Deegud ja muusika

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Deegud ja muusika

PostitusPostitas mart63 (Teema autor) » 04. detsember 2010, 23:58

Kuidas deegud üldiselt muusikat sallivad? Kuulmine on neil tundlik ja seega samas toas valjult kuulata ei saa, aga kas mõõduka volüümiga, kuid pikem kuulamine ka neid häirib?
Kasutaja avatar
mart63
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 49
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Deegu jutustab inimesega

PostitusPostitas DBS » 05. detsember 2010, 03:44

eks see oleneb deegust ja laulust. kui laulus pole mingeid ehmatavaid kohti ja liiga vali pole siis peaks deegudele meeldima. Minu omadele igatahes meeldib muusika, olen tähele pannud.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Deegud ja muusika

PostitusPostitas kiizumuzi » 09. detsember 2010, 10:16

Mina olen tähele pannud, et minu omasid ei häiri muusika üldse. Kui tööle panna, siis ei sega üldse, ei tee väljagi. Aga eks see võib ka sellest olla, et kodus ju lapsed, kes ikka vahest teevad ootamatut kõva häält. Nad ei ehmata isegi sellele.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegud ja muusika

PostitusPostitas mart63 (Teema autor) » 09. detsember 2010, 13:06

Tore kuulda, muusika kuulamisest ei suudaks ma loobuda.
Kasutaja avatar
mart63
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 49
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Deegud ja muusika

PostitusPostitas ILoveDeegu » 30. jaanuar 2011, 11:49

Minu Mürtsu ei sega, kui muusika käib, aga talle ei meeldi pesumasina müra.Kui pesumasin hakkab lärmi tegema ja kui ma just deegut jooksutan, siis ta tuleb minu juurde ja poeb minu lähedale või jookseb hästi kiiresti puuri.
Kasutaja avatar
ILoveDeegu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegud ja muusika

PostitusPostitas Luna » 26. oktoober 2011, 16:54

Minu oma ka ei sega ainult esimene päev kui teler mängis siis ta ei teinud sellest väljagi aga kohe kui telekas kinni oli pandud siis hakkas ta valju häälega piiksuma, kuid mitte väga kaua. Teine kord juba nii ei olnud. Kuid muidu muusikast ta eriti välja ei tee, kuid vahepeal talle meeldib küll muusika.
Minu rottidest musirullid Mia ja Ximena.
Luna
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegud ja muusika

PostitusPostitas hellu100 » 17. november 2011, 14:20

Minu deegudele meeldib see, kui me neile kitarri mängin ja laulan. Kui ma esimest korda neile mängisin, siis nad kuulasid ja jäid oma majakese ette magama. Aga kui ära lõpetasin, siis hakkas jälle tavapärane trall pihta neil.
Kasutaja avatar
hellu100
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegud ja muusika

PostitusPostitas Degus » 19. november 2011, 10:05

Mina analüüsisin ka seda värki natukene. Katsetasin erinevaid laule ja siis deegude käitumist. Panin paberile kirja kõik lood, mida lasin ja lugude taha, mida deegud sel hetkel teevad. Just need rahulikumad ja kurvemad lood neile meeldisid(jäid ka tasa ja kuulasid, vaatasid võrede vahelt minu poole). Kui panin mingi nö naljaloo, kiire ja üpriski kena viisita, siis nad hakkasid võresid närima või jooksurattas jooksma. Rock-lugude puhul oli nii ja naa, ühe pisut rahulikuma ajal kuulasid, ülejäänud aja nagistasid puuris ikkagi ringi. Artist, keda nad koguaeg vaikselt kuulavad või siis kelle laulude ajal nad on vaikselt ja seisavad ühe kohapeal on Dido. Nii et meil suhteliselt sama maitse. :)
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist