Mr-Balou

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 12. juuni 2009, 15:18

Issver millal viimati kirjutasin. Minu poiss on nüüd aasta vanune rüblik. Ikka hirmus tegus ja aktiivne, hammustamise kommet pole siiani ära saanud ja ei saa ka. Kuid see enam ei häiri, see on ta eripära ja tema hambulise musiga oleme kõik harjunud. Suvi nüüd ka käes ja käime ka hoolega õues. Trakse tüüp ei kannata, õues olles hakkab jubedalt jooksma nendega ja tuppa tulles hakatakse neid kohe maha nühkima. Õues käime üldiselt nii, et ta ise tuleb maja eest õue ja siis jalutame koos. Laps avastas enda jaoks alles nüüd kaevamise. Kuna maja ees käivad ehitustööd ja oli ka suurema kraavi kaevamine siis ei pelanud temagi meid aidata :D
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Degus » 14. juuni 2009, 17:39

Oh, kui vahva lugu. Endalgi tuleb tuhkrusoov peale! Edu kasvatamisel!
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 16. august 2010, 19:39

Tere Pisikesed..nu mina pole küll ammu siin käinud, pean vist tunde varuma, et foorum läbi lugeda ja uudistega ennast kurssi viima. Meie elame ikka endist lõbusat elu, kuigi mu pisike ei ela enam otseselt minu juures. Kolisin linna ja võtsin ka Balou kaasa, aga korter on 1 toaline ja talle siin ei meeldinud. Samuti mu vanemad olid vastu, et ma ta kaasa võtan, isa juba kolimise õhtul helistas, et too ROTT :) tagasi...nii ma siis viisingi ta maale tagasi ja nüüd pendeldan 4 päeva linnas 4 maal lapse juures:)
Seoses selle ühe päevase kolimisega on mul nüüd ka üks puur pakkuda, täiesti uus http://www.zooplus.co.uk/bilder/1/93273 ... a100_1.jpg kellel huvi on kirjutage ( 750.-)
Viimati muutis Lizard 02. oktoober 2010, 20:11, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 02. oktoober 2010, 20:09

Tere! Müüa puur Ferplast Castia 80 ( 750.-) http://www.google.ee/images?q=ferplast% ... 60&bih=839

Ei ei, ärge arvake, et mul tuhkrut enam pole ... Mr.Balou on ikka ilust olemas mul, ainult, et ma kolisin linna ja tahtsin ta ka kaasa võtta. Ostsin uue puuri ja tõin nuustiku ka maalt ära, aga ma nägin kuidas loomale ei meeldinud seal ja ta tahtis koju tagasi nii, et ma viisin ta maale tagasi. Nüüd käin teda iga 4 päeva tagant vaatamas ja siis olen kohe 3-4 päeva temaga. Igatahes ta on rõõmus kui tulen. Seega on mul nüüd suur puur üle toanurgas tolmu kogumas ja võibolla on kellegil seda rohkem vaja kui minul. Hind 750.- sellepärast, et ostsin ta umbes sama hinnaga, aga tean, et taoline puur on poes kuni 900.- ja nuustik on seal sees viibinud ainult ühe öö.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 06. oktoober 2010, 22:09

Mõtlesin, et kirjutaks teile ka üle pika aja oma nuustikust. Nimelt meie peres on kujunenud kõikide pereliikmetega erinev läbisaamine. No mina olen muidugi "emme" mina võin panna käe mängumajja nii, et kõik imestava, kuidas ma selle käe sealt tervena välja võtan :D Hammustab, aga hellalt... Vennas on suutnud säilitada tasakaalu, nad suhtlevad hästi, vend on suutnud paika panna selle, et tema toas joostes voodi peale magajat hammustama ei ronita, teistel see pole õnnestunud. Seega vend hammustada saab harva. Isa on inimene keda jumaldatakse, eriti hommikuti, kuna isa valdustes on uks paradiisi..nimelt keldri lõpututesse avarustesse..isa nimelt käib hommikuti keldris asuvas saunas suitsetamas ja nuustik ei lase momendikski isal silmapealt ära. Tema ainukesed tõrjumise viisid on vägisi kinni hoides või kavalusega tähelepanu hajutus ja siis jooksuga keldrisse minek. Üldiselt see on omaette vaatamisväärsus...eks seetõttu isa ongi selline pühas staatuses, et tal on nii meeliköitvate ruumide võtmed. Ema seevastu on üks tore peksukott, seni kuni kõht on täis meel hea on kõik hea, aga kui kipub uni peale tulema, siis ema on see kelle peal on hea oma üleväsimust välja elada...Aga mis siin ikka..ema ütleb, et keegi selline peab ka olema :D Hierarhia on paigas :D
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Marilin » 06. oktoober 2010, 22:15

HEhheee :-D Nii tore teist vahepeal ka miskit kuulda :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 23. oktoober 2010, 12:37

Yeee uued toredad asjad majas. Isa tuli opilt ja tal on nüüd kummist otstega kargud. Aga kumm on ju meil nämm nämmm...
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 17. märts 2011, 08:26

Loomake eile mängis ja kõik oli Ok..täna hommikul on loid ja ei taha süüa, teeb mõned sammud ja viskab pikali. Mis nüüd......!!!?????
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Misty1 » 17. märts 2011, 08:58

Kas potil käib? Ja mis sealt tulnud on? Muidu meil on ka mõni hommik uimane olnud ja ainult jälgib meid. Ju öösel tegutsenud. Aga kui ta kord kummi tüki sisse õgis ja sooltepõletik oli, tegi ka nii sest valutas ju. Jälgi teda ja katsu juua pakkuda, ja kui selline edasi kestab ikka, peaks arsti juurde sammuma kindlalt.

Märkasin, et meie tuhkrutel on ühine isa. :wink: Anna siis teada, kuidas teil läheb.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Heleri » 17. märts 2011, 09:42

Kiiresti arsti juurde!
Ootamatud ja seletamatud viirused liiguvad tuhkrute seas endiselt, muutuvad väga lühikese ajaga kriitiliseks.
Kui Västrikus Triinu tööl pole, siis vist teine variant on minna Tammsaare teel olevasse Oknavet kliinikusse arsti Oksana juurde.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 17. märts 2011, 10:21

Kuna tuhkus on maal siis räägin ema ütlusi..eile õhtul oli oksendanud, täna hommikul samuti.. vett ta joonud on ja täna hommikul pigistas ka ühe vutimuna omale sisse. Aga kakal käinud ei ole.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Johhike » 17. märts 2011, 11:18

Hihi.. tampooni lugu tuli tuttav ette. Eddie pääses ka kunagi mulle kappi ja harutas poolel pakil kiled ümbert ära. Ma kujutan ette, kui lõbus tal võis olla :-D
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas väike kuradike » 17. märts 2011, 11:25

Arvestades viimaseid aegu, siis mina viiks iga vähimagi kahtluse korral tegelase arstile. Kui midagi viga ei ole, on hea. Aga kui juhtub viga küljes olema, siis mida kiiremini avastada, seda parem.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 17. märts 2011, 13:20

Olen nüüd ise ka siis maal loomakese juures. Tahab hirmsasti magada ja on uimane...tõin talle nutrit ja uue toidu igaks juhuks. krõbinaid ta ei puutu, aga nutrit limpsis küll hea meelega ja sõi päris korralikult liha, kõht käib ka läbi. Aga helistan Triinule täna ka.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Heleri » 17. märts 2011, 13:38

Haiguse ajal ei soovita krõbuskeid vahetada, liiga suur koormus organismile uue koostisega harjuda. Las sööb seda mis talle maitseb ja no kui ei söö, siis las vähemalt joob. Ega ise ka ei taha iga haigusega süüa. Minul Asti ei söönud oma haiguse ajal 4 päeva eriti midagi, peale tablettide.
Las puhkab ja magab ja käige arsti juures. Jõudu!
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 17. märts 2011, 13:44

Ma loodan, et peale puhkamist tal parem hakkab...sõi ja jõi ta vähemasti praegu korralikult. Helistasin ka Västrikusse aga Triin on haige. Aitäh, jõudu on tarvis, kui loom haige siis on ikka nii halb tunne, kuidagi ei oska aidata.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas triinabelle » 17. märts 2011, 18:48

Minuga ei maksa paar päeva kindlasti arvestada - ma ei jaksa mõeldagi, suure jõuga vedasin end arvutini. Temperatuur kõigub 38,8-38,1, miski sees ei seisa... Katsuge terved olla!
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 17. märts 2011, 22:22

Püüame..katsu sina ka paraneda...Meil juba natuke parem, eks loomake ise ka teab kui palju und vajab haiguse ajal....krõbinaid eriti ei taha, aga liha sööb väga isukalt, joob ka ilusti ja isegi tatsas ringi natuke ning peitis krõbuskeid. Tavaliselt ma loodan, et ta magaks hommikuti kauem, homselt ma ootan, et ta ainult hakkaks kell 06:00 puuri logistama, see oleks muusika mu kõrvadele, see oleks kindel märk toibumisest.

Head ööd mu pisike armastus!!!!
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 18. märts 2011, 13:35

Meie tervis on parem! Võrreldes eilse hommikuga nagu öö ja päev. Öösel kell 01:30 nõuti puurist välja saamist, et pista all korrusel põske paar krõbinat kuigi tal puuris on need ka. Järgmine äratuskell mulle oli kell 06:00. See on tema tavapärane ärkamine hommikul ja selle üle on mul väga hea meel. Kohe vaadati oma kausid üle ja oodati veevahetust. Ta meil nimelt hommikuti enne vett ei joo kui on kaussi pandud puhas värske vesi. Seni kaua ta lihtsalt tantsib ümber kausi ja vahib otsa, et võiks nagu ennast kiiremini liigutada. Praegu naudib unda venna riietesahtlis, kus kõik riided on mega karvaseks püherdatud. See on pikemat aega päevane lemmik magamise koht.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Misty1 » 18. märts 2011, 19:03

Tore et teil parem. Meil ka oma hommikune traditsioon. Kui ma oma toast unisena välja loivan, siis tuleb ja sitsib nagu känguru v6i ajab end jala najale üles. Ma pean oma vana ja kange seljaga kummardama ja ta sülle v6tma. Aga see heldinud pilk, millega otsa vaadatakse korvab kõik:) ja antakse musi mops ka.Siis vannituppa, vesi jooksma-tahab peopealt juua. Kuigi vannis 1 tass veega ja köögis, mis ikka värsked. A traditsioonid :wink: Mu tuttava koer ootab nt nina vanni äärel ,et tema nägu ka niiske käega üle tõmmatakse-alles siis saab päev alata :-D
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas väike kuradike » 19. märts 2011, 10:27

Sa ei ole üksi, minu omad on kõik minu riietesahtlid ära omastanud, eriline lemmik on mu aluspesusahtel. Ja ma ei saa neist kuidagi lahti, neil on küll mitu pesa toa peale, aga no aluspesusahtel on kindel hitt :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 21. märts 2011, 07:59

Meil jälle mingi jama majas. Öelge kas ja kuidas väljendub tuhkrul stress? Nimelt meil nüüd lood nii, et peale haiguspäeva oli päevake kõik OK, loom oli nagu alati. Aga nüüd on täiesti arg, ei taha oma puurist välja tulla, poeb teki alla magama, sööb küll, aga rohkem sõrme otsast tahab. Alumist korrust majal täiesti pelgab ja seda hetkest kui venda saagis ja viis tema silme all ära kaks suurt papist tahvlit. Tal armastas selle tahvli taha peitu minna ja nii kui neid ei ole enam, siis tema oma jalga sinna tuppa enam tõsta ei julge, paneb jooksuga keldrisse ja poeb peitu. Ma ei saa aru mis toimub..miks ta selline on? Meil maja nii suur ja jooksmise ruumi on tal tohutult, mitte kunagi pole ta midagi kartnud. Ja kuna meil on kogu aeg mingi ehitus siis temal on ekstra huvitav. Kummaline on mõelda, et kas tõest need kaks papitahvlit olid talle mingisuguse emotsiońaalse väärtusega...äkki oskate mingit nõu anda.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Heleri » 21. märts 2011, 09:11

Kas ta saagimist ei kartnud?
Vahest võib loomadega ka nii olla, et kui toimub mingi järsk muutus toa interjööris, nt nüüd see tahvlite puudumine, siis esialgu tundub neile kõik väga võõras.
Nt hobustega on nii, et nad panevad oma kodukohas tähele igat asjade muutust ja kohtade vahetust. Sellised kuumemad ja äkilisemad hobused võivad suisa paanikasse minna.
On kaks varianti mida teha. Kas sa oled temaga koos, käite süles seal toas ringi ja püüad teda harjutada või teine variant on see, et ei tee tema kartustest lihtsalt välja. Lõpuks ta saab aru et keegi talle tähelepanu ei pööra kartmise tõttu ja selle pagemisega ta nunnutamist ei saa.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 21. märts 2011, 09:27

Meil on üldiselt kogu aeg kodus midagi muutumises. Praegu näiteks keldris sauna ehitus, kus kõik on totaalselt erinev, sinna ta jubedalt tahab kolama minna...ta nagu peaks harjunud olema muudatustega. Praegu just töölt koju helistasin, et küsida kuidas on temaga...vanaema temaga hetkel tegeleb. Vanaema maja pool sõi, tuulas ringi ja kobis magama nii nagu ikka. Tekitab mulle paanikahoogusid :D

Kusjuues täna hommikul oli nii armas. Siis kui koju helistasin ema oli just puuri juures, ütles et ma räägiks temaga. Kohe ajas kõrvad kikki, tundis telefonis ära mu
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 29. märts 2011, 11:34

Meie oleme omas vormis tagasi...peale vaikuse hetke tuli torm. Üks õhtu lihtsalt võttis kätte ja mängis kõik oma vahepeal mängimata jäänud mängud tagant järele. See oli võimas. Ta püüdis ennast karva turritamisega meeletult suureks teha, tormeledi mööd tube ringi, hüpati vooditel nagu põrkepall oli toas.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Misty1 » 15. mai 2011, 00:58

Vana postitus küll, aga tore et hea endine vorm tagasi tuli. Loodan on endiselt ja jätkuvalt.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 14. jaanuar 2013, 10:46

Oi jummal kui palju aega ei ole kirjutanud. Mul siis oleks seekord ka võimalik tulla tuhkrunaitusele (winter winnr 2013) aga seoses sellega väike mure. Tuhkur mul muidu terve ja tegus, aga tal käivad aeg ajalt peal kummalised hood. Hakkab kartma kõike ja mitu päeva võib olla imelik. Aga saab sellest üle. Ütleme nii, et kas tasub sellise paanitsejaga kuskile tulla või just lasta kokku liigikaaslastega? Kui viimati arsti juurde vaktsineerima läksin, siis kodused kõik paanikas, et äkki annab seal hirmust otsad jne. Käisime Triinu juures ära nagu naksti,talle pigem isegi meeldis ja oli uudishimulik. Andke nõu!
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 15. veebruar 2013, 15:19

Nii..käisime siiski näitusel ära ja kirjutan kah natuke kuidas meil läks. Alguses arvasin, et äkki Balou hakkab närvitsema ja temaga kohal viibimine oleks suht võimatu. Aga võta näpust, poja tegi väga meeldiva üllatuse, käitus nagu viieline. Me abikaasaga täiesti üllatusime. Näitusest siis niipalju, et Balou sai 90 punkti ja kirjas oli, et oma vanuse kohta väga hea (10 mai saab juba 5 aastaseks). Mingisugusele kohale me ei platseerunud, aga see ei olnudki eesmärk. Saime lihtsalt natuke lapse kõrvalt kodust välja, nägime palju ilusaid loomi ja nii vanu tuttavaid kui ka uusi inimesi. Lisaks ehib mul kapi pealset nüüd väike armas tuhkrukujuke ja kõrvarõngastest ma ei hakka parem rääkimagi-elu lemmikud :D
Ja veel!!!!!!!!!!!!! Minu jaoks üks väga positiivne asi. Nimelt mu abikaasa ei ole eriline tuhkrufänn (Balou hammustas teda kõrvast ükskord) sai ka näituselt positiivsust juurde, eriti veel kui nägi kuidas väike tüdruk traavis mööda saali ringi tõhk kaenlas. Nimelt me oleme mõelnud, et kui laps saab 2 aastaseks siis peaksime endale koju kellegi võtma. Et mitte segadust külvata, Balou elab minu vanematega Eestis ja mina siis oma perega Soomes. Mõtlesime muidu koera peale. Üks õhtu siis istusime kodus ja niisama arutasime oma elu-olu ja abikaasa arvas, et me ikkagist võiksime tuhkru võtta....ja mis mind veel üllatas...härra arvas, et mitte ühe vaid lausa kaks :D jehuuuuuu!!!!!!!!! Seega Heleriiiii!!!!! 2014 kevad-sulle tööd!!!!!!!!!!
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Heleri » 22. veebruar 2013, 14:00

Jeeee! Nii äge :) Tore, et Teil üleootuste hästi läks (eelkõige Balou käitumise osas). Isver kui vanaks juba kõik saavad...
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 24. veebruar 2013, 18:28

Jaa kari pensiokaid :D Helenil ja Karinil juba 7 aasta ringi. Hakkaski huvitama palju neid nn. vanu olijaid veel alles on ja sai natuke ennast kurssi viidud jälle.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist