Plastikust jooksuratas

Hamsupidamiseks vajalikest asjadest? Puurid, sisustus, mänguasjad, jooksupallid jne.

Moderaatorid: E4-, Saara

Plastikust jooksuratas

PostitusPostitas moosinagu (Teema autor) » 10. november 2010, 13:36

Saime endale eile ülinunnu hamstritüdruku, kuldhamstri. Terve eilse õhtu veetsime teda imetledes :-D Tema omanik on minu tütreke, kes pani hamsule nimeks Roosinupp :A:
Aga nüüd jooksurattast, märkasime, et meie puuriga (Duna fun http://www.lemmikloomamaailm.ee/product ... n/lang/et/ ) kaasas olnud plastikust jooksuratas seal kuidagi vildakas, kui hamster seal joosta üritab, käib ratas vastu põhja, samas kõrgemale ka ei saa panna. Siis veel on see ilmselt libe ja kuidagi viltu, et hamsu libiseb rattast välja kogu aeg. See on nagu lehterjas, et ääred lähevad veits laiemaks minu arust, seetõttu ei püsigi Roosi rattas.
Kas need plastikust ongi sellised või meie oma imelik. Mõtlesin, et ehk peaks seda liivapaberiga nt karedamaks lihvima või mis arvate?
moosinagu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Plastikust jooksuratas

PostitusPostitas Saara » 10. november 2010, 14:52

Tavaliselt on jooksuratas ikka silindri, mitte lehtri kujuga. Praegusel juhul tundub karedaks lihvimine hea ideena.
Plastikust jooksurattaga, mis kinnitatakse puurivõre külge võib olla ka see probleem, et kui kuldhamster juba suureks kasvab, siis kipub ratta võrekinnitus raskuse all painduma ja ratas ise loperdama. Kui see juhtub, oleks targem plastikratas eraldiseisva toetusega nt metallratta vastu ümber vahetada.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Plastikust jooksuratas

PostitusPostitas Mirette » 16. juuni 2011, 14:52

Minul on samasugune aga seda võret pole vahel ega teist korrust ja minul töötab.
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Hamster teeb öösel kõva lärmi

PostitusPostitas HannaLaura » 15. november 2011, 21:32

Mul on siis selline probleem, et hamsul on selline suur puur ja jooksuratas (plastikust) ning iga õhtu kui ta sellega jooksma hakkab, siis käib selline lärm, et lausa magada ei saa, viisin ta täna ööseks teise tuppa aga kas oleks mingi muu võimalus veel? peaks äkki testsuguse ratta ostma ?
HannaLaura
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Plastikust jooksuratas

PostitusPostitas HamstriHuvi » 01. detsember 2011, 23:44

Parem oleks teistsugune ratas jah . Mul oli algusel sama lugu kui hamstri võtsin , esimesel ööl ma ei saanud magadagi . Siis sai mul sellest rattast nii siiber, et võtsin ära ning ma pole seda siiani kasutanud. Aga uue ratta ostmisel oli ka pisike probleem: ratas peab olema piisavalt suur, et hamster mahub sinna jooksma ilusasti . Ratas ei tohiks võtta puurist palju ruumi (oleks hea kui ta oleks selline http://www.osta.ee/20967751) soovitan seda ratast. :-) :-) :-)
naeratus pikendab elu :)
Kasutaja avatar
HamstriHuvi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Plastikust jooksuratas

PostitusPostitas Mirette » 03. juuli 2012, 10:50

Kui hamstri ratas krigiseb siis võtke vatipulk ja tehke õliga kokku ning "õlitage" seda keerlemis kohta mille küljes ratas on.Minul igatahes aitab natuke toiduõli.
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Plastikust jooksuratas

PostitusPostitas eloke » 01. september 2012, 18:24

http://www.trixie.de/en/prod/Rabbit_and ... Mice,13855 Sõbraga nägime sellist tartu lõunakas Pettas ja tal on kääbushamster ja soovib teada kas selline talle sobib?
kitu ja Kratt. Minu viimased nunnud <3
Kasutaja avatar
eloke
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 174
Teemad: 8
Pildid: 16
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Plastikust jooksuratas

PostitusPostitas Saara » 01. september 2012, 19:04

Jah.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron