Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 07. oktoober 2013, 16:49

Postitus minu enda eest.

Praegu lõpetasin kodus söömise, nüüd joon kohvi ja seitsmeks trenni. Suht väsinud olen, eile sai hilja magama mindud. Nüüd siis viimased trennid enne laupäevast esinemist, ohh. Püüdsin valida laupäevaseks metsseapraeks retsepti, aga ei suutnud. Kõike tahaks. :-D Mõned jäid siiski sõelale. Tuleb veel viimane valik teha. Ja siis tuleb tort välja mõelda. Milline kujundus peale ja milline kate. Ganachega tahaks teha midagi, peale mitmetunnist kontserti ja praadi kulub šokolaad ära. :razz: Eks vaatan, aega on veel.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas musimmops15 » 07. oktoober 2013, 18:04

Nii millest alustada , alustan siis sellest ,et reedel vallandati mu töökaaslane päevapealt ja täna olin ma täiesti üksi tööl , aga sain ilusasti hakkama :) LLihtsalt peab hakkama saama , sest muud varjanti polegi , siis mu vennanaine töötab loomakliinikus ja tema rääkis ,et kõik mustika keskuse zoo planetist ostetud loomad surid sügeluslesta kätte , kõik , merisead, hamstrid ja muud närilised , niii kahju oli :( Totulotudel oli päris paks kõõmakord olnud naha peal ,õudneee , kindel on see ,et sealt loomapoest ei osta ma koju mitte ühtegi toodet , looma ega lindu , kahju nendest süütutest hingedest . Siis oli mul sünnipäevapidu sain sünnaks igasugust kilakola , alustades kuldkõrvakate ja lõpetades kodus kasvatatud arbuusiga :) Albertist ka ikka natuke , tulin koju töölt , võtsin ta siis kohe hopsi , tüüp oli nii õnnelik ,et unustas end mind lakkuma , panin ta siis maha ja kohe oli vaja kratti teha , varbaid närida , enda transpordi puurist kõik sinna kuuluv välja kiskuda , kappi pugeda , jälle varbaid närida , kommi varastada jnejne :D Albert saab täna esimest korda nutri geeli proovida :) Happy Monday tal :)
musimmops15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 2
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 07. oktoober 2013, 19:03

Hea,et mul postitamine meelde tuli! Oleks praegu välja kukkunud :D

Hakkasin just õppima (Kontrolltööks) Ja siis lähen magama,uni on! :)
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 07. oktoober 2013, 20:28

Loomahull kirjutas:Püüdsin valida laupäevaseks metsseapraeks retsepti, aga ei suutnud. Kõike tahaks. :-D Mõned jäid siiski sõelale. Tuleb veel viimane valik teha. Ja siis tuleb tort välja mõelda. Milline kujundus peale ja milline kate. Ganachega tahaks teha midagi, peale mitmetunnist kontserti ja praadi kulub šokolaad ära. :razz: Eks vaatan, aega on veel.

Tore lugeda, kuidas Loomahull juba laupäevasteks tähtsateks külalisteks valmistub. :rofl: Mulle tundub, et me võime julgelt 2 päeva näljutada end enne Tartusse tulekut. :devil:

Täna oli siis esimene praktikapäev koolis. See oli.. kergelt öeldes huvitav. Aga pikemalt ei hakka siin peatuma. Aga tuletas meelde, miks ma just lasteaia õpetajaks tahan õppida mitte klassiõpetajaks. Jube, mis kisa vahetunni ajal käis koridoris. Kuidas küll õpetajad suudavad päevast päeva seal olla. :lol:
Muidu mu suur plaan, et ei pea kooli minema mitu nädalat ei taha kuidagi õnnestuda. Täna käisin üliõpilasnõukogu koosolekul. Homme on ühe teise projektiga koosolek koolis ja täna saatis õppejuht kirja mulle, et kolmapäeval oleks vaja õppetoetuste komisjoni ühte üliõpilast, et kas ma saaks minna. Eks ikka saan jah. Neljapäeval ja reedel olen tööl, siis küll ei kavatse kooli minna. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas samton » 07. oktoober 2013, 20:43

Õhtuti läheb juba vastikult kiiresti pimedaks, pärast tööd ei jõua aias enam midagi teha. Ja lehed on enamjaolt kõik ikka veel puu otsas... Lind, ae, äkki sulle meeldib lisaks puude vedamisele-ladumisele ka lehti riisuda? Annaksin tellimuse varakult sisse...
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Saara » 07. oktoober 2013, 21:52

Mindki üllatas eile see, kui vara juba pimedaks läheb.. Aga vähemalt pole piinlik varem magama minna ja hiljem üles tõusta, sest õues on ju hämar.
Sõitsin täna ka rattaga, mõtlesin kesklinnast loengusse sõita. Loeng toimus Mustamäel ja hakkasin tund varem liikuma, lootsin enne tunni algust kohvi võtta ja rahulikult asjatada, aga vaat' kus lugu, eksisin Mustamäel ära. Jäin loengusse lausa 15 minutit hiljaks. Hiljem kaardi pealt vaatasin, et olin ikka päris parajalt ringe teinud seal. Mis seal ikka, sain selle võõra linnaosaga natuke tuttavamaks :D .
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas katu96 » 08. oktoober 2013, 07:01

Hambaarstile täna... loodan et midagi hullu pole juhtunud selle kuue kuuga, kui eelmine kord käisin. :D
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas 3rika » 08. oktoober 2013, 08:08

Täna olen mina jälle eeskujulik tudeng... Öösel ei saanud üldse silma sõbale. Ei tea, mis mind häiris. Koguaeg oli silm lahti. Küll pirises putukas kuskil, küll midagi muud. Ahjaa, meil toimub nüüd linna-kodus kolimine veidike teise kanti. Või noh, kant jääb suht samma kohta aga aadress muutub. Täna ilmselt pakin kõik omad asjad ühte kotti kokku. Paar nädalat tagasi käisime koos elukaaslasega Tallinnas ja tõime suurem osa asju ära, jätsingi meelega vaid kotitäie riideid ja asju. Eile sai ka alumise puuri uks ette pandud.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lili » 08. oktoober 2013, 09:19

Mul on täna kahest vabast päevast see tõeliselt puhkepäev. Eile olid lapsed kodus, s.t lasteaias ei käinud, ja õhtul käisin veel ratsatrennis, nii et õhtuks olin ikka rampväsinud. Peale selle ärkasin ma eile hommikul üles mingi närvipõletikuga abaluu kandis, päris valus on mõndasid liigutusi teha, aga täna juba veidi parem. Eile trenni minnes mõtlesin, et üks kahest, kas teeb hullemaks või paremaks. Tundub, et mõjus pigem hästi!
Mul vaja endale laupäevaks asendajat, see siis 12. oktoober, kelle peale kindel olla, sest ise sõidan abikaasaga Jurmalasse veeparki.
Võib mulle PS kirjutada.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 08. oktoober 2013, 11:16

Minu tänane postitus. Õues ilus ilm ja kohe, kohe lähen kõndima. Liitusin sellel aastal ka sarjaga " terve Rakvere liigub" eile oli meie sihtpunkt põhjakeskus, kokku tuli 7,5 km. Lähen teen selle ringi täna uuesti.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 08. oktoober 2013, 11:51

Hetkel olen seemenduse praksis, tegime spermast proove, mille abil siis hiljem mikroskoobi all kapatsitatsiooni vaadata. Peale seda hakkab patanatoomia praktikum, mida ma üldse ei oota. Üldse terve päev selline uimane, üldse ei viitsi koolis olla, masendus on. Käisin enne söömas, lambaprae võtsin, 3€ ainult. :o Väga rikkalik menüü oli täna- pasta bolonese, pasta kukeseente ja singiga, lambapraad, kodune kotlett, seljanka, šnitsel, piimasupp klimpidega, hõbeheik... Midagi unustasin ära ka. Hinnad 2-3,20€, nii et väga mõnus. Terve päev ei suuda söömata olla, olen palju olnud ja see ikka kole. Väga halb,kui päev otsa olen näljas ja siis 4-5 aeg koju jõudes õgin hooga sisse kõik, mis ette juhtub. Karuteene organismile.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kessu » 08. oktoober 2013, 12:38

Tänaseks on minu tööpäev läbi. tegin endale üle pikka aja ise apelsini mahla. Nii hea värske apelsini mahl. Täna õhtul on jälle koori proov .
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Mercar » 08. oktoober 2013, 12:53

Mina tagasi Eestis. Tänud Loomahullule asendamise eest :)

Elie oli Brüsselis ilus ilm. Lõunavaheajal jõudsime lisaks kiirele söömisele ka veidi pargis jalutada. Väga mõnus oli. Päike paistis, +19.
Nüüd aga vaja taas töine olla ja eile kohtumisel konspekteeritud 17 lk märkusi sisse tippida ja arusaadavaks memoks vormistada.

Kas keegi teab Tallinnas Tondi selveri juures pidi olema mingi spordifirmade (Adidas, Nike jne?) outlet. Kas keegi käinud. Kaua see õhtul lahti on?
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 08. oktoober 2013, 14:24

Esimene öövalve uues töökohas. Hommik tuli üsna kiiresti, sest tööd oli palju. Kell seitse jõudsin koju ja kukkusin voodisse. Ärkasin alles pool kaks. Mu akendel on sellised toredad rulood, mis käivad väljastpoolt akna ette. Nendega saab toa täiesti pimedaks teha. Eriti head suvisel ajal, arvan ma.
Nüüd siis neli öövalvet veel ja peale seda viis vaba päeva. :dance: Pühapäevaks on meil töökaaslasega planeeritud pikem jalutuskäik mööda Reini kallast.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Tiksikas » 08. oktoober 2013, 14:37

Mercar,minu teada on need lahti 6 õhtuti aga pole kindel.

Tere,tere,tere.
Hakkan kohe õmblema rottidele igasuguseid asju.
Hommseks luuletan luuletuse ka ;)
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 08. oktoober 2013, 16:50

Riina, kas ma sain õigesti aru, et teil on 5 öövalvet JÄRJEST? Päris õudne ju...Ma olin vahel 2 ööd järjest tööl ja ikka jube väsitav oli.
"Elus ei ole lootusetuid olukordi, on vaid inimesed, kes on nende olukordade suhtes lootuse kaotanud". Nii ta on, mulle meeldib see mõte. Eriti nüüd, kus mu sõbranna maadleb raske haigusega. Palvetan tema pärast iga päev.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 08. oktoober 2013, 17:41

Just täpselt - 5 öövalvet järjest. Siin on päris palju teisiti kui meil Eestis, ja kõik ei ole üldse mitte paremini.
Minu õnn (kui nii võib öelda), on see, et mul ei ole peret siin ja koduseid toimetusi. Kogu vaba aja saan kulutada taastumisele.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Mercar » 08. oktoober 2013, 18:28

Tiksikas tänud! Siis ma ei hakka tavalisel tööpäeva õhtul sinna minema ja katsetan kunagi reedesel päeval.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas samton » 08. oktoober 2013, 19:18

Päris põnev oli hämaras niita. Tulemuste eest küll ei vastuta - kindlasti sai mõni koht korduvalt üle niidetud, aga mõnes kohas võis rohi turritama jääda kah. Ühe õhtu peab veel niitma, siis saab aiale ringi peale. Ega see rohi nüüd hullusti kõrge olegi, aga peatsele lehtede riisumisele mõeldes tasub ära niita küll, siis on endal pärast lihtsam.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Stacy8Me » 08. oktoober 2013, 19:29

Tulin koju avastasin et rõngikud on söödud. Keegi käis nende kallal :dry: . Ja see ei olnud mina.
On palju õppida. Täna oli koolis tore. Kokanduses oli teemaks Itaalia: Katsime laua spagettide, juustu, saia ja salatiga. vägev vaatepilt.
kahjuks ei ole mul usb , et telost alla laadida ja teile pilti näidata ;)
.Rats of Prey.
Kasutaja avatar
Stacy8Me
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 79
Teemad: 2
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 08. oktoober 2013, 19:31

Ime kombel sain ma venekeele kt 5 ;) Ise arvasin,et saan 2 aga aga oli hoopis teisiti . Hetkel õpin ja lähen otsin kohe Miko maja pealt ülesse,sest kuidagi vaikseks on jäänud.Arvatavasti pätt põõnab kuskil.
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas musimmops15 » 08. oktoober 2013, 20:01

Täna sobiks laul : nohu on -nohu jääb-nohu oolemaaa peab , krt need allergiad , astma ja need nohud ajavad ikka keema küll , käisin silmakontrollis täna ja ma näen nagu loom:D silmad on õhtuti pinges ainult , tööst ja muust jampsist .. Ja härra köha on ka kusagilt ligi hiilinud jubejube :) vaatan ,et päris visad hinged on siin postitamas , uskumatu ,et üle nädala postitanud juba :D ei tundu üldse niii pikk see aeg :)
musimmops15
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 2
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Saara » 08. oktoober 2013, 21:24

Nonii, mõtlen juba pool tundi, aga mitte ei suuda välja mõelda, millest postitamismängu kirjutada. Tegelikult peaksin homseteks loenguteks ette valmistuma, aga ei viitsi... Magama samas ka ei taha veel minna.. No küll on raske elu :D !
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 08. oktoober 2013, 22:20

Mina jõudsin ka lõpuks koju. Hommikul kell 7 lahkusin ja õhtul 23.00 koju. Kõigepealt kella poole üheni olin koolis, st praktikakoolis. Matemaatika, loodusõpetus ja siis kaks kunsti. Avastasin, et 45 minutit tundi on ikka jube väike aeg. Harjunud oma 4 tunniste loengutega.:D Kuigi mäletan, kuidas oma kooli ajal 45 minutit istuda oli niii pikk aeg. Täna aga tegime matemaatikas mõned tehted ja oligi tund läbi.
Pärast praktikat läksin kooli, kus siis saime osade tüdrukutega kokku, et arutada ühe konverentsi asju, kuhu me ilmselt esinema läheme ja oma kooli tutvustama. Kella kolmeks sõitsin linna ja sain sõbraga kokku. Kuna meil nagu tavaliselt mingeid plaane tehtud ei olnud, siis läksime esimesse pubisse, mis tee peale jäi. Mängisime kaarte veidi ja siis tuli jutuks, et pole ammu Kompressoris käinud. Kompressor on siis pannkoogikohvik kus saab ülihäid pannkooke. Läksime siis sinna sööma hoopis, mõlemad sõime pannkooke peekoni ja suitsujuustuga. Mul siiamaani kõht täis. :D Edasi otsustasime piljardit mängima minna. Ta on ainuke inimene kellega ma olen nõus mängima seda, sest ma olen nii kohutav selles. :rofl: Mängisime mingi 4 mängu, pole vaja arvatagi, kes võitis. Mul oli päris mitu sellist kobaga lööki, kus sõber plaksutas, et eriline proff oled ikka. Ma muidugi tegin näo, et kõik need löögid olidki nii möeldud. :lol: Pärast piljardit käisime veel EATis istumas veidi ja seejärel saatis ta mu bussile ja läks ise koju. Mina sõitsin bussijaama, sest vend tuli Tallinna, tema buss jõudis 22.05. Nüüd siis kirjutan postituse ära, seletan vennale kuhu ja kuidas ta homme minema peab ja siis magama. :yawn:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas 3rika » 08. oktoober 2013, 23:07

Täna saan mina esimene olla! :razz:. Tegelikult jõudsin ma mingi 20 minutit tagasi töölt koju, jube pikk grupp tundus olema- soomlased ja nad ei tahtnud kuidagi lahkuda! Nüüd aga laen ma oma telefonil akut ja varsti helistan oma elukaaslasele, et tallegi kenasid unenägusid soovida. Teile kallid pisilased, kes te peaks öösel olema üleannetud ja lugema minu kirjutist, soovin ma ka ilusat und!
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Lili » 09. oktoober 2013, 05:15

Ja mina veel lootsin, et olen täna esimene postitaja, sest nii varakult juba ärkvel ja tööpostil :rofl:
Eile õhtul suutsin ma hakkama saada käkiga, mille ma alles nüüd hetk tagasi avastasin. Otsustasin eile enda hot.ee postkastis suurpuhastust teha ja kustutada ebavajalikud kirjad. Nüüd avastasin, et olen kustutanud KÕIK, mis mul seal oli. Ma ei tea, kuidas ma nii hooletu olin. Kõige hullem see, et seal oli paar selle kuu arvet, mis veel tasumata, ma ei tea, mis nüüd saab :dunno: :bang:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas katu96 » 09. oktoober 2013, 08:09

Oeh, küll need hambad on ikka pahad asjad... Aprilli kuus käisin ja kõik oli tipp-topp ja nüüd järsku 3 auku. Tundub et minu elu saabki olema selline, et käin ainult parandamas, sest miski ei aita neid korras hoida. :/
Keemias oli just töö, loodan et läks enam-vähem, mates ka täna töö, õppida eile ei jõudnud, sest jubedalt tegemist oli. Ja homme AJALOOS töö, vihkan neid ajaloo töid, sest absull KÕIK peab pähe õppima, ilmselgelt teen pastakate sisse spikrid. :D Ja mis kõige kurvem, Rutiga ma pole saanud niikaua suhelda, sest jubedalt lihtsalt tegemist, täna õhtu üritan teda veits varem kiusata, sest tahan et ta saaks ikka puurist välja jooksma ka.
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 09. oktoober 2013, 13:13

Eile, kui tööle jõudsin, avastasin, et olen oma riietekapi võtmed teise käekotti unustanud. No see oli ikka päris suur ehmatus. Tagasi koju ja tööle sõit oleks kestnud vähemalt 1 - 1,5 tundi. Õnneks oli ukse kõrval suur käru (nii umbes 1,70m kõrge) üleni täis pestud ja triigitud tööriideid. Kolleeg siis abistas mind ja leidis suht kiiresti sealt minu omad üles. Suurem õnnetus oli aga see, et minu mugavad tööjalanõud olid kapis luku taga. Nii tuli mul 10 tundi kontsaga tänavakingades osakonnas ringi liikuda. Igas mõttes halb variant, aga teha polnud midagi. Edaspidi kontrollin oma võtmed alati üle. :bang:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Kessu » 09. oktoober 2013, 13:33

Praegu lobisen sõbrannaga skypes.. enne keetsin lõunaks kartuleid. Veidike toimetasin muude asjadega. Nii see tänane vaba päev läheb . Homme olen valmis jälle tööpäevaks.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 5 - postitamisteema

PostitusPostitas Saara » 09. oktoober 2013, 14:07

Aitäh, Riina, et tööriietest rääkima juhtusid, tuletasid meelde, et pean täna tööle sukad kaasa võtma! Hetkel aga joon juba kolmandat kruusi kakaod järjest. Ilmselt oleks lihtsam olnud lihtsalt poest šokolaadi osta ja seda süüa :D . Vihmane ilm tekitab mul hirmsasti magusaisu.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron