Volli ja Saara seiklused

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 21. aprill 2013, 16:50

Tänasest on õues juba päris palav. Vollil veel seda kasukat jätkub ja seetõttu ta juba lõõtsutab. Vett kulus ka täna mis jube. Naljakas on see, et Volli pigem on puuris, kui et läheb õue veel jahedamasse. Saara poeb päikese eest varju puuri trepi sissekäigu juurde, kus on kivid ja päris jahe. Eile sai neile lõigatud hunnik õunapuu oksi, millele kohe hambad sisse löödi :)
Nüüd ma mõtlesin, et Saara vana puur seisab tühjana ja peaks sinna ikka kaks emast isendit veel võtma :D

Pilt
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 23. aprill 2013, 19:59

Meile õnn naeratas ja võitsime Bosse loomapoe 20 eur kinkekaardi. Saame natukeseks süüa varutud :P
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 27. aprill 2013, 10:38

Täna siis juhtus selline asi, et loomaarst unustas meie jäneste jaoks vaktsiinid kaasa võtta kui siia piirkonda kasse ja koeri vaktsineerima tuli, kuigi varasemalt oli kokku lepitud. Aga pole hullu :D Siis peame nädala sees ikkagi kliinikusse minema.

Volli tegi mulle hea tünga. Mina arvasin, et ta juba enamuse karva maha visanud aga ei, koorib end veel paljamaks. Seljalt tuleb karvu nii kergesti ära ja seal tal nüüd nagu auk. Ja ta on hoopis tumedam kui siiani on olnud. Eks sügisel oli veel titekarv peal ja siis hakkas kasukat kasvatama ja me ei näinudki õiget värvi :D

Pilt

Saara ajab ka tegelikult natuke karva veel, tema puhul arvasin ka, et isegi sile juba aga ei, silma ümbert juba karva ajama hakanud.

Pilt
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas 3rika » 28. aprill 2013, 10:27

Karvavahetus on nii jube aeg... Meil on terve elamine karvu täis, kammi või ära kammi :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 28. aprill 2013, 12:42

Ooja, karvadega on üks paras hullumaja. Meil selles suhtes mõnes mõttes hea, et küülikud väljas on aga samas, riietega tassib neid ikka tuppa ja kõik kohad ikka karvu täis.
Täna harjasin Vollit. Oi küll oli mõnus, hambad krigisesid täie eest.

Natuke out of topic aga kas küülikusõnnik sobib ka taimedele väetiseks ?
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas Õntsu » 29. aprill 2013, 16:50

Ma küll ei oska selle kohta väga midagi öelda aga minu vanaema ütles mulle, et ma sõnniku vaarikatele paneksin. Eks nüüd kevad ja näed mis see sõnnik vaaarikatega teinud on. :D
Päikeselist kevadet Saarale ja Vollile :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas cougar » 29. aprill 2013, 17:31

Sobib küll väetiseks. Mina olen küülikupabulate leotisega toalilli kastnud, aga muidugi tuleb seda siis kõvasti lahjendada - ütleme et üks sorts nii kolme liitri vee peale. Õuetaimedega on muidugi lihtsam, eriti kui paned marjapõõsastele ja viljapuudele. Köögiviljade puhul, eriti õrnemate lehtedega nagu salat, peaks ikka lahjendama. Muidu lihtsalt põletab ära. Ma olen ka lahjendatud rotijulgalahusega lilli kastnud või kuivi pabulaid potti mulda surunud nagu väetisepulki :-D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 30. aprill 2013, 15:31

Ma just mõtlesingi kasvuhoonesse panna ja viljapuudele. Vaarikatele peaks ka alla viskama natuke. Vaatasin, et jäneste aias läksid lilled kasvama, mille ma pidin välja juurima otseloomulikult :D Sellest tuli ka see mõte. Aga peab siis katsetama ja proovima :)
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas Õntsu » 11. mai 2013, 20:26

Leidsin facebook'ist sellise pildi:
Pilt
Kas see on Saara ja Volli aedik? :D
Kui jah siis on see väga lahee ;)

Edit: Oiii, see vist ongi teie aedik. Ma ei märganudki väikest Vollit seal maas. :D Hehehe, see nagu peitepilt.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 12. mai 2013, 19:35

Õntsu, jah see on meie aed. Selline nägi see välja siis, kui meil oli ainult üks puur ja üks küülik. :)
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 07. juuni 2013, 12:33

Pole päris pikalt kirjutanud, nüüd parandan selle vea. Saime vana kaamera ka joonde, niiet natuke saab pilte ka :)

Palavaga on terve aedik teistpidi kaevatud, sõna otseses mõttes nagu põllumaa :D mullane ja kivine. Aga ma ei keela seda neile üldse, las möllavad. Praeguse palavaga kuivtoit eriti neile ei istu,lihtsalt jätavad järgi või loobivad puurist välja. Päeval läheb eriti hästi võililleleht ja ristik, öösel krõbistavad mõnuga heina. Kaalus alla pole võtnud,seega vist ei tasu muretseda.
Volliga on mul väike mure ainult, oleks vaja teda pügada, kuna tal on oma karvaga liialt palav :(

Ja nüüd natuke pilte:
Pilt
nagu näete, siis aias olevast murust pole midagi järgi :D
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas cougar » 07. juuni 2013, 15:19

Ikka vahvad numpsud nad sul :D Ega nad äkki aia alt läbi ei kaeva - küülik ju hull kaevur, meil vanasti panid nad sedasi mitu korda jooksu, et vundamendi ja aia alt kaevati käik läbi (tavalised lihaküülikud olid). Pügamise suhtes aitab äkki loomakliinik?
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 07. juuni 2013, 17:22

Nad öösel ei ole mul väljas, päeval ajan urud kinni jälle, kui kaevanud on. Las möllavad ;)
Põhiline on see, et kui metallrehaga hakkan urge kinni ajama, siis Saara reaalselt rõstab hammastega selle eemale :D
Pügamist peaks kaaluma tõesti, ise ei hakka midagi tegema, kui üldse, siis kindlasti loomaarsti juures.
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 07. juuni 2013, 19:32

Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused ( Lisatud video)

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 08. juuli 2013, 15:38

Suvi läheb nii kiiresti, et õudne. Pool suve varsti läbi juba.
Volli ja Saara elavad endiselt hästi. Saara on mind armastama hakanud vist, nii naljakad hääled tulevad kui ma aedikusse lähen. Hakatakse kohe ümber minu siblima. Eile puhastasin nende pissipotti ja siis pidi ka ikka kõigi nelja käpaga juures olema ja vaatama mis ma teen :D
Saara tegi pättust ka meil. Meil jooksis vee voolik küüliku puuride juurest kivide tagant läbi ja Saara pääses sina ligi ning näris vooliku läbi ja mõnules siis ise pritsiva vee sees, ise kaltsmärg :rofl: Huvitav kuidas ta aru sai, et seal vesi on.

Pilt
(ta lihtsalt oskab armas olla)
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 02. august 2013, 15:11

Meiega liitus teisipäeval üks neljanädalane poisiklutt, kes otsib nüüd endale kodu. Loovutan septembris. Mina pakun talle hooldekodu, kuniks ta on endale armastava pere leidnud.

Nimelt poiss on 4 nädalane ja jäi ilma emata nädalaselt. Ainuke oma pesakonnast, kes õnnestus elule turgutada. Teeb enamus oma hädasid juba pissipotti. Väga seltsiv loomake, kuna väikesest peale inimese kasvatada olnud. Käib nagu koerakutsikas järgi ja otsib hellust. Ilmselt kasvab nii paarikiloseks loomakeseks. Temast saaks väga hea lemmiklooma.
Panen pildi ka temast:
Pilt
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas AlbinoFurets » 02. august 2013, 15:57

Oh kui armsake! Loodan et leiab hea uue kodu endale! :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 03. august 2013, 09:13

Tegemist on väga vahva küülikulapsega. Paremat iseloomu annab soovida.
Minu Saarale ta teps mitte ei meeldinud, susises ja tahtis hammustada kui tutvustasin. Kokku ma neid igaks juhuks ei lase. Aga Saara on üldse nende endi aediku peremees, kaitseb rohkem kui Volli.
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 05. august 2013, 15:21

Kuna küülikute aedik oli nii pahupidi kaevanud siis täna otsustasin, et riisun vähe siledamaks selle. Päris viisaka väljanägemise sai. Korjasin neile veel hunniku ristikut, milles hakati kohe kaevama, et paremad palad välja otsida. Kui kõht täis söödud, siis mindi kohe lebotama. Ma ei tea kas ma olen maininud, et panime õue ka neile joogipudeli ja see funktsioneerib seal väga hästi. Siis nad ei pea koguaeg sellepärast puuri minema, et juua.
Ööseks peab aga küülikud kindlasti edaspidi kinni panema, kuna meil käis ühel õhtul nirk aias ja teadagi suudavad nad küülikule sekunditega ära teha.
Poisikluti lasin ka lõunal tuppa jooksma. Selline möll läks lahti, et kurve ei võtnud välja :lol: Mäng koos inimesega on talle hetkel väga oluline. Üksi jätta juba ei tohi, kui oled temaga tegelema hakanud.
Eile õhtul lõikasime tal veel küüsi ka, kuna need olid megapikaks kasvanud, eriti tagumised millegipärast. See protseduur talle just väga ei meeldinud aga midagi pole teha, ära tuli lõigata.

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas 3rika » 05. august 2013, 16:18

Vahva väike kutt :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 05. august 2013, 16:30

Mulle on ta juba nii kalliks saanud. Paljas mõte sellest, et ma pean ta ära andma teeb kurvaks aga ma usun, et ta leiab endale hea kodu ja uus omanik ei kahetse :) Ta on tõesti vahva !
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas darkhelen » 06. august 2013, 11:21

Superkiftid tegelased sul ikka. Ja see pisike must sabakene on lihtsalt kõige nunnum üldse :)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 06. august 2013, 12:36

Tegelased tänavad :) . Kusjuures see saba pole nii pisike midagi, tal on päris pikk saba tegelikult, karvu on ainult vähevõitu antud :D
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 15. august 2013, 13:31

Nii täna läks söötmine veidi hilisema peale, kuna mul vaba päev. Puhastasin ka puurid ära. Seniks kuni pisi( väikese hüüdnimi) puuri puhastasin, lasin ta ka aedikusse jooksma. Talle täitsa meeldib aias. Volli ja Saara pidin muidugi seniks kinni panema.
Kuid samal ajal tegin temast paar pilti ka.
Pilt

Pilt
Poiss on suureks kasvanud juba

Pilt

Pilt
Selliseid nägusid tehakse siis kui toit on kellaajaliselt "veidi" hilinenud :lol:
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 15. august 2013, 13:33

Nii täna läks söötmine veidi hilisema peale, kuna mul vaba päev. Puhastasin ka puurid ära. Seniks kuni pisi( väikese hüüdnimi) puuri puhastasin, lasin ta ka aedikusse jooksma. Talle täitsa meeldib aias. Volli ja Saara pidin muidugi seniks kinni panema.
Kuid samal ajal tegin temast paar pilti ka.
Pilt

Pilt
Poiss on suureks kasvanud juba

Pilt

Pilt
Selliseid nägusid tehakse siis kui toit on kellaajaliselt "veidi" hilinenud :lol:
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas Kuldhai » 15. august 2013, 13:46

Nii vahvalt pööritab silmi! Ilus suur jänku juba, karv ka läigib kenasti!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused +1 Kodu otsiv poiss

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 15. august 2013, 13:52

Kasvu viskas jube järsku. Karvkatte väljanägemine võiks veidi parem olla aga ma olen rahul, et ma olen ta suutnud ta juba nii ilusaks sööta. Kui ta tuli, oli ta täiesti läbihigistanud ja hõreda karvaga. Pesta ma teda ei julgenud, mõtlesin, et proovime toitumisega pigem korda saada. Veidi kõhnavõitu on ka veel aga juba palju parem kui varem.
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 16. september 2013, 07:15

Meie väike poiss, kes polnudki enam nii väike, sai endale eilsest uue kodu. Loodan, et tal läheb seal hästi. Lubati mulle pildimaterjali ka temast saata. Aga tema äraminek tegi ikka ääretult kurvaks ka :( Ta oli tõesti nii lahe loomake.
Pilt
(Head teed, mu pisike ! )

Vollil ja Saaral läheb endiselt hästi. Ostsin neile Bossest mingisuguse lisanditega närimiskivi ja see neile hirmsasti meeldib. Hakati kohe lammutama :lol: Pole nendega jõudnud väga tegeleda, kuna mul on ülikool ja töö, aga vabad hetked üritan ikka neile ka pühendada. Järgmine kord teen pikema postituse koos piltidega.
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 19. oktoober 2013, 12:06

Ma vaatan, et minu postitused on eriti harvaks jäänud. Sellegipoolest ei ole ma enda küülikutele sugugi vähem tähelepanu pööranud :) ja foorumit ära unustanud !
Ilmad on läinud jahedamaks ja nad on mõlemad juba endale kenad kasukad kasvatanud.
Kui ma neile igapäevaselt hunniku heina ette panen, siis meisterdan heinast puuri ühte otsa sellise pesa ja volli alati hüppab sinna sisse ja hakkab mind peaga togima. Ääretult armas.
Saara jällegi teeb igakord röhitsevaid hääli kui ma olen juba toidu ette pannud aga ei ole veel puuri juurest minema läinud. Nagu annaks märku, et enam mind sinna juurde pole vaja, toit on ju ees ! Ju siis tahetakse rahus süüa :lol:
Eile nad istusid päevotsa puuris, kuna ma lihtsalt ei raatsinud neid selle vihmaga õue lasta. Täna see-eest ,olenemata koledast ilmast, lasin välja, et värsket õhku hingaksid, kuna täna on ilm sutsu parem. Vähemalt koguaeg ei saja.

Kuna ilmad on ka täpselt sellised nagu nad on, siis pole neist pilte ka jõudnud teha. Enamasti tulen töölt koju pimedas ja kui vaba päev on, siis jälle sajab või muul moel ei kannata ilm kriitikat. Täna siiski üks pilt õnnestus teha selle metsiku tuule ja lörtsi pausi ajal kui päike end korraks pilve tagant välja tõi. Kuid kahjuks tuli seegi pilt udune :(

Pilt
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Volli ja Saara seiklused

PostitusPostitas RAjankud (Teema autor) » 27. oktoober 2013, 13:57

Täna siis võtsin suurema puhastuse ette nende puuris, samuti aedikus. Kuna teadagi kaevatakse see päevaga pahupidi. Panime neile uue pissipoti ka, kuna vana oli juba üsna ära elanud. Tegin kõik nii puhtaks kui sain ja peale seda panin neile heina, kuivtoidu, joogi ja paar pisikest õuna, mis veel õuest leidus. Puuri katuse tõstsime ka üles ja puur sai üsna kaua tuulduda.
Samuti saavad nad täna pikemalt õues olla. Eile kallas vihma meeletult ja jällegi ei raatsinud neid ligunema lasta. Aga õues neile jällegi väga meeldib, olenemata ilmast. Eks see olegi rohkem vaev omanikule neid puhastada, kui et küülikutel halb oleks.
Volli oli suutnud oma silma nurga katki teha, õnneks ei midagi hullu. Ehmatus oli lihtsalt suurem.

Tänased pildid:
Vollist mul ei õnnestunudki õues pilte teha, kuna tema arvas, et kui toit ees siis ei ole mõtet välja eputama tulla :nono:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron