Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 13. november 2017, 23:27

Ei suuda otsustada, kas kiire või uimane päev. Terve hunnik paberimajandamist. Ning näib, et mul õnnestus viimane kord asju bussi jätte. Seevastu avastasin, et see Carolina, millel ma arvasin, et ühtki vilja pole, kannab küll, ning üks on lausa juba täiesti punaseks jõudnud minna. Lehti nii palju, et varem ei näinudki.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 14. november 2017, 11:45

Öösel kell 2 küsis koer välja. Esimest korda öösel. Ilmselt sai päeval üle söödetud.
Sain teada, et Karoliini DNA testi proovid on jõudnud laboratooriumisse. Läheb veel paar kuud tulemusteni.
Nüüd peaks tubli olema ja koristama hakkama.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 14. november 2017, 14:46

Eilne strateegia töötas - tee, mesi, carmolise tilgad jne jne jne ning voodisse teki alla. Kannatas täna hommikul tööle tulla küll ja olemine on täitsa inimlik. Ehk läheb seekord kergemalt.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 14. november 2017, 18:25

Täna oli tööl ülikiire päev. Vähemalt esimene pool oli paras hullumaja, peale lõunat tõmbas inimlikumaks. Päris väsinud olen, vähemalt saan see nädal (va reede) tund aega varem koju, sest laup olin tööl. Homme juba 2h varem, sest täna läksin sisuliselt tund aega varem tööle. Tegelikult on hästi mõnus, kui tööd on palju, paar kuud on ikka väga rahulik olnud, vahepeal oli 3-4 päeva järjest, kus vahepeal 2-3h auku jne. Täna lihtsalt kuidagi jooksis kõik kokku ja korraga.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 14. november 2017, 21:22

Mul täna oli teine koolitusepäev. Täna läks see eriti kiirelt.Nalja sai ka päris palju. Mu paariline, vanem pensionieas naine, nii lahedalt uuris, et nii palju erinevaid metoodikaid ja erinevaid õppevahendeid ja muudkui tuleb juurde, et meil on need lillad karud (Kiusamisest vabaks programm) siis on need erinevat värvi nukud (Persona Dolls, kus iga nukk siis väljendab mingit eristust, et kes on teist nahavärvi, kellel on prillid, kes on veidi tüsedam jne. Nende abil siis õpetatakse lastele, et inimesi on erinevaid ja ei tohi kedagi narrida jms) ja siis on meil igasugused "potid". On ´Beebotid, ja ozobotid ja vetsupotid. :rofl: See kõlas nii naljakalt, et kogu rühm purskas naerma. Beebot ja Ozobot on siis sellised robotid, Beebotte ma polegi väga ise uurinud veel aga ozobot on selline pisike ümmargune pallike pmst, mis liigub mööda paberile spetsiaalse markeriga joonistatud joont. Lastega vahva igast kujundeid joonistada ja siis vaadata kuidas, see robot seal liigub. Igatahes see, et paariline robotid ja vetsupotid ühte patta pani, oli nii hea. :lol: Selles suhtes, et point oli tal hea, et muudkui otsime aga uusi metoodikaid, kuidas ikka lapsi arendada ja teha aga samas laps tahab ju vahel lihtsalt niisama ka mängida. Eriti meil 1,5-3 aastased.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 14. november 2017, 21:40

Lasin paar tundi tagasi notsud jooksma, aga ausaltöeldes ma ei tea, mida selles osas ette võtta, kuiiiii kohutavalt palju nad põrandale pissivad ja junnitavad ja siis nendest läbi jooksevad. Pärast seda põrandat puhastada ja pesta võtab igapäevaselt nii palju aega. Kas tõesti kõik notsude omanikud jamavad sellise asjaga igapäevaselt?
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 14. november 2017, 22:10

Minul jooksevad rotid praegu. Põrandale ma neid ei lase, just samadel põhjustel ja lisaks veel närimine (ja võimalik ärakadumine). Hetkel on nad minu diivani peal, ja turnivad mööda mind. Allapanuks sobib igasugune auklikuks näritud tekikott või lina. Kuna ma praegu kirjutan postitust, siis tahavad nemad ka sellest osa saada. Bruno näksas mind varbast, Mihkel teeb ümber minu ringe ja Uku kustutas pool teksti. Ning Krõssu kammib oma kasukat. :biglove:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 14. november 2017, 23:33

Hmm. Kummaline päev, mis nagu oleks olnud ja samas nagu poleks ka. Kaotasin end algoritmide ja muu sisse täiesti ära. Enne magamaminekut võiks veel pannkooke teha, mul tainas juba poolenisti valmis.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 15. november 2017, 14:38

Ma tööl. Postitan ära, sest täna suht väsitav päev, lapsi palju. Õhtul raudselt unustaks ära postituse. Lapsed hetkel vähemalt magavad.
Meil on hoovi üks kiisu tekkinud, tundub, et kodukass. Nii sõbralik, tahtis pai saada ainult, isegi lapsi ei kartnud. Samas tundub, et pikemat aega juba õues, hästi kõhn ja näljane oli. Andsime talle veidi süüa. Nii kahju, mehele rääkisin ka. Mees küsis selle peale, et äkki on meil aeg teine kass lisaks võtta. :A: Samas on kass pikakarvaline ja mehel on tegelikult kassiallergia, eriti lööb see välja pikakarvaliste kassidega. Peaks uurima, äkki on keegi ära kaotanud kassi. Ei tahaks mõelda, et keegi nii sõbraliku kassi välja visanud on. :dry:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 15. november 2017, 17:17

Täna päev otsa arvuti taga tööd teinud, samas tunne on, et tulemust nagu ei olegi. Tegelikult olid mu ootused lihtsalt suuremad, et jõuan selle ajaga rohkem. Nüüd üritan eilsest pilaffist midagi hartšoo-laadset kokku keeta, eks näis, mis välja tuleb. Ja köha võtab hinge seest. No ei kõlba see püstijalu põdemine mittekuhugi, ma ütlen. :grr:<-- loeb endale nüüd natuke moraali...
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 15. november 2017, 18:21

Puhastasin lõpuks loomade puurid ära. Üle... ma ei taha isegi mõelda kui kaua aja. :ups: Muudkui homme ja homme ja... Õnneks või kahjuks on mõlemad loomad sellised, et isegi väga mustad puurid ei haise. Mees, kes on eriti tundliku ninaga, isegi tema ei ole kordagi vigisenud, et kuule, puurid mustad. Edaspidi püüan ikka korralikum loomaomanik olla. Igatahes said mõlemad puurid suurpuhastuse ja tubade põrandad ka puhtaks, nii et külalised võivad tulla. :-D
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 15. november 2017, 21:08

Täna oli jälle koolipäev, mis kestis 8.30 - 19.15 Koju sõites oli hirmus vihmasadu, kõik märgid ja vesi asfaldil hiilgasid ja pimestasid. Keskenduda oli raske ja väsimus peale selle. Homme jälle sama kaua.
Lähen nüüd oma rottide juurde küsima, kuidas nende päev möödus.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 15. november 2017, 21:13

Mul tekkis kahtlane tunne, et olen mingil päeval postitamata jätnud, aga õnneks siiski mitte.
Nii tore, meil on jälle üle hulga aja uksekell. Üldiselt ma kuulen koputamisi, aga kell on ikka kindlam. Seekord ei olegi elektriline, vaid patareidega.
Cresty, saan aru, mida notsikutega tunned. Mul on kutsikatega praegu sama lugu. Kogu aeg põrand ujub, käime nina maas ja vetsupaber käes. Tundub, et pool päeva veedan pissi kuivatades. Ja nii veel kaks kuud, kuni nad on esmase vaktsiini kätte saanud ja võivad kodudesse minna. Iseloomu neil jagub ja nad on nii toredad sellegipoolest. Täna käis sõbranna kutsusid vaatamas. Pätsuga olid kohe nagu vanad sõbrad, Pätsu limpsis ja viskas külili, et süga mind. Pojad aga võõrastasid, haukusid ja pugesid peitu. Nad üldse suured haukujad. Panen teise jope selga, hauguvad, teen teistmoodi häält, hauguvad. Öö jooksul unustatakse mind ära ja hommikul nähes hauguvad. Haugun vastu, siis ehmatavad päris ära.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 15. november 2017, 22:51

Njah, diivanile jooksma laskmise variant notsudele nii hästi ei sobi. Diivanil nad kuidagi kardavad, aga põrandal on ruumi ja seal jooksevad oma isud täis.. ja allapanuks neile oleks vaja vist küll mitut suurt paksu rätikut vms, sest no nende pissikogus on meeletu. :-D Olen nüüd proovinud, et lasen nad hommikul välja, et kui pole veel enda värsket sööki ja krõbinaid kätte saanud, aga ei, ikka hunnik junne + piss ja korralik virtsahunnik kokku :-D Mul on uus parkett ka, nii et edu mulle! :rofl:
Kuldhai, sa panid oma viimase lausega mind naerma. :-D Kujutan seda elavalt ette, kuidas nad nii ära ehmuvad et ei oska kohe midagi pealegi hakata. :-D
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 15. november 2017, 22:52

Siin oleks üks pilt sellest, kui erineva kuju, värvi ja suurusega mune kanad munevad. Need kõige parempoolsed on tavavalguses päris rohelised. Helesiniseid mune munevaid kanu oleme üritanud ka mitu aastat saada, aga alati on midagi nihu läind.
Pilt

Mina ka naersin seda, kuidas Kuldhai koertele vastu haugub. :-D
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 16. november 2017, 12:46

Pilt

Selline ta on, minu lemmik, hüüdnimega Suur Valge. Kõige valgem, kõige suurem ja kõige memmekam. Alati ema külje all magamas.
Ootan kullerit, kutsikatoit on saabumas.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 16. november 2017, 16:08

Mul pole hetkel ühtegi nunnumeetrit lakkeajavat või muidu huvitavat pilti näidata.
Pean endale meelde tuletuse panema kuhugi, et üks kord nädalas lilli kasta on praegusel ajal vähe. Jäin just ilma ühest oma kohvipuu taimekesest, teine oli ka üsna vaevatud olemisega.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 16. november 2017, 19:54

Mina+terve pere vist mingisuguse kerge külmetuse kaela saanud. Nii et tegin täna kodust tööd, jõin palju meega teed ja kehastusin elusaks tekiks. Üldiselt ma sageli haige pole, ja kui, siis üsna viimasena ja vähe. Palavikuga külmetust juhtub vist korra igal paarisaastalisel arvul ja midagi tülikamat pole vist alates 11. klassist olnud (siis oli põskkoopapõletik).

Homme tuleb taas ringijooksmistihe päev. Firefox muutis oma kujundust ja pean taas uue lehekülgedevärvija leidma... Heleda taustaga lehed hakkavad väga silmadele.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 16. november 2017, 20:34

Sain täna oma räti lõpuks kätte. :hdance: Ilus, ilus, ilus! Natuke pean sättima ka veel, et tööd saaks teha, aga pühapäeval saan trenni minna sellega! Hurraa! Homme tuleb tordikraam valmis teha, nii et laupäeval ainult kokku panna.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 16. november 2017, 21:24

Täna ja homme ka teen lühikesi postitusi, sest olen nii väsinud pikast koolipäevast. Kuldhai, su kutsa on nii armas, võtaks heameelega endale, kui mul teistmoodi töö oleks.
Homme läheme praktikakohaga tutvuma.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 16. november 2017, 22:40

Kutsikas on tõesti armas. Tahaks ka kunagi koera aga selleks peaks oma maja ka olema.
Vähemalt kuulsin täna, et üks töökaaslane võtab selle hulkuva kassi omale. :A: Nii tore. Eile oli nii kurb töölt ära tulla. Kui hoovis last kärru panin, jooksis kass sinna ja nii haledalt mjäugus. Käis järel meil, tuli kuni maja trepini aga päris tänavale õnneks järgi ei tulnud. Kahju oli teda sinna pimedasse ja külma kätte jätta. Tore, et saab nüüd koju vähemalt. :)
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 17. november 2017, 00:20

Nonii, arvasin, et kell on palju vähem kui ta tegelikult on, nii et olen see hale, kes esimesena oma unustamise ära kasutas. :rofl: Aga mul on vabandus ka, lihtsalt nii vilets aeg on viimasel ajal, et pea on nii sassis. Täna siis saigi kokkulepitud, et tullakse homme sellele koerale järgi, kelle ma tagasi pean andma. Oehh. Temaga sai täna arsti juures ka käidud, sest ta kõrvad ei ole tahtnud üldse ära paraneda, koguaeg mingit jama täis ja ei saa ära puhastatud, tuleb aina tagasi mustus. Siis on ikkagi kaladel mingi haigus. Nüüd olen kindel. Homme lähen ise arsti juurde ja käin ka Kalakese poes ära, et neile mingi ravim osta. Lihtsalt nii viltu veab kõik viimasel ajal. :sad:
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 17. november 2017, 08:52

Täna läheb õhtul nagunii kiireks. 6ni tööl, poodi, koju, torti ette valmistama. Nuputasin vähemalt homsed söögid ka välja, Keilyke juba tundis muret, kas peab oma söögid kaasa võtma. :rofl: Hakkasin eile iseseisvalt hispaania keelt õppima. Või noh, mis õppima, proovisin mõnda äppi. Kunagi olen õppinud ja tegelikult tahaks osata, aga keele peale mul annet ei ole. :sad: Mõtlesin siis, et katsetan natuke, näis, kui kaugele jõuan. Ideaalne oleks, kui saaks eesti keeles õppida, leidsin äpi nagu 50 languages, kus on baaskeeleks eesti keel, aga no ei saa mina aru, kuidas see töötab. Natuke näppisin, aga jube segane mu jaoks. Muidu ideeliselt peaks nagu struktueeritud olema. Hetkel natuke parem tundub memrise äpp, sellest jäin eile isegi natuke sõltuvusse, seal on esialgu suht üksikud sõnad, siiani ei ole raske ka olnud, põhiväljendeid ja lihtsamaid asju ikka mäletan. Samas see on inglise keeles ja ma ei tea veel, kas see on nö keeleõpe või ongi rohkem nagu sõnadega mälutreening. Pole nagu väga laialt neid online õppimisvõimalusi või ma lihtsalt ei leidnud normaalseid. Palju kiideti Eesti lingvist äppi, aga see pakub ainult inglise ja prantuse keelt õppida. :sad: Seega kui keegi oskab soovitada head äppi, millega hispaania keelt õppida, olen üks suur kõrv.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas flo » 17. november 2017, 12:52

Jee! Varsti saab töölt koju. Mul on selleks nädalavahetuseks suurejoonelised plaanid - tekk ja padi ja telekas ja ohtralt teed... eks näis, kas plaanid ellu viia ka jõuab.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 17. november 2017, 13:53

Mina tööl, maiustan makrooniga. Ühel lapsel on täna sünnipäev, ema tõi torti lastele ja õpetajatele makroone. :razz: Täna tuleb tihe õhtu. Pärast tööd jooksuga koju, sööma ja siis sõbrannaga kinno. Homseks peaks asjad ka valmis panema, kell 10.00 läheb buss Loomahullu poole teele. Tundub, et ei peagi oma toidukotti kaasa vedama. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 17. november 2017, 17:10

Päev kiirelt õhtusse jõudnud. See munade pilt tuletas meelde hiljuti loetud uudist, et üks Järvamaa taluperenaine on võtnud eesmärgiks saada oma kanadelt Eesti Vabariigi 100 aastapäevaks sajas värvitoonis mune. Ta teeb aretustööd ja kanad munevad valgeid, rohelisi, siniseid, pruune, roosasid ja kollaseid mune.
Karoliini kaalumisel selgus minu suureks üllatuseks, et tüdruk on mitu kilo juurde võtnud ja kaalub juba 36 kilo. Oleme viimastel aastatel tema kaalukaotuse pärast mures olnud. Vahepeal langes kaal kriitilise 30 kiloni ja arstid ütlesid, et kui veel langeb, siis organid ei pea vastu. Tal on söömishäire nimega ruminatsioon.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Lind1100 » 17. november 2017, 21:56

Jaah... Helesiniseid mune munevat kana tahaks. Teine suurem unistus oleks üleni süsimust kana (Ayam Cemani). Ja siis on veel siidikanad ja pärlkanad ja ... Kuid eelkõige sinimunalised ja süsimustad.

Mis tänase päeva kohta öelda?

Palju tööd.
Palju jooksmist.
Mobiilis märguanded.
Palju ostmist.
Palju sõitmist.
Kange kohv.
Palju matemaatikat.
Palju kirjutamist.
Väsinud.

Head ööd, Pisi.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 17. november 2017, 22:57

Ei oskagi midagi kirjutada siia peale selle, et hirmus uni on. Praktikapäev esimene möödus hästi.
Väga kahju, et seda hooldekodu enam kauaks ei ole. Ilus loodus, palju metsa ja värsket õhku, samas vaikne ja ohutu. Aru ma ei saa, miks sealseid kliente mujale peab viima, kui nad seal eluaeg elanud on. Ja veel linna, kõige suurema liiklusega tänavale. :dunno:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Cresty (Teema autor) » 18. november 2017, 01:28

Täna läks siis mu armas kutsuke tagasi kasvataja juurde. Ohjh, ma keeldun sellele mõtlemast.
Ise käisin siis reumatoloogi juures. Tuleb jälle bioloogilise ravi kuur, seda tehakse tilgutitega. Aga see on hea, sest mõned kuud peale seda hakkab mul alati jälle parem mõneks ajaks. :-) Õnneks pole mul absoluutselt midagi vereproovide ja kanüülide jne vastu. :-D
Kasutaja avatar
Cresty
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 8 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 18. november 2017, 09:06

Cresty, Sa magad ka üldse või? Su postitused on alati mingitel eluutoopilistel kellaaegadel. :rofl: Täna postitan kähku ära, varsti tuleb tegutsema hakata, Keilykese pere on enne 12 juba siin, viisakas oleks midagi selleks ajaks valmis teha, liha ahju saada näiteks. :lol: Või tort kokku. Külmkapp on asju nii puupüsti täis, ma ei kujuta ette, kuhu ma selle valmiskujul tordi veel panen... :dunno:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 9 külalist