Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. november 2012, 00:38

Registreerimine ongi läbi ja aeg hakata postitama!

Ma ei hakka sedakorda siin reegleid üle kordama, kõik väga lihtne ja loogiline, kuid kellel vaja meeldetuletust, siis vaadake siit: viewtopic.php?f=82&t=17969&p=318998#p318998

Mängu registreerunud kasutajad:


  1. Keilyke
  2. Merru96
  3. DessaMerisiga
  4. Loomahull
  5. Merily
  6. Haldjake
  7. Deeguneiu
  8. postituvi
  9. Lind1100
  10. Liivakakene
  11. samton
  12. Ginny - mängust väljas
  13. viirpapagoi2 - mängust väljas
  14. Anete12 - mängust väljas
  15. maris2 - mängust väljas
  16. Sipsuka - mängust väljas
  17. eloke - mängust väljas
  18. Johhi - mängust väljas
  19. Tiksikas - mängust väljas
  20. iris2000 - mängust väljas
  21. jänku123 - mängust väljas
  22. Saara - mängust väljas
  23. liivahiir10 - mängust väljas
  24. LontuOskar - mängust väljas

Ega siis muud kui jõudu, jaksu ja eelkõige vastupidavust teile! :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Liivakakene » 01. november 2012, 07:08

Oh, edu kõigile mängus! :) Loodan ise ka veidike vastu pidada, aga eks näeb.


Oh jumal, kohe kooli... Ei jõua, tahaks veel magada, aga ei saa ju D: Õues on ka nii pime...
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Sipsuka » 01. november 2012, 10:05

Jälle ma olen nimekirjas nr 7. :rofl:

Aga ma hakkan täna kilu äädikamarinaadis tegema. :sneaky: Nomnomnomfest alaku!
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas eloke » 01. november 2012, 10:11

Edu teistle,huvitav kaua ma vastu pean :) .


Blondiin on miljonimängus ja teise küsimuse juures jääb juba jänni, mispeale Võrno soovitab lahkelt, et sul on ju kolm õlekõrt - 50-50, publiku arvamus ja kõne sõbrale. Blondiin otsustab helistada sõbrale ja küsib sõbralt:
"Ole hea, ütle, kumba ma valin, kas 50-50 või võtan publiku arvamuse?"
kitu ja Kratt. Minu viimased nunnud <3
Kasutaja avatar
eloke
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 174
Teemad: 8
Pildid: 16
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Loomahull » 01. november 2012, 13:59

Nonii, päev minule sobivalt jälle masendav. :dry: Anatoomia arvestuses kukkusin läbi, kohe suht alguses. Ma näitasin ilusti südame peal ära kraniaalse ja kaudaalse õõnesveeni asukohad, et suubuvad paremasse kotta, siis näitasin kopsutüve, et algab paremast vatsakesest ja siis küsiti südames miskiseid klappe, kopsutüve alguses. Olime seal sorkinud kambakesi küll ja küll, aga selliseid asju ma ei teadnud üldse. No ja siis selgus, et need on kopsutüveklapid, valva trunci pulmonalis, mis koosnevad kolmest poolkuuklapikust. Pärast vaatasin, et raamatus teksti sees on jah. Ohh, eks siis kolmapäeal uus katse... :wacko: Homme hommikul Pärnusse, autol vaja hooldus teha, siis selgus, et ülevaatus lõppes oktoobriga (seega täna ja homme ma ei tohiks üldse sõita) ja kummid vahetada. Õhtul teatrisse, Helen Kellerist näidend. Millal ma õpin, ei tea. Järgmine nädal sada tööd ja asja, õhh. :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas iris2000 » 01. november 2012, 14:05

Hei! Ja jõudu postitises! :) Sain koolist vabaks ja varsti lähen trenni. Õhtul plaanis kutsiga jalutama ka minna.
Meie blogi asub SIIN
Dogs for ever!...
Kasutaja avatar
iris2000
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 339
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Saara » 01. november 2012, 15:49

Mul jäi täna loeng ära, nii et sain hommiku Tallinnasse küllasõitnud vanematega veeta, käisime koos näitustel ja kohvikus :P . Nüüd istun toas, joon teed ja näksin šokolaadi. Tegelikult tahaks välja linna peale jalutama minna, aga no nii külm on... Ei tea, kuidas talve üle elan, kui juba praegu kogu aeg lõdisen.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas maris2 » 01. november 2012, 16:05

Teen siis ka esimese postituse. Olen hetkel kudumis lainel, valmivad padjakatted.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Haldjake » 01. november 2012, 16:50

Edu kõikidele osalejatele! :-) Ma loodan ,et ma seekord pean kauem vastu. Ma lähen kohe vene keelt õppima.Hetkel on kogu kassipere toas.Kassipojud mängivad voodil ja kiusavad mammat.
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 01. november 2012, 17:24

Täna pole ma midagi erilist teinud!Käisin just koeraga jooksmas ja sain teada,et ta on minust tugevam!Õigemini koer jalutas minuga.Läksime jalutama,ja teadagi kõigile,et lumi on maas ja sellega koos ka jää!Komistasin siis jää peal ja käisin kõhuli,selle peale koer seisma ei jäänud vaid vedas mind edasi!Nii vedas ta mind umbes 20m jube valus oli!Pärast koer jõllas mind nagu mingit lolli!Et mida sa maas pühertad ega sa koer pole!? :D :D
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Merru96 » 01. november 2012, 17:33

No nii, püüan see aasta ikka kauem vastu pidada! Täna on olnud väga hea päev minu jaoks. Esimene tund oli vaba, läksin teiseks tunniks kooli ja kokku oli 5 tundi, hispaania keeles sain tunnikontrolli 5+ ja kodutöö eest ka 5, matemaatika kontrolltöö sain 5-. Pärast kooli käisin prillipoes, lasin klaase vahetada ja homseks polegi eriti õppida, nii et täna vaba õhtu ja saab telekat vahtida! Aga teistele soovin edu :)
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Ginny » 01. november 2012, 19:25

Soovin edu kõikidele postitajatele!
Puhastasin täna põrsaste puuri ära ja Lucky vetsunurga ka. Nüüd hakkan mata tööks kordama, õnneks homseks midagi muud õppida ei jäänud.
Kasutaja avatar
Ginny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 401
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas postituvi » 01. november 2012, 19:37

Teen siis ka oma esimese postituse ära. Loodan, et homme ei unusta- pole enam seda postitamisrütmi sees, mis muidu eelmiste postitusmängudega on olnud. See mu neljas postitusmäng :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Anete12 » 01. november 2012, 19:42

Alustan siis ka. Räägin siis teile ka, mis täna koolis juhtus. Päev oli täitsa tavaline, kuni lõppes seitsmes tund ja tuli vahetund. Ajaloos oli meil vahetult olnud kontrolltöö, mis oli üsna lihtne, kuigi paari asjaga panin pange. Nii, arutasime tüdrukutega seda ja siis hakkas üks klassivend minu laua peal hüppama (laua peal istudes muidugi) ja oli näha kuidas see laud paindus, ma ajasin ta muidugi ära ta sealt. Kui ma eemale läksin, hakkas ta jälle seal hüppama ja teine klassivend ütles, et laud lähed katki kui kõvamini seal hüpata...ja juhtus see mis juhtuma pidi. Ta hüppas mu lauale päris kõvasti vist ja laud läks keskelt kraksti katki, keskelt üle laua jooksis paks pragu. Oleks te tema nägu näinud. :rofl: Terve klass oli aga naerust kõveras, mina kaasaarvatud, kuigi minu laud läks. Õpetaja ka tegelikult veel ei tea sellet, saab teada, kui seda näeb. :-D
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas DessaMerisiga » 01. november 2012, 19:47

Edu kõigile!
Mul endal on tunne, et mkm, ma ei pea see aasta lõpuni välja :D.
Vaatasin Talismani, peale seda viskasin diivanile pikali. Päris magama ei jäänud aga silmad olid kinni. Aga kuulasin, tuli siis paus. Ja reklaamis Robert Pattinsoni filmi "Bel Ami". Ise ma olin pooluimas ja kui kuulsin seda nime olin krapsti püsti ja uni läinud :D . Tegelt see film 2012 aasta kevade oma ja juba telekas. Mõningaid filme oota mitmeid aastaid,et see telkuse jõuaks ja see nii kiiresti telekas. Olen seda näinud, käisin kinos vaatamas :P
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas liivahiir10 » 01. november 2012, 20:02

Väikesed armsad liivahiired peavad jõule!
http://www.youtube.com/watch?v=XCFZ9NzJo3A
Häid jõule teile hiirekesed ka!
Tean küll et jõulud alles tulevad, aga no nii nummi oli.
Väikesed liivahiired sibavad seal ringi.
We wish you a gerbil christmas!
Tore variant Gerbils of garibbean-ist.
Hea elu nendel hiirtel.
Saab niiõelda lume sees joosta ja toimetada.
Kuuse all salmid kõigil peas ja reas!Mmmm.... kas ma tunnen pipargoogi lõhna?
Piiksud
Kasutaja avatar
liivahiir10
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 129
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Merily » 01. november 2012, 20:17

Nonii, postitamismäng alaku! Peaks vist omale igaks õhtuks telefoni meeldetuletuse panema või siis arvuti desktopile märkme lisama, et meelest ära ei läheks.
Täna avati meil Viljandis uus kaubanduskeskus Uku. Piilusin ka sisse korra ja jättis päris ok mulje. Sakala kommentaarium on mingeid vihapunne täis, küll on poed väikesed ja ehitus vale ja maja ise kole ja mida kõike veel. Küll on hea, et suurem osa välismaalasi eesti keelest aru ei saa, sest siis oleks meie rahval halb maine, vinguja rahvas. Või siis satuvad netti just need, kel tähelepanupuudus ja lihtsalt ajaviiteks vinguvad. Minu arust näeb pood kaugelt väga vinge välja (lähedalt on roostetanud junnid seinal tõesti veidi koledad), poed on küll väikesed, aga Viljandi ise ju ka väike. Tahad šopata - mine välismaale või suuremasse linna. Ma võin kihla vedada, et need suured vingujad, kes iga detaili pärast Sakala kommentariumis emotsionaalseks muutusid, olid esimesed, kes kell 12 Ukust sisse jooksid :-D Vot nii. Ukusse tasub vahest sisse astuda küll. Rimi on päris suur. Minu jaoks puudub sealt vaid korralik loomapood, nad oleksid võinud Bosse ka Viljandisse tuua :). Aga pole hullu, nüüd on Viljandis lisaks kaupsile vähemalt veel 1 korralik kosmeetikapood, mille üle mul kõige parem meel on.
Ohhh ja te ei kujuta ette, kui ilus ilutulestik oli avamisel. Parem, kui vana-aasta õhtul raudselt!
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Keilyke » 01. november 2012, 21:32

Ma vaatan, et enamustel on eesmärk kaua vastu pidada. Minu eesmärk on võita! :rofl: Esimese postitamismängu võitsin, on aeg korrata seda. :sneaky:
Ma isegi panin endale desktopile sticki notesi peale märkme, et postitada tuleb. Ma kirjutan kõik asjad sinna, mis tuleb meelde jätta ja kodutööd ka, need jäävad kohe silma kui arvuti lahti teen. Ja nii hea tunne on, kui mingi töö on tehtud ja saab notesi ära kustutada desktopilt. Vahepeal oli mul pool desktoppi tööde nimekirju täis.
Pilt
Täna on väga uimane päev olnud, hommikul äratuskella absoluutselt ei kuulnud. Ärkasin Andrese togimise peale, et aeg on tõusta. Tal hea togida, sest tema saab veel 10 minutit voodis lebotada, kuniks ma hambaid pesen ja kohvi teen. Koolis oli 4 tunnine loeng - loodusõpetuse didaktika. See oli üsna tore, arutasime kodutöid, mis oli vaja tänaseks teha ja kogu kursus sai kiita, et väga lahedad tööd olid ja tänu sellele tuli õppejõud meile vastu ja muutis järgmise kodutöö lihtsamaks, et ei pea nii suurt tööd tegema järgmiseks korraks. :8 Aga kuna ma nii uimane olin, siis oli eriti loll tuju ka ja grupitööde ajal ajasin mingit lolli juttu koguaeg. Ja laulsin omaette. :devil: Pidime mõtlema tegevused erinevatele õppekasvatus valdkondadele ja kui muusikasse mõtlesime mingi laulu siis mu kohe hakkas see kummitama ja ümisesin seal. :rofl: Või kursaõde kirjutas "number" asemel "numer" ja ma kohe laulsin, et " Ütle mulle oma telefoninummer." Aga loeng tuleb ju huvitavaks teha. Hiljem oli koolis veel õppejõudude kiitmine, kuna oktoober oli hea õpetaja kuu, siis sai valida kõige popima õppejõu ning üldse õppejõududele kiitust kirjutada. Meie kursusejuhataja jäi mingi võõra meesõppejõuga 2-3 kohta jagama ja kõige popima tiitli sai õppejõud kellega mul homme on 8 tunnine loeng- kasvatusteadusliku uurimistöö alused. :yawn: Aga jah, tulemusega olen rahul, ise hääletasin ka nende poolt ja siis paljude teiste ka. Meil on palju ägedaid õppejõude. :thu:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Johhi » 01. november 2012, 21:52

Minu eesmärk on pidada vastu rohkem, kui eelmine kord ehk siis umbes 1 kuu. :D

Täna on olnud kiire päev- pikk koolipäev, siis kohe trenn. Koju jõudes õppisin kohe ära- õppida on muidugi palju.

Kuna selle kooliaasta lõpuks tuleb meil teha loovtöö, räägiti meile täna ära kõik teemad ja kuidas seda vormistada. Sain vist lõpuks teema ka valitud. :)
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamis teema

PostitusPostitas Liivakakene » 02. november 2012, 07:03

Hommikust!

Joon kohvi ja söön imemaitsvaid koduseid juustupulki. Mmmmmm....

Homme on eksursioon Tallinnas, teletorn, lennusadam..
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 02. november 2012, 07:54

Heeh, ja mina mõtlesin, et ma esimene. :razz:
Ega hommikul midagi huvitavat rääkida ei ole, aga postitan igaks juhuks ära, sest ei ole kindel, millal ja kas täna enam arvutisse satun. Nüüd joon kohvi, pesen nõud, toimetan-silitan-puhastan-söödan loomad ja siis hiljemalt kell 9 Pärnu poole start, kell 12 pean autoga hoolduses olema. Öeldi, et seal kaua läheb, mootori hammasrihm tuleb vahetada, ilmselt sellega siis kauem läheb, muidu tavahooldus üle paari tunni ei ole. Ja ma sügavalt kahtlustan, et piduriklotsid on vist ka läbi, mitu aastat vahetamata ka. Suurema kiiruse pealt on sahisema hakanud miski pidurdades. :wacko: Siis lähme Minizoose, pärnakad kindlasti teavad seda Peeter Põldsami loomaaeda. Veidi vanemad ehk mäletavad, kui ta umbes 15 aastat tagasi ranna ääres praeguse Kuursaali taga oli, mul on lapsepõlvest mingid väga õrnad mälestused, kui sai seal käidud. No ja siis nüüd palju aastaid seal silla juures kortermaja keldris. Lõpuks ometi sai ta suured ruumid endisese pakimajja, krokodillil avar eluase, eelmine oli ikka kole, vaeseke ei mahtunud ringigi pöörama õieti. :wacko: Pole sinna enne jõudnud, lähme siis kaeme uut loomaaeda.
Siis loodetavasti saab mingi hetk auto kätte, sest ülevaatusel on vaja ära käia, ema on homme tööl ja pühapäeval on kinni, pühapäeval tuleb kummid ära vahetada. Ja õhtul lähme teatrisse Helen Kellerist etendust Imetegija vaatama. No oli ikka inimene... Usun, et see on väga hea etendust.
Aga nüüd kohv, nõud, loomad, asjad kokku ja siis minema. Pikk sõit, ees, oeh, kaks ja pool tundi. :wacko: Nii pikki otsi sõita ei ole tore... Ah, tankida kah enne, muidu ma ei jõuagi kohale.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas eloke » 02. november 2012, 08:05

Hommik-hommik!
Erinevalt hamstritest pole mina hommikuinimene. Isegi laptopi tõin voodisse :devil: . Aga eilsest: Käisin sõbra keskuse loomapoes pesavatti ostmas ja nagu muuhulgas vaatasin ka loomad üle. Seal oli üks imearmas näost valge kääbushamster :biglove: . Tegu oli vist roboga,selja peal oli triip. Nägin ka ühte tuhrut. Temast oli nii kahju. Tal oli kiik ja mõned närimismänguasjad. Jube oli see et ta oli seal nagu vanglas. Klaaskast,kust ta end vaevalt ümber pöörab. Aga teisel pool ei olnud loomi nii et ma ei saa aru miks nad vaheseina ära ei võta. Tal on ju nii vähe ruumi :grr: . Loodan,et ta ostetakse ruttu ära :-) . Aga ilusat tänast päeva :happy: .
kitu ja Kratt. Minu viimased nunnud <3
Kasutaja avatar
eloke
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 174
Teemad: 8
Pildid: 16
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 02. november 2012, 10:20

Postitan ka ära siis.
Istun kasvatusteadusliku uurimustöö loengus. Hetkel on paus muidugi, ega ma siis loengu ajal pisis ei käi! :ups: :rofl:
Ma olen täna mingi näljane koguaeg. Hommikul kodus söin ja nüüd ei suutnud oodata, millal paus hakkab. Söin 2 pitsasaiakest ära ja nüüd juba ootan, et võiks lõunapaus hakata, et all kohvikus korralikku sooja sööki saaks süüa. Jaaa õppejõud tuli ka, peab uuesti asjalikuks hakkama.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Tiksikas » 02. november 2012, 12:05

Hei kõigile osavõtjatele! Olen juba 2 päeva haige olnud :sleep: Nii igav on kodus passida ja sooja teed juua,aga jällegi on see hea et saan loomadega tegeleda rohkem kui tavaliselt.Panin endale iga päev kella telefonis helisama et pean siia postituse tegema.

Edu kõigile osavõtjatele!
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 02. november 2012, 14:21

Siit tuleb siis minu teine postitus!Täna oli koolis mul nii head hinded venekeel-5,Matemaatika-4,Kunst-5,Kehaline-5,tööõpetus-5!! Ise olen hinnete pärast üpris õnnelik!JA nüüd ootan siis kodus niikaua,kuni teised tulevad! :)
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas iris2000 » 02. november 2012, 15:28

Sain kell kolm koolist lahti ja nüùd jõudsin koju ka! :) Rioga eile õhtul ei jõudnudki jalutama, peale trenni sain isalt sõnumi, et kas ma tahan Bondi "Skyfalli" esilinastusele minna. Muidugi tahtsin ! :D Nii, et koju jõudsime alles 23.00. Adele muusika filmis on lihtsalt super! Ja veel täna lähen Külli JH trenni Rioga. Yess!!! Eelmine nädal jäi ära, see reede õnneks on.
Meie blogi asub SIIN
Dogs for ever!...
Kasutaja avatar
iris2000
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 339
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Haldjake » 02. november 2012, 15:41

Jõudsin tund aega tegasi koju.Hiired olid öösel kuidagi kappi roninud ja jahukoti katki närinud. :wacko: Kogu kapp oli jahu täis. :grr: Täna öösel jätame kassi kööki.
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Merru96 » 02. november 2012, 15:58

Jõudsin natuke aega tagasi koolist koju. Tänase päeva kohta pole midagi erilist rääkida- ajaloos sain kontrolltöö 2, polnud aega selleks õppida, nüüd tuleb sellel nädalavahetusel järeltööks õppima hakata ning üks kohustuslik kirjandus läbi lugeda, uuel nädalal veel 3 kontrolltööd. Hommikul oli kohutav torm, õnneks kooli minnes oli tuul selja tagant, nii et sain kiiremini kooli :D praeguseks on tuul vaibunud, kahjuks on kõik lumi ära sulanud, aga esimene lumi tavaliselt maha ei jäägi. Ilusat nädalavahetust! :)
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Sipsuka » 02. november 2012, 17:02

Tralalal. Ma juba unustasin postitamise ära. :rofl: Ma olen esimene välja kukkuja, raudselt. :8

Igatahes ärkasin kell 11 õles. Ojee! Pakkisin meid ära ja läksin jalutama. Kella 16ni olime õues, korra käisime vaid toas. Sain 6 km kaugusel kodust vihma ka kaela. Päris mõnus oli. :sleep:
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 4 - postitamisteema

PostitusPostitas Ginny » 02. november 2012, 17:14

Vahin ekraani ja ei tea mida kirjutada, mõte lihtsalt ei jookse. Seisab ühe koha peal ega mõtlegi liigutada. Igatahes hakkan kohe sööma ja pärast jooksutan põrsaid.
Kasutaja avatar
Ginny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 401
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist