Stardust pesakond 2013

Palju pisikesi käppasid, ninasid ja sabasid.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Stardust pesakond 2013

PostitusPostitas salajane14 (Teema autor) » 29. mai 2013, 14:45

Meie Ramya oli siin viimased päevad juba üsna "pirn" kõhus pisikesed muudkui siplesid. Esmaspäeval ütlesin veel mehele, et kui ta töölt koju jõuab siis paneb Ramyale pesa valmis, et varsti tulevad pisikesed välja. Ta jõudis koju, tegi pesa vamis ja Ramya kohe läks sättis sinna ennast mõnusalt sisse. Juba varsti mees saatis minule sõnumi, et üks "vääks" karjub. Kui ka mina jõudsin töölt koju, oli meil 5 pisikest tuhkrutitte. Kellest üks oli kahjuks juba vikerkaare taga. Vaatasin need neli üle ja kõik oli korras, Ramya hoolitses nende eest nii kuidas jaksas. Ise mõtlesin, et see ei ole veel kõik, neid tuleb veel. Lasime siis Ramyal ilusti seal puhata, tal isegi silm vajus mõnusalt kinni. Õhtuks oli neid juba suurem hulk ehk siis 8 pisikest karjus pesas. Eile vaatasin siis kes on kes - 5 poissi ja 3 tüdrukut. Täna kahjuks oli ka üks pisemaid poisse vikerkaare taha läinud, ehk nüüd on meil 4 poissi ja 3 tüdrukut. Üks poiss on meil veel selline pisike, aga ma ikka hoian neid tublisti silma peal, et kõik ka korralikult süüa saaksid.
Ehk siis 27.05.2013 sündis Ramal 9 pisikest, kellest 7 on praeguseks ilusti pesas.
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Stardust pesakond 2013

PostitusPostitas Funny13 » 03. juuni 2013, 13:13

Edu ja jaksu tuhkruemmele ja sinulegi pisikeste kasvatamisek :) räägi ka kuidas pisikesed elavad ja piltitest ka ära ei ütleks :) .
Ma jumaldan oma pisikesi Tsintsud Killu,Millu,Villu,Rotu ja Kutsud Mõmmi,Nässu,Käppa
Kasutaja avatar
Funny13
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus


Tagasi: Pesakonnad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist