Loki

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Loki

PostitusPostitas Loki (Teema autor) » 02. jaanuar 2013, 02:55

Sain kah kahe kuu eest tuhkrupoisi omanikuks kellele oli juba enne nimi pandud, Loki. Kui ma ta sain oli ta kaheksa kuune ja sünnipäev on pätil 27.04.2012. Värvuselt on ta soobel ja ta on hetkel 51 cm (saba 19 cm ). Oma eelmisest kodust anti ta ära, sest omanikud olid noored ja kolisid soome. Koju jõudes avastasime imeliku halli värvi silma, õnneks ütles loomaarst, et kõik on korras. Oma uue koduga harjus Loki juba esimesel päeval , mängis ja mürgeldas. Ainult süles olla tahtiski kui ära väsis. Mõnes mõttes me isegi natuke kartsime ta iseloomu, osad tuhkrud hammustavad ju palju. Esimesest kohtumisest saadik pole ta kedagi hammustanud, kuid häda ta teeb poti kõrvale. Eks siis tuleb veel kannatust varuda ja õpetada seda veel. Toidan teda tuhkrutoiduga, vutimunade ja kanamaksaga. Piimatooted ja juur-ja köögiviljad jäävad meil nimekirjast välja. Talle meeldib korraks lauale pandud nõudest toitu minema viia, tuled tagasi ja näiteks kotlet on taldrikust kadunud :rofl: . Tuhkur kardab päris palju külma, -5 kraadiga pole mõtet tuhkrut õue kiusama minna.Juhul, kui tuhkrupoiss peaks kaduma minema on ta ära kiibistatud. Tuhkur on meil kodus ainuke, seega ma tahtsin küsida, et kas Te teate kedagi või olete inimene kes elab Türi või Paide lähedal kellel on tuhkur ? Saaks tuhkrupoisile uue sõbra :-)
Väga vedanud selle pisikese pätiga!

Loki saabumist ootasin ma kolm kuud, sest see inimene kellelt me tahtsime tuhkrut osta, oli petis. No broneerisime tuhkru ära, ootasin esimese kuu, jõuab kauaoodatud päev kätte ja helistatakse ja öeldakse, et tuhkur on loovutamiseks veel liiga väike, ootasin teise kuu, kuu lõpus öeldi et sõidetakse ära ja alles kolme nädala pärast saab tuhkru Türile tuua. Selle kolme nädala pärast selgus, et tegu oligi pätiga, kuna mu õde ei ole suu peale kukkunud ja kui ta midagi arvab, ütleb ta selle kohe välja, piisas ainult küsimisest, et kas ta valetab ja, et mingeid tuhkrukutsigaid polegi olemas. Õde otsustas, et otsib mulle ruttu teise tuhkru, sest ta oli lubanud, et selle sama päeva õhtuks on mul tuhkur käes. Mulle ütles, et ta sai teada, et see mees oli petis ja, et me hakkaksime koos otsima kusagilt uut tuhkrut ja, et liiva võin ma juba ära osta. Kui ta oli hommikul teada saanud, et sealt kust me tahtsime tuhkrut ei saa, siis ta kirjutas sinna foorumisse, et see mees on petis. Selle sama päeva õhtuks oli ta juba leidnud uue tuhkru. No läks siis kiiresti koos transpordipuuriga kohale tuhkrut vaatama, kiiruga ei märganud seda silma(ülalpool mainitud). Istus siis rongi, ise samal ajal arvutis otsime koos tuhkruid mida võiks mulle kinkida. Ja siis kell 22.47 läheb uks lahti ja astub sisse mu õde koos mu emaga, alguses vaatasin , et õel on transpordipuur käes aga mulle ei jõudnud kohale, et seal võib ka keegi sees olla. No astub õde tuppa, keerab puuri ukse minu poole. Kohe kui nägin Lokit seal puuris, hakkasin mööda tuba ringi karglema. Kohe kui tuhkur lahti lasti, ma tegin talle pai, ise kuskil sügaval südames kartsin teda, natuke võõras oli. 5 minuti pärast oli hirm läinud aga üllatusest värisesin ja väljast tundus, et ma kardan. Kõik see reaktsioon sai ka videole. Seda õnnehetke kirjeldades ma värisen ja kõike seda õnnest, et ma sain oma elu esimese tuhkru kätte. Kuna ma ootasin teda kolm kuud, siis mul oli ka aega tuhkrute kohta palju lugeda ja videosid vaadata, kuid see ei tähenda seda, et ma tuhkrute kohta kõike tea, ma pean veel palju nende kohta õppida.
Viimati muutis Loki 18. mai 2013, 22:06, kokku muudetud 3 korda.
Kasutaja avatar
Loki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas AlbinoFurets » 02. jaanuar 2013, 03:31

Tere!
Palju õnne ja edu kasvatamisel!
Kas ta antigi lihtsalt ära? Oled Sa kindel et ta on tervis korras?
Mis tuhkrutoidu nimi on? Soovitaksin anda kassipoja toitu ja liha kõrvale (tiivad, kaelad, süda).
Aga ainult vaata et ta toitu laualt sööma ei aka, mul juhtus ka ups kui piimatassi juures oli Tont, õnneks ei olnud ta maitsnudki. No mina pole üldse saanud jalutuskäikudele jms minna, kuna elan kaugel seega kui tahad võid privase kirjutada ja mingi aeg kohtuta :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas Loki (Teema autor) » 02. jaanuar 2013, 19:06

Ei ta maksis ka :D Jah ma olen täiesti kindel, et loom on täiesti terve, arsti juures käidud.Tuhkrutoidu nimed on : vitacraft ja supaferret.
Kasutaja avatar
Loki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas postituvi » 02. jaanuar 2013, 22:24

Tere tulemast pisisse ja tuhkrutelki! :hi:
Ei karda talvekasukaga tuhkrud -5 temperatuuri ühtigi. Isegi -10ga saab õues käia. Iseasi palju või kaua see inimene seal olla jaksab :D
Eks tuhkrud on jah loomad, kes aitavad oma omanikel elamise korras hoida(või muudavad nad leidlikuks, kuidas leidlike loomade eest ise asju peita/varjata) :D Sest tuhkrute puhul kehtib reegel: "mis ripakil -see minu"( loe: tuhkru) :lol:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas Loki (Teema autor) » 02. jaanuar 2013, 22:37

Meil ta hakkab õues värisema . :D
Kasutaja avatar
Loki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas AlbinoFurets » 02. jaanuar 2013, 23:08

Kas pilte saaks näha?
Kas Lokil on enda peidukas ka välja kujunenud? Puur teil ka on, pilti? Kust eelmised omanikud tuhkru said?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas Loki (Teema autor) » 03. jaanuar 2013, 00:31

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 956&type=3
Tema peidukas on voodialune, seal on hästi palju pehmeid asju kuhu talle meeldib pugeda. Puur on olemas, 118 cm pikk,57 cm lai ja 51 cm kõrge, pilti pole praegu võimalik teha, sest digikas on isa käes, kui kätte saan siis panen siia pildi. Seda kust tuhkur saadud on, seda ma ei tea, sest eelmised omanikud oskasid väga vähe Eesti keelt. Mu õde kinkis selle mulle sünnipäevaks ja ma ei saanud küsida kust see tuhkur saadud on, proovin teada saada.
Kasutaja avatar
Loki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas triinabelle » 03. jaanuar 2013, 11:13

Tore, et Su soov täitus! :-) Kannatust ja edu temaga tegelemisel! Kirjutasid, et tuhkur on kiibistatud - ainult kiibil pole mõtet, kui seda pole koos omaniku andmetega lemmikloomaregistrisse kantud. Palun kontrolli kindlasti, kas see on ka tehtud! Ja kui ta pole väljas käima harjunud, võib ta õues lihtsalt erutusest väriseda sest tuhkrutele ei meeldi avarad avatud alad.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 03. jaanuar 2013, 11:49

Äge,et sa said omale tuhkru :) Ootan ka oma aega millal mina oma tõhu saan :) : ) Edu kasvatamisel :)
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas Loki (Teema autor) » 03. jaanuar 2013, 16:50

Tänud :D
Kasutaja avatar
Loki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas Loki (Teema autor) » 02. juuni 2014, 17:44

See teema jäi mul natuke suiku. Vahepeal on saanud tõhupoiss juba 2 aastaseks. paar pilti kah :lol:
esimene suur pahandus :roll:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 8441_n.jpg
eelmise aasta talv
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 0985_n.jpg
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 9860_n.jpg
Kasutaja avatar
Loki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas AlbinoFurets » 04. juuni 2014, 09:13

Nii armas pahandus! Ja siis need kukununnu silmad teisel pildil :)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Loki

PostitusPostitas Harleyquin » 25. juuni 2014, 22:11

Lillede ilust tõhud jah suurt ei hooli, ja nii need käpad mullas kaevavad. Ma tavaliselt ei suuda isegi vihastuda sellise pättuse peale, kuna reeglina olen ise süüdi, et lilled tuhkrukindlaks pole teinud ja loomulikult see üliarmas pilk, mis sulle otsa vaatab, paneb kõik paha unustama ja andeks andma.
Kasutaja avatar
Harleyquin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Kelmikas
Prindi postitus


Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist

cron