Paharett-Rosin (+1)

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Õntsu » 05. veebruar 2013, 17:30

Arvasin, et juba andsin oma kommentaari siia aga polegi seda teinud. :shocked:

Igatahes see juurdeehitus on vääga lahe. :) Oleks mul ka midagi millest juurde ehitada... :) Nojah, mu toa suurus pole just kiita ning pigem las ta olla päeval puuris ja terve õhtu jookseb. :)

Pikad paid Tipsule.:P
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 05. veebruar 2013, 19:28

Hehe.. :) Ega minu tuba ka just hiiglane pole... terve toa nurk ongi ainult Rosina päralt :D aga tänud. Kas sul Õntsu, pole mingit vanat, praegu kasutuna seisvat puuri..? :) saaksid sellest ka midagi ehitada. :mellow: kui tõesti millestist ehitada pole , sobib ka see variant jah (mõtlesin päeval puuris olemist ja õhtul toas ringi jooksmist.) Meie tips saab ka just õhtuti välja;)
Aga igatahes tänud ja lähen annan paid kohe edasi, koos porgandi ja mõne salatilehega :razz:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 05. veebruar 2013, 19:31

Vabandust, et järjepostitus, aga tegin avastuse: 16 veebruaril, aastal 2012 (ehk siis peaaegu aasta tagasi) algatasin Rosina teema siin, pisi.ee's.Peaks sel puhul miskit korraldama :razz aga mida..? :o :D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 06. veebruar 2013, 11:15

Õntsu, andsin ilusti paid edasi juba eile :)
Imestasin täna hommikult kui kiiresti meie muru juba sirgunud on, oma 5-7 cm. Rosin veel maitsa ei saa, lasen veel veidi kasvada. Muru nii imelikult ühest nurgast kiiremini, teisest nurgast aeglasemini kasvanud.. :D Ei tea kas pikematel murukõrtel on olnud parem elu, et kiiremini kasvanud.
Ja kuigi alles panin siia pilte, on mu arvuti juba jälle piltidest ummistumas.. aga siia neid veel ei pane, liiga palju saaks korraga. :razz: Olgu, pean nüüd minema.. kirjutaksin veel, kui saaks ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 06. veebruar 2013, 22:17

Olen mitu korda kuulnud kuidas Rosin oma kikusid krigistab, ju siis tal on mõnus... :) paitamise aega valu ta küll nüüd tunda ei saa.. hetkel lakub Tips ühe käe peopesa, püüan siin ühe käega kirjutada :D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 08. veebruar 2013, 22:32

Ooojaaa... mõnus elu Rosinakesel ;)
Käisin täna linnas erinevates poodides ning muidugi ei unustanud ma oma pisikest ära. Nojah ostsin omale veidi koolitarbeid ja siis vaatasin Rosinale ka midagi paremat. Asetasin ostukorvi porgandeid, paki rosinaid, lehtsalatit... lisaks sellele sai ta ampsu ka minu õunast :D
Aga muru võin kohe väga kiita. Juba nii kiiresti kasvanud et hullumaja.. muru hakkas vaikselt alla v küljele vajuma ka. Seepärast näksisin sealt kääridega mõni 5 cm maha aga muru jäi peale lõikamist veel oma 4-5 cm kõrguseks :D Rosinast meil suurt midagi rääkida pole-- elab oma mugavat elu suures puuris ja .. noh näksib vahel midagi, hullab ja.. nagu iga teine küülik.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 16. veebruar 2013, 22:14

Pole ammu kirjutanud...

Aga no ei saa, kohe üldse ei saa.... Kui Rosin ei oleks puurist koguaeg välja püüdnud tulla, ei oleks ma juurdeehitust temalt ära võtnud! Aga nii see juhtus, Rosin pidi ikka puurist kuidagi välja saama, kusjuures mitu korda saigi. Ühel õhtul ärkasin suure kolina peale, mõtlesin küll mis suure jama Rosin nüüd seekord korraldanud on.. aga ei olnudki nüüd suur- avastasin Rosina puuri katuselt (arvatavasti oli sinna hüpanud suurest tahtmisest välja saada) mis see paarkümmend sentimeetrit ikka ühele "kängurule" hüpata ole.
Puuri juurdehituse võtsin ära täna hommikul kui avastasin, et Rosin oli mulle voodisse padja kõrvale kenakese loigu teinud. Assamait, siis mul viskas juba kops üle maksa ja muud teha ei osanud kui juurdeehitus ära võtta.. :dunno: Aga paras paharett on ta mul küll :grr:
Muru kohalt..:
vot see on ikka äärmiselt hästi kasvanud :thu: Hetkel mõne 7-9 cm pikkune, kui ära lõikan kasvab ta üllatavalt kiirelt tagasi:) täna polegi Rosin veel lahti saanud, aga ma ei tea mis kellast ta öösel puurist välja sai, usun et üsna palju.
Lasin nüüd Tibi lahti ja hakkan kohe muru lõikama.
Peatsete kohtumisteni!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 11. märts 2013, 17:51

Tere, pole ammu näinud.. :D

Rosina Tibu elab meil väga hästi. Tahtsin teile veel öelda et ma olen seda teise küüliku juurdevõtmist arutanud ja see tundub siiski lootusetu :dry: kuid uue küüliku asemele saan vast 2 rotti või hamsut.. :D Mulle endale meeldivad rohkem hamstrid, eriti roborovskid :biglove: :biglove: lihtsalt liiga nunnud.. Küülikut ei saa sellepärast et meil ikka tõeline ruumipuudus kui küülikud omavahel ei klapi..siis peab ka teise puuri ostma ja seda pole mitte kuhugile paigutada. Aga annan teada kas saan nendest pisiloomadest või ei saa üldse :)
Pean veel empsi natuke pinnima :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 24. märts 2013, 12:02

Kui te veel ei tea siis Rosinakesel murdus üks küüs ära, ei veritsenud ega midagi ja tagumisel jalal on haavand.. peale on küll koorik tulnud juba ja näis et Pisike tahtis pehmemat aset puuri, koguaeg nurus vaibale pikutama :) Panin talle siis ühe lina , mitmeks kokku pandud, nüüd pikutab seal asemel koguaeg :biglove: Alguses kartsin et ta pissib selle täis aga Musike oskab ikka hoida seda mis antud on :happy: küll aga paar pabulakest kaunistasid Tipsi aset :D
Haav tundub olevat ilusasti paranenud, koorik on ühtlane ja samat värvi igalt poolt seepärast arvan et mustust pole sisse läinud..

Püüame paraneda ja homme lähen küsin apteegist seda lillat pulbrit (kaaliumi... ma ei teagi mis ta oli, ei oska seda kirjutada.. :ups: )
Kui tekkis küsimusi küsige!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 24. märts 2013, 22:58

Naksasin täna veidike Pisikese küüsi.. eriti palju ma ei julge lõigata, kardan Rosinale haiget teha. :) aga kui ma näen et Rosin ei huvitugi sellest et ma ta küüsi lõikan tuleb julgus jälle tagasi ning võin järgmise küüne kallale minna...
Rosinale väga meeldib see ase mis ma puuri panin, kogueg tudub seal. Awww, ta on nii armas! Homme peaks meil siis puurikoristus olema. Muideks kui ma puuri puhastan siis saan pidevalt puuri sisemistelt külgedelt terve peotâie karvu.. peaksin tibu tihedamini kammima, et ta enda pesemisega karvu sisse ei sööks.
Hetkel tudume voodis kahekesti, üksteise kaisus..head ööd..!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 29. märts 2013, 21:43

Nähtavasti teil küsimusi ei ole..
Kuid jätkan siis:

oleme väga hästi paranenud, haava äärest hakkab juba vaikselt karv kasvama. Sellel asemel, mille ma puuri panin pikutab pisike koguaeg, loodan et sellest oli Rosinale ka veidi lohutust :)
Eile käis meil puurikoristus.. no õudne, millised karvapallid ma puuri äärtest (plastmass tõmbab endale karvu külge ka) Hullumaja... aga puur oli iseenesest suht korras, pabulad olid enamus kakanurgas, pissi samuti.. ei oskagi millegi üle viriseda..
Ahjaa, see küüs mis Pisikesel vahepeal murdunud oli on nüüd üldse kadunud (kui ma teile seda juba öelnud pole..) seetähendab, et küünt enam pole üldse otsas, krõks katki murdunud, täielikult :)
Paar pilti teema kosutamiseks:

Ükspäev, kui ma niisama Rosina tegemisi jälgisin tuli ta nii välja nuruma :biglove: :

Pilt

Lehtsalati kasvatamine käib meil täies hoos:

Pilt

Seniks ilusaid päikselisi päevi ja teie jänkudele suured paid! :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Liinuska » 10. aprill 2013, 18:24

See salatikasvatamine on väga lahe idee (: Ma juba ootan, et saaks oma koduaiast värsket muru anda Bailey'le. Aga võib-olla peaks midagi rohelist endale veel tuppa kasvama panema, et preilile aeg-ajalt maiustamiseks anda.
Kasutaja avatar
Liinuska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 13. aprill 2013, 12:35

Aga soovitan sul ka salat kasvama panna! Rosinale kohe väga meeldib see salat, sööb suure isuga!
Muru andmisega peab kaua ootama.. kuni see lumi ükskord sulab, ja kuna see muru ka lõplikult suurveest kuivab.. sellel aastal tahab kevad hiljaks jääda, kuid loodame et tulevane nädal on niivõrd soe ja päikeseline et kevad vaataks ometi meie maale! ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas DessaMerisiga » 13. aprill 2013, 14:13

Teil see salat eriti lopsakas. Nüüd viimane ots ma pole ise kasvama pannud, aga tundub et peaks :P
Ilus lumivalgeke! :)
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 13. aprill 2013, 20:20

Eks me püüa ilusad olla jaa!

Natike uudistest:
Haav on meil täielikult ära paranenud, karv ka ilusti peale kasvanud.
Aga pisike on ka suur paharett olnud...
Kõigepealt: närisime samsungi telefoni toitejuhtme läbi... :bang: minu süü tegelikult, jäin magama sel ajal kui Tips lahti oli..
Ja sellest veel ei piisanud, pidi veel oma 3-4 loiku voodisse tegema + kümmekond pabulat... Saime ikks päris kòva peapesu empsi käest, kui Tips juhtme läbi näris.
Salat on meil juba poole suuremaks kasvanud, pilt on ammu tehtud :) Samal ajal kasvatame ka muru, see ei taha üldse kasvada... millegipärast.. :)

Mingipäev püüan ka pilte lisada! ;)
Lahendus kuidas kevad kiiremin tuleb---> sööge lund nii, et kurgud haiged! (Naljaga pooleks)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Õntsu » 14. aprill 2013, 12:57

Tore kuulda, et minu pätt pole ka ainuke kes kevadega ''hullemaks'' läinud. :D
Mul on ta väga palju urisema hakanud ning kardab ka hullult palju. :huh: Ei tea küll millest. Kevad hakkas pähe ? :D
Oled sa Tpisile lehtsalatit andnud ka juba? Maitseb? :P
Me panime ka siis viljaterad kasvama aga mitte eriti palju sest meil peaaegu, et otsas need ning ema pole juurde saatnud. :D
Ilusat ja karvade rohket kevade algust teile!
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 16. aprill 2013, 06:00

Oleme lehtsamlatit mekkinud küll, ikka hullult maitseb! Igatahes paremini kui see poe oma :) PRoovime veel pikemaks salatit kasvatada, muidu sööme kõik väikesed ära.. :ups:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 06. mai 2013, 20:30

Hei!

Kuna koolis kiired ajad olnud pole jõudnudki pisisse... Nüüd võtsin ette ühe postituse kirjutada.
Alustame siis sellega, et nädalavahetus on meil veedetud maja juures (muidu elame korteris) Seal kõik suur aed ja puha! Lammutasime seal parasjagu üht hoonet ja leidsime sealt kanapuuri osad . Mul khe mõte selline: see sobib hästi puuri katuseks Rosinale. Seda pidin muidugi valjemalt ütlema, emps ka kuulis seda. Tema oli sellega nõus. Sai siis kasuisaga räägitud et Rosinale puur ehitada ja need jupid mis me leidsime puuri katuseks panna.. Mina sooviks mõõtutelt umbes 200cm pikk ja 80 cm laia puuri talle õue. Aga see teema minu peast khe kindlasti ära ei lenda, kasuisa andis kindla nõusoleku et kuskil suve hakul puur ehitada.
Rosin saab siis õuemõnusid nautida.
Teie käest loodaksin saada näpunäiteid ja soovitusi mida, kuhu, miks, kuidas ja millest teha. Pole paha kui mõni isegi pilte meile saadaks toredatest õueelamutest!

Selle jutuga ühelpool, nüüd jutustan veidi meie tegemistest:

4.mai.

Käisime rõdul uudistamas sooja ja päikselist kevadilma. Ega me seal kaua ei olnud, umbes 7-10 minutit.
Käisin poes talle saepuru ja heina ostmas, preilna on kõvasti heina sööma hakanud :) aga parem ja tervislikum ta ongi kui mòni kuivtoit.

5.mai.

Suur koristuspäev!
Tegime puuri ilusti puhtaks (öösel kell 12 :D ) ja andsin talle salatit mis mul aknalaual vaikselt mõõtu viskab. Tõmbasin kõik võimalikud kohad niiske lapiga üle. Panin ilusti heina ka heinahoidikusse ja natuke puuri põrandale Rosinale
küljealuseks.


6.mai.
Tõin maja juurest värskeid võilille lehti ja andis Pisikesele. Teine sõi suure isuga! Lõuna ajal mässas oma puuris, toidukauss oli hoopis teises nurgas ja hein oli heinahoidikust välja kisutud :D

Uudiseid:

Meie klass teeb 13 mail lemmiklooma päeva (ja Rosin on seal kindlasti kohal. Teeme pilte ka, Teie pildirõõmust ilma ei jää!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 06. mai 2013, 20:33

Unustasi lisada, et kui saan suure puuri ja majja kolime võib teise küüliku saamise leek veel põlema süttida, senikaua hõõgub veel ;)
Niiet, olge valmis, Pisilased meie pere juurdekasvuks!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Õntsu » 07. mai 2013, 18:29

Usun, et su tibu rõõmustaks kui saaks veel ühe mängukaaslase. Kindlasti küll mitte kohe aga lõpuks on ikka hää meel. :D
Aga igatahes õuepuurist veidike.. Kas see tuleb maah olev puur või selline nö õhus puur ?
Minu plikal on ''õhus'' 2m pikkune puur. Kui sa pole juhtunud pilti nägema siis lisan ka selle siia. ( Panen kõige alla ) Igatahes mida puurist teadma peaksid? Panen siia siis kirja omad teadmised ja eks targemad võivad ka parandada mind :)
Igatahes, puur võiks olle pigem varjulises kohas kui poolenisti päikse käes. Suvel läheb ikka päike meeletult kuumaks ning siis ei ole just 2m puuri liigutamine sugugi kerge. Kui sa teed maa peal olema puuri siis võiks igaksjuhuks natuke seda värku ka maa sisse minna sest kui jänku hirmus kaevur siis kaevab ta ennast lihtsalt välja sealt. Muidugi puuri valmides tuleb kõik kohad üle vaadata ega pole kuskil ühtegi teravat kohta kus pisike end vigastada saaks. Minu kasuema rääkis mulle küll, et mis sa ikka neist naeltest ära võtad ja ära painutad, et ega ta omale liiga tee aga vot kui tuleb turbo saba alt välja ja jookseb vastu naela vms, mis siis saab? :/ Igatahes pigem karta kui kahetseda. :D Usun, et varjualuste ja toidu ning vee kohta tead sa isegi õues olles. :)
Igatahes loodame, et plika saab omale sõbrakese juurde ning teil tuleb mõnus aedik talle. ;)
Pilt- Meie puur
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 07. mai 2013, 22:07

Pilti juba nägin sinu teemas kuid meile tuleb see " suve-variandis " puur. Maha ikka, kust ta muru näksida saab. Kindlasti koos varjualsega kuhu ta peitu pugeda saab, päikese või jahedamate ilmade korral tuule eest.
Meie pisike väga suur kaevur ei ole, pigem siis hüppaja :) kuid kindluse mõttes võiks maa alla ka veidike vòrestikku panna :)
Selles konkreetses puuris millest mida räägin elab Rosin vaid suvel, kevadel ja sügisel algul, VAID ilusate ilmadega (mitte vihmased ja tuulised ilmad!) Arvan et talveks teeme ka talle suure ja uhke villa (koos teise küülikuga) ja kui nad omavahel klappi ei leia siis tuleb puurile vahesein.. :D Head mõtted mul küll! :thu: :thu:
Mingiaeg püüan ka jooniseid teha ja Teile ka saata, ootan veel igasuguseid soovitusi!

Rosin saadab suuri tervitusi! :flower:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 07. mai 2013, 22:08

Unustasin lisadada et kui juba küülikuvõtmiseks läheb siis võtan korraga kaks tipsi, 3 on ju kohtuseadus! ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 09. mai 2013, 06:13

Nüüd vist on õige aeg sellest rääkida..
Eelmine aasta juuni-juulikuus oli meie linnas laat kus müüs ka üks meesterahvas küülikuid. Oli juba ammusest ajast mingi kasvataja olnud.. Küsisime tema käest kas müksomatoosi süsti peab tegema, on see vajalik jne. Tema vastas et meie ei peaks seda tegema kuna see haigus pidavat rohkem seal põhja-eesti olema :) Tookord me vaktsiini ei teinuki ja mitte mingisugust haigust ei tulnudki.. Ju see oli siis õnnelik juhus, sel aastal kavatsen ikka vaktsiini ära teha, varsti pea! ;)

Olge mõnusad, Pisirahvas! :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 27. mai 2013, 08:22

Hei, Pisilased!

Pole kaua käinud, päris unarusse teema jäänud.. :ups:
Püüan seda viga parandada uute piltidega kuid enne seda veidi lugemist ka:

Vahepeal olen olnud haige ja pole jõudnud Rosinaga tegeleda (nii mängida vms) Seda oli kohe näha et tal igav oli, hüppas koguaeg voodisse, et kuidagi kontakti saada. :D Aga eks ma siis paitasin teda ja jooksis hiljem edasi.
Ükspäev ostsin Rosinale ka uued rihmad õues käimiseks. Muidugi pidime nendega kohe õue minema, panin toas parajaks ja kohe rohtu sööma! :)
Järgmisel päeval liitus meiega üks pisike 5kuune tsintsupoiss Miku. Miku on mu klassiõe uusim lemmikloom.
Rosin ja Miku on üksteise suhtes väga seltsivad ja sallivad. Eriti Miku ronib koguaeg Rosinale igalepoole ette :)
Kena vaatepilt oli, noored said hästi läbi ja jooksid "natuke" rihma otsas ringi, noh.. teate küll.. nii natuke, et rihmad olid ei tea kuidas pusas..mõlematel punased rihmad ka veel.. :D

Aga see selleks, nüüd veel natuke pilte mõnusast koosviibimisest..


Pilt

Keel väljas :razz:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Üks armas vaade kaamerasse :biglove:

Pilt

Ja lõpuks väsisid pisikesed nii ära, et otsustasid silma looja lasta.. :biglove:

Pilt´

Loodan, et Teile pildid meeldisid :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 01. juuni 2013, 21:05

Hei-hei!

Meil on siin mõnusad suvepäevad juba! Käime ikka õues ja naudime ilma :)
Kuid see vana komme on meile tagasi tulnud- nii kui Rosin voodi peale saab laseb kohe ühe mõnusa loigu...maei jõua nii kiiresti reageerida, ta lihtsalt hüppab voodisse ja laseb oms loigu kohe ära... mida ma tegema peaksin? :bang: kas peaksin teda kuidagi karistama või mis? Nii mures selle asja pärast... Muidu ta voodisse ei saa, nii kiiresti kui jõuan ajan voodilt maha.

Mul on Teile veel üks halb uudis- kuna me sel aastal siiski majja elama ei saa, jääb ka Rosina õuepuuri ehitus katki.. :dry:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Õntsu » 04. juuni 2013, 13:29

Äkki aitaks loigu koha pealt see, et voodisse enam ei lubaks. Nii kui läheb tõstab kohe maha ja ütled selgelt ''EI''. Ja kui pissib siis ikka EI ja tõstad puuri?
Meil on see EI päris paljude asjadega aidanud. :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. juuni 2013, 22:26

Noo... eks me proovime :)
Aga muidu,ta tuleb nii kähku voodisse et ei saa arugi. Natuke aega seal voodis olla saab (10-15 sek) võib loik juba napsti olemas olla.. :grr:
Ma küll püüan teda voodist minema ajada nii kiiresti kui võimalik kuid mitmetel kordadel olen peale tagaajamist loigu sisse
istunud.. :dry:

Tänud vastamast ja ehk oskab keegi veel meid abistada !?
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Keilyke » 05. juuni 2013, 12:35

Ma arvan, et ega siin suurt midagi muud ei aitagi, kui et lihtsalt ei lase teda voodisse. Küülikutel jah mingi komme pehme asja peale kohe soristada. Samas tundub, et see oleneb ka diivanist/voodist. Kodus mul ei ole küülik diivanile pissinud aga Saaremaal, elukaaslase vanemate juures, ei tohi teda paariks sekundiks kah diivanile lasta.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 11. juuni 2013, 22:11

Selge, eks me katsetame! :)
Täname abi eest ja Rosin tervitab! :flower:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 03. juuli 2013, 23:46

Tere taas, Pisi rahvas!

Meie elame hästi. Mingeid muresid meil enam ei ole ja loodame, et ka niipea ei tule :) Vahepeal tõstsime mööblit ümber ja otsutasin jälle oma õndsasse roosasse tuppa kolida :D Siin on ka Rosinal rohkem liikumisruumi.
Otsustasin siia üles panna ka meie päevakava:

kell 07.00-11.00 I tuduaeg
kell 11.00-13.00 Igapäevased tegevused (nt: kasuka puhastamine, söömine, joomine..)
kell 14.00 (umbes) saame miskit värsket hamba alla.
kell 15.00- 16.00 nn. mängimise aeg
kell 17.00- 21.00 II tuduaeg
kell 22.00- 01.30 vaba aeg toas (saab vabalt vaibal ringi joosta, hüpata, karata või muid meelistegevusi teha)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist