Deegu preilid Birgit ja Kessu

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Liismari » 05. detsember 2010, 15:42

Haha, see esimene, Birgiti pilt, on eriti sellise hea ehmunud näoga. :-D
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 05. detsember 2010, 16:19

Fotokas on ju suur ja ehmatav.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 14. detsember 2010, 00:51

Ilusat jõuluaega ka meie poolt. Deegud on aktiivsed ja terved.
Birgit püüdleb muudkui aknalaua peale. Talle on hakanud sealne vaade vist meeldima. Ju vaatab seda lund mis sajab ja samal ajala mida mina teen. Kessu harrastab pidem toas ringi tuuseldamist. Kõige lemmikum koht on jooksmiseks ja turnimiseks minu diivan. Kui ma veel seal diivani peal olen ronitakse mulle alatihti sülle. Birgit on rohkem julge, aga Kessugi hakkab aru saama kui tore on õlapeal või süles olla.
Põrandal ei tohi miskit rippakil olla, mida deegu saaks ära viia. Kõik taritakse diivani alla. mida vähegi võimalik on viia.
Kui ma olen nad vahetult enne magama minekut lasknud toas ringi joosta tunnike vahel kauemgi. Saab öösel rahulikut magada.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 22. detsember 2010, 13:27

sel nädalal närisid deegud minul ühe arvuti juhtme läbi. seda ma avastasin alles paar päeva hiljem, et mul pole heli. suurest ehmatusest vaatasin ega deegudel pole miskit viga. õnneks tundub kõik korras olevat. ma pole neid mitu päeva tuppa lahti lasknud. Nad on üsna närviliseks muutunud eriti õhtul, sest just siis ma neid tavaliselt lasin jooksma tuppa. Täna ma ehitsain laua alla parrikaadi, et nad juhtmetele ligi ei pääseks ja erilise valve all hoian neid.
Täna teen ka plikadel puuris jõulu eelset suur puhastust. Külastan säästumaketi äkki on seal väikseid kaste, mida neile puuri panna. meie heina pesa on juba üllatavalt kaua terve olnud. peagu kaks kuud on möödas kui ostsin selle. Täna tuleb jälle oma loovus tööle panna ja mõleda mida uut ja huvitavat plikade puuri panna.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 25. detsember 2010, 19:02

Häid pühi meie poolt pisidele ja nende omaninikele

deegude jõulu eri 2010.

Plikad koos jõulumehega
http://img689.imageshack.us/img689/1492 ... e2778h.jpg


Birgit ja jõulumees
http://img145.imageshack.us/img145/6913/picture2771.jpg

Kessu-jõulukuuse ja jõulumehega
http://img204.imageshack.us/img204/4578/picture2775.jpg
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 09. jaanuar 2011, 16:36

Tänasest on meil uuesti puuris kiik. Eks näis kui kaua see meil püsib. Birgit korra käis seal. Alguses ei meeldinud heina pesagi neile nüüd magavadki ainult seal. Torgui tõstsin teise kohta koha hakkati sealt läbi käima varem lihtsalt vedeles kõige ülemisel korruslel. ühe laste mütsi panin ka neile deegu Birgit on selle leidnud ja istub seal sees. Müts on fliisist natuke kukru moodi. Kiik on selline linast tekike.

Täna tahtsin plikasi siis tuppa jooksma lasta. mõlemad magasid pesas keegi ei suvatsenud sealt isegi välja tulla kuigi kuulsid, et puuri uks on laht. Alles siis hakkasid liigutama kui süüa panin neile.
Mul peaks deegu nüüd kolme aastased olema või millalgi saama. kahjuks ma nende täpset sünnikuupäeva ei tea. Mina ostsin deegud kolme kuuselt. Nii palju oskas müüja öelda.

Paar pilti kus Birgit on mütsi pesas.


Pilt

Pilt
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas elm » 10. jaanuar 2011, 13:57

Oi mis nunnu nägu on endal peas seal mütsi sees :rofl:
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 67
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 10. jaanuar 2011, 14:11

Ta keera ja sättis ennast seal pesas muudkui. Mõnus ja soe on ju fliisi sees:) .
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas kellyrott » 10. jaanuar 2011, 17:33

Nii armas :biglove:
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas kiizumuzi » 13. jaanuar 2011, 09:01

Nii super armas. :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 16. jaanuar 2011, 11:55

Täna avastasin, et mõlemad plikad magavad mütsi pesas. Nädala sees ei märganud, et sellest oleks üldse huvi tuntud. paar korda käidi lihtsalt kiiges, aga magamiseks see vist ei kõlba. Ju pole mõnus ja pehme nagu fliis.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 06. veebruar 2011, 19:14

Terekest ka meie poolt. Pole ammu miskit siia kirjutanud. Ega meie igapäeva elus pole ka midagi muutunud. plikad elavad rõõmsalt oma deegu elu. Kiigu osas on toimunud läbimurre. Paari nädala jooksul on hakatud ka kiike magamis asemena kasutama hakatud. :)
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas kiizumuzi » 06. veebruar 2011, 21:03

Ega see kiigega võtab harjumine aega. Minul vanakene ennem ei läind kiike, kuni tulid noored ja siis koos hakkasid seal magama. Ennem käis ja uudistas aga jättis külmaks. Ega nüüd ka üksinda sinna ta ei lähe, ainult teistega koos. :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 07. veebruar 2011, 14:59

Mul nad magavad ka ikka koos kiiges. Üksinda on nad üsna harva ksukil puuris nii et teist läheduses pole. Ikka on nad üksteise läheduses.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 22. märts 2011, 16:03

Eile sai kevade alguse puhul suur puhastus tehtud. Täna ostsin neile toru. Nad on üsna vaimustuses sellest. Samas ma tegin neile pudeltest toru. See ei huvita neid absoluutselt kuigi nad mahuvad sellest läbi. Tegin pilte ka peale puhastust. Need on puuri piltide rubriigis.
Deegud ise elavad rõõmsalt.
29 märtsil saab mul täis kolm aastat deegu omanikuks olemist, siis tähistan ka deegude sünnipäeva kuigi nad on juba kolme aastased. Kuna ma ei tea täpselt millal neil sünnipev on. Mina sain need kolme kuuselt. Poes ei osatud täpset päeva öelda. see toru on nendele sellel aastal kingituseks. 29 märtsil teen neile midagagi premat süüa selle päeva puhul.
Ma mõtiskelsin selle üle Miks maitseb neile heinapesa hein rohkem kui see mis neil künas on. Samas põhjuseks võib ka laiskus olla :D mugav on ju pesas lamaskelda ja süüa.
Ilusat kevade algust kõigile!
Viimati muutis Kessu 10. aprill 2011, 12:02, kokku muudetud 1 kord.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 09. aprill 2011, 18:15

Terevitus!

Meil läheb elu üsna rõõmsalt. kevad on deegudki aktiivsemaks muutunud. Mulle nii vähmalt tundub. Neiukesed avastasid, et neil on puuris närimis kivi. Ma ostsin selle neile paar kuud tagasi, kuid nüüd viimase kahe nädala jooskul on seda iga päev näritud. Nad on vist harjunud minu nädala sees oleva ärkamis ajaga. Ma ärkan nädala sees kell seitse. Täna tahtsin kauem magada, kuid puuris käis vilgas kolistamine. Öösel nad ajasid ka üles, sest neil oli toit otsa saanud kausist.See on puuri küljes hoidja sees . Kui tühjaks saab on see hoidja seest kadunud. See kauss on metallist ja tekitab üsna suurt kolinat kui nada omalt kohalt ära viia soovivad.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 10. aprill 2011, 12:01

Neiukesed kolistasid puuri uksega nii kõvasti hommikul, et ei jäänud muud üle kui tuppa jooksma lasta. Ise läksin veel voodisse tagasi. Plikad tulid ka mingi aja möödues samuti voodisse. Neile meeldib tekki all ringi joosta ju see meentuab neile tunnelit. Vahepeal tuldi siis pada juurde ja puhati natuke ja siis rallitati edasi. Natuke aega mõnulevad kui pai teha ja kurgu alt sügada. Birgti mõnuleb rohkeb ja Kessu nii väga ei mõnule. Kessu on algusest peale arem olnud kuid kolme aata jooksul on julgemaks ka muutunud, kuid Birgit on ikkagi sotsiaalsem inimese suhtes.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 19. aprill 2011, 16:06

Deegus juba teavad kuidas puurist väljas saada. Logistavad nii kaua puuri uksega kui mul saab sellest helist villand ja nad välja lasen. paras röövli paar on neiukeste kohta. Neil on komme sahlist väiksemiad jubinaid pihta näiteks kustukumm. Iga kord kui diivani tagust koristan leian huvitavaid asju seal. Vaip on endiselt nende kinnisidee. Seda tuleb ikka närida kui tahmine tuleb. Birgit on nii kulge, et paneb ninga minu käe vastu või käppadega, kui ma tega segan. Samuti ta lükkab ninga kui ma tal tee peal ees olen. Samas on ta esimene kes sülle ronib kui põrandal istun. Kõige lemmikum paik on voodi. Seal on tore nii kekki allt ringi joosta. Uus paik on riiul. Samuti on toas neil ka oma nurk. seal on hamstri puur kus nad käia saavad ja karpe . Birgitil kadus vahepeal see komme ära, kui ta sülle ronib ja siis ta ronib ka õlale. nüüd on ta uuesti seda tegema hakanud. üldse on hästi tore deegude tegemisi jälgida.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 20. aprill 2011, 11:15

On pildid aeg :)
Tudu aeg.

http://img860.imageshack.us/img860/2431/009gk.jpg

Pilt

Päikese nautlejad.
http://img857.imageshack.us/img857/5486/004bf.jpg Birgit

Pilt Kessu



Pilt Salajutt (Birgit ja Kessu)
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 20. mai 2011, 10:25

Plikad on viimasel ajal väga häälekaks läinud. Muudkui jutustavad, aga hoopis kõvemal häälel kui tavaliselt. Toidu Karp vajab ka lähimal ajal täiendamist. Nüüd on nad päiris tükkaega toidu segu saanud lolo petsi ja vitakraft emototion beauty deegu toitudest. Vahepeal mulle tundus, et nad heina ei tahagi enam süüa, kuid nüüd jälle söövad. Täna proovin tubli olla ja deegude puuri samuti puhtaks teha. Mõtlen mida huvtavat neile puuri teha või panna. Pappkarp nende lemmik. Vaheapel nad unustasd muud majad ja pesad ära elasis pappkarbis seni ajani kui sellel sai igalt poolt augud sisse näritud. Nüüdseks koliti tagasi jälle heinapessa. Mind üllatab et märtskuus ostetud heinapesa endiselt elamiskõlblik veel on. Mõtlesin veel täna õue minna nendega. Ma olen neist vahealt pilte teinud iga päev mõtlen et panen nad siia üles siis jälle ei viitsi. Ehk lähi päevil panen need üles...
Deegud ise elavad hästi. Viimasel ajal nad väga pahanusi pole teinud välja arvata see et neile meeldib minu sahtlis käia. Sinna tuleb hoolega asju valida mida panna, et nad katki ei näriks või pihta paneks.

Päiksest kõigile pisidele.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas kiizumuzi » 20. mai 2011, 11:18

Oh nii armsad pildid on. :-)
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 20. mai 2011, 11:39

kiizumuzile: Tänan :) Mulle endale meeldib minu viimane pilt kõige rohkem. Ei ole just väga lihtne neid koos 'pildile saada väljaspool puuri. Tavaliselt istnun ma vaiksel diivani peal või põrandal. Eriline sümpaataia on neil miskipärast digika koti vastu. Muidugi dikakas ise on ka huvtav aparaat millel on pael ja siis üritatakse seda kätte saada. Mõni päev saab neist ilusti pilti teha ei jookse kaamera eest kuhugi, aga on on päevi kus võtan kaamera kätte ja plikad jooksevad ära. Enamasti kui ma nad tuppa jooksma lasen hoian kaamera käe päras. Eks saan täna mõne ilusa pildi. Üsna tihti jään hiljaks pildi tegemisega kui olen märganud et kui vahva on deegu poos või nad on koos. Siis klõpaska hetkeks on kas teine deegu lahkunud võis siis sabajupp pildile jäänud. Kessust minu lemmik pilt on tema haigutusega pilt. Birgtist kus ta on koos kassist kujukesega. mõlemad peaks ka minu piltide seas olema.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 21. mai 2011, 08:42

Eile käisin plikadega õues. Kessu oli nii arg ,et ei pistnud oma jalga puuristki välja. Birgiti see eet tuli välja aga ega talle väga muru peal ei meeldinud kobis kohe õla peale ja siis turnis minu peal ringi. Kessu samal ajal lebotas päikese käes. Kui nad ise muru peal olid ei söönud nad midagi aga kui neile pakkusin võilille lehte siis võtsid rõõmuga vastu.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 13. september 2011, 15:16

tervitused. Suvel oli aega nendega rohkem degeleda ja mind aitasid ka väikesed abilised (õe ja venna lapsed) Eriti suur abiline oli õe kolme aastane tütar. Ta käis ka deegudega rääkimas. Kamadas et ma neile ikka süüa annaks. Suvel sai ka mitemid kordi nendega õues käidud. Toa põrandale ei tohi midagi rippakile jätta. Diivani alt võib nii mõndagi põnevat leida kui seda koristada. leidisn ka oma kaduma läinud kustukummid. Ise teadsin et mul on üks kustukumm kaduma läinud kuid diivani alt tuli kolm kustukummi välja. Ema ajas see vägagi naerma. Mul saab nimelt esimesse sahtlisse tagantpoolt sisse minna. Kuigi ma jäglin küll oma ma marakratte õnnestub neile sinna ikka pugeda.
Mõned pildid suvest.
1.http://imageshack.us/photo/my-ihttp://i ... 06lcc.jpg/
2.http://imageshack.us/photo/my-images/29/009cwb.jpg/
3.http://imageshack.us/photo/my-images/38/013dx.jpg/
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas DBS » 13. september 2011, 21:06

Väga mõnusad pildid on tulnud :happy:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Aydy » 13. september 2011, 21:56

Viimane pilt-nagu irvitaks sulle vastu :D
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 16. september 2011, 20:14

Tänan. Ostsin neile sellise pehme toru . Paar päeva mulle tundus, nad ei kavatsegi sealt lahkuda. Ainult siis kui süüa panin olid mõlemad padinal platsis. Täna nad ikka askeldavad mööda puuri ringi.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 27. aprill 2012, 13:25

Tervitused!
Meie oleme endiselt elu ja tervise juures. Vahepeal on daamid nelja aastaseks saanud. Neli kuud said deegud ilma minuta hakkama. Kuna olin Iirimaal au pair. Skype vahendusel sai neid ikka näha ja nende tegemisi vaadatud. Õnneks on mul tore pere kes nendega tegeles sellel ajal kui mind polnud. Ei raatsi neid ära anda liiga kalliks saanud.
Selle aja jooksul kui mind polnud, suutsid nad ühe korra puurist jalga lasta. Õnneks ena sai kiirelt kätte. Loodedavasti tuleb uut pildimateriali.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Aydy » 27. aprill 2012, 19:04

Palju õnne su daamidele-ikkagi 4aastased juba :flo:
Kuidas nad sind peale 4 kuud vastu võtsid, kas oli näha ka väikest pelgamist, või polnud neil sooja ega külma, et sa pikalt ära olid? :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Birgit-Tups ja Kessu-Tups

PostitusPostitas Kessu (Teema autor) » 28. aprill 2012, 10:56

Mulle tundus, et veidikene oli esimsel korral kui ma nad puurist välja võtsin. Kuna tavaliselt nad ikka ronisid mulle sülle siis sellel korral läks sellega kauem aega, nad jooksid minu ümbert mööda. Kui nad siis üks hetk sülle tulid ja siis sel hetkel kätte võtsin siis tulid nad juba vaba tahtlikult. Birgitil on selline naljakas komme talle meeldib peopesas istuda. või siis käevarre peal.Kui olen põvede peale pannud ronib tagasi. Siis tonksab oma ningaga ka veel miks ma tema kurgu alust ei süga. Ju siis midagi ikka tuli meeldie.
Samas nad harjusid emagaka ära. Lasid ennast sügada kurgu alt.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist