Kas tiine või mitte?

Kõigest, mis puudutab pisipere saamist ning hamsubeebisid.

Moderaatorid: E4-, Saara

Re: Kas tiine või mitte?

PostitusPostitas Shierra » 09. juuni 2012, 21:17

Ei, aga ma kahtlen, et ta sai tiineks juba poes. Ja kui ma tal kõhtu katsusin tundsin, et nagu miskit oleks seal, nagu mingid kujud. :huh:
χάμστερ ♥
Kasutaja avatar
Shierra
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 99
Teemad: 4
Asukoht: Jüri alevik, Rae vald, Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

kas on tiine või mitte???

PostitusPostitas hamsu11 » 28. oktoober 2013, 21:26

Tere mul on kaks kuld hamstrit üks isane ja teine emane. Nad on eraldi puurides kuid umbes 2 nädalat tagasi kui nad olid umbes 5-e kuused panime nad kokku. isane ajas emast taga ja nad vist paaritusid (oli nagu väike kaklus). kui ma emase hamstri sülle võtan on tall nagu kaks hamstri beebi kujulist muna. Kas ta võib olla tiine või hoopis haige?
või peaksin hoopis loomaarsti juurde minema?
Kasutaja avatar
hamsu11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kas on tiine või mitte???

PostitusPostitas Saara » 28. oktoober 2013, 22:55

Hamstritel käib paaritumine imekähku, nii et tiine võib ta olla küll, ning kui lasid ta isasega kokku juba kaks nädalat tagasi, siis peaks tiinus tõesti märgatav olema. Kaks on hamstri kohta üsna väike poegade arv, nii et ühel hetkel võid üllatuda, kui pesas tegelikult rohkem poegi märkad. Kõhtu katsudes ei pruukinud Sa lihtsalt teisi kohe tunda. Parem oleks siiski tiine hamster rahule jätta. Jälgi teda pigem eemalt, liigse väntsutamise ja kättevõtmisega võid Sa poegi vigastada. Kui emane hakkab agaralt pesa ehitama ja päev-päevalt aina paisub, on üsna suur tõenäosus, et ta varsti tõesti pojad ilmale toob. Sellega saab ta hakkama ilma kõrvalise abita, nii et loomaarsti juurde minek tarviline ei ole, kuigi kui hing rahu ei anna, võid loomakesega veterinaari külastada küll. Tal on rohkem kogemusi ja võib Sulle öelda, kas hamster on ikka päris kindlalt tiine või mitte :) .
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kas on tiine või mitte???

PostitusPostitas hamsu11 » 29. oktoober 2013, 14:51

aitäh. kuid kas sa keegi oskab tartus loomaarsti soovitada?
Kasutaja avatar
hamsu11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kas on tiine või mitte???

PostitusPostitas Saara » 29. oktoober 2013, 18:17

Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Tiine või mitte?

PostitusPostitas helenakroot » 04. september 2014, 13:29

Ostsin eile dšungaaria kääbiku... Emase... Ilus valge, pehme ja armas :-) aga jube... Paks... Vast pärast panen pilte ka, tekkis kahtlus nüüd, et äkki on loomulikult paks või äkki on tiine, no varem ta seal puuris poes oli ilus kena sihvakas koos teistega aga eile ta oli üksi ja paks... Noh täna siis vaatan et ehitab jube kärmelt pesa endale, veab toitu ja vetsupaberi rulli tükke... Aga noh samas ta on ju uues kodus ja pesa on ju vaja teha, aga samas ei lase ta ennast täna väga puutuda, hammustab kohe! Muretsen ta pärast, ei julge väga hetkel kätte ka võtta et midagigi tunda/vaadata. Loomaarsti juurde on meil pikk maa minna kuna elame maal. Noh ja siis mõtlesingi üle küsida, võib olla palju järeldusi miks ta nii ja naa teeb aga noh ma ootan vast see paar nädalat ära ja eks siis näis.
helenakroot
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline