Ginger

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Ginger

PostitusPostitas Ailen » 26. veebruar 2013, 13:20

AlbinoFurets kirjutas:Seda jah mulle õeldi, aga siis jälle mingil põhjusel ei võinud ma minna. Vabandust! Ma ei pea teie käske täitma, et rahul oleksite. Kui nii kannatamatud olete, viige ise mu loom arstile, minu asi pole. Võin täiesti ükskõikselt suhtuda, aga te olete mind kõvasti solvanud. Mida ma tegema pean? Mulle on tähtis ainult et loom oleks terve ja õnnelik.

Kui Sina oled endale võtnud looma, siis pead Sina tema eest hoolitsema ja muretsema, mitte keegi muu. Kui loom on haige, siis tuleb talle osutada ravi. Loomaarsti juures käiakse siis, kui loomal on vaja, mitte siis, kui Sinul tuleb tuju minna.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 13:43

Aga seda ma ju mõtlesingi! Milles probleem? Ma ei saa lihtsalt praegu minna tallinna, muidu läheks kohe. Ei oldud nõus...
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Ailen » 26. veebruar 2013, 15:29

Nagu ma saan aru, siis loom pidi kindla ravi saama juba jaanuaris. Täna on juba veebruari lõpp. Ma ei taha absoluutselt sekkuda võõrastesse probleemidesse, aga praegune seik liigutas mind küll...
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 16:21

Kas tahate et ma tuhkru kiibistaks, vaktsineeriks ja passi ka hangiks?! :rofl: Ma ei pea tegema seda mida teie tahate, saan ju ilma pisita ja teieta ka elada. Teie probleem sel juhul, tean ise mis mu loomale parim on ja teen kõik et ta oleks terve ja õnnelik.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas mesimummu » 26. veebruar 2013, 16:41

Albinofurets, mõnipäev tagasi Angoora ning Sinuga vesteldes ütlesid Sa, et käisid 02.veebr. toimunud tuhkrunäitusel Tallinnas ning samuti ka koertenäitusel "Suur Sõbrakuu Koerteshow" mis toimus samuti veebruaris, täpsemalt 16.02 Horteses.
Kuid nüüd väidad Sa, et ei saa Tallinnasse minna... :dunno: .
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 16:53

OT! Ma olin siis 3 nädalat ära ühes kohas, sealt mind välja ei lastud, pealegi ei tohtinud sinna loomi kaasa võta ja näitusel käisin päev enne koju minekut!
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 26. veebruar 2013, 16:56

Täitsa kobe näeb juba välja;) Tervist sulle Tondike.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 17:05

Oi tänud, kulla :-)
Eile oli väike õnnetus, nimelt koristasin Tondi tuba ja näen et ronib kummikus, algul ei teinud väljagi kui pärast keerasin kummiku tagurpidi et ta välja tuleks... Aga sain hoopis sahmaka vett sülle ja märja tuhkru ka :rofl:. Ta oli nimelt vee klaasi ümber ajanud ja vesi oli kummikusse läinud, seal ta siis upitas et vett saada. Kuid kaus veega oli teises toas.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Angoora » 26. veebruar 2013, 18:07

Üpriski naljakas teema see juba..
AlbinoFurets kas sa ise ei pane tähele et su postitused ei lähe üldse omavahel kokku- vähemalt niigi palju võiks vaeva näha.

AlbinoFurets kirjutas:OT! Ma olin siis 3 nädalat ära ühes kohas, sealt mind välja ei lastud, pealegi ei tohtinud sinna loomi kaasa võta ja näitusel käisin päev enne koju minekut!

Tuhkrute ja koerte näitus oli 2 nädalise vahega. Loogiliselt siis peale seda 3 nädalist äraolekut käisid tuhkrunäitusel ja siis 2 nädalapärast koerte omal. Seega selle asemel et tuhkruga arsti juurde minna käisid koeri vaatamas lihtsalt. Kui sa aga nüüd ütled et käisid selle 3 nädala jooksul mõlemas kohas siis sa ju räägid taas endale vastu kuna sind ju väidetavalt ei lastud selle 3 nädala jooksul välja. Tekib kahtlus kas sa üldse kuskil käisid...

Sa otsid pidevalt vabandusi et mitte arstijuurde minna. Ah tahan rohkem teada, ah käin ennem Pärnus (Üpriski kaval tegelt kuna pärnu arsti pisis ei ole ja ta ei saa kinnitada kas käisid seal või ei) siis aga ei oska sa sinna kuidagi minna v ei saa Tallinna. Rongid ja bussid liiguvad ja ma usun et kui sa ilusti palud mõnel Tallinnlaselt on keegi ikka nõus sind 1 päev seal juhatama. Isegi mina suudan niipalju Tallinnas ringi liigelda. Sa väidad koguaeg et loom on sulle kõige tähtsam ja meie soovitused ja ütlused ei loe aga sa ei ei tegutse ei meie tahtmiste järgi ega ka looma heaolu nimel.

Juba 2 korda ütlesid taolise lause: "viige ise mu loom arstile". Tead ma ei imesta kui keegi varsti seda ka teeb... aga ma kahtlen sügavalt kas ta sulle looma ka tagasi toob seda kõike siin lugedes..

Siin ülbelt öelda et me midagi teha ei saa pole mõtet. Vajadusel leitakse viisid... viisid mis võivad jõuda ka selleni et sul ei ole enam seda looma ning sa ei pea tegema midagi selle looma heaks ega ka midagi meie jaoks et me rahul oleks.
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 18:29

:mad: kõik on absoluutselt vale... Kui te seda ei lõpeta, pean paraku midagi ette võtma ja ma ei usu et see teile meeldiks. Ei oleks ma tuhkrust kirjutanud, poleks ka SEDA teie probleemi olnud. Viisid?! Ma leian viisid ise ja varsti poleks üldse teil lõbus internetis naerda ja teiste eraasjadese sekkuda. :mad:
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Johhike » 26. veebruar 2013, 19:10

AlbinoFurets, palun ära võta seda rünnakuna enda vastu, et inimesed Gingeri tervise pärast muret tunnevad. Sa ei saa seda ka pahaks panna kuna sinu tuhkru tervisega on tõsised jamad ja temaga oleks vaja kiiresti arsti juurde minna - inimeste mure on põhjendatud!!! Muidugi ei saa keegi foorumi kasutajatest sind sundida veterinaari juurde minema. Kompetentse loomaarsti käest abi otsimine peaks olema sinu, kui loomaomaniku esmane huvi.

Mõni postitus tagasi sa mainisid, et soovid esmalt ise haiguse kohta uurida. Ma usun, et kui sa Västrikusse vastuvõtule lähed, siis on Triin kindlasti nõus sulle haigusest ja ravivõimalustest lähemalt rääkima.

Ma usun, et sa ise ei soovi samuti, et Gingeri tervis veel halvemaks muutuks või juhtuks veel midagi hullemat. kindlasti on su tuhkur sulle kallis ja sa soovid talle parimat. Samamoodi tunnevad mure ka foorumlased, kes püüavad sind kiiresti arstile suunata ENNE kui on hilja.

Kui foorumlaste arvamus sulle korda ei lähe, siis ära unusta seda, et lemmiklooma pidamine on ka seadusega reguleeritud.

Ma loodan, et sa otsustad/ leiad võimaluse lähiajal siiski arsti juurde minna ja Ginger saab endale vajaliku ravi :-) .
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas väike kuradike » 26. veebruar 2013, 19:12

Kallis AlbinoFurets! Lubadus on lubadus. Sinu oma sõnade kohaselt te pidite raha koguma ja looma arstile viima. On sulle nii privas kui ka foorumis seletatud väga kenasti ja rahulikult, et selle haigusega vajab loom ravi. Või ühel hetkel teda lihtsalt ei ole.

Püüa aru saada, et pisi foorumis on loomasõbrad. Ja me tunneme kaasa loomadele kes ei saa arstiabi. Ja me tahame neile parimat.

Aga mida teed sina? Ähvardad, nõuad, ja käitud halvasti, kui inimesed püüavad selgust saada, kas looma aidatakse või mitte.

Sinu ütlemine, et sinu asi pole et loom ravi saaks, ja kui tahame võime looma ise ravile viia näitab ülimat hoolimatust vaese loomakese suhtes. Sulle ilmselt ikka ei jõua kohale, et neerupealse kasvaja on tõsine probleem mis VAJAB RAVI!

Pisi.ee eetikakoodeksi punkt 2 ütleb: Omanik peab suutma oma lemmikule võimaldada parimat võimalikku veterinaarset ravi.

Sina seda Gingerile ei võimalda. Lisaks on siin teemas väga vähe tegemist Gingeri elu ülevaatega, ning põhiliselt käib arutelu selle üle, miks sa talle ravi ei taha võimalda. Seega, oleme Pisi.ee kõrgemate administreerivate võimudega otsustanud selle teema lukku panna. Siis ei saa keegi sind "piinata" küsimustega looma tervise kohta. Kahjuks aga tähendab see ka seda, et sina ei saa siin tema kohta infot jagada.
Edaspidised probleemid ja ükskõiksus loomade suhtes toovad sulle automaatse bänni siit foorumist!
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Kissu » 03. mai 2013, 22:33

Nüüd on mõni aeg möödunud ja loomakesega arstil käidud ning kasutaja palus teema uuesti avada.

Seoses sellega tahaksin kõigile kasutajatele meenutada Pisi foorumi reeglite punkti nr. 1, mis ütleb: "Ära postita materjale, mis on teadlikult valed, laimavad, viha ja tüli õhutavad, nilbed, solvavad, isiklikke õigusi või rahvustundeid riivavad või mingil muul moel seadusevastased. Väitlused on teretulnud, aga isiklikud rünnakud ja tülide õhutamine ei ole seda mitte." See reegel kaitseb kõiki foorumi kasutajaid ühte moodi, olgu tal mõni karistus või mitte.

"Vastutustundetu loomapidaja" tiitel ei anna teistele kasutajatele õigust kiusata, solvata, norida jne. selle kasutaja kallal ja seda ükskõik millises teemas või ka privas. Kes ei suuda tiitlist mööda vaadata ja suhtuda teise kasutajasse kui inimesesse - viisakalt ja lugupidamisega, see peaks jätma oma postituse postitamata. Selline norimine erinevates teemades, nagu viimasel ajal on toimunud, ei aita tegelikult mitte kedagi ja teeb foorumi kasutamise paljude teiste kasutajate (mitte ainult konkreetse inimese) jaoks väga ebameeldivaks. Kavatseme nüüdsest veelgi karmimalt suhtuda igasugustesse tülinorijatesse, kelle postitused või postituse osad on suunatud konkreetse kasutaja vastu.

Loodetavasti saab nüüd siin teemas rahumeelselt lugeda positiivseid uudiseid Tondi käekäigust!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 06. mai 2013, 11:01

Albino furrets ootan huviga sinu kirjaksest siia sinu Tondi viimastest tegevustest, kuidas teil läinud on, mis pättustega Tont on hakkama saanud.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 06. mai 2013, 12:47

Elab ikka täiesti vabalt, aga seoses sellega on see et ta pidevalt justkui kaob ära, ma tean küll et ta magab kuskil aga ei leia seda kohta. Meil on uksel auk all nurgas ta lihtsalt pressis end sealt läbi. Tal on oma tuba ja et ta teise tuppa ei saaks olen ukse vahele pannud rätikud mis juba narmasteks kistud ja ta lihtsalt näris sinna augud sisse. :-) magamise koht on tal minu kapis, sokisahtlis. Õnneks seal pole ta augustanud, küll aga kraabib pesa endale. Kätte saan teda harva kui üles ärganud ja kuskilt välja pugenud, siis ka musi-musi, hakkab rabelema ja plehku. :-D
pilte olen küll teinud aga ei saa neid kätte kuidagi.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 09. mai 2013, 14:26

Meelita teda lihaga endale sülle.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 09. mai 2013, 15:16

Kuna tema nime on siiski raske hääldada ja pole sobiv (oli kiiruga pandud) siis panime nimeks Tinkerbell..
Eile lõikasin talle liha, kaelu ja südameid, istusin Tondiga põrandal ja püüdis koguaeg liha saada kätte, tiirutas ümber minu ja üritas jalgade ümbert sülle ronida. Võtsingi ta sülle ja sain natuke nunnutada susslikut. Täna sai ta ühe pahandusega hakkama, ajas puuri pealt oma krõbina karbi maha. Praegu ongi tal oma väiksem tuba kus võib nii palju segamini ajada kui tahab :lol: .
Kui meie suurt tuba koristati, siis tinkerbel tuli ka korra vaatama et mis toimub, vaatas natuke ringi ja jäi seisma. Sai šoki vist, pole enam kus tuhnida ja end ära peita.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Mari8 » 18. juuni 2013, 13:55

Ginger on niii armas, palju edu, tervist, õnne ja rõõmu talle ja ka sinule, AlbinoFurets, edaspidiseks! Lugesin selle teema läbi ja paneb ikka kukalt kratsima küll.. Tuletaks meelde, et tegu on vanuse poolest ikkagi alles lapsega keda siin päris karmilt rünnati ja tema kannatlikkus siin teemas on imetlusväärne. Iga teine oleks sellise kohtlemise peale juba ammu käega löönud ja minema siit läinud, aga AlbinoFurets kirjutas ikka, kuidas loomal läheb ja kuidas tervisega lood. Kindlasti saab oma muret Gingeri pärast ka viisakamalt väljendada, sest ega selline "sa oled süüdi" ja "vastutustundetu loomapidaja" hinnangud midagi paremaks ei tee, sünnitavad vaid vastuseisu ja vägivallaenergiat juurde.. Väga kurb oli seda lugeda täiskasvanud inimestelt...
Mina soovin teile mõlemale kogu südamest kõike head, te saate hakkama! Ginger on oma nime täielikult väärt! :)
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 18. juuni 2013, 15:40

Tänan sind, olen täiesti nõus...
Tondike on vikerkaare taga ja puhkab rahus. Jään sind igatsema, musid ja kallid sulle. Paluks kaastunnet mitte avaldaada. Seda kirjutades ei saa ma pisaraid tagasi hoida. :hanky: :lein:

Teise tuhkru võtmise mõtet esialgu meil pole, kunagi hiljem mõtlen sellele kui parem seis.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist

cron