Minu Deegud!

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 29. august 2012, 11:59

Tervitusi!

Piltide kohta niipalju, et ma pole siiani USB juhet kätte saanud, aga jään otsima. Kuna mul on täna sünnipäev, siis panin deegudele puuri ühe maiustus pulga, kus [u]ei ole[u] suhkruid,värvaineid, säilitusaineid, mett, puuvilu jms. tegu on siis ühe teravilja maiustuspilgaga. :wink:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 14. september 2012, 14:45

Nonii, lõpuks saingi pildid oma telefoni! :clapping: ainult et kõiki ma nüüd kohe küll siia üless ei lae, sest muidu saaks kohe mitu lehekülge täis. :-D
Kõigepealt üks vana pilt:

Minni hommikune ringutus
Pilt

Nonii nüüd uuemad pildid:

Miki- Tere!
Pilt

Minni- väike nuusukr :)
Pilt

Minni- oot-oot! lase mind läbi mul pildistamisest küllalt
Pilt

Sellel pildil on Mikil hea pood, nii alandlik.
Pilt

Miki
Pilt

Miki närib puuri võresid.
Pilt

Kartust äratav Miki :-D
Pilt

Miki- tee juba pilti!
Pilt

Minni- Tervist!
Pilt

Miki minu tehtud kiiges.
Pilt

Praegu ma rohkem ei lisa, järgmine kord lisan uuesti, siis lisan ka puurist pilte.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Gretuzka » 14. september 2012, 16:22

Numpsikud mõlemad :) samast pesakonnast?
Kasutaja avatar
Gretuzka
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: DeegudTwinkyWinky kaks ulakat pliksi!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 14. september 2012, 21:12

Jah, samast pesakonnast.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas rimpsukas » 14. september 2012, 21:26

Oi, tõesti väga armsakesed! :biglove:
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 15. september 2012, 09:51

Me täname rimsukas!
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 15. september 2012, 10:41

Armsakesed:). Vaatan et sul on pudel sees pool. Ole sellega ettevaatlik nad võivad selle katki närida.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 15. september 2012, 13:11

Aitähh! :worsh: Jah on tõesti ning olen nii ettevaatlik, kui oska. Siiani pole nad veel seda õnneks närinud, aga iial ära ütle iila. Ja kui nad peaksid selle katki närima, siis ma ostan neile kindlasti väljaspoole käiva joogipudeli.

Teisipäeval panen ka uusi pilte, sest praegu mu ei ole väga aega ja pühapäev ja esmaspäev ei ole võimalik.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Aydy » 16. september 2012, 12:17

Ilusad loomad! Joogipudeli saab ju kohe puurist väljapoole panna (parem karta kui kahetseda) :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 17. september 2012, 09:48

Ma ei saa seda väljaspoole panna, sest siis hakkas see tilkuma ja kukkus alla :S Kui ma koju jõuan siis üritan uuesti. Arvatavasti on viga joogipudelit hoidvas jublas, sest see suht "välja veninud"
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Aydy » 18. september 2012, 12:18

Jah, eks ta ole ja mõndadel pudelitel on üldse jublakas imelikult, nagu nt mul ühel joogipudelil oli nii http://public.fotki.com/Riidedx/deegud/100-6068.html
Aga soovitan see traat väänata selliselt http://public.fotki.com/Riidedx/deegud/100-3855.html#media panna pudeli ümber ja kinnitada. Püsib väga hästi ja on kindel. Vett vahel mõned tilgad ikka tilgub, see pole hullu. :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 19. september 2012, 14:06

Mul on probleem selles, et see traat on liiga pisike ja ma nüüd üleeile panin ja algul tilkus ikka päris kõvasti ja päris kaua, panin kaks papitükki alla ja siis tilkus sinna. Siis natuke liigutasin seda ja tilkus muudkui edasi lõpuks mõtlesin, et panen näpu korra vastu kuuli, nagu teegud oma keele panevad ning jäi järele. Aga kui ma eile koolist tulin oli mu väike õde selle joogipudelit ära katsund võtta ning deegufel puudus pärast seda joomis võimalus. Panin kohe ruttu tagasi joogipudeli otsa ja hakkas järjekordselt tilkuma. Siis ma liigutasin seda pudelit ja lõpetas tilkumise. Igatahes on praegu joogipudel väljaspool puuri ja käivad ikka seal joomas kah.

Pilte:

Minni- Oih, mind märgati. Ruttu puuri tagasi!
Pilt

Minni- Lakse mind välja!
Pilt

Miki
Pilt

Miki
Pilt

Miki- vääga maitsev.
Pilt

Minni minu käes
Pilt

Minni minu tehtud kiiges
Pilt

Miki kiiges
Pilt

Miki lammutab heinapesa :-D
Pilt

Praeguseks pilditest kõik, varsti panen veel pilte üles. Kirjutan siia ka ühest uudisest, mis on küll juba mitu päeava vana, aga ma avastasin, et ei ole siia seda veel kirjuatnud. Nimelt on nüüd veelgi kergem Mikil ja Minnil vahet teha! Minnil on nina peal üks must pisike triip ning Mikil on ka muidugi, aga Mikil on palju heledam ja seda on halvasti näha.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 10. oktoober 2012, 14:40

Kuna ei taha limiiti täis teha (niiet siin lehel põhimõtteliselt ainult pildid on) siis panen praegu ainult kolm pilti üless:

Miki-mmm.... kui mõnus
Pilt

Miki- tekitab isu?
Pilt

Miki jookseb
Pilt


Hakkasin mõtlema, et ma vist ei olegi deegude iseloomust kirjutanud. :ups: Seega tuleb seda teha.
Mikit iseloomustab kõige premini see, et ta on rahulik ja väga sotsiaalne.Tema lemmiktegevuseks on jooksurattal jooksmine ning kui ma fotoka kätte võtan ja tal tuju on, siis ta poseerib nii, et teda võikski pildistama jääda. Kui nad Minniga magama heidavad, siis oli tavaliselt Miki see, kes valvab ja on Minni peal, aga viimasel ajal olen tähele pannud, et Minni on tihedamini Miki peal tudunud. Samuti lisan ka selle, et peale kolimist on Miki muutnud, enam ta ei tule ilusti puuri ukse juurde alla, kui ma ukse lahti teen (tavaliselt annan ma neile toidupakist suhkruvabasid herned, või midagi muud, kuna mul ei ole eriti midagi muud neile anda), ei taha tihtipeale "maiust" ka siis, kui ma talle suu juurde selle annan, muidu oli ta väga hea isuga. Üldse on ta kuidagi muutunud. Ma ei tea, kas ma peaksin muretsema või mitte. :dunno:
Minnit iseloomustab see,et ta on väga tähelepanelik ja energiline. Kui Miki jooksurattal jookseb, siis Minni tavaliselt: sööb, pikutab kusagil või lammutab midagi. Tema pildile saamine on omaette kunst. Magdes oli ta alati Miki all võis siis magas kiiges hambad taeva poole. Lisan ka selle, et Minni tormab peaaegu alati puuriukse juurde, sest ta juba on vist ära aimanud, et kui ma hüüan siis on mul midagi head. Ja iga päevaga ta tuleb aina suurema ja suurema hooga mu käe peale maiust võtma. Kui ma liiga kaua maiusega viivitan, siis hüppab ta maha ja ennast kätte ei anna. Saan ta vaid siis puuri, kui annan maiuse hammastevahele, aga ka siis läheb ta ikka ise ilusti puuri. :happy:
Ma rohkem eriti ei oskagi lisada, sest kui ma juba lisama hakkan siis ei jõua keegi seda enam ära lugeda. :-D

Lisan ka puuri pilte,sest lubasin.Ainult et mainin ära selle, et puur on väga muutunud. Neljandal korrusel on nende plastmassmaja, kolmandal jooksuratas, teiselt korruselt saab peale trepi ka toru kaudu üless minna ja alla tulla, teisel korrusel on toit ja joogipudel, esimesel on liivapurk,pappmaja,mille sees on magamisase ja heinapesa. :-)

Vanad puuri pildid:

Enne rohelise toomist
Pilt

Pärast rohelise toomist
Pilt

Mainin ära ka selle, et vanadel puuri piltidel on joogipudel veel sees, niiet need on ikka väga vanad pildid. Varsti proovin ka uusi pilte teha, kui aega on. Sest ausalt öeldes on mul suhteliselt vähe aega.

Praeguseks kõik! Päikest teile kõigile. :-)
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 10. oktoober 2012, 17:17

Vahvad pildid deegudest. Eks igal deegul ole oma iseloom. Mul on üks deegu pisut arem kui teine isegi peale 4 aastat . Alati on Birgit see kes esimesna uksest välja tuleb kui lasen jooksma ja kessu välja saamiseks tuleb oodata. Kas sul deegud ise puuri ei lähe kui puur põrandal on ?
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 11. oktoober 2012, 14:27

Lähevad ükskord ikka, kui nad on väljas ja ära tüdinenud. Minniga ongi nii (nagu ma eelmises postituses kirjutasin), et kui ma "maiusega" liialt viivitan, siis läheb ta maha ja kätte ei anna. Kui maiuse talle annan,siis läheb küll ilusti puuri tagasi. :razz: Eile oli Miki väga usin ning käis mitu korda puuri ukse juures, kui lahti tegin.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas LiisaDeegu » 17. oktoober 2012, 13:19

Ikka ei jõua neid ära vaadata! Nii armsad on! :biglove:
Ära kunagi maadle seaga. Te saate mõlemad poriseks aga seale see meeldibki= )
Tirts & Milda
Kasutaja avatar
LiisaDeegu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 197
Teemad: 11
Pildid: 16
Asukoht: Kollane maja punase aiaga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 18. oktoober 2012, 13:23

LiisaDeegu- Aitähh! :worsh: , järgmine kord, kui rohkem aega on, siis laen veel pilte.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 22. oktoober 2012, 13:08

Tervitusi!

Praegu olen Treimanis, tulin siia laupäeval juba. Eile ehitsaime koos issiga deegudele ka uue maja :happy: . Maja tuli üpriski suur, algul mõtlesin, et teeme issiga sellise risttahuka kujulise maja, nagu poes on, aga siis käisin ma söömas ära ning vaarasin, et issi oli uhke katuse ka teinud. Kahjuks oli issi kogematta naelaga näppu saanud :sad: , kui te küsite kuidas, siis väga lihtsal moel, kuna ta on ehitaja on tal ka olemas naelapüss ning ta lasi naelapüssiga naela katusesse, mis teiselt poolt välja tuli ningta oli näpu kogematta ette jätnud. Katus on nagu majadel, selline viltune mõlemalt poolt. :biglove: Ees on ka ukse auk ning mõlemal pool kõrval on ka kaks akent. Loodan et maja ikka puuri ära mahub :roll: , tegelikult peaks see esimesele korrusele ilusti ära mahtuma, kui ei mahu siis tuleb katus ikkagi ära võtta ning selle asemel selline tavaline plaat panna ning katusest saaks siis üks teine pisike majake. Linna jõudes teen pilti majast!

Nagu eelmine kord kirjutasin,siis laen seekord pilte.

Tasakaalu harjutamine
Pilt

Minni täies ulatuses
Pilt

Miki
Pilt

Kõik asjad tuleb ikka hammastega järele proovida
Pilt

Mina pole midagi teinud!
Pilt

Mai tea, kas ainult mulle või ka teistele tundub Miki sellel pildil täitsa laps olevat.
Pilt

Miki
Pilt

Uudishimulik Minni
Pilt


Päikest Teile kõigile!
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 02. november 2012, 15:35

Tükk aega on juba möödas viimasest postitusest. Deegudel on siiani kõik haästi ja on elurõõmsad.
Minni on vahepeal õppinud ära puuris põgenemise. Õppis ta selle ära koolivaheaja viimasel laupäeval, kui koju tulin. Empsütles, et deegu oli väljas olnud. Välja ta sai/saab ülemise ukse kaudu, kuna mul oli seal koguaeg olnud suhteliselt suur vahe. Nüüd Minni tuleb välja peaaegu igal võimalusel. Praegu olen selle kinnitanud kahe traadiga, mis puuri küjes on ja praeguseni pole välja saanud. Aga ma imesta, miks ainult Minni välja läheb, Mikil pole veel vajadust olnud.
Miki on ka nüüd täitsa normaalne ehk siis on ta peaaegu samasugune nagu enne. Ainult et nüüd kui ma puuriukse lahti teen, siis takohe peab korra maas puuri ümbruses ja riiuli all ära käima, enne ta mõne maiusega puuri tagasi ei lähe :razz: Ja kui ma käe uksest sisse panen ja talle siis annan, ei võta ta seda üldse vastu.
Deegudel on praegu täitsa popp üks punane maja, millest nad muidu üldse välja ei teinud. Nüüd magavad seal peal ja sees. Aga alati kui ma olen tükk aega ära olnud, siis on nad selle maja alla lükanud (arvatavasti kogematta, sest kuna see on suhteliselt väike, siis nad mõnikord kaklevad, kes magab maja peal või kes ennem majja läheb. :sneaky:
Ma olen tähele pannud, et Miki põhimõtteliselt elab jooksurattal (nüüd ainult päeva, sest ma olen ööseks hakanud jooksuratast välja võtma), üle poole päevast ta jookseb. Minni jookseb nii harva jooksurattal millegipärast, ta pigem sööb,magab või lammuatb midagi. :lol:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 14. november 2012, 13:28

kirjutan siia, et öelda,et meil on praegu kõik hästi. Deegudelon praegu karvavahetus (vist). Olid mul süles ja pärast vaatasin, ohhoo püksid olid karvu täis. :razz:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 19. november 2012, 22:12

Tervitusi kõigile!
Ütlen ära selle, et me kolime uuesti ja loodan, et deegud jäävad ikka samasugusteks nagu praegu.
Olen tähele pannud, et Minnil on sabal mõned kohad karvutud. Ma ei tea millest, sest Mikiga ma neid kaklemas pole näinud (ainult häälitsenud on üksteise peale) ja jooksuratast ta ka ei armasta väga, harva jookseb, tavalisel ikka Miki jookseb, aga Mikil ei ole saba karvade vahel mõndasi karvutuid laike.
Päikest Teile kõigile!
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 13. detsember 2012, 13:24

Meil on siiani kõik korras. Väiksed muudatused on toimunud, nimelt eraldasin deegudeelmine neljapäev. Miki panin jooksurattage väiksemasse puuri ja Minni suurde. Aga nüüd on nad päeval ikkagi koos, kuna Miki näris väiksesse puuri päris korralik augu (käsi muahub läbi) :wacko: Öösiti olen võtnud Miki ära ja pannud magama ühte suurde ämbrisse ja väikse puuri ülemise võre peale pannud (et ta minema ei pääseks ja õhku ikka saaks).
Praegu olen arvutitunnis (vaba aeg), niiet pilte ei saa kahjuks lisada. Võib-olla saan täna lisada, kui aega üle jääb :razz:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 13. detsember 2012, 15:21

Pilte(vanemad):

Väike lojaalne loomake (Minni)
http://i17.servimg.com/u/f17/16/32/78/31/dsc04810.jpg

Väike naeratus Miki poolt
Pilt

Toiduapus Miki poolt
Pilt

Toidupaus Minni poolt
Pilt

"Vaadake kui pikaks ma venin"
Pilt

"Stopp! Lähemale ei tule!"
Pilt

Miki hommikused harjutused
Pilt

-Ja midagi uuemat ka!-

Miki
Pilt

Minni- "njom-njom"
Pilt
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Aydy » 14. detsember 2012, 23:36

Vahvad pildid :) Mikil on kiige pildil ninake täitsa südamekujuline :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 20. detsember 2012, 16:03

Me kõik täname sind Aydy! Ausalt öeldaes nägin ise alles nüüd seda süda Miki ninal... :worsh:
Viimati muutis IloveAnimals 20. detsember 2012, 16:06, kokku muudetud 1 kord.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 20. detsember 2012, 16:04

Me vahepeal(eelmine laupäev) kolisime ära (õnneks majja ja seal mul oma väike tuba). Deegud on siiani täiesti tavalised, mitte nagu eelmise korra kolimesel.

Kahjuks mul on kurbi uudiseid! :sad:
1. Emps ütles, et ma pean varsti ühe suurtest deegudest ära andma või müüma. Mina seda teha küll nüüd ei suuda, ütlesin empsile,et kui mina juba olen endale ühe looma võtnud, siis ma ka kasvatan teda, kuni ta sureb. Tegelikult oli meil alguses jutt, et Miki läheb operatsioonile...
2. Ma ei oska uudist kuhugile liigitada. Kui aus olla siis 27.novembri õhtul lisandus minu puuri neli deegutitte. Tegu ei ole minu deegude tittedega, vaid sõbranna omadega. Sõbranna deegu on juba 6 aastane ja ta ei soovinud endale titasid, tahtis nad lihtsalt kuhugi surema jätta või ära uputada. Mina ei suuda sellist asja nii külmavereliselt taluda ja seega võtsin enda hoole alla. Sõbranna ise pole titade kohta midagi küsinud. Ausalt öeldes ma ei teagi kust see emane isase juurde sai, sest minu isasega nad kindlasti tuttavad ei ole. Vaatasin deegude soo üle: kolm tüdrukut ja üks poiss. Õnneks on pojad arengus õigel maal(söövad,joovad,kuna puuri võre vahe on neile täpselt paras, siis nad käivad ja jooksevad väljas jne.=.
3. Eile, kui koju läksin, siis kasuisa ütles, et deegul on saba verine otsast. Mina ei uskund, kuna ta on teinud ennegi sellega nalja. Läksin siis oma tuppa ja vaatasin, puuri juures vere laid ja neljandal korrusel ka väike vereplekk. Ise läksin jumala paanikasse ja otsisin deegupojad kõik üles. Leidsingi selle deegupja kellel oli saba otsast nahka maas. Ma ei kujuta ette, kuidas see juhtus. Deegupoeg ise on terve ja eile käis ka tema mu jala juures toitu küsimas.
4. Emps ütles ma pean arvatavasti isa ehitatud puuri Treimanisse tagasi viiima, kuna seal ei ole korruse ääri ja sodi lendab maha.

Deegupojad-
Väike iseloomustus nende kohta kah siis:
Kõik nad on hakanud käima mu jala peal toitu "maiustust" küsimas. Väljaspool puuri nad magavad tavaliselt sooja radika toru peal.
Isane deegupoeg on kõige aktiivsem ja kiirem. Ta meenutab mulle natuke Minnit, kuna tema hakkas esimesena puurist põgenema ja vahepeal, kui mu toa uks lahti on, siis ta on ka jalga lasnud.
Emased- üks emane käib (ma ei tea missugune) mul tihti järgi, üks emane on ka selline jooksja tüüp ja üks emane on selline laisem ja magam kõige rohkem.

Deegudest pilte ka:
Pilt Mikist, mis minuarust on päris hästi välja tulnud.
Pilt

Kas keegi päästaks mind siit puurist?
Pilt

Appi!
Pilt

Pildid deegupojadest:

Esimesel õhtul kohe:
Pilt
Pilt
Pilt

Siin on nähe lillakat tooni kah
Pilt

Ja see on hiljem tehtud (vist teisel päeval)
Pilt
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Pinto » 20. detsember 2012, 20:01

Vaesed deegupojad, et emast ilma jäid ja täisväärtuslikku emapiima ei saa :S Mida sa neile söödad?

Puuri korruste ääri saab ju teha. Kasvõi peenikesest puuliistust või pleksist. Mõne päeva peavad ehk ka papist servad vastu.
Kui pojad piisavalt suured on, siis saad isased omaette panna ja ei pea Miki operatsiooniga riskima.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 21. detsember 2012, 16:17

Algul andsin neile kaerahelbeid ja sõid natuke deegutoitu. Praegu söövad sama mis suured deegud.
Rääkisin empsie ka seda laastude juttu, kuid selle peale ta ütles, et nad söövad selle ära. Ütlesin, et siis panna midagi metallist või miagi, selle peale ütles ta vaidseda, kuhu ma deegud nii kauaks panen,kui ma Treimanis olen,ütlesin et võtan kaasa, või ostan ajutiselt emasele ja poegadele puuri ja võtan isase kaasa, või vastupidi ja ka teine variant on olema,panna mingi asi augu ette kinni, nii et see ära ei tuleks.
Kui pojad piisavalt suured on, siis saad isased omaette panna ja ei pea Miki operatsiooniga riskima.

Olen mõelnud ka selle peale.Isegi nii, et kaks tüdrukut annan kusagile heasse perekondaja siis hääks kaks poissi ja kaks tüdrukut.Rääkisin sellest ka empsile, aga ja ütles et tema ei taha koju loomaaeda. Isegi selle peale, kui ma neilepuuri maja või pessa materjali annan ütleb ta selle peale, et ta ei tea, et Jansal (tema hea sõbranna) oleksid sellised barrikaadid püsti. Ta isegi õiendab siis minu ja deegudega, kui nad närivad midagi... ja siis toob ta ka näite, et mina ei tea,et Jansal need deegud lõhuksid (Jaanika deegud on mõlemad 7 aastat vanad).
Ma lihtsalt ei tea mida teha, kuna ma ei taha ega ka suuda oma seegusidära anda. Väikseid jh veel, aga suuri mitte.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas postituvi » 22. detsember 2012, 14:12

Kui vanalt sa deegubeebid enda kätte said? Piltidel on nad ikka väga-väga pisid.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 23. detsember 2012, 12:23

Kuidas sinu deegu pesakonnal läheb ?
Lohutan sind sellega minu 4 aastased preilid lammutavad ja kolistavad siiamaani ustega.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist