Kuidas saada tagasi puuri rotipoegi?

Palju-palju pisikesi kõrvakesi, käpakesi ja sabakesi.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Kuidas saada tagasi puuri rotipoegi?

PostitusPostitas Anitsirk (Teema autor) » 15. juuni 2016, 20:06

Mul on momendil suur mure- emarott tassis oma pojad põranda alla. Kuidas ma nad sealt kätte saan?
Mul 4 rotti "töötavad põhikohaga" . On 2 emast, 2 isast ehk siis rotivanaema ja rotivanaisa ja nende lapsed. Vanaisa on suur kui küülik ja juba aasta otsa vabakäigul, magab minu vana jope sees sauna eesruumis ja tuleb aeg-ajalt mu sülle või juuste sisse nahistama. Emane vana Sniff ei kao ka kuhugi, aga nagu ikka emastele omane, on rottimise komme- mis ripakil, see ära. Probleem on nüüd selle Snifi tütres, kellele jätsin alles 4 "kutsikat". Need 2 emast rotti on tavaliselt koos ühes puuris ja saavad hästi läbi. Lihtsalt täna öösel sai kuidagi keegi neist rottidest puuri ukse lahti ja kui ma kl.8 hommikul vaatama läksin, siis oli puur tühi. Läks mõni minut aega, et kuulsin, kuidas keegi mu printeri paberit põranda alla veab. Rotivanaema on olemas, magab keras koos vanaisaga mu jope sees. Aga see Triibu, nende tütar elab nüüd oma kutsikatega mu töötoa põranda all. Kas aitaks see, kui ma puuri korralikult ära puhastaks ja paneks neile sinna mingit head sööki? Või vastupidi, et ei puhastaks, et oleks oma lõhn alles? Kas ema tassiks nad puuri tagasi?
Anitsirk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Tagasi: Pesakonnad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist