Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 25. veebruar 2015, 21:18

Ma küll mängust väljas kahjuks, aga postitada vast ikka võin vahel. :A: :razz:
Käisime täna esimeses tantsutunnis valssi õppimas. No niiiiiiii lahe! Ma poleks uskunud, et mul nii lihtne on, aga haarasin lausa lennult. Tiidul muidugi palju raskem, aga küll saame hakkama. :-) Õppisime siis kolme põhilist sammukombinatsiooni. Alguses aeglaste meloodiatega, hiljem kiirematega. Päris avavalsi lugu (M. Nuude "Avavalss") on päris kiire, selle kiiruseni ei jõudnud, kuid juba ligilähedale. Alguses olime ikka mõlemad päris kanged, aga lõpupoole hakkas juba täitsa sujuma. Mind segab täiega see, et mul on liiga hea rütmitaju ja muusikatunnetus. :rofl: Alguses ikka kui rütmiga puusse panime, siis ma automaatselt tahtsin kohe kontrolli endale haarata ja juhtima asuda, et ahah, läksime muusikast välja, pisike paus ja alustame uuest taktist, siis õpetaja koguaeg manitses mind, et Sandra, ei juhi, Tiit juhib. Kui läheb nässu, siis tulete koos välja, tunneta partneri liikumist. Mul oli natuke raske kontrolli käest anda, eriti nii lihtsa rütmiga nagu valsitakt on, ma ju 10x keerulisemate rütmidega harjunud, kõrv kogiaeg kuulab muusikat ja jalad automaatselt tahavad parandada, kui rütmist väljas. Minu jaoks oli keeruline just usaldada partnerit, kes on minust kehvem tantsija. Ma sain aru, kus Tiit eksis ja sain aru, kuidas seda parandada, et väike paus ja uue takti algusest, aga õpetaja manitses kohe, et ma ei tohi juhtima asuda. Pealegi tahtsin Tiitu aidata, na niigi närvis ja palav ja juhe koos. Ma olen ju harjunud olema tantsides jõuline ja hästi muusikasse, ses suhtes oli mul keerukas. Kuid lõpus kiiremate muusikatega läks juba päris hästi, peaaegu ei eksinud ja kui läks metsa kergelt, siis ma suutsin jääda juhitavasse rolli ning tunnetada partneri liikumist ja suunamist. Ühelt kombinatsioonilt teisele üleminek muutus ka tunni lõpuga palju sujuvamaks, alguses läks seal ikka metsa ja rütmiga puusse. Üks viimaseid muusikaid oli hästi kuulus viini valss, ma ei tea, kust pärit ja kelle oma, ei suutnud meenutada, aga no maailmakuulus meloodia. Vabalt võimalik, et üks Straussi valssidest. Sellega läksime mõlemad tantsu sisse, vähemalt mul oli tunne nagu "päris", oleks tahtnud hoogsamaid pöördeid võtta ja lennata lausa, aga Tiit muidugi poleks veel suutnud järgi tulla. Lai naeratus oli näol ja nii hea olla, liblikad lendasid täiega kõhus. Ka Tiit naeratas mulle nii rõõmsalt vastu, tundus, et ta tundis ennast ka hästi. Pärast ütles, et täitsa rahul oli, keeruline on, aga hakkama saab. :-D Uus tund kahe nädala pärast, 11. märtsil, nii ootan juba. Niiakaua karm korraldus kodus harjutada, mida täna õppisime. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 26. veebruar 2015, 19:02

Mu köha läheb aina hullemaks ja häält pole ka väga järel. :sad: Homme ma tööle ei lähe. Loodetavasti saan nädalavahetusega tervemaks. Pidin homme Rakverre sõitma aga ilmselgelt ei liigu ma kuskile.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 26. veebruar 2015, 20:54

Täna peeti Jõhvi tulevase riigigümnaasiumi sarikapidu. Ümmargune hoone näeb välja nagu UFO :-D . Suvel saab see valmis ja septembris algab esimene kooliaasta.

Pilt

Pilt
Fotod Peeter Lilleväli
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Riina1958 » 27. veebruar 2015, 10:28

Huvitav, mis sellise ümmarguse maja plussid on? Taga paistavad tavalised korruselamud.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 27. veebruar 2015, 10:52

Samton, palun ära ütle, et meile hakkab ka imbuma sisse see, mis Rootsis ja mujal on tavaline (mul on sõbranna õpetaja, ta ikka rääägib hirmu- ja õuduslugusid meie nn "heaoluühiskonnast"), et koolimajal ei tohi nurki olla, muidu lapsed löövad ennast ära. Kuskil Eesti linnas pidi veel juba ümmargune koolimaja olema, ma ei mäleta, kus linnas. Aga vale on ta nagunii, mitmekordne on. Koolimaja peab olema ühekordne, sest treppidest on teatavasti ohtlik käia. Välismaal ei tohi ju laps kuni põhikooli lõpuni üksi kooli minna, ohtlik on. Kas see oli USA-s või kus, sõbranna rääkis, üks õpilane läks vahetusõpilaseks ja ei saanud poest kahvlit otsa, sest ei olnud 18 täis. Alla 18-eluaasta ei tohi terariista osta! Laps vigastab ennast. Ja see EI OLE nali! See on kohutav reaalsus! Kuhu me jõuame niimoodi vati sees kasvatamisega?! Rootsis ja Norras on see juba tavaline, et koolidel ei ole ühtegi nurka ega treppi, vaesed väikesed lapsed kukuvad ennast sandiks tead. Mis saab meie tulevikust niimoodi?! Palun ütle, et see on lihtsalt huvitav arhitektuur, et see ei ole korrektse heaoluühiskonna (öäkkkkk!) normide järgi planeeritud kool.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 27. veebruar 2015, 16:16

Ei, nii palju kui mina tean, pole ohutus selle hoonega seoses isegi jutuks olnud. Hoone keskel on kõrge kupliga aatrium ja ümber selle siis klassiruumid (neid vist nimetatakse kuidagi peenemalt - see kooli ehitus pole otseselt minu teema, seega ei tea pisiasju) - ja arhitekti idee järgi on keskel asuv aatrium koht, kus kõik õpilased kokku saavad. Oluline on see seda enam, et koolis hakkavad õppima nii eesti kui vene lapsed.
Riigigümnaasiumis õpivad ju tegelikult üksnes gümnaasiumiklasside lapsed (põhikoolid jäävad senistesse hoonetesse edasi), seega pole nurga vastu põlve äralöömise hirm vist väga aktuaalne teema. :razz:

LH, hakkas sul kergem? :-D
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Loomahull » 27. veebruar 2015, 18:50

Jaa, hakkas küll. :rofl: Iseeneesest huvitava planeeringuga maja, aga mulle meenusid kohe vati sees kasvavad lapsed, keda nunnutatakse ja hoitakse täisealiseni turvaliselt. :-D Loodan, et eestlastel on ikka veel kainet talupojamõistust.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 27. veebruar 2015, 21:19

Mina olen täna põhimõtteliselt terve päeva voodis veetnud. Vaatasin My kitchen rulesi mõned osad ära; lugesin ajakirja ja siis magasin veidi. :D Väga põnev päev olnud mul ühesõnaga. Vahel haigena võib endale sellise päeva lubada. Homme peab nagunii asjalikumaks hakkama.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 28. veebruar 2015, 20:19

Seest põlev Kukruse aherainemägi, millest ma siinsamas mõne aga eest põgusalt kirjutasin, on nüüd ohtlikkusele viitavad keelusildid jalamile saanud. Sildid tellis keskkonnaministeerium, kes eelnenud 20 aastat mäest midagi teada ei tahtnud, ehkki see ametlikult nende haldusalas on. Nüüd on Euroopa raha tulemas ja ministeeriumil kah kohe asja vastu huvi. Eks see huvi ole muidugi euroliidu keskkonnanõuetest tingitud - nimelt on see mägi hinnatud kõrge ohtlikkusega jäätmehoidlaks, mis tuleb ohutuks muuta.
Kui ma ministeeriumist küsisin, miks nad alles nüüd need sildid panid, kui viimased ligemale kümme aastat on vahepeal rahunenud mäe peal jälle ilmseid põlengujälgi silmaga näha ja ninaga tunda, siis vastati mulle, et "Praegu on käimas uuringud Kukruse mäe ohutustamise projekti koostamiseks, mille käigus on mägi võimaluste piires ka läbi puuritud. Need uuringud on andnud mäe sisemuses toimuvate protsesside kohta lisateavet ja esitanud ka soovituse, et kõrvaliste isikute viibimine Kuruse aherainemäel on ebasoovitatav ja sellest tuleks inimesi teavitada."
Ahah.

Pilt
Peeter Lilleväli
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 28. veebruar 2015, 22:16

Meil on koridoris valgus tagasi! Ma isegi ei mäleta, kas olen siin maininud, et meie koridorilamp andis ükspäev otsad. Üsna hädine oli kogu see valgustus seal ennegi. Lüliti ei olnud ka korralikult paigaldatud või mis probleem oli aga lülitit vajutades pidi umbes 10 sekundit ootama enne kui tuli põlema läks. Ja paar nädalat tagasi läks lamp katki, tuli hakkas vilkuma. Täna võtsime kätte ja käisime Bauhofis ära ja ostsime uue valgusti ja lüliti. Peaks mainima, et koridor on meil nüüd kõige paremini valgustatud. Seal pole nii valge veel enne olnud. Elutoas tundub lausa hämar selle kõrval olevat. :rofl: Peaks köögis ja no ka elutoas ka ära vahetama aga need vähemalt töötavad siiani. Üsna tüütu oli hommikul end pimedas koridoris riidesse panna, valgustuseks vaid köögist tulev valgus.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 01. märts 2015, 20:55

Pühapäevad lähevad ikka liiga kiirelt mööda. Pole täna midagi asjalikku teinud. Alustasin ühe raamatu lugemisega, mis mul tegelt kunagi juba loetud. Aga tuli tahtmine uuesti lugeda. Vaatasime ka Lammutaja Ralfi filmi ära. Ühesõnaga pole mul midagi asjalikku kirjutada. Lähen pessu ja magama ära hoopis.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 01. märts 2015, 21:23

Kiirelt lähevad mitte üksnes pühapäevad, vaid nädalavahetused kogu täiega. Ei jõudnudki rohkemat tehtud kui loomakeste puurid puhastada, natuke ukselt värvi kraapida ja saunas käia. Lapsega lobisesime ka, ta nimelt mõneks päevaks siin käimas. Taltsutab rotte ja üritab pisipägasid suurtega sõbraks moosida.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 02. märts 2015, 20:54

Ahjukartulid lambalihaga on ikka tõeliselt maitsev toit. Nagu ka ahjuforell lillkapsa-juustuvormiga. No ja siis veel rabarberi-toscakook ja vaarika-kardemonimuffinid ja lumepallisupp ja... Laps on siin käimas, siis ema pingutab, eksole. Ega ainult enda pärast viitsi teha muud kui heal juhul putru või omletti.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 02. märts 2015, 22:12

Ma tegin ka üle pika aja süüa täna. Mitte midagi sellist küll nagu samton. (mmm ahjukartulid lambalihaga) Ma tegin hakklihakastet ja kartuliputru. Viimati tegin süüa vist üleeelmine nädalavahetus, kui meil külalised olid. Mitte, et me nüüd ei sööks aga alati töölt tulles ei taha midagi suurt süüa, teinekord teeb Andres süüa. Eile näiteks sõin hommikul 2 võileiba ja õhtul filmi juurde näksisime veidi porgandit-kurki jms. Niimoodi mitte midagi tehes ei lähegi kõht tühjaks. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 03. märts 2015, 18:14

Meil käib siin agaralt - ja vahelduva eduga - pisipägade tutvustamine suurtele elukatele.

Pilt

Kohati ollakse päris rahumeelsed, aga siis tuleb suurtele meelde, kes õieti on majas peremees ja... Õnneks pole pätakad ülearu tagasihoidlikud ja oskavad enda eest seista ikka ka.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 03. märts 2015, 22:26

Pisikesed rotipägad. :biglove:

Mul on mingi julm uni täna peal. Sai nagu hommikul magada küll, tööl oli õhtune vahetus aga ei tea. Juba umbes 2 tundi võitlen unega. Väga vara ei taha ka magama minna. Ja kui lõpuks mõtlesin, et nüüd võiks minna, tuli meelde, et postitus tegemata.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 04. märts 2015, 20:24

Oeh, kultuur on kallis. Ostsin just ära Ooperifantoomi piletid. Kaks piletid läks maksma peaaegu 80€ ja need ei ole kõige kallimad piletid veel. Samas Ooperifantoom oli lihtsalt niiiiiiii hea, et selle eest võib maksta küll, mis sest, et ühe korra nähtud ka. Ma arvan, et uuel hooajal ka kindlasti seda vaatama. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 04. märts 2015, 20:39

Laps läks just praegu ära, niuks.
Aga temast oli siin olles kõvasti kasu -pägad olesklevad diivanil koos suurtega juba päris rahulikult. Ühte puuri panemine on muidugi omaette teema, aga küll jõuame ka selleni.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 05. märts 2015, 20:28

Viimane pool tundi on internet nii aeglane, et teen igaks juhuks postituse ära, muidu kaob viimaks päriselt. Mingi pildi üleslaadimisele isegi ei mõtle, selleks kuluks ilmselt pool tundi, kui mitte veel kauem. Tahtsin Elioni kodukalt vaadata, kas neil mingi jama, aga nende kodulehte ei laadinudki lõpuni.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 05. märts 2015, 20:58

Täna saime üle pika-pika aja õhtul lastega õue minna. Mõnus! Õues on lastel ka kohe lõbusam, kaks rühma saavad koos mängida, autodega sõita ja ringi joosta. Kui nüüd ilmad nii soojaks läheks, et liivakasti ka avada saaks, siis oleks kohe eriti tore õues käia. :-D
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 06. märts 2015, 22:56

Elu kassidega pole kunagi igav. Eva arvas, et jube tore on hüpata pesurestile, kus mu riided kuivasid. Selle peale kukkus pesurest kokku muidugi suure kolinaga. Oka, kes rahulikult mu kõrval magas, kargas püsti ja jooksis paanikas üle minu käte ja läpaka. Tulemuseks siis minu lõhkised käed ja läpaka klaviatuuril nupud lendasid. Enter töötab siiani veidi raskelt..
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 06. märts 2015, 23:07

Elu kassidega pole tõesti igav. Minu kass otsustas täna õhtul kadunud olla. Mis tähendab, et kuna ma töölt koju jõudnuna käisin töökojas ja garaažis ühte asja otsimas (augutorni, kui täpne olla), siis ilmselt suvatses tuust emmast-kummast uksest sisse lipsata. Mis omakorda tähendab, et pean end veel õue ajama ja kassi päästma minema. Kuna ta mul näuguda ei oska, siis pole ju kuulda kah, kus ta täpsemalt on.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 07. märts 2015, 19:23

Käisin täna töökaaslasega kinos. Vaatasime filmi "Teine parim hotell terves Indias". Film oli vaadatav ja nalja sai ka aga teist korda seda vast enam ei vaataks. Nüüd peaks pesus ära käima ja end sättima. Lähme sama töökaaslasega välja. Mõlemal ammu tantsutuju peal. Kuna mul pole seda väga tihti, st üldiselt mulle ei meeldi kuskil tantsimas käia, siis tuleb juhust kasutada ja minna tantsima. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 07. märts 2015, 23:09

Mina olen terve päeva kuumapuhuri ja liivapaberi ja uksega tantsinud. Käisin tiiru aias, kohutavalt palju oksarisu on maas. Kõige rohkem muidugi kaseoksi. Sellest puust tahan juba ammu lahti saada, aga kuna see kasvab tänava ääres ja kohe sealsamas on elektriliin, siis pole mahavõtmine just lihtne. Mitte et ma ise kavatseksin seda langetama hakata, aga ilma tõstukita ilmselt hakkama ei saa. Ja tõstuki tunnihind on päris kole. Peaks üritama Elektrilevi mehi veenda, et see puu on liinile ohtlik (minu arusaamise järgi ongi); äkki võtavad ise maha?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 08. märts 2015, 12:09

Hiljaaegu jäi Facebookis silma üks käsitööfirma, mis pakkus puidust postkastide valmistamist tellija soovitud kujundusega. Kuna mu praegune postkast on juba tükk aega väga nirus seisus ja olen hooti ikka uue järele ringi vaadanud, võtsin pakkujaga ühendust. Täna saadeti pilt ja peatselt jõuab see asjandus smartpostiga minuni. Pildi järgi olen küll rahul:

Pilt
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 08. märts 2015, 15:17

Väga ilus postkast, samton! (:

Mina magasin täna mõnuga poole 12ni. Muidugi eile jõudsin koju ka pool 4 hommikul. Päris tore oli vahelduseks tantsida.
Pärast magamist koristasin garderoobi ära, sorteerisin jälle välja riided, mida ma ei kanna mingil põhjusel ja mis niisama kapis ruumi võtavad. Nüüd aga viib Andres mind naistepäeva puhul linna sööma ja kinno. Peakski sättima hakkama.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 09. märts 2015, 09:52

Tõesti kena postkast. Kui kohal on peab reaalselt imetlema tulema. ;)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 09. märts 2015, 14:10

Kissu, päris õigel kohal näed seda millalgi soojemal ajal - pean sellele enne aluse ehitama ja paika sättima.
Teen postituse igaks juhuks ära, sest kella kuueks lähen Lüganuse vallvolikogu istungile (seal hakatakse vallavanemat umbusaldama), mis võib kesta kuni mitu tundi ja koju jõudes pean selle veel artikliks kah kirjutama. Pärast mida ei pruugi mul postitamismäng enam üldse meelde tulla.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas Keilyke » 09. märts 2015, 20:38

Meil algas täna lastesõimes punane nädal. Lapsed olid enamus punastes riietes, mina olin punases ja hommikul puhusin hunniku punaseid õhupalle täis, otsisin välja punased mänguasjad. Ehk saab lastel värvid selgeks lõpuks. Kuigi täna olid kohal just need lapsed, kes teavad üpris hästi põhivärve. Põhiline muidugi on see, et punase tulega ei tohi üle tee minna! Kuna meil märts on liiklusnädal siis just sai räägitud ka valgusfooridest. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 6 - postitamisteema!

PostitusPostitas samton » 10. märts 2015, 20:04

Lüganuse vallavanem (istub akna kõrval) võetigi eile maha - needsamad inimesed, kes ta pisut rohkem kui aasta tagasi ametisse valisid.

Pilt
Matti Kämärä

Kummaline seltskond on seal koos. Meest ametisse pannes toodi suure plussina esile, et tegemist on mujal (naabermaakonnas) elava inimesega, kes suudab kolm äsja liitunud omavalitsust paremini kokku sulatada kui mõni kohalik, kes ilmselt ikka oma kodukanti eelistama hakkaks. Nüüd toodi umbusaldamise peapõhjuseks, et ta pole kohalik ja ei tunne piirkonda.
Uus vallavanem olevat olemas, aga seda hoitakse nii salajas, et isegi volikogus opositsioonis olevad inimesed ei tea seni, kes see on. Tuleval neljapäeval tuleb volikogu jälle kokku, siis vast öeldakse neile ka.
Eile hilisõhtul kirjutatud artikkel on juba veebis loetav.
Ja tuleval neljapäeval valitakse vallavanemat ka Mäetaguse vallas. Seal oli avalik konkurss, kuhu laekus 74 (!) sooviavaldust! Eesti rekord, ma pakun?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 12 külalist

cron