Diego, Fransisco, Eduardo ja 2 tüdrukut

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas Pinto » 18. detsember 2011, 11:04

maleva kirjutas:
Siit tekib mul üks küsimus Pintole. Deegud ja jooksuaeg? Meie poisid on juba kuuaega üksteist taga ajanud ja tundub, et see tekitabki tülisid.

Ja vastus deegude innaaja teemast:
Mariliis kirjutas:Looduses kasvades on on deegudel innaaeg novembrist aprillini, vangistuses aasta läbi.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 21. detsember 2011, 16:46

Asi on siis nüüd nii, et panin Benito sinna puuri üksinda millega ma deegusi olen suviti õue viinud. Panin sinna ühe jooksuratta, heina, saepuru, magamisaseme, 2sele korrusele ka sööginõu ja jooginõu et millestkist puudust poleks. Ja teised 3 on suures puuris ja saavad hästi läbi :happy:

Sain ka täna uue digika ja saan nüüd palju paremaid pilte teha :-)

Jõuludeni on veel mõni päev aega, aga ma enne jõule arvatavasti ei tule ka siia enam niiet soovin ära juba siis minu deegude poolt.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 25. detsember 2011, 13:12

Nii, tundub, et läheb paremuse poole meie olukord siin deegudega. Panin Benito koos teistega kokku ja vahepeal oli vaikus, aga siis läks kakluseks aga mitte väga suureks kakluseks ja siis mõtlesin et las olgu veel natuke aega koos. Ja pärast vaatasin et kõik on kuidagi rahulikud, vaatasin Benitot ja nägin et keegi on Benitole küünega vastu nina pannud. Midagi hullu pole, lihtsalt on näha, et nina on väikse paugu saanud ja mõtlen nüüd, et oligi vb Benitole vaja ühte pauku kellegi teise deegu poolt et ta maha rahuneks ja nüüdseks on nad olnud umbes 20 tundi koos olnud ja vahepeal väiksed jagelemised on, aga muidu on suht rahulik.
Eile oli siis jõululaupäev ja tegin puuri ka natuke ilusamaks. Panin mõne kella rippuma mis heliseb kui ust lahti teha jms.

Diego.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 29. detsember 2011, 17:10

Nii natuke mures jälle, seekord siis deegude kaalu suhtes. kolm deegut neljast on kaalust päris palju alla võtnud. Diego oli ennem umbes 270g ringis vist kui õieti mäletan, nüüd on aga 244g. Benito oli 230-240g ringis, täna oli aga 205g ja santiago on üldse alla normaalpiiri juba. Enne oli umbes 240-250g ringis vist aga nüüd on 194g. Ainult Fransisco on juurde võtnud ja kaalus 254g. Ma ei tea mis probleemiks võib olla. Süüa on neil alati olemas, heina samuti, juua samuti. Annan ka maiustusi. Santiago kaal võib tegelikult sellest tulla et mõned päevad oli tal hirm selle Benito ees aga muud põhjust ma ei oskagi öelda.

Muidu muu on kõik hea :) Benito ja Santiago on ära leppinud korralikult nüüd ja pole mitu päeva kakelnud. Benito ei hammusta ka enam. Ainult vahest üritab näksida, aga see on ka kõik.
Aga jah, nagu tavaliselt lisan mõne pildi postitusse ka ;)
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas Aydy » 29. detsember 2011, 20:07

Kutid vahvalt reas! See võib stressist olla. Minu omad söövad jube vähe sel ajal kui nad riius on. Praegu ka, kausid aina täis. Aga noh, vast tuleb kasuks väike kaalulangus, siis ei lähe pekki :)
Tore, et nad jälle läbi saavad. Kui keegi neist hakkab taas inisema ja kiusama, siis oleks targem kohe päevaks eraldada, siis ei kisu suurt tüli uuesti üles (minul on see aidanud).
Edu ja soovin head söögiisu neile ;)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas postituvi » 29. detsember 2011, 20:14

Väga lahedad pildid. Eriti esimene- mu omad poleks küll nõus niimoodi reas poosetama. :thu: No 250g deegu on ju igati pinksponks kui isegi mitte natuke liiga paksuke juba. 270g ongi tegelikult ülekaal juba.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 10. jaanuar 2012, 13:28

Nii, midagi uut eriti pole toimunud siin meil. Kõik on seni väga hästi läbi saanud ja kaklusi pole olnud. :) Deegude kaalud on ka normaalsemaks läinud õnneks.

Mõtlesin et lisan mõne uuema pildi ka siia. (:

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DessaMerisiga » 11. jaanuar 2012, 00:04

Viimasel pildil on mõnna külakuhi :P .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 27. jaanuar 2012, 19:45

NÜÜD ON JAMA! Fransisco ja Benito kaklesid täna päris hullult kui ma tööl olin. Tulin koju ja nägin kohe et mõlemad deegud olid väga vaiksed ja liiga rahulikud. Nägin haavu ka kohe, helistasin arstile ja soovitas kohe ära pesta mingi lahustiga või kui pole siis veega lihtsalt. Seda ma tegin ja nüüd mõlemad lihtsalt istuvad puuris. Leidsin puurist mõned vereloigud samuti.

Siin mõned pildid haavadest.
Fransisco haavad.
Benito haavad.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas Aydy » 27. jaanuar 2012, 20:14

Aii-aiii, Benito haavata saanud eriti palju :S
Mis Fransiscol lõua all on, suur roosakas-kas karvutu laik see, või see haav?

Kui veel kodus pole, siis ma soovitaks osta vesinikülihapendi lahust apteegist ja sellega neid haavu puhastada, sest see aitab ülihästi vere kinni panna ja ei lase haaval halvaks minna, paraneb ruttu ära ka.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 27. jaanuar 2012, 20:28

Fransiscol on see haav lõua all. Ja kindlasti lähen homme vaatama apteegist seda.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 27. jaanuar 2012, 20:52

See on nüüd vist loll küsimus, aga mulle öeldi et tuleksin alles homme ostma poest antibiootikume oma deegudele, aga küsimus selles et deegude antibiootikumid on ikka täiesti teistsugused kui inimeste antibiootikumid onju?
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas Aydy » 27. jaanuar 2012, 21:41

Oot, kes ütles ja milliseid antibiootikume ostma pead? Kas neid mitte ei saa ainult arsti juures/käest... ja erinevad ikka jah.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 27. jaanuar 2012, 21:55

no arst ütles, et homme tuleksin ostma antibiootikume aga mul on kodus ka antibiootikume alles sellest ajast kui mina bronhiidiga haige olin, aga nojah, arvasingi, et erinevad.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas Aydy » 30. jaanuar 2012, 13:08

Kuidas deegudel nüüd läheb? :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 30. jaanuar 2012, 17:39

Nii ja naa. Panin kokku Fransisco ja Santiago, Diego ja Benito, aga siis eile hakkas Fransisco Santiagoga kaklema ja Fransisco oli Santiagol tõmmanud silma juures ühe koha katki ja nüüd on siis koos Fransisco ja Diego üleval pool puuris ja all pool on Santiago ja Benito, Hetkel keegi ei kakle ja on sõbrad õnneks. Näha on, et haavad on ka kõigil paranenud päris kiirelt. :-)
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 18. veebruar 2012, 17:27

Oi, olen päris kaua olnud eemal siit juba.

Praegu on olukord selline meil, et kõik deegud muidu elavad koos, vahest tulevad väiksed kaklused, aga mitte nii hullud et kellegil veri väljas oleks. Diego, aga kukkus halvasti kakluse käigus ja väänas jala välja ja ta ei tahtnud üldse liikuda, ta isegi seda välja väänanud käppa ei tahtnud maha üldse panna. Kuna ma teda puuri tagasi ei tahtnud panna, et äkki hakkab kaklema siis võtsin ta enda voodisse ööseks ja oligi nii, et terve öö ta magas mu kõrval ühe koha peal. Ma isegi panin äratuse kella veerand 6ks hommikul, et äkki on ta liikuma hakkanud aga ei, ikka oli sama koha peal ja jäin siis ise uuesti magama. Hommikul oli juba parem natuke selle käpaga, et ei hüple enam vaid ikka astub selle käpa peale aga natuke ikka lonkab ja väga rahulik on veel. Santiagoga on ka probleem, et alumised hambad on väga pikaks läinud ja üks ülemini hammas on murdunud. Temaga pean minema kiirelt arsti juurde.

Aga siis ka positiivset juttu natuke. Käisin Fransisco endisel omanikul külas ja kohtusin tema 4 deegu ja kahe tšintšillaga. :-) Tšintsud küll kartsid natuke, aga 2 deegut oli tal kes tahtsid kohe mu käe peale tulla kui puuri ukse lahti tegin. Vb tundsid võõra deegu lõhna mu küljes, kes teab.

Siin siis ka üks pilt kuidas Diego mu voodis pikutab.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 19. märts 2012, 22:06

Nüüd pole juba kuu aega siin rääkinud enda deegudest. Peaksin ikka rohkem kirjutama siia.

Praegu on siis seis selline et kõik deegud on jälle ikka suured sõbrad ja ei kakle üldse, väljaarvatud siis kui kahekesi ühe toidukausi kallal on, aga see on ka kõik. Diegol on vanadest kaklustest seljapeal haav kus oli nahk lahti tulnud väga ja haises väga hullult vahepeal, aga enam ei haise ja õnneks on näha et on kohe kohe paranenud täiesti.
Kuigi mul ema ei taha, et ma deegud lahti laseksin enda toas siis ma ennem ei lasknudki, aga nüüd mõtlesin et ma olen juba täiskasvanud ja tegin selle enda toa remondi ise niiet võin nad lasta kui tahan ja olengi nüüd mõned korrad lasknud nad tuppa jooksma ikka ja näha oli, et nad olid rõõmsad selle üle. Üks hakkas mõneks minutiks isegi vilistama aga oli aru saada et see on nagu hea häälitsus. Näitas, et on õnnelik.

Benito ja Santiago.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas Aydy » 20. märts 2012, 18:33

Hiihii kui muhedad kutid pildil. Kui jälgida, et nad midagi sellist, mida närida ei tohiks, ei näri, siis peaks selle jooksutamisega ok olema. Nad ju ikka ootavad, et neid puurist välja lastaks ja saaks ka inimesega suhelda. :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 11. aprill 2012, 00:16

Täna hommikul siis käisin enda Santiagoga lõpuks arsti juures. Tatari loomakliinikus käisin, lähim minu kodule minu teada. 12.30 oli siis aeg kinni pandud. seal oli palju kliente, aga töötaja nägi et ma tulin väikse närilisega ja küsis kohe et kas mina olen see deeguga kellel aeg kinni pandud oli. Siis läksime taha tuppa ja kuna ma esimest korda käisin seal siis vormistati mu deegule see patsiendi kaart vms. Siis tuli mees arst sisse ja hakkas pihta. Õde hoidis enda käte vahel Santiagot. Alguses ta tahtis rabeleda, eks arvata oli et hakkab kartma, aga siis rahunes natuke maha ja lasi mees arstil enda hambad lühemaks lõigata. Siis mees arsti uuris veel ta suud ja nägi, et keele all oli mingi sugune haavand tekkinud ja sellepärast ta ei närinudki toitu nii palju ja sellepärast hambad pikaks läksidki. Arst siis pistis vatitupsi sinna keele alla ja läks kohe punaseks see vatitups, et oli verine. Arst siis määris Santiago suud natuke astelpaju õliga vatitupsi otsaga. Tegi ka 2 süsti tagajalgade juurde. Santiago oli samal ajal väga tubli, ei hakanud üldse vastu. Arst veel kaalus Santiago ära ka, et kas on liiga kerge enda vanuse kohta nagu ma ütlesin talle ennem. Ja oligi, 171 grammi. Sellises vanuses on ju see vähe. Ja siis oligi kõik. Arst müüs mulle koju ka kaasa astelpaju õli 50ml pudeli, et saaksin ta keele alust sellega määrida vahest. Panime Santiago transportpuuri tagasi ja läksin arvet maksma, arve oli siis 26 euri kokku. Tee peal linnas käisin loomapoest läbi Santiagoga ja ostsin talle kaasa natuke maiustust selle eest, et ta arsti juures nii tubli oli. Jõudsin koju, panin Santiago puuri ja ruttasin kohe tööle. Nüüd õhtul ma siis määrisin ta suud natuke selle astelpajuõliga. Hommikul aga ma pean minema uuesti sinna loomakliinikusse, et osta Santiagole antibiootikume arsti soovitusel. Eile ei saanud osta kuna polnud veel kohale tulnud. Eks annan teada, kas Santiago hakkab rohkem sööma või mitte.

Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 29. aprill 2012, 09:09

UUDIS! Täna on tulemas uus perekonna liige meile. :) Saan ühelt inimeselt siit samast foorumist ühe põhimõtteliselt 2 aastase isase deegu juurde enda poistele. Õhtuks peaks ta kohale jõudma ja siis saan teile pilte ka saata. ;)
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas Pinto » 29. aprill 2012, 10:15

Loodetavasti lepivad vanad tegelased uue poisiga ja nägelema ei hakka.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago ja Fransisco

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 29. aprill 2012, 10:22

Loodan sama. :)
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago, Fransisco ja Eduardo

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 30. aprill 2012, 16:04

Ja ongi uus deegu kohal. Eile jõudsin temaga koju umbes 23.00 paiku. lasin korraks teiste deegudega kokku ja kõik võtsid hästi vastu. Fransisco natuke protesteeris aga muidu oli okei kõik. Niiet ööseks jätsin nad kokku ja praegugi koos.:)

Nimeks panin tal Eduardo. 2 aastane umbes. Sabatutt on natuke ära tulnud kahjuks aga pole hullu. :)

Siin ka siis esimene pilt Eduardost.
Pilt
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago, Fransisco ja Eduardo

PostitusPostitas mesimummu » 30. aprill 2012, 16:22

Palju Õnne uue asuka puhul :-)
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago, Fransisco ja Eduardo

PostitusPostitas Aydy » 30. aprill 2012, 18:05

Milline vahva tegelane! Sallivad kutid sul-kõik uustulnukad võetakse kenasti vastu :clap:
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago, Fransisco ja Eduardo

PostitusPostitas Täpp » 30. aprill 2012, 18:38

Armas deegupoiss! Tore, et kõik kohe omaks võtsid :)
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago, Fransisco ja Eduardo

PostitusPostitas DessaMerisiga » 30. aprill 2012, 18:46

Sul on ikka oma poistega väga vedand! Palju palju õnne!
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago, Fransisco ja Eduardo

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 30. aprill 2012, 19:56

Jah, olen ka tähele pannud et nad võtavad väga kergelt vastu kõik deegud ja muud loomad kui külla tulevad või täitsa elama. Kuigi, Fransiscoga on ta vahepeal kaklema nüüd läinud. Fransisco panin õhtuks lahku temast aga muidu saavad kõik tõesti temaga hästi läbi. Pidevalt häälitsevad omavahel ehk siis suhtlevad. :-D


Suur tänu ka õnnesoovide eest! :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Diego, Benito, Santiago, Fransisco ja Eduardo

PostitusPostitas Kessu » 01. mai 2012, 12:10

Palju õnne deegu pesakonna suurenemise puhul!
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist