Ginger

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 31. oktoober 2012, 18:23

Panin tuhkru tervise alla uue teema kus inglise keeles on teks neerupealiste haigus,,,suur tüdruk oskad küll inglise keelt mine loe ja vii kurssi,,,sarnane sinu tuhkru juhtumile

Mul on pöidlad pihus, et teil teisipäeval hästi läheks, kas saite arstile aja kirja panna?
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Marilin » 31. oktoober 2012, 19:15

Eriti irooniline selle loo juures on mu arust veel see, et tüdruk otsis tükkaega kust saaks ikka kõige soodsamalt/tasuta endale looma.. kuid nüüd tundub, et maksab veel kallimat hinda... kahju loomast..
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Ailen » 31. oktoober 2012, 19:41

Huvitav, kas endine omanik siis ei raatsinud lõplikult looma ravida/tervist uurida, enne kui andis ära?
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 31. oktoober 2012, 22:26

;) Edu Gingerile
Viimati muutis kulla 12. november 2012, 15:11, kokku muudetud 1 kord.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Angoora » 01. november 2012, 17:20

Vabandust et nüüd oma arvamust avaldan...
Minuarust on hetke olukorras süüdi AlbinoFurets ise. Ta on ise siin foorumis mitu korda kirjutanud et raha vähe ja ema tööl ei käi. Oma kasside teemas kirjutas ka kuidas käis kassiga arsti juures aga raha polnud et ravimeid osta. Tuhkurt kätte saades oleks pidanud juba kohe vaatama ja mõtlema et asi pole korras ja kas ikka on võimalust ravile. 13. aastane inimene peaks sellisele asjale juba ise tulema.
Kulla ide on ju hea et raha koguda aga samas ka halb. Ehk siis mõtleb hoopis et võtan looma ja kui endal raha pole siis head foorumlased aitavad... kahjuks kannatab selle all kõige rohkem loom.
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas 3rika » 03. november 2012, 16:38

AlbinoFurets kirjutas:Ma ei saa õelda, et ma ei oska tuhkru eest hoolitseda või ei suuda võimaldada talle arstiabi, sest kõik on mu vanemates ja nende võimalustes kinni. )



Võib-olla ma tundun nüüd kurjana ja asi läheb veidi :ot1: aga kui teil on peres sellised finants-probleemid, siis milleks hankida omale loom, keda on ilmselgelt suhteliselt kulukas pidada? Lisaks kogule sellele loomakambale, kes juba kodus elutseb? Kui juba kasside ravi eest ei suutnud maksta, siis millise ime läbi suudate te pakkuda vajalikku ravi merisigadele, küülikule ja nüüd lisaks ka veel tuhkrule?
Saan aru, et loomade pidamise raha tuleb kõik vanematelt aga kas te olete kõik rahulik maha istunud ja arutanud, kas järgnev loom mahub eelarvesse? Ja kui te juba teate, et ei mahu, siis milleks looma piinata? Praegusel hetkel olen jõudnud järeldusele, et sa kuhjad omale loomi sõprade puudumise tõttu. Saan aru, et oled üksik ja et oma üksindust peletada, ümbritsed end loomadega, kuid palun mõista, et selline eluviis ei pruugi just nendele karvastele armsatele elukatele just kõige parem variant olla. Andke mulle pisilased andeks, kui olen liiga otsekohene, kuid nii ei ole minu meelest loomade suhtes aus.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Lyysu » 03. november 2012, 20:23

Mina oleks nõus toetama tuhkru ravi, kui tean, et tuhkur antakse uude perre jne... Olen lugenud ka seda kasside ja muude loomade teemat. Ning tõesti tuhkrut pidada pole odav, eriti kui loom on haige läheb raha meeletult.
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 03. november 2012, 21:28

Armas tuhkur
Viimati muutis kulla 12. november 2012, 15:12, kokku muudetud 1 kord.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas väike kuradike » 04. november 2012, 01:19

Lugupeetud teemas arvamuste avaldajad.

Ühelt poolt on hea näha et te hoolite loomast ja püüate talle abi pakkuda.
Olen nõus, antud noore neiu puhul on tegemist mitte kõige vastutustundlikuma loomapidajaga. Aga see ei ole koht omakohtu jaoks, selliste asjadega peab tegelema moderaator (näiteks Heleri või mina), kes mõtleb välja parima viisi antud olukorra lahendamiseks.

Samuti ei sobi foorumisse suhtumine, kus foorumi kasutajad teise kasutaja looma ära võtmist hakkavad organiseerima. Sellised asjad ei käi avalikult, neid peaks arutama privas ja foorumi mode kaasabil.

Palun edasine arutelu sel teemal siin teemas ära lõpetada ja võtta ühendust modega!
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 07. november 2012, 15:25

Tere kuids teil läheb, kas arstil saite ära käia? Ja selgust mis viga on. Kuidas Tondil tuju on?
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 07. november 2012, 19:48

Tondil on neerupealiste haigus ja järgmine aasta saame 2x süsti...
Kusjuures on tal aluskarv kasvama hakanud ning paljale nahale tupsutasin takjajuure õli, mõne päeva pärast oli ka seal ilus tihe karv. Täna oli meil ka pättusi palju, nimelt meil on ühes toas diivan, mille all põhjas on õhuke riie ja väike auk. Tont kappas toas ringi ja järsku kadus ära ja vaikus. Siis kostis üks kahtlane krõbin, ja vaatasin diivani alla ( diivan on peaaegu vastu maad ning käsi sinna ei mahu isegi randmeni ) ning tuhkur oli suutnud augu laiaks närida-kraapida ja oli diivani sees! Ma ei jõudnud isegi seda üles tõsta et teda kätte saada ja muud üle ei jäänud, kui oodata millal suslik välja tuleb. Lõpuks tuli ta välja ja enne, kui ta kätte haarata püüdsin oli jälle kadunud, kuid seekord ma teda ei otsinud enam ja Tont mängis mööda tuba. Mõni hetk hiljem oli ta kadunud, otsisin ja otsisin kuid ei leidnud. Olin juba paanikasse sattumas kuni laua vahelt kampsuni seest leidsin väikese tudukera üles :biglove: .

Ginger on tegelikult suur musitaja ja unimüts, pole ta mind ega ka teisi kordagi hammustanud. Kuid sokke jalas ta ei salli ja paljaid varbaid ka mitte ja neid näksaks küll. Tegelikult on see naljakas kui ta tuleb jooksuga kugisedes teki alla ja nakitseb mu ema varbaid ja vahepeal käib ning lakub kõrva, nina ja silmaaugud puhtaks. :-D Puuris on tal nüüd 4 kiiku, 1 pesa, Imaci "putka", 2 wc potti ja toidunõud ning joogipudel. Enne suutis Ginger enda kaevamiskasti (makaronidega) ümber ajada ja siis ise "ujus" seal sees. Samuti oleme enamjaolt ka potil käimise ära õppinud.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas väike kuradike » 07. november 2012, 23:09

Räägin siis omalt poolt ka kokkuvõtte vahepeal toimunust. Olen asjadel silma peal hoidnud, suhelnud nii AlbinoFuretsi, Triinu kui ka Heleriga, ja hetkel on seis järgmine.

Triinu sõnul loom otseselt ohus ei ole, tema eest peab lihtsalt veidi rohkem hoolitsema, mida ma usun et Albinofurets on tegema asunud. Visiidile võiks loomaga minna järgmise aasta alguses, siis selgub ka, mis temaga tegema peab. Ilmselt panema implantaadi - mille puhul AlbinoFurets kasutabki sõna süst (implantaat pannakse kehasse põhimõtteliselt suure süstiga).

Seega, antud hetkel ei näe tungivat vajadust looma tervise üle muret tunda. Uuesti vaatame asja üle järgmise aasta alguses, kui selleks ajaks paranemist ei ole olnud, siis mõtleme edasi.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Adelle » 08. november 2012, 07:26

Palju see implantaat umbes maksma läheb kui tuleb vajadus?
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Johhike » 08. november 2012, 10:33

Implantaadid on küllaltki kallid, ja nende hind oleneb implantaadist (osadel on toimeaeg pikem ja osadel lühem). Kui mul Triinu jutust õigesti meelde jäi, siis siis ilmselt tuleb vähemalt 80 euri välja käia.
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas triinabelle » 08. november 2012, 11:38

Mhmhh.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 08. november 2012, 15:12

Väga rõõmustav oli lugeda (väike kuradike) postitust,et asi hakkas liikuma ja peaks korda saama. Tuhkru pärast nii hea meel. Ehk saab ta siis varsti kasuka selga ja ka õues käia, et külm ei ole;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Kissu » 08. november 2012, 15:16

Haigust puudutavate meditsiinilisemat laadi küsimustega palun pöörduge teemasse: Tuhkrute adrenaalhaigus. Osa sellest jutuajamisest kopeerisin ka sinna - siis leiavad ka teised abivajajad selle jutu hiljem lihtsamini üles.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 04. detsember 2012, 15:56

Pilt Tont jõulusoki sees.
Nüüd on meil pool kere paksu talvekarvaga kaetud, aga pool on ikka paljas. Karv hakkas kasvama kuna sai kohe algusest peale toortoitu ja vahetasin Tropifiti RC Kitteni vastu. Implantaadi saab ta jaanuaris.
Muidu on Tont vabapidamisel aga öösel on puuris, vahest jääb ka ööseks lahti, nagunii läheb tüdinedes kappi riiete sisse magama.
Potil käimisega on nii ja naa. Ühte potti teeb häda aga nurga wc kraabitakse ikka eest ära ja tehakse poti taha. Pättusi ta nagu ei teegi eriti. Aga magama minnes tuleb Tont teki alla ja hakkab varbaid näksama- olgu sokkidega või ilma. Kui ma ta ära ajan või kätte tahan võtta, paneb ta kugisedes kapi alla peitu. Vahest sokutatakse ikka südameid või kaelu kuhugi, viimati oli kinga sees :-D. Seepärast annangi puuris süüa muidu hakkab paremateks päevadeks ära peitma.
Esimest korda kaaludes (kui ta sain) oli Tont 500g ja täna 640g.

Edit Väike Kuradike: Eemaldasin viited muudele loomadele ja antud teema suhtes ebaolulise jutu. Järgnevaid teemaväliseid postitusi ei kinnitata enam!
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas kulla » 07. detsember 2012, 09:35

Väga tore pildike sul üles pandud. Eriti hea meel, et olete kaalus juurde võtnud. Väga ootan veel pilte teie tegemistest. Palju tervist Tondile.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas jannela123 » 28. detsember 2012, 08:55

Väga armas tuhkur :biglove:

Jõudu ja jaksu tuhkru kasvatamisel!
Eddy, Fredi, Nospel, Marta, Lessi, Lotte, Garfield, Minni.
Kasutaja avatar
jannela123
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 181
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Hiiumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas DessaMerisiga » 08. jaanuar 2013, 22:04

Pole teist midagi kuulda olnud. Kuidas teil läheb? :)
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 19. veebruar 2013, 01:19

Tere, Dessa!
Meil läheb hästi, olin 3 nädalat eemal oma tibust ja ohh seda rõõmu kui jälle plika sülle sain! :biglove: Sain aru et midagi on teisiti, tuhkurt vaadates hetke seisuga pole enama saba ots paljas ning üleni paksu karvkattega, kõhu osal oleks nagu titekas karv, hästi armas. Sülle võttes on tunda et midagi ikka on, lihtsalt kogukamaks läinud ja pepu pole enam kondine :-D. Vahepeal oli olukord väga tõsine, õnneks ostsin kliinikust Virbac Nutri plus geeli ja ravimid, millega sain praegu asjad kontrolli alla. Nutrit sööb küll aga pole vaimustuses, kuid karv ei kasva iseenesest! Olen kohe algusest peale andnud kvaliteetset kuivtoitu (RC Babycat+kitten) ja ka toortoitu. Plika on uskumatult hea mõtlemisega, ta teab nimelt kust liha saab ja käib mul järel et midagi saada. Nutri on siiski haigetele ja operatsiooni järgselt/isutuse korral, kuna tondil pole tervis korras siis on tal vaja seda anda.
Vahepeal käisin nii tuhkrute kui koerte näitusel, nägime palju ilusaid loomi ja koerte näitusel oli tohutult rahvast ja koeri, kõik haukusid ja titad nutsid... Õnneks kannatasime ära ja jagati RC proovipakke, sain nii kassidele kui tuhkrule, pidin kohe saama ja oligi aint kassi krõbinad järel :-). Muidu elab plika tuhkru elu nagu ikka, ööpäeva ringselt vabalt.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas väike kuradike » 25. veebruar 2013, 14:16

Kuidas on loomale ravi hankimisega?

Mis ravimid sa apteegist ostsid? Ja mis saab tema neerupealsete haigusest? Sai lubatud et jaanuaris käite arstil ja vaatate mis tegema peaks....
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 25. veebruar 2013, 18:48

Ma ei lubanud et Jaanuaris lähen, pole õelnudki. Ma tahaks sellest haigusest ka esmalt rohkem teada kui ravi määratakse.
Hetkel on aeg pandud kinni Pärnuse, ning peale seda lähen loomaga Västrikusse. Aga ärge unustage, et te ei saa mind sundida, ning teen seda vaid looma pärast. Kui kellegil tekib küsimusi, palun pöörduda priva teel! Tundub et kui oma tahtmise saate, olete rahul, aga minu arvamus ei loe....
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Marilin » 26. veebruar 2013, 00:10

Selleks ajaks, kui sina selle haiguse kohta teada rohkem saad ja selle kohta uurid, võib tuhkru jaoks juba hilja olla.
Ja meie oleme rahul siis, kui loom saab vastavalt haigusele õiget ravi.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas Sandra » 26. veebruar 2013, 00:16

Minu arust oli Sul selle haiguse kohta uurimiseks päris mitu head kuud aega... Ning mis põhjusel Sa üldse enne Pärnu kliinikusse lähed, mõtekam oleks ju ühe visiidi pealt raha kokku hoida ja kohe Västrikusse minna. Kui Sa sellest loomast tõesti hoolid siis Sa ei viivita enam, vaid lähed (kompetentse) arsti juurde ja võimaldad Gingerile vajaliku ravi!
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 01:34

Tekib küsimus, mida ma tegema pean? Kui ma ei saa millegagi sinna minna ja kuidas siis kohta üles leiaksin üksi? See pärast lähen ühe inimesega, ja talle sobis üks kindel aeg, mitte varem ega hiljem. Haiguse kohta uurimise kohta mõtlesin, et kui arstile lähen, siis temalt tahangi seda teada, enne kui lasen implantaadi/operatsiooni teha. Mida te tahate koguaeg? Ma ei viivita! Kui ei kannata enam välja ja ebaviisakas pinda käimine jätkub, palun viige Tont ise ravile! Vabandust küll suhtumise pärast, aga see siin kisub imelikuks. Samas kui teie mind solvanud olete sügavalt, ei tee ma sama. Kui ma pean TEIE tahtmise pärast oma looma ravima, on see kahtlane ja miks ma sel juhul üldse seda tegema peaks ja kannatama? Ise te tahtsite, et ma ruttu-ruttu arstile läheks, ja nüüd ei olda jälle rahul! Muideks, kohe kindlasti mitte pole ma ühtegi tuhkurt tasuta saanud! Mis siis et tal pole ilusat nime ega pabereid, mis siis et ta maksis alla 100 euro ja et tema näituseloom pole. Pealegi, osades maades on tuhkrute varjupaigad, kus on väga ilusaid ja toredaid tuhkruid ning neil on ka kiip ja vaktsiinid tehtud. Ometi pole nad teistest halvemad.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas samton » 26. veebruar 2013, 09:21

Postitatud: 04 detsember 2012, 15:56
AlbinoFurets kirjutas: Implantaadi saab ta jaanuaris.


Lihtsalt mälu värskendmiseks - et kas oli juttu jaanuaris arstile minekust või mitte.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 09:57

Seda jah mulle õeldi, aga siis jälle mingil põhjusel ei võinud ma minna. Vabandust! Ma ei pea teie käske täitma, et rahul oleksite. Kui nii kannatamatud olete, viige ise mu loom arstile, minu asi pole. Võin täiesti ükskõikselt suhtuda, aga te olete mind kõvasti solvanud. Mida ma tegema pean? Mulle on tähtis ainult et loom oleks terve ja õnnelik.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Ginger

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 10:13

Pilt Ma ütlesin, et selline ravi ja teemaväline jutt palun privasse! See pole normaalne üldsegist. Need postitused mida kirjutasite siin... :rofl:
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist