Piiksuv mänguasi

Mida vaja, et tuhkrul hea, turvaline ning huvitav elada oleks.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Piiksuv mänguasi

PostitusPostitas meiemari (Teema autor) » 08. september 2011, 09:45

Oleme ostnud tuhkrule kõrisevaid ja piiksuvad mänguasju - mõlemad on lemmikud :P Piiksuvate mänguasjadega on aga naljakas lugu... kui ise nendega mängib ja piiksutab, ei ole miskit, natuke kugiseb. Aga kui mina võtan mänguasja ja piiksutan käes siis läheb täitsa pöördesse. Ja see pöördesse minek teeb mind natuke murelikuks.. kugistama hakkab väga suurel häälel ja tihendalt. Hakkab ringi vaatama ja otsima kedagi !?!?!? Teist tuhkrut ehk? Ja mida rohkem piiksutada, seda suuremaks läheb loomakese otsimine, lõpuks hakkab kartma ja poeb sülle. Mul tekib selline tunne, et ta nagu igatseks teist samasugust endale, et milline pettumus, et ta piiksuvat olevust ei leidnutki:( Ja Trühvel ei mõista, et see piiksutaja ju olen mina. Üs ei julge ma ise enam väga piiksutada neid mänguasju, et muidu on vaesekesel täielik stress lõpuks peal.
On Teie tuhkrul samamoodi? Või ehk teistsugustele helidele reageerib Teie pesamuna sarnaselt?
Dryffel aka Trühvlike
Kasutaja avatar
meiemari
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Piiksuv mänguasi

PostitusPostitas Heleri » 08. september 2011, 09:56

Selest on foorumis ka juttu olnud. Ta ei igatse teist tuhkrut, vaid piiksumine on tuhkrujaosk nagu hädaoht. Tuhkrupojad piiksuvad niimoodi või siis piiksub niimoodi tuhkur, kellele tehakse haiget. Ta kardabki, sest piiks ajab teda paanikasse. Mina piiksuvaid mänguasju väga ei soovita kasutada, samuti ei soovita piiksu kasutada ka nö tuhkru ülesleidmiseks ja enda juurde kutsumiseks, sest peenikese häälega kiljuv mänguasi sisendab temasse hirmu ja ohtu. samasugust häält nt teeb tuhkur siis, kui teine tuhkur talle kallale läheb ja kõvasti haiget teeb. Pisikesed tuhkrupojad nt poevad sellise hääle peale peitu ja ei julge välja tulla.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Piiksuv mänguasi

PostitusPostitas väike kuradike » 08. september 2011, 11:15

Piiksuvaid mänguasju on ka erinevaid. Osad on need kummist, mida vajutades tuleb välja kõva ja lõikav piiks, need ajavad tuhkrud jah paanikasse. Aga osad on sellised vaikse piiksu(või sirinaga), näiteks kummi otsas hiirekesed, mis neile hirmsasti meeldivad.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Piiksuv mänguasi

PostitusPostitas maris2 » 08. september 2011, 11:51

Neid hiirekesi Edison veidi kardab, Bindile aga meeldivad. Kuid seda lõikavat piiksu kardavad mul mõlemad. Bindi läheb täitsa pöördesse, võib koguni kallale tulla. Olen ka üritanud need piiksuvad asjad üldse kokkukorjata ja piiksuga mänguasju enam ei osta.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Piiksuv mänguasi

PostitusPostitas postituvi » 08. september 2011, 18:01

Deelil on aga üks piiksuga mänguasi vaieldamatu lemmik- beebidele tehtud riidest kuubik, millel piiksukas sees :) Ja "hiired" meeldivad minu plikadele ka- need tuleb kinni püüda ja surnuks raputada.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Piiksuv mänguasi

PostitusPostitas meiemari (Teema autor) » 08. september 2011, 21:38

Ma kunagi lugesin jah sellest mänguasja teemast siin küll aga enam ei leidnud kuidagi üles.
Selle piiksu hirmu avastasime u 2 nädalat tagasi ja nüüd mõtlema hakates.. on tuhkur terve selle aja olnud häiritud. Mängides hammustab kõvemini ja käitub kasvatamatult, kuigi enne kuulas käsklusi ja oli taltsas. Nüüd on lausa agressiivne. Kõrvaldan need piiksuvad ollused ja ostan tuhkru-sõbralikumad lelud. Ma tänan vastuse eest :) Kahju kohe, kui loll pisikese omanik...teen teisele kodus hirmu ja paanikat. Aga nüüd oleme targemad!! :)
Dryffel aka Trühvlike
Kasutaja avatar
meiemari
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist

cron