Parimad loomapoed 2004-2009

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas jänku » 11. aprill 2009, 10:05

Ma käin tavaliselt "Bosses ja "Zoo" lemmikloomapoodides.

Pole Pärnu Zoo poes käinudki ega tea mis olukord seal on.
Viimati muutis jänku 14. mai 2009, 12:51, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
jänku
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 133
Teemad: 2
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas kertu0208 » 11. aprill 2009, 19:18

Mina käin kas Terveksi loomakliiniku loomapoes või Semu (vist oli) loomapoes. Mõlemas ei müüda loomi ja väga sõbralikud ja abivalmis töötajad on ka.

Jänku, Zoo loomapood Pärnus hoiab loomi väga kohutavas seisus, minu arvates pole see küll hea loomapood.

Samtonile: Ma tean seda jah, aga ma mainisin, kuna see on sama keti pood.
Viimati muutis kertu0208 11. aprill 2009, 23:09, kokku muudetud 1 kord.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas samton » 11. aprill 2009, 19:56

:ot1: Jänku paistab Rakveres elavat, kui profiili uskuda.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas -ruigamnots- » 27. aprill 2009, 20:59

Siia võiks küsitluse teha ja panna siis kõige tuntumad poed ja nii saakski teada parima poe.
Aga minul on eisimene koht Järve Keskuse loomapood ja teisel kohal Rocca al Mare (kirjutasin õieti?) ja asjade suhtes meeldib mulle ka ülemiste lemmiklooma pood, igasugused huvitavad värvilised trantsportpuurid ja väga mugavad joogipudelid
Kasutaja avatar
-ruigamnots-
Õigekiri longab
 
Postitused: 115
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Kristinyo » 13. mai 2009, 20:07

Tartus meeldib mulle Võrutn. loomapood, vähemalt kui mina seal käisin oli seal päris tore müüja. Loomadel olid ka seal normaalsed puurid ja pood ei haisenud.
Deegud ^__^
Kasutaja avatar
Kristinyo
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Sun- » 30. juuni 2009, 17:03

Kuna ma omale merisiga otsin hetkel, siis olen ma helistanud kõikidesse lemmiklooma kauplustesse Tallinnas ja ühes kaupluses vastati mulle nii: Nüüd müüakse Tallinnas lemmikloomi üldse ainult Ülemiste keskuse ja Järve Selveri lemmiklooma kauplustes. Seda ma ei teadnudki, ainult 2 poodi müüvad siis loomi, teised ainult tarbeid.
Sun-
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 90
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas awely » 01. juuli 2009, 20:21

Sun- kirjutas:Kuna ma omale merisiga otsin hetkel, siis olen ma helistanud kõikidesse lemmiklooma kauplustesse Tallinnas ja ühes kaupluses vastati mulle nii: Nüüd müüakse Tallinnas lemmikloomi üldse ainult Ülemiste keskuse ja Järve Selveri lemmiklooma kauplustes. Seda ma ei teadnudki, ainult 2 poodi müüvad siis loomi, teised ainult tarbeid.


OT: Ju sa helistasid mõnda Bosse poodi ja sealt öeldi, et nende firma Bosse poed müüvad Tallinnas loomi ainult Ülemiste keskuses ja Järve KESKUSES asuvad Bosse poed, teised Tallinna Bosse poed loomi ei müü. vabandust, et Bossesid nii mitu sai....kuid jutt, et kõikidesse poodidesse ja ainult...
awely
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Sun- » 02. juuli 2009, 15:39

Mulle vastati, et Tallinnas müüakse ainult Järve keskuse loomapoes ja Ülemiste loomapoes lemmikloomi, mitte et Tallinnas müüakse Bosse kauplustes ainult Järve keskuses ja Üllemistes lemmikloomi. Aga jah, järelikult unustas ta sõna Bosse siis vahelt ära. :D
Sun-
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 90
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pokipa » 09. juuli 2009, 01:37

Minu meelest on väga positiivne pood Tartu Veeriku Selveris, kus loomi hoitakse normaalselt, olenevalt suurusest 2-3 tükki puuris. Klaas on ka ees, et inimesed ei saaks käppima. Ainuke halb asi oli see, et pesamaterjal puudus ja pisikesed ukerdasid libeda plastmassi peal. Tartu Lõunakeskus on väga toredad müüüjad, kes kohe abi pakkusid. Oskasid anda nõu õlide, toitude, vitamiinide, talveune ja terrariumite kohta. Voh, see mulle meeldis :-D
Viimati muutis Pinto 09. juuli 2009, 22:45, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Liigutasin postituse sobivamasse teemasse
I won't bite.....MUCH!
Kasutaja avatar
Pokipa
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas KerruOlen » 03. august 2009, 11:08

Snowblind kirjutas:
Viimane äärmiselt armas kogemus oli Pärnu XXX Maximas olevas Pet Centrumi poes. Puurid on alati puhtad, loomad enamasti aktiivsed ja hea väljanägemisega. Küsimise peale räägiti ausalt loomade kohta kõik ära- ka seda, et mõned ei ole väga sõbralikud ning seda, et üritatakse uut põlvkonda juba väikesest peale katsumisega harjutada. Ei teatud kõikidele küsimustele vastuseid, kuid seda tunnistati ausalt ja võimalusel prooviti neid siiski leida. Väga positiivne kogemus kokkuvõttes.



Minu arvamus on sama . Sealt ostsime mulle hamstri ka . :biglove:
KerruOlen
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 105
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Piiksik » 05. august 2009, 22:24

Ise elan ka Tartus ja k2in V6ru loomapoes , sest see asub kodu l2hedal ja seal on alati suur valik kaupa . Ostsin ise ka sealt 2 liivahiirt . Isase enne , ja teise hiire puhul m22rati mulle vale sugu ja sain emase , nyyd pesitsevad mul kodus kaks hiirt . Kui mulle hiired myydi siis myyad kes mu autosse saatsin nutsid p2ris k6vasti . Nyyd alati kui k2in seal poes tervitavad nad mind ja esimene kysimus on '' Kuidas hiirtel l2heb ? '' Siis l2hen valin oma kauba ja lahkun , suurep2rane pood ! K2in siis ka veel l6unakeskuses ja Selveri loomapoes , need on ka head kauplused .
Loomad On Võrratud !
Piiksik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Pinto » 06. august 2009, 09:59

Pood, kus ei osata loomadel sugu määrata, ei ole minu arust küll kiitmist väärt.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Helen-97 » 06. august 2009, 13:17

Mustamäe ja sõpruse puiestee ristmikul on jah päris hea pood nimi oli vist zookauplus.Suur on seal küll aga mõned teenindajad on ebasõbralikud.Bramhami pood on väga hea hästi sõbralikud müüjad seal aga hinnad kõrged muidu need on isiklikult lemmikud.
Kasutaja avatar
Helen-97
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas daxy » 19. august 2009, 15:48

Meie tõime ka endale kevadel ühe väidetavalt mini-rexi Bosse poest. Kui esialgu küülikut valides soo kohta küsisin, siis müüja hakkas naerma :" Ma ei tea, kui nad meile toodi, siis öeldi et pruuni ja valgega on isane ja valge ja pruuniga on emane". Ja ega ta minu küsimuse peale vaatama ei hakanud ka, ju siis ei teinud ta ise ka vahet. Teine asi, mis muret teeb, on see, et mu jänese karv on liiga sile ja läikiv rexi kohta. Ning teises Bosse poes eelmisel päeval puuri ostes läksin otse müüja juurde abi paluma, öeldes, et olen suht roheline jäneste pidamise kohapealt, et tulgu ta ja aidaku mul vajalik stardikomplekt kokku osta, siis esialgu vaadati mulle väga lolli näoga otsa, et kas ma nagu räägin tõsiselt või ja pärast teistkordset palumist loivati minuga ikkagi kaasa puure, aluspanusid, sööke jne jne valima. Tõsiselt ei jätnud head muljet - ühes ei teadnud müüjad jänestest midagi ja teises, kus teadis, seal ei tahtnud klienti teenindada. Niisiis olengi oma väiksema kaubavalikuga Rapla poes edasi käinud. Ja kui mul oli mure oma jänkuga, siis oskas ta mind ka õpetada.
Kasutaja avatar
daxy
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 88
Teemad: 1
Pildid: 8
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Zmile » 19. august 2009, 17:28

daxy kirjutas:Meie tõime ka endale kevadel ühe väidetavalt mini-rexi Bosse poest. Kui esialgu küülikut valides soo kohta küsisin, siis müüja hakkas naerma :" Ma ei tea, kui nad meile toodi, siis öeldi et pruuni ja valgega on isane ja valge ja pruuniga on emane". Ja ega ta minu küsimuse peale vaatama ei hakanud ka, ju siis ei teinud ta ise ka vahet...


Selle teema nimi on parimad loomapoed...
Võibolla peaksid oma postituse tegema siia!
Tuhkrupoiss Sipsik :)
Kasutaja avatar
Zmile
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 141
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Espoo/Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas -lillekas- » 10. september 2009, 17:12

Häid puure on ka ossuloomapoes.Seal on odava hinnaga puurid ,et kui ühes kohas on 2050 kr puur siis seal oli 1778 kr ja uur on hästi suur umbes ühele või kahele tuhkrule.See pood asub nordic centrumis. :happy:
-lillekas-
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas qwerty » 13. september 2009, 08:30

Aitäh Sulle!!
qwerty
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas ZarajaZeta » 02. november 2009, 21:13

Kas keegi teab Viljandis mõnda head looma poodi seal on küll PetCenter aga see on suht väike
Kasutaja avatar
ZarajaZeta
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Kristinyo » 22. november 2009, 16:17

Mulle meeldib ka Tartu Ruudi loomapood. Vähemalt siis kui mina käisin olid loomadel vägagi normaalsed puurid. Hinnad on seal ka odavamad kui teistes poodides. Nt Betta loomapoes on deegude hind 250 kr (vähemalt paar kuud tagasi oli), aga Ruudis on 75 kr. Seal on ka väga suur toidu valik. Kõik paremate toitude firmad on esindatud.
Ainult see on halb, et loomad pole klaasseinaga klientidest eraldatud.
Deegud ^__^
Kasutaja avatar
Kristinyo
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist