Minu Deegud!

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 25. juuli 2012, 09:59

Tere!
Teen siia oma deegude kohta teema :sneaky: Täna õhtul ma saan endale kaks deegut mõlemad on ühe kuused. Üks on emane ja teine on isane deegu. Tegelikut ei olnud mul plaanis deegut saada, sest algul pidin endale hoopis siniroti saama. Muidu ma poleks küll ühtegi uut närilist saanud, aga mu rott Nupsu suri, kui ma võrus olin (ema toitis teda sellel ajal). Aga ühel päval oli hakanud tal suust verd jooksma. Siis läks ta tuimaks ja lõpuks ei tahtnud süüa ega juua.Ning siis mõne päva pärast ta surigi. :hanky:
Tegelikult eelistan ma rotte rohkem, kuid deegud käivad kah. :roll:
Muidu võtaksin ma ikkagi endale siniroti, aga kasuisa ütles, et niigunii ma tahaksin ma teist rotti ka, Niiet nüüd ta otsustas mulle kaka deegut osta :wink:

Igatahes tulevad täna õhtul kell seitse mulle uued väiksed elanikud. Nad hakkavad elama mu roti puuris. Arvan, et roti lõhna enam ei ole sest puur oli mitu päva rõdu peal värskes õhus ja päeva kuumas vees. Nimed panen ma neile alles, siis kui ma näen deegusid ning üpin neid tundma.
NB! Olen täna deegude kohta päris palju lugenud ning oodan et probleeme ei tule. :wink:
Viimati muutis IloveAnimals 26. juuli 2012, 11:20, kokku muudetud 1 kord.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Pinto » 25. juuli 2012, 12:46

Ära omale isast ja emast deegut küll võta- kui nad on ka õde ja vend, siis võivad nende pojad olla haiged ja nõrgemad ja mida kavatsed sa iga mõne kuu tagant sündivate deegutittedega teha? Deegusid peetakse ikka ühesooliste paaridena, kui pole plaanis tegeleda aretusega (aga selleks on vaja korraliku sugupuuga deegusid, mitte õde ja venda ja ka siis ei saa neid koguaeg koos hoida, sest emane kurnatakse poegadega muidu liiga ära).
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 26. juuli 2012, 11:15

Ja ma tean seda ning ma olen sellele mõelnud ning mul on olemas lahendus :wink:


Igatahes väiksed deegumuškad on sündinud 23 juuni. Neile, nagu ka paljudele teistele deegudele meeldib ikka väga õunapuu oksad ja lehed. Täna käisin neile ostmas villakhiirte liiva ning kohe ui puuri panin seda neile ühe topsiga tuli isane peaaegu kohe ligi ja kaevas ja möllas, niiet terve teine korrus oli liiva täis :devil: .
Ma arvan, et ma panen emasele nimeks Minni, aga ma pole veel selles täiesti kindel.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Aydy » 26. juuli 2012, 23:50

"NB! Olen täna deegude kohta päris palju lugenud ning oodan et probleeme ei tule."- See on juba päris suur probleem, kui on kaks erisoolist deegut! Mis lahendus selle jaoks saab olla? See, et paned nad eraldi elama? Tulevikus annad pojad sõpradele? Noored loomad, emane jääb varakult tiineks, mis kurnab teda, pluss veel nõrgad pojad (nagu Pinto kirjutas) ja veel sada muud asja. Nii need asjad ikka ei lähe, pärast on kodus oma 20 deegut, mis siis saab?
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 27. juuli 2012, 22:10

Miks ma peaks laskma neil paarituda?! Arvate et ma ei tea mis siis juhtub? Ma olen ikka piisavalt vana, et teada mis siis juhtub! Ja muide, teile teadmiseks, et ma ei ole nii vastutustundetu, kui te seda arvate!
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Aydy » 27. juuli 2012, 22:32

Siin antakse lihtsalt soovitusi. Kuidas sa nende paaritumist ära hoiad? :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 29. juuli 2012, 09:47

Ma ei tea vahepeal see küllii ei tundu.
Ära hoida kavatsen paaritumis nii, et isane läheb kastreerimisele. Ma tean et see on väga suur risk, aga me kodus mõtlesime selle üle päris mitu korda. Juba enne võtmist oli selline mõte olemas. Ja me ei tahtnud ainult õde ka võtta ja siis kuskilt mujalt veel mingit emast juurde.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 30. juuli 2012, 01:10

Miki nägi just õudusunenägu ja hakkas piiksuma. Äratas ka Minni üless seekord. Andsin Mikile maiust ning mõtlesin pakkuda Minnile ka aga ta ei tahtnud. Miki rahunes ka maha ning nüüd lähevad koos magama. =)
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 30. juuli 2012, 11:26

Seda tuleb vahel ikka ette et nad heast peast piiksuma hakkavad. Mul on ka keset ööd piiksuma hakanud. vahel võib neid ka väljast tulev hääl ehmatada , siis püüab teine märku anda mingist ohust.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 30. juuli 2012, 12:06

Ma arvan et väljast see ei heli ei tulnud, pärnus lõi nata äikest ja oli jube suur tuul ning ma pidin akna kinni panema :grr: ja toas oli ikka väga lämbe.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Täpp » 30. juuli 2012, 17:40

Pane oma deegudest mõni pilt ka. Deegusid võib ehmatada ka ootamatu liikumine, mida võid ise kogemata teha või ka teine deegu. :)
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 30. juuli 2012, 19:14

Neid ehmatusi olen näinud isegi ukse kinni lükkamisel ja käe liigutamisel.Praegu nunnukesed tuduvad rahulikult. :-)

Kaks pilti neist (tegin need üleeile):
Minni & Miki
(Miki vasakul ja Minni paremal)
Pilt

Minni sõi rohukõrt ning Miki tuli kohe uurima seda. :happy:
Pilt
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Täpp » 30. juuli 2012, 20:32

Oi kui armsad tegelased. :biglove: Kuidas sa neil vahet teed? Esimestel nädalatel deegud alles kohanevad uue elukohaga ja nii võivadki nad üsna tihti ehmuda. Minu pisem deegu Käpik (4-kuune) ehmatab siiani üsna tihti. Deegud on erinevate iseloomudega. :)
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: DeegudTwinkyWinky kaks ulakat pliksi!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 30. juuli 2012, 21:14

See võib natuke imelik tunduda, aga ma teen neil vahet näo järgi. Minnil on natuke piklikum ja väiksem nägu, kui Mikil. Mikil on, aga natuke ümaram ja suurem nägu. Kui aga ma näo järgi aru ei saa, siis vaatan kõhu/saba alla. Kui aus olla saab ka kasvu järgi vaatata, aga see vahe neil nii väike, et ma ei tee selle järgi neil väga vahet.
Oleme sõbrunemisega jälle natuke edusamme teinud, :P nimelt tegin täna õhtul. Nagu tavaliselt puuriukse lahti ning ma sain Minni kohe kätte võtta ja lõpuks lasi Miki ka ennast kätte võtta. :-) Muidu läheb tavaliselt ikka väga kaua aega, et nad välja saada, tavaliselt ma võttsin puuri ülemise poole ära, kuna muidu nad poleks kavatsenudki välja tulla.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 31. juuli 2012, 09:49

Armsad tegelased sul :)
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 31. juuli 2012, 13:04

Aitäh! Paneksin kohe praegu pilte üless, aga olen telefoniga netis ja ei saa panna :( , aga võib-olla saan täna need arvutiga üless panna.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 31. juuli 2012, 15:07

Nonii nüüd saan nata pilte ka panna :razz:

Miki,- muide ta oskab aeg-ajalt jube hästi poseerida

Pilt


Ka Minni saab selle modelli tööga üpriski hästi hakkama :roll:

Pilt


Miki Mouse ClubHouse :D

Pilt


Vabanudust et natuke liialt udune pilt, aga sellel Miki

Pilt


Veel üks udune pilt, aga elab üle. :wink: (Miki eespool, Minni tagapool)

Pilt

Miki on eespool & Minni tagapool (jälle nata udune pilt :grr: )

Pilt


Ja nüüd praeguse aja minu lemmikpilt deegudest :happy:

Pilt


Praegu piltidest kõik, aga loodan ,et homme ja ülehomme saab uued pildid. Augustikuus sõidan ma ära Treimanisse (umbes 2 nädalaks). Sellel ajal peavad deegud ilma minuta hakkama saama, aga mul tuli eile öösel selline mõte, et ma võiks neile palju suurema puuri ise teha. No muidugi isa abiga. Meil on Treimanis olemas suured võrekastid (terved), ainult ühest piisaks puuri jaok. Arvatavasti tuleks natuke seda isegi väisemaks teha.. Siis oleks vaja alust . Selle teeks puust, sest ma ei usu, et kuskil oleks samade mõõtudega mis meil vaja on puuri alune. Korrused teeks arvatavasti ka puust või võrest (aga võre ma väa küll ei ta deegude heaolu pärast, sest ma pole kindel, et see neile hea), sest plastmass võimalust vist ei ole ei ole ja kinnitused ostaks kuskilt looma- või ehituspoest. Ainuke probleem oleks vist puuri ustega. Neid ma ei tea kuidas teha. Aga ma arvan, et mu isa oskab. Ta on ehitaja ja ta on igasuguste ehitustöödega tegelenud võtmete valmistamisega kuni majade ehitamiseni välja. :-D Loodan, et ta oskab. Puuri saaks tehamitme korruseliseks ning võibolla saaks teha ka selle erandaja vms. Sest kui ma tõesti endale sellise puuri saan, millest ma mõtlesin, siis arvan, et isast pole vaja kastreerida ja ma saaksin deegukesi juurde võtta (nt: ühe emase ja ühe isase) ning kui see "erandaja" oleks ka olemas siis oleks tore.
Erandaja all pean silmas seda, et oletame, et mu puuril on kuus korrust. Kolmas korrus näeb välja sarnane alusega, ainult, et kolmandal korrusel on luuk mille saab eest ära võtta ja siis ülemisel poolel ja alumisel poolel elavad deegud mõlemal poolel ringi joosta.
Ma ei tea kas te mu jutust aru saite, aga loodan, et saite. :wink:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 01. august 2012, 10:04

Pisikesed deegud on ikka nunnud :)

Jääme siis ootama sinu uut puuri.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 01. august 2012, 18:34

Ma loodan, et ikka saan deegudele sellise puuri, kuna ma pole kindel, et ema nõus. :S
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 01. august 2012, 19:26

Milline puur sul praegu on ?
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 02. august 2012, 00:01

Praegu on minuarust see neile täpselt paras, aga kui nad suureks kasvavad siis on see neile väike. Aga see on ainult minu arvamus, sest mu ema arvab just teistpidi, et neile on see siis paras, kui nad suureks saavad. Võib-olla tal on isegi õigus, sest ma teen paljud puurid mitu korda väiksemaks oma silme ees.
Muide häid uudiseid ka! Juba sellel laupäeval lähen ma Treimanisse ja näen enda isa! Tegelikult peab mu isa sünnat laupäeval, aga juba pühapäeval või esmaspäeval saan ma talle sellest rääkida.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 10. august 2012, 16:29

Hea uudis! :rofl: Isa oligi nõus minuga puuri ehitama. Pühapäeval tal vaba päev ning siis hakkame ehitama. :roll: . Ainuke halb asi on see, et ainult natuke väiksemad võrest korvid on vabad. Suuremad on kõik puid täis ja kuskil puuriida keskel või taga... igatahes neid sealt kätte ei saa :sad: . Üritan hoida teid asjadega kursis ning kirjeldan pärast missugune see välja näeb. :)
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Mleena » 10. august 2012, 17:49

Väga armsad deegutited :P
Lemmikud: Nuffic, Taiger Saba.
R.I.P Nibsy, Sweedy, Pisi-Deegu.
Kasutaja avatar
Mleena
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 122
Teemad: 9
Pildid: 8
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 11. august 2012, 21:20

Kui valmis saad tee puurist pilti :mellow:
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 12. august 2012, 20:02

Mleena: Aitähh! :happy:

Kuna täna oli nii palju tegemist ja käisime veel mere peal paadiga ujumas , siis ei jõudnud täna puuri ehitada, agatäna leidsin ma ühest raua hunnikust rulli võrku millel on veelgi väiksemad vahed, kui sellel kastil,. Aga kuna seda on üpriski vähe ja ei viitsi väga puidust kolme seina teha, siis teeme sellest puurile uksed.
Kessu: Muidugi teen puurist pilti. Teen esimesel võimalusel, ehk siis saan pärnusse jõudes teha. Õigemini siis, kui vanemat õde ja vanemaid kodus ei ole, siis saa jälle fotoka näpata. :razz:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 15. august 2012, 13:43

Kuna ma eile ei saanud siia tulla, siis kirjutan täna. Eile me puuri ei ehitanud, kuna issi hommikul Tallinnasse ja tuli õhtul tagasi. Aga üleeile ehitasime küll natuke. :happy: Praeguseks on puuril valmis siis aluskast, üks uks on ette pandud, üks uks on mõõtudega ka valmis ning siis on veel valmis kaks korrust (need ei ole veel paika pandud). Loodan, et täna saame puuri ehitusega jätkata, kui issi töölt koju õhtul tuleb. :roll: Kuna eile puuri ehitusega ei tegelenud, siis lõikasin deegudele neli kiike välja, need küll päris fliisist ei ole, aga jubemõnus materjal on ikkagi. Üks kiik on täielikult valmis, ainult tuleb puuri lakke kinnitada, ülejäänud kolmel on ainult sangad vms ära mõõtetud ja lõigatud. Kuigi Treimanis on siin olemas köis, siis teigin ise ka ühe kõie tavalisest puuvillasest riidest. :razz: Praeguseks aga kõik.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 16. august 2012, 13:15

Nonii puur saigi valmis. :rofl: Puuril on praegu kaks suurt ust, neli korrust ja issi tegi isegi neile trepid ise. :biglove: Kuigi algul ütlesin, et võib tavalise plaadi ka panna. Tegelikult ei tahtnud ma teda lihtsalt eriti tülitada. Aga no tema tegi ikkagi ilusad trepid. Olen issile ikka nii tänulik. :worsh: . Võib-olla lähen ma reedel (homme) linna tagasi, kuna seda puuri ei saa bussiga ma transportidal. Aga kui issi läheb järgmisel nädalal kuskil teisipaval-neljapäeval linna, siis lähen järgmisel nädalal. :wink:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas Kessu » 16. august 2012, 15:01

Tore :) tee puurist pilti ka kui aega saad.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 17. august 2012, 11:55

Pilti teen kindlasti! :razz:
Pärnusse jõuan ma alles kas teisipäeval või kolmapäeva hommikul. Ja miks selline aja muutus? Kuna mu kasuema mingid õpingud jäävad ära ja siis ta ei läinud täna linna.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Deegud!

PostitusPostitas IloveAnimals (Teema autor) » 26. august 2012, 15:33

Emps lubaski mul deegudest pilte teha! :rofl: aga nii häid pilte ma ei saanud, mis ma ühe korra sain, mis kustutamisele läks. Kui USB juhtme üles leian siis laen mõned pildd ülesse kah.
P.S! Tegin nende uuest puurist pilti kah. :roll:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist