Rotil kõht lahti

Kas on viga, mis on viga, mis teha, kuidas vältida jms. Kõik terviseprobleemid, mis rotiga ette tulla võivad.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Rotil kõht lahti

PostitusPostitas Mileen (Teema autor) » 27. august 2015, 06:45

Nagu pealkiri juba ütleb on minu rotiplikal juba pikemat aega kõht lahti. Esimesel korral oli nahkdiivani peal ikka päris päris kohe vedel kaka. Nüüd enam sellist väljaheidet ette tulnud ei ole aga on ikkagi vedelamad junnjd kui teisel tüdrukul. Praegult ka just koristasin Mia kaka ära ja nii vedel on et plekid peab ära puhastama. Roti kõhulahtisus kindlalt hea ei ole..millest see võib olla ja kuidaa ta väljaheiteid jälle normaalseks saada? Milline toit nt paneb kõhu rohkem kinni ja milline teeb kõhu lahti?
Mileen, Marleen ja Kribu <3
Igatsen teid, pojukesi, kes said omale uue kodu: Remi, Crash, Pontsik, Laigu, Tupsu, Nupsu, Nospel, Nööpsu ja Nipsu <3
R.I.P Kipi 18.08.2013-15.12.2013 Jään sind igatsema, musu, puhka rahus! <3
Kasutaja avatar
Mileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Rotil kõht lahti

PostitusPostitas Mileen (Teema autor) » 29. august 2015, 09:36

Nagu näha on päris raske vastata xD Igatahes ma otsuatasin nii teha (kuna nad on inimeste toiduga nii ära harjunud) et ma ei anna neile meie toitu mingi nädal kuna nad nkn pirtsutavad enda toiduga siis peavad nad ilusti enda oma ka sööma ja siis saab jälgida nende seedimist :D
Mileen, Marleen ja Kribu <3
Igatsen teid, pojukesi, kes said omale uue kodu: Remi, Crash, Pontsik, Laigu, Tupsu, Nupsu, Nospel, Nööpsu ja Nipsu <3
R.I.P Kipi 18.08.2013-15.12.2013 Jään sind igatsema, musu, puhka rahus! <3
Kasutaja avatar
Mileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Google [Bot] ja 2 külalist