Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 03. mai 2013, 20:04

Hugo tegi midagi täiesti uskumatut, magas mu süles. Tavaliselt ta ei suuda paigal üldse püsida süles. Üleeile isegi mängis minuga, vajalikeks vahenditeks oli paberkott ja kõlisev suur nöörist pall.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas maris2 » 03. mai 2013, 20:16

Kui Bull vikerkaarele läks, siis hakkas Bindi ka mul süles magma. Tuli ise sülle ja magas rahulikult teki sees.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 05. mai 2013, 22:28

Minu omad on ka hakanud mul süles magama. Vanadus ilmselt kimbutab. Täna Sylvester hommikul tuli unisena, viskas käpad voodi äärele, aga üles ei jaksanud vinnata ennast. Võtsin siis ta voodisse ja nii me magasimegi :)
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas kulla » 06. mai 2013, 10:58

Nii tore kui su Hugo kaisul oli sinu juures. Loodame, et seda juhtub veel ja veel, saad rõõmu tunda oma tuhkrust.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 06. mai 2013, 14:11

Hugo, nüüd tahabki mul süles olla. Nii kahju, et ma jõuan alles nii hilja õhtul koju ja saan nii vähe tegeleda, aga vast on abiks seegi. Pean miskise sülekoti hankima, et käin ja toimetan ja siis magab kusagil kõhu peal kotis :)
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas AlbinoFurets » 06. mai 2013, 14:42

Kandelina kuidagi ümber käte ja kõhu siduda ja Hugo sisse? :-) kas ta plehku ei paneks?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 07. mai 2013, 17:14

No ta oskab vahepeal ikka paigal ka püsida, eriti kui on valida, kas olla oma aedikus v sealt väljas.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas Harleyquin » 08. mai 2013, 14:20

Kahjuks, kõik me tuhkru omanikud teame, et kunagi tuleb see päev, mil me oma sõpradega peame hüvasti jätma sellel maal, kuid mina lohutan end mõttega, et kui kunagi ise suren, siis saan ma jälle oma pisikese sõbraga kokku!Kurb oli lugeda su kalli kaotust, ta oleks pea kuu pärast 7 saand, kuid usu mind ta pole kuhugi kadunud, ta hoiab sul ja Hugol silma peal.Soovitan eriti jälgida Hugo käitumist, millest võib vahel välja lugeda Sylveri kohaloleku!See, et Hugo sülle tahab, näitab sõbra kaotusevalus lähedusetunne ja veelgi tugevam side ja ühtne kokkuhoid, sinu kui emmega!Peaasi, et sa ei laseks Hugol deprekasse langeda.Katsu temaga niipalju kui võimalik ikka tegeleda, hoida tal rõõmus tuju üleval! Kõike paremat sulle, Hugole ja seal kuskil Sylverile.
Kasutaja avatar
Harleyquin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Kelmikas
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 06. oktoober 2013, 08:52

Tundub, et Hugo on täielikult pimedaks jäänud, või vähemalt 99% ulatuses. Mõlemad silmad helgivad tühjalt, ta ei saa aru kui ma olen toas ja ei leia mind üles, kui ma just ei kolista. Lisaks on vahepeal kordinatsioonihäired ka. Üritan hoida tema toas ja aedikus, kõik võimalikult sama koha peal ja samas asendis, siis on vast vähem stressi igapäevastel trajektooridel. Puuri kasutamine on muutunud mõttetuks, kuna seal ta on käinud ainult vett joomas ja söömas, mingit muud funktsiooni pole. Hetkel on puuri teine korrus kasutusel tuhkru asjade hoiustamisel, aga arvatavasti pole lihtsalt mõttet enam seda puuri hoida.

Hugo tervis ka muutub nõrgemaks, kehamass on väiksemaks jäänud ja selgroog ja kondid annavad tunda. Sööb ja joob normaalselt aga arvatavasti harvem, kuna ta magab enamuse ajast, ma ei usu, et ta kokku üle 2h päevas aktiivne on. Vanadus on ikka hirmus asi, novembris peaks Hugo siis umbes 7,5 aastaseks saama. Süles meeldib endiselt olla ja mõnuga püherdada.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas Harleyquin » 08. oktoober 2013, 22:28

Kahju, et tuhkrute eluiga nii lühike on, kuid niipaljugi kui seda on tuleks tuhkrule täisväärtuslik elu pakkuda!Olen su teemasi lugenud ja väga tubli oled enda pisikestele olnud ja kindlasti oled ka edaspidi!Mina ja mu kallis Tuhkrupoiss Tõru soovime sulle ja Hugole kõikke head!
Kasutaja avatar
Harleyquin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Kelmikas
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 17. oktoober 2013, 18:27

Sylvesteri puhul on ka näha, et ta ikka magab suurema osa ajast, niiet see on normaalne. Ta magab ka üsna kõvasti, niiet helide ja minu kodus müttamise peale üles ei ärka enam. Kohati on tunne, et ta nagu oleks kurt, aga suure tõenäosusega ta lihtsalt ignoreerib mind :D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 14. detsember 2013, 15:11

Müün oma puuri 200€, kaasa panen ka 2 potti, kuhu on augud sisse puuritud, et saab puuri võre külge kinni panna. Puur on hetkel kokku pandud olekus, originaal karp on ka alles, mille see ostetud sai. Kui suurema autoga järgi tulla, siis saab ülemise korruse lihtsalt maha tõsta ja 2 korrust eraldi lihtsalt autosse tõsta, pole vaja kokku-lahku meisterdamisega vaeva näha.

Ma arvan, et seda puuri lisa sisu ehk tasandite katted ja redelite katted, mis ma kunagi õmblesin, need, ma viskan minema, kuna õmbluskvaliteet ei kannata kriitikat ja palju karvu on ka küljes, isegi peale pesu.

Lisaks võin anda mõned Royal Canin plekk karbid, kus võib siis hoiustada kas kuivtoitu või graanuleid potti panemiseks. Siis võin veel kaasa panna ka 2 lisapotti (üks on väiksemat sorti ja teine suuremat sorti).

Puur on loomulikult kasutatud, kui keegi veel ei tea, seega kui tõesti on mingi koht mingi puru või plekiga, mida minu silm ei näe, siis nii see on. Puuri tagasi ka ei võta (eelmise puuriga oli, et viimasel hetkel mõeldi ümber, et ikka ei taha, ei taha seda tsirkust rohkem).
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 14. detsember 2013, 15:23

Ja asukohaks on Tallinna kesklinn.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 19. jaanuar 2014, 13:37

Mulle tundub, et Hugot ei ole enam kauaks. Vaatan, et alaselja juures on megakõhn ja vahepeal kõndides ei kuula alakeha sõna. Hakkab vaikselt meenutama Sillu olemist, aga veel sööb ja joob ning tundub, et isu on.

Kui keegi nüüd tõesti puuri sooviks võtta, siis oleks väga teretulnud, siis ma saaksin kliinikusse varem minna ja ei pea ootama kuu lõpuni.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 20. jaanuar 2014, 13:11

Homme on Västrikusse minek, arvatavasti pean Hugoga hüvasti jätma. Selgroog on väga teravasti tuntav ja kaal on olematu. Tagakeha väga sõna ei kuula, seega aegajalt juhtub, et häda tehes laseb ka külje täis, kui sisse kukub. Õhtuti me ikka aitame teda potile, ja toetame, aga päeval pole kedagi kodus. Nii raske on vaadata seda.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas 3rika » 20. jaanuar 2014, 13:48

Loodan, et siiski arstid saavad teda aidata... et te ei peaks veel hüvasti jätma.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 20. jaanuar 2014, 21:45

Arstid vanaduse ja vandusega kaasnevate haiguste vastu kahjuks aidata ei saa, üle 7,5 aastane olla tuhkru aastates pole kerge.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 21. jaanuar 2014, 21:05

Hugo muutus meil iga päevaga järjest hädisemaks, tagakeha ei kuulanud hästi sõna, nägemine oli kas väga puudulik või täiesti olematu, keha sügeles, sõi aga järjest vähem ja häda tegi ka viimasel ajal väga vähe. Eks need neerud ka vaikselt hakkasid jamama, Triin avastas, et Hugol on põrnas lisaks kõigele muule ka kasvaja. Eks ma juba mitu aega teadsin, et ega paremaks vanusega olukord ei muutu ja midagi pole parata, ei tahtnud ka, et ta peaks kannatama.

Hugo läks nüüd Sillu juurde. xx.xx.2006-21.01.2014. :lein: Saavad nüüd koos kusagil ringi silgata, kraapida ja uuristada tunneleid.

Sellega lõppeb minu elus peatükk tuhkruomanikuna, sest ma ei taha seda elu valusamat poolt rohkem läbi elada.
Aitäh kõigile, kellest on tänu tuhkrutele on saanud mulle head sõbrad ja tuttavad!
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 21. jaanuar 2014, 21:14

Sõbrad koos!
Pilt
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas 3rika » 22. jaanuar 2014, 13:32

Lugesin eile öösel terve teema otsast peale läbi ja ma pean ütlema üht- sa oled üks hoolivamaid ja vastutustundlikumaid loomasõpru, keda tean! See, et sa võtsid aega, et joosta Silluga peaaegu iga päev arstide vahet... See, kui palju sa enda elu mugavust nende jaoks ohverdasid, rahast rääkimata! Su teema oli nii südamlik ja kohati tikkus pisargi silma! Müts maha sinu järjekindluse ja tugevuse ees! Tean, et ei ole kerge vastu võtta otsuseid, mida sina pidid vastu võtma ning ega need polnud mingi niisama otsused- need olid sügavalt ja isetult läbi mõeldud suunitlusega, et mis on just su pereliikmetele kõige parem! Mõni inimene on nii isekas, et ei lase loomal rahulikult puhkama minna, sest ei suuda elu ilma nendeta ette kujutada. Sina aga seadsid loomade heaolu sellest kõrgemale, sest piinlemine ei ole ka mingi elu! Loodan, et kunagi sa suudad veel omale toredaid karvakerasid perre tuua, sest see kooselu rõõm kaalub valusa kaotuse üle..Kuigi hetkel on ehk valus, siis õnneks aeg parandab kõik haavad- aeglaselt, kuid siiski parandab.

Minu austus!
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 28. jaanuar 2014, 21:37

Tänud kõigile, kes sellel raskel ajal on mulle toeks olnud!

Olen otsustanud, et pean kiiremas korras elamise tuhkru asjadest tühjaks saama, sest kohe tuleb kõik valus ja igatsus meelde.

Puuri on müügiks 200€, ja lisaks 2 potti, mida saab puuri külge panna. võin anda ka söögi kausse lisaks, 2 plekkpurgi täit maisigraanuleid.
Aediku (Playpen, 11 jupiga) müün ära 65€, katte võin kaasa anda, aga arvestama peab, et sellel on mõned plekid peal ja teiseks, ma pole saanud seda põhjalikult pesta, sest ma kardan, et kui ma äkki masinasse panen, siis läheb katki. Kõige mugavam oli seda pesta suvel muru peal.
Aedik ja puur on üliheas korras, sest teadupärast minu poisid puuris ei ööbinud ja aedikut sain kasutada ainult viimasel aastal.
Toru annaksin ära 5€, aga seda peaks kindlasti veel puhastama veel, ideaalis vannis leotama, siis peaks põhjalikult puhtaks saama, hetkel vb ei ole nii puhas.
Siis mul on veel igasuguseid pesasid ja muid tarvikuid, mida võin anda kas 1-2euriga ära või siis puuri ostjale soovi korral kaasa panna niisama, kui midagi peaks silma jääma. Lisaks võin a'la vahetada kartulite vms vastu. Aga ma arvan, et ma pean enamik asjau siiski ära viskama, mida on nii raske teha, sest see tekitab tunde nagu viskaks osa loomadest ära.

Vaatama saab asju tulla kesklinna laupäeval 1.veebruaril, ja tegelikult ka reede õhtul. Liigun laupäeval ise ka linna peal autoga ringi, seega vajadusel võin aidata transpordiga ka. Samuti lähen ma ka näituselt läbi, seega võin midagi kaasa võtta.

Kui siin väga huvilisi ei teki, siis panen kuulutuste alla kuulutused üles.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 28. jaanuar 2014, 22:38

Toru ja üks kiigu raam on omaniku leidnud.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hugo ja Sylver Helen125 tuhkrud

PostitusPostitas helen125 (Teema autor) » 09. veebruar 2014, 11:22

Kõik asjad on müüdud, õhtul tullakse puurile ka järgi, mingid väiksed pudinad, mis veel jäävad viin maale kassidele. Ja ongi peatükk elust läbi.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist