Lasteloomaaed - halb kogemus

Igasugused loomadega tegelevad asutused

Re: Lasteloomaaed - halb kogemus

PostitusPostitas Liisu- » 16. märts 2009, 10:21

Ega see, et lapsi tööle võetakse polegi ju väga kohutav, aga jubedam on see, et võetakse lapsi, kes asjast mitte midagi ei jaga.
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lasteloomaaed - halb kogemus

PostitusPostitas Elllii » 28. märts 2011, 18:40

Mul on lihtsalt nii-nii-nii kahju nendest loomadest seal :( Nutma ajab selline asi!! Kui ma kunagi jälle satun sinna lasteloomaaeda, siis ma alles näitan neile tittedele > : (
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lasteloomaaed - halb kogemus

PostitusPostitas Sipsu56 » 05. august 2011, 18:42

Ma käin seal lasteloomaias ära ja ma olen kindel, et kui ma näen midagi sellist millest siin juttu oli, siis lasen vanematel mingi kaebuse esitada no kohe nii nii tigetaks ajab kuidas loomi koheldakse :grr: . Ja ma võin küll noor olla, kuid loomadest tean ma kohati rohkem kui pooled täiskasvanud. :happy: :scr:
Mul on merisead Tuti ja Pluti, koerad Axel, Merlin ja Aki ning 6 kala.
Kasutaja avatar
Sipsu56
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 137
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lasteloomaaed - halb kogemus

PostitusPostitas kiizumuzi » 07. august 2011, 17:13

Kui me oleme loomaaias käind, siis alati ka lastega lasteloomaaias. Ning kunagi ei jäta ma neid sinna üksinda, jälgin mida teevad ning õpetan. Isegi kui minul kodus veel ei olnud neil loomi, sai ikka seletatud ilusti. Samas no aga neid leidus ka, kes lasid ikka oma lastel üksi olla või lasid väntsutada. Ning olen küll ja küll ise ka öelnud, et nii ei tohi jne. Ning korra sain isegi lapsevanemat sõimata, kui tema umbes 2a laps patsutas merisiga liiga kõvasti. Jube tegelt vaadata, kuidas lapsevanemad ei vaata, mida nende lapsed teevad. Mul omal sugulane selline, kui oma lapsega külla tuleb, siis minu deegud igatahes peidavad end ära, kuna see kohe puuri kallale, kisab, peksab puuri. Mina muidugi seletan, et ei tohi jne, aga ema ei tee väljagi, öeldes et ta ju nii väike, ei saa aru. Vihale ajavad sellised. Sama laps sai minu kassilt korralikult hammustada, kuna kiskus sabast. Aga muidugi ema silmis olin mina koos kassiga halb. Läksin küll natikene teemast kõrvale, aga kahjuks leidub selliseid vanemaid palju.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lasteloomaaed - halb kogemus

PostitusPostitas eloke » 19. september 2012, 17:17

Tean,teemas ei räägita enam midagi aga ütlen sõna sekka:
Miss krt seal toimub?Käisin seal loodusmajaga.Lausa kahju hakkas.Ma lähen varsti protestima.Nii palju loomi koos?No mida? Loomad olid jah hirmunud :( .Tahaks neid omale koju tuua ja neid korralikult kasvatada :happy:
kitu ja Kratt. Minu viimased nunnud <3
Kasutaja avatar
eloke
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 174
Teemad: 8
Pildid: 16
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Muud asutused

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron