võrreldes ja järsku mingid noored tüübid nendega koos. Noorikud ise on uudishimulikud uustulnukate osas ja noorikust alfa käib ka hämmeldunult ringi, et mismõttes pole tema hetkel pealik ja kõik ei kuuletu talle järsku. Teeb ka seda pepu liigutamist. Aga need uustulnukad on nii armsakesed. 2-aastased ja kordi julgemad kui minu noorikud. Tulevad julgelt käe juurde, lasevad isegi paitada ja kukalt sügada. :biglove: Igatahes olen mina armunud ja ma usun, et ma saan loovutuslepingu varsti allkirjastada ja notsud endale jätta. Ei usu väga, et mingid tülid neil järsku omavahel tekivad nüüd.
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 06. jaanuar 2018, 22:53

Mul oli täna puhkepäev. Magasin ennast välja, jõin teed, ei tegelenud vahelduse mõttes töö või muu jamaga. Selline rahulikolemine kulub aegajalt ära. Muidu närvitse ja jookse pidevalt kuhugi. Järgmine nädalavahetus läheb isapoolse vanaisa sünnipäeva tähistama, ta helistas ja andis kutse edasi.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 06. jaanuar 2018, 23:04

Kell on kohe üksteist ja ma alles teine postitaja? :huh:
Käisime täna ka haiglas äia vaatamas. Ta viidi üle tavapalatisse ja sai ise ringi liikuda. Nädala alguses vast saab välja.
Käisime ka haigla all söömas. Ma esimest korda pettusin selles kohvikus, muidu on seal alati hea söök ja teenindus. Menüüs oli päevapastaks koorene pasta singi ja juustuga. Tellisin selle omale ja lauda toodi miskine pasta bolognese moodi..hakkliha, tomati ja seentega. :grr: Ma seeni üleüldse eriti ei söö ja üleüldse rasedana on ikka erinevad isud ja ma juba mõtteis sõin oma koorest pastat, niiet ma olin päris õnnetu oma pasta üle. Kui lahkuma hakkasime, siis muidugi oli menüüs ka päevapasta muudetud. Aga nõme ikka, nad oleks võinud mainida, et koorene pasta on otsas ja kas sobib teine. Ma oleks siis midagi muud tellinud. Et jah..raseda naise mured. :rofl:

Edit: Lind jõudis vahepeal postitada.. polegi teine enam. :D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 06. jaanuar 2018, 23:16

Cresty, ma ei tea veel, paljud on ankeedi täitnud. Eks ma varsti küsin. Peale 3 kuud ma enam väga neid hoida ei tahaks. Nad vajavad juba individuaalset tegelemist rohkem.
Täna oli mul puhkepäev, käisime hommikul kirikus ja õhtul oli meie koguduse esimene ühine koosistumine uuel aastal. Meenutasime möödunud aastat, laulsime, sõime, lahendasime viktoriiniküsimusi jne. Mariin tuli ka eile koju.
Nüüd lähen kohe magama :yawn: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 06. jaanuar 2018, 23:57

Jõudsin! Olin sellises kihas, kus netti ei olnud, 10x proovisin postitada, ei saa lehtegi ette. Homme räägib pikenalt.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 07. jaanuar 2018, 09:49

Tere ilusat pühapäevahommikut! Päike paistab, paar kraadi külma... hea fantaasiaga võib ka lume maha sadanuks kujutada :)


Täna on plaanis teod suuremasse elupaika ümber kolida. Tegelikult tahtsin seda teha juba eile, aga poest pakiga saabunud allapanu oli tolmkuiv. Niisutamisel tekkis porilaadne toode, no selle sisse tigusid pista ei tahtnud. Tänaseks on aluspanu ikka juba viisaka väljanägemisega.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 07. jaanuar 2018, 12:41

Tervitus! Nüüd on siis aeg rääkida, mis kamm neljapäeva õhtust käib. Eile oli abikaasa jahiseltsi jõulupidu, detsembris ei jõudnud lihtsalt. Neljap õhtul suts enne 18, olin veel tööl, kirjutab mu armas abikaasa mulle messengeri, et kuule mul on Hiiumaa suhtes üks hull mõte, aga sa nagunii pole nõus. Et kas tantsida tahad laup? Ma ei saanud alguses üldse pihta, mis mõttes, mis tantsida. Ta pidas silmas, kas ma ei tahaks meestele peo ajal esineda. :shock: Ma pole mai lõpust neid tantse tantsinud, meelest läinud kõik. Alguses oli mõte absurdselt hullumeelne, aga õige pea hakkasin mõtlema, et noh, võiks ju... Et proovin kodus tantsida, 2 potentsiaalset tantsu oleks, mida ehk mäletaks. Need olid mu 16a tantsimisaja jooksul mu lemmiktantsud ja ma valdasin neid perfektselt. Noh... mäletasin nii 10 sekundit... Eks emotsioone ja tundeid oli palju too õhtu. Aga hing ei andnud enam rahu ka. 1 tantsust on video, hakkasin selle järgi nokitsema. Algus oli ikka jube. Teisest polnud videot ka. Kevadel olid unepealt ideaalselt selged mõlemad. Aga keha mäletas, tükkhaaval hakkas tulema, justkui pusle jooksis kokku, et kui muudkui tantsisin, siis kui enne oli must auk, ma ei tea, mis seal oli, siid järgmine kord tehes, ma ei tea, mida ma tegin, aga keha teadis ja aju sai aru, et see oli õige liigutus, see oli nii võimas tunne, täpselt nagu kaks ideaalselt sobivat pusletükki. Neljap õhtu harjutasin kuni öörahu peale tuli. Reede hommikul enne tööd tegin veel paar korda läbi, 1 tants oli ok, teine nats krobeline, aga öö jooksul olid peaaegu viimased puuduolevad pusletükid oma kohale asetunud. Üks koht jäigi musta auku, sinna tegin ise koreograafia, see oli 2 takti ainult. Andsin mehele loa oma seltsi pealikule helistada, et minu poolt võib, kui selts nõus on. Õnneks või kahjuks oli. Reede õhtul Hiiumaal lihvisin veel paar korda. Olin rahul. Eile hommikul läksime peopaika, panime "lava" paika (üks suur plaat, muidu seal kivipõrand, selle peal ei saa tantsida), sättisime muusikat, tegin lavaproovi. Ja eile õhtul tantsisin oma 2 tantsu meestekarjale ära! Vastuvõtt oli üllatavalt hea, tantsud on hästi efektsed ka, eriti see, mis ma viimasena tegin. Nii mõnelgi mehel oli suu lahti, et vau. :-D Nii et aitäh pöidlahoidjatele, kõik läks suurepäraselt, närvid alt ei vedanud ja musta auku ei kukkunud, mul on 2 korda soolot tehes juhtunud, et lihtsalt on blackout keset tantsu, ma unustan sammud ja kõik. Eile oli kõik super. :happy:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 07. jaanuar 2018, 18:55

Just saatsin Mariini rongi peale, jalutasin koera ja nüüd vaatan Ameerika talenti.
Täna käidi jälle kutsikaid vaatamas. Tundus tore inimene, istus kohe põrandale kutsude juurde ja mängis nendega. Pätsu hüppas talle sülle, andis musi ja hakkas siis pealetükkivaid kutsikaid eemale tõrjuma, et ise kogu tähelepanu saada. Urises ja näksas kohe :rofl: .Kõige enam jäi silma Laigu. Aga kahjuks või õnneks ei ole kutsikate saatus minu otsustada.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 07. jaanuar 2018, 22:10

Ongi kohe aasta esimene nädal läbi ja uus töönädal algamas. Õnneks vaid 2 tööpäeva ees ootamas - esmaspäeval ja kolmapäeval. Teisipäeval pean küll ka tööle minema, mu paariline ja õpetaja abi peavad koos sünnipäeva teisipäeval, sellest ei saa ometi ilma jääda. Nüüd käin pesus ära ja siis magama. Viimasel ajal läheks juba kell üheksa magama, selline väsimus koguaeg peal. :yawn:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 0 külalist