Minna & Diesel

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minna

PostitusPostitas 3rika » 07. jaanuar 2015, 15:27

Ma olen ka pikemat aega mõelnud, et tahaks proovida neid porolooniga majakesi teha. Siiani pole veel selleni jõudnud. Aga sinu majakesed näevad päris head välja! ;)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 07. jaanuar 2015, 20:53

See oli ka minu esimene katsetus. :D Porolooni ajasin linnas 2h taga. Lõpuks pidin leppima Koduextra prolooniga, mis on vist eelkõige mõeldud toolikatete jms tegemiseks. Aga oleksin pidanud selle kunstnahaga kaetud madratsi sinna sisse kinni ikka õmblema... Neiu kergitab selle madratsi üles ja magab seal all :dry:
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 16. jaanuar 2015, 19:23

Täna oli meie tähtis päev: Minna sai implantaadi. Samuti tegime parasiidika ära ja passis märge ka olemas. Oleme veebruari kuu näituseks valmis! :wohoo:
Impla panekust nii palju, et Nutri teeb imesid ja Minna ei saanud vist arugi, et talle miskit nõelaga torgati.
Kaalul käisime ka. Minnat on tublid 1,045 kg.
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas 3rika » 22. jaanuar 2015, 08:23

Oii! Tubli tüdruk! Meie läheme täna Kuubikule implantaati panema;)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 31. jaanuar 2015, 19:46

Juhtus see minugagi... Kirjutasin pika teksti ja just enne "saada" vajutamist otsustas läpakas silma looja lasta, aga lähen siis uuele ringile... :dry:

Minna aedik jõudis täna meieni! :hdance: Tellisin aediku selleks, et Minnat saaks suvel igale poole kaasa võtta (välitingimustes) ning et ka tema saaks osa seltskonnast. Aedik on kuuenurkne. Üks paneel on 60 x 63 cm. Minnale see kõrgus sobib- seda testisime tunnise aedikus istumisega, mille jooksul ei üritanud ta põgeneda/ronida/turnida. Jalutas seal ringi ja tõmbas tuttu.

Impla panekust on meil juba omajagu aega möödas ja mul on nüüd täiesti teine loom kodus! Muidu ikka kappab ringi ja teeb pahandust, aga inimese juuresolekul ta võtab aja maha ja laseb ennast igalt poolt sügada, naudib seda ja lakub samal ajal sügaja kätt. :biglove: Vahel käis mõte peast läbi, et keegi on õela nalja teinud ja Minna kellegi teisega ära vahetanud!

Nüüd tuleb hakata näituseks valmistuma- küünelõikus mingi päev ära teha ja kõrvapuhastusega alustada. Tahaks, et kohtunike kätte jõuab ikka selline viisakas ja puhas neiu.

Olen tubli olnud ja õmblesin Minnale uue kiige, taskuga kiige. Eelmist kahekordset ta ei kasutanud minu silmis üldse (kui üldse kasutas). Varem olid ikka kiiged need armastatud magamiskohad, kuid enam mitte. Nüüd on kuubik- jee, lõpuks ometi ei ripu see seal niisama ilu pärast vaid see leiab kasutust. Lisaks tukastab ta vahepeal ka oma pesas/majakese. Ega muud midagi kui oleme tublid edasi ja näitusel näeme! (Kes sinna tulevad :happy: )
Pilt
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 12. veebruar 2015, 19:14

Nii vahepealsed uudised...
Käisime 7. veebruaril Tuhkrute Talvenäitusel ja Minna võitis Best Other Color'i :dance: Punkte sai ta 87.5, kuid algus seegi. Minna võit tuli mulle üldse üllatusena, kui võitjaid kuulutati, siis Minna magas kapuutsis ja nii ma poolel teel urgitsesin teda kapuutsist välja :lol:

Näituse päeva alguses oli Minna väga närviline ja aktiivne ja ei tahtnud üldse paigal püsida, lõpuks kui olin teda mitu tundi käes väntsutanud, väsis ta (või andis ta alla) ja läks kapuutsi sisse magama. Näitusel kohtas Minna oma pisikest kui söekast õde Häppit. Alguses läbisaamist ei olnud, sest eks õdede vahel ikka õelus ole, kuid hiljem isegi juba tehti paar mängu koos. Kogu ettevõtmine oli üldiselt huvitav ja uus kogemus, eks järgmine kord oleme targemad ja loodame uuesti osa võtta ;)

Pilt võitjast oma kraamiga :biglove: (sinine pall ei kuulu auhindade hulka, see oli selleks, et ta üldse enam-vähem paigal püsiks):
Pilt
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas Vahtra » 13. veebruar 2015, 14:51

Palju õnne võitjale ja tema perenaisele ! :)
Kasutaja avatar
Vahtra
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 2
Pildid: 8
Asukoht: Põlvamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas mesimummu » 13. veebruar 2015, 15:28

Palju palju õnne teile! Väga tublid! :flo:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 14. veebruar 2015, 13:02

Aitäh teile! :happy:
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 29. märts 2015, 09:40

Pole siia ammu kirjutanud, kuid ega midagi tähelepanuväärset pole ka juhtunud. Minna on nagu Minna ikka: jookseb, kugiseb ja möllab, koera kiusab ta endiselt ning kass on boss, keda puutuda ei tohi.
Tuleva kuu 18ndal saab tibi 1-aastaseks! :dance: Aeg on nii kiiresti lennanud. Alles ma tõin ta koju, kuid juba saab ta 1-aastaseks. Augustis on tulemas Summer ferretshow ja seal plaanime osaleda. Eks kui tekib tähtsamaid uudiseid, siis üritan ikka kirja panna :)
Pilt
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna ja Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 20. mai 2015, 17:38

Ma pole ammu Pisi avarustesse sattunud, sest koguaeg läheb meelest või pole aega. Kuid meil on uudiseid!!! :lol: Meie pere saab lisa ning Minna saab endale kasuvenna, kelleks on Valgetuhkur Butter Bowl. Poiss sai koju 29nda õhtul kella 23 ajal ning tudis ennast kohe koduselt rallis ringi ning tassis Minna mänguasju laiali :rofl: Infot poisi kohta....

Üldandmed:
Nimi: Valgetuhkur Butter Bowl "Diesel"
Isa: Taiker if Sibirskih Afin "Riho"
Ema: Valgetuhkur Alli Mey "Alli"
Sünniaeg: 3. aprill 2015
Värvus: šokolaad
Eritunnus: sabata

Muidugi sai Minna blogi kolitud ümber uuele aadressile>>>minnadiesel.blogspot.com
Sinna tuleb kindlasti igasuguseid uudiseid ja asjatamisi nagu ka minna kohta siiani oli, vahest rohkem, vahest vähem. Samuti on seal poisikluti pilt ja andmed üleval. Loodan, et tibin võtab kasuvenna ilusti vastu ning ei õpeta teda samasuguseks pätiks nagu ta ise on :-D
Viimati muutis BLackRat 03. juuni 2015, 10:44, kokku muudetud 2 korda.
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 03. juuni 2015, 10:24

Lisan paar pildikest siia. Esimene pilt oli ainukt enam-vähem pilt, kus nad mõlemad on ühtlaselt udused, sest selgelt pilti ma ei saanud- pean veel kätt harjutama.
:flo: :flowers:
Ja teine pilt on väiksest Dieselist, kellel ühtlasi on ka täna sünnipäev ning tema ja teised Valgetuhkru pesakonna "Lilled/Flowers" kasvandikud said 2-kuusteks!
Pilt
Pilt
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas Adelle » 03. juuni 2015, 13:20

Oh kui tore põnn. Kes siis keda kiusab ja kuidas läbi saavad? :)
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas Häppi » 05. juuni 2015, 10:52

Üliarmas!!! PEab ikka pikema peatuse Tartusse planeerima, et jöuaks mängima tulla löpuks! :-)
Kasutaja avatar
Häppi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 11. juuni 2015, 19:22

Tundub, et Diesel kiusab Minnat, kuid on ka vastupidiseid olukordi, kus põnn tahab tuttu minna, aga Minna hüppab peale ja sunnib veel mängima :lol: Aga tõsine aktivist on see poiss, igal pool vaja käia ja teha. Ja egas koeral ka kerge kahe tugrikuga pole :devil: :A:
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 01. juuli 2015, 22:01

:ups:
Long time no see... Meil läheb päris tavapäraselt. Minna ja Diesel saavad suurepäraselt läbi ja magavad üksteise kaisus juba iga õhtu. Dieselil kipub poti asukoht vist meelest minema, et toas olles satub ikka natukene kraami valesse kohta, aga eks me seda veel treenime.
Täitsa lõpp - ma olen nii hajevil, et täna lugesin 3rika postitust, et ta käis kordusvaktsiinil ja meenus mullegi, et Diesel vajab seda ja paari nädala pärast ka Minna. Panin arstile aja ja see nädal saame selle tehtud, loodan, et see nüüd väga hilja peale ei jää :umm:
Uudistest nii palju, et näituse traksid ka valmivad tasapisi ja kõige raskem osa on välja mõelda, millised ma need traksid teen. Nii palju on igast roosasid toone ja lillemustriga ilupaelu, aga poiste teemat on vähe nendes pakikestes, mis ma sain. Pealegi, ei tea ma ju kindlalt palju tegelikult poisse-tüdrukuid võidab, seega tuleb kuidagi 50/50 ja enam-vähem unisex traksid teha, ja oeh! küll see on raske valik.
Egas midagi, üritan ikka tähtsamaid asju siia kribada ja kui ei jõua siis blogisse jõuavad need vast ikka :happy: Päikest!
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas 3rika » 03. juuli 2015, 13:31

Hehehe, hea, et saime sulle abiks olla :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 08. juuli 2015, 19:03

Täna ostsin köögikaalu ja kaalusin tugrid ära :thu:
Diesel (3-kuune) 1602 gr
Minna (1a 3k) 970 gr

Tuleb öelda, et Diesel on suur poiss :lol:
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas Harleyquin » 10. juuli 2015, 14:08

Vau.., kus on kaal alles poisil. Aastaid 3 umbes tagasi nägin Rocca-al Mare loomapoes tõsiselt pirakat tuhkrupoissi müügil. No see oli peale vaadates minu Tõrust(1,5kg) 2korda suurem. Tundub, et Diesel-st tuleb samuti korralik mõmmi, kellega Minnal tore mängida ja mänguväsimusest uinudes ta kasuka vastas end pehme ja soojana tunneb. Edu ja tervist sulle ja su tuhkrutele! :)
Kasutaja avatar
Harleyquin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Kelmikas
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 16. juuli 2015, 19:16

Aitäh, Harleyquin! :)

Meil läheb tavapäraselt nagu ikka. Diesel sigatseb nii mis hirmus - koguaeg igalt poolt on vaja asju ümber paigutada ja minema vedada, praegu veab toas mu ehetekarpi voodi alla ja ma isegi ei viitsi teda peatada. Lõpp järjekindel tüüp on ta. :shock:
Kliinikus on käidud ja vaktsiinid said korda. dr Uibopuu oli selgelt rõõmsameelne, et üle pika aja on selline hiiglane ka jälle Tartus ja tema hoole all. Muidugi tundis ta muret, et ega Diesel Minnale haiget ei tee, aga ma selgitasin, et Minnal on seda jõudu ja jaksu nii palju, et poiss on ammu paika pandud ja talla alla surutud.
Üritan uusi ja ilusaid pilte teha, aga lubadusi nende üles lükkamise kohta ei julge anda.
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas 3rika » 17. juuli 2015, 07:54

Hahaaha. :rofl: Vennad ikka ühtemoodi. Skaut ka sigatseb nii kuis jaksab. Ja Kuubikul on aeg-ajalt selline nägu peas, et oh god why? Meil sama seis, et Kuubikuga olid asjad paigas aga Skaudi pärast peab tegema ümberkorraldusi. Ja mul ta käib ka koguaeg ehetes mängimas. Lillelaste teema? :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 19. juuli 2015, 16:07

3rika, tundub küll, et lilelaste teema see ongi :lol:

Täna sättisin M & D uuesti kaalule ning hea uudis on, et Minna on juurde võtnud!
Arstil käisime 14.07 ja Minna kaalus 970 gr nüüd on ta 982 gr - 12 gr juures, mis Minna puhul on super! :hdance:
Diesel oli arstil 1640 gr ja täna 1710 gr - 70 gr juures 5 päevaga, see on tavaline. Ma arvan, et näituse ajaks on tal juba pea 2 kg saavutatud. :shock:
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 12. oktoober 2015, 13:46

Ekslesin netiavarustes ja meenus, et pole ammu-ammu kuskile Minnast ja Dieselist kirjutanud. Otsustasin Pisi kasuks ja üritan siia vahepeal kirjutada, sest kunagi hiljem on nii huvitav endal siit lugeda ja meenutada :happy:

Minna ja Diesel on väga head sõbrad, lausa lust on neid vaadata kui nad jooksevad ja müravad igal pool koos ja üksteiseta ei oskakski vist olla. Minna on tunduvalt kavalam ja... nupukam :-D Kui poiss ikka väga närvidele hakkab käima, siis Minna ronib kõrgemasse kohta, kuhu poiss ei mahu (sest Disla on võrreldes Minnaga ikka üsna suur) ja jälgib rahumeeli, kuidas see opakas muudkui paaniliselt ringi jookseb ja üritab Minna nupukusest jagu saada, kuid siiani tal see õnnestunud pole.
Pilt

Dieselil ei tundu veel jooksukat olevat. Mängib ja taidleb täiesti tavapäraselt ning Minnat pole ka veel sikutama hakanud. Eks nüüd lähimate kuude jooksul olen tähelepanelikum, sest 3. oktoobriga kukkus Dieselil noorust juba 6 kuud :-) Võimalik, et nüüd varsti annavad "rõõmupallid" enda otstarbest märku ning siis on vaja arstitädile külle minna. Ma arvan, et ka Diesel saab impla, kuid päris kindlat otsust ma langetanud pole....

Tänase seisuga (12.10) kaaluvad tugrid:
Diesel (6 kuud) 2012 gr
Minna (1a 6k) 959 gr
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas mesimummu » 12. oktoober 2015, 17:08

Nii tore teist üle pika aja lugeda!
Meil on samamoodi, et Vesuuv on palju nupukam ja kiirem :D Mingi tüdrukute power vist :-D
Ootan ka juba seda aega kui nad mürama hakkavad nii väga!
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas 3rika » 16. oktoober 2015, 14:42

Ohoh, Diesel on kasvu poolest Skaudist maha jäänud :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minna & Diesel

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 05. november 2015, 12:21

Täna oli jälle kaalupäev.
Diesel 2050 gr
Minna 989 gr

Minna +30gr teeb ta kohe nii palju suuremaks, kuid Dieseli kaalunumber ei muuda üldse ta välimust ega olemust :-D
Diesel sai 3.novembril 7-kuuseks ja jooksuaeg on juab algust teinud. Nüüd kipub ta juba Minnat kratist vedama ja lohistama. Magavad nad eraldi puurides ja lähiajal saab ka Diesel endale implantaadi, et ta saaks juba varsti tagasi Minna juurde kolida.
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist