Parimad loomapoed 2004-2009

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Diana » 04. mai 2008, 21:23

Misty, jah, just.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Roosaketss » 05. mai 2008, 20:21

Minule meeldib Tartus hetkel Lõunakeskuses asuv loomapood, kuna seal suht alati palju loomi müügil ja õnneks enam ei ole emased ja isased ühes puuris. Ka on seal palju sööki koertele ja kassidele ja vist ka närilistele. Aa ja kalasid on ka seal minu meelest väga palju.
Ja Eedeni loomapood meeldib mulle ka, seal on väga toredad kaks põssat, kes küll kahjuks müügis pole. Ka on sealgi süüa nii kassidele koertele kui ka närilistele.
Aa ja Lõunakeskuse poe kohta veel nii palju öelda et kassidele ja koertele on seal väga toredaid mängu asju ja siis ka kassidele ronimispuid, nii suuri kui ka väikeseid. Et mõlemad loomapoed on tegelikult head. Aga Tartus ma kahjuks väga teistes loomapoodides ei ole käinud, kui siis võiks ära mainida Vitamiini Selveri loomapoe. Seal ka selliseid mänguasju palju ja ükskord nägin ma seal väga armsat lontkõrvset küülikut.
Ja veel võibolla oleks mainida Turu tänaval asuva loomapoe kohta, ma käisin seal küll viimati umbes 2 või rohkemgi aastat tagasi, kuid minumeelest oli seal müügil üpriski palju loomi, kuid võiolla ma nüüd valetan aga minumeelest oli seal poes suht pime.
Seda, mida ma merisigade vastu tunnen ei saa sõnadesse panna, sest merisead on imelised!
♥ ♥ ♥ ♥
Kasutaja avatar
Roosaketss
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 335
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Misty » 16. mai 2008, 17:50

Loomapood, millest Diana rääkis, on muutunud. Toodud on loomad, kes on imepisikestes puurides ja neil pole mingit energia kulutamis vajadust. Rotikestel oli karv maas ja üks boks oli umbes minu kääbushamstri puuri suurune ja neis oli ~5 tuhkurt, kes üksteise otsas magasid ja olid üpriski loiud. Deegul ja vöötoravatel polnud ratast puuris, kuna neil pole lihtsalt ruumi, et kuskile seda ratast panna. Mina igatahes enam eriti selle poe pooldaja pole, aga tuleb tõdeda, et puurid on seal tõesti head. :wacko:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Diana » 16. mai 2008, 18:50

Jah, loomi müüakse seal nüüd tõesti, mis on vägagi kurb. :sad: Paar päeva tagasi nägin seal vaid rotte ja hamstreid. Kas nüüd on ka tuhkrud??? Igatahes tekib mul alati küsimus, kas kasum nt rotipoegade 40 krooniga müümisest on tõesti nii suur(arvestagem sinna sisse saepuru, toitu ja müüjate palka), et sellise "kaubaga" pidevalt tegelda.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas MustKass » 16. mai 2008, 18:56

Mulle meeldis Paides olev pood. Kui käisin Mikit ostmas sain palju asjalikku informatsiooni.

Aga vot täna tekkis mul küsimus, et kas Raplamaakonnas on üldse mõnda poodi veel, kus oleks palju valikut. Noh, nt Raplas on küll kaks poodi, aga ühes on rohkem asju pigem kaladele ja teises oli metsikult kassi-, koera- ja papagoi tarvikuid. Et rottidele nagu ei saanudki suurt midagi. Enamus asjad hamstritele või väiksematele, kui rotid.
MustKass
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 155
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas väikehamsu » 05. juuni 2008, 10:25

Mulle meeldis väga Rocca al Mare Bramham(Bosse), sest seal olid väga abivalmid müüjad ja oskasid kohe kõike soovitada, naeratasid ja ütlesid näiteks mida võiks deegule anda ja mida mitte. Väga hea mulje jättis ikka. Soovitan soojalt :-)
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Molly » 27. juuli 2008, 17:48

Rocca al Mare Bramhanist ostsin oma Hillary. Ajasime enne müüjaga pikemalt juttu ja müüja lubas pisist rottide kohta hakata infot koguma. Kuna oli arstilt tulek, siis rääkisin ka Juntsu silmahädast. Kui järgmisel korral arstilt tulles sealt läbi astusime, küsis müüja kohe Juntsu käekäigu kohta. Tõesti tore, kui keegi ka hiljem mu loomakest mäletab. Ma loodan, et Hillary kasvab üheks suureks ja vahvaks rotiks, kes teeb sellele poele au.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas triini22 » 13. oktoober 2008, 10:58

Sain kristiine Bosses meeldiva üllatuse osaliseks. Nimelt juhtusin kuulma, et ühed tahtsid meriseale puuri osta ja küsisid selle suuruse kohta müüalt nõu. Nad olid välja valinud u meetrise küljega puuri ja mõtlesid, kas see sobiks kahele meriseale. Müüa ütles, et see on ühele napilt paras, kahele näitas, et on vaja u 30cm pikemat puuri. See oli vist esimene kord, kui ma olen näinud, et soovitatakse suurt puuri.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Ketsu » 15. oktoober 2008, 13:43

Mulle on jätnud hea mulje Hortes, ja ka need Bosse lemmikloomakauplused. :)
Royal Canini on vähemalt hulgaliselt ( mida minu loomad { koerad, kassid } söövad ), samas rottidele-jänkudele-liivahiirtele-kaladele leian KÕIK sobiva sealt samuti.
Igal loomal peab olema kodu, kuid igal kodul ei pea olema looma.
Ketsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Asukoht: Tallinn, Mustamäe.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas hanna2004 » 17. oktoober 2008, 09:53

Kõige parema teenindusega on muidugi bramhami(ehk sis Bosse poed)
Ent kauba valiku poolest meeldib mulle nordem centuris asuv loomapood(ma ei tea,mis selle nimi on,ent seal on olnud valik,mida osta.Siis meeldib mulle ka sõpruse pst nurgal asuv ;semu lemmikloomapood;,kuna ka seal on just vitapoli kaupa kõige rohkem,eriti neid pulkasi.Ka lasnamäe maksimarketis asuv loomapoes on normaalne valik.Hortes mulle eriti ei istu,kuna närilistele (nagu rotid )on seal suht väike valik.
Viimati muutis samton 17. oktoober 2008, 10:46, kokku muudetud 1 kord.
hanna2004
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Pildid: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Liismari » 20. oktoober 2008, 20:19

Minu arvates on hea kaubaga ja teenindusega pood Tallinnas "Laguun". Seal on palju häid asju, eriti närilistele! :razz:

Aga ka Bosse lemmikloomapoed pole halvad, näiteks Viru keskuse oma on üpris kena! :roll:
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Merkzus » 29. oktoober 2008, 13:39

Nordem centrumis on Ossu lemmiklooma pood ja mulle meeldib ka see väga.Teenindus on hea ja kaubavalik ka.
Kasutaja avatar
Merkzus
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 4
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas SaluKat » 16. november 2008, 22:30

Mina olen kasutanud Tartu lõunakeskuses asuvat loomapoodi ning Tartu Veeriku selveris asuvat loomapoodi. Mõlemast olen ostnud viirpapagoisid ja muid tarvikuid. Mulle need meeldivad. Tartu Sõbra Keskuses on suur ja väga laia valikuga loomapood. Seal on hästi palju erinevaid linde, tuhkrud, küülikud, linnud, hamstrid, merisead, maod ja ämblikud ning palju sööke ja puure.
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas notnormal » 25. november 2008, 23:37

Polegi siia teemasse vist veel postitanud. Igatahes on mulle Tallinnas kõige parema mulja jätnud arvatavasti Reti loomapood. Seal on laialdane valik puure, loomade mänguasju ja muud puuri sisustust. Samas on seal ka kõik vajalik koertele, kassidele ja kaladele. Häirib natuke ehk see, et viimastel kordadel, kui ma seal käinud olen, on alati olnud tõsiselt palju linde ühes puuris. Aga tore on see, et sinna poodi satub tihti üpris eksootilisi loomi. Tavaliselt on seal veel suur hulk erinevaid närilisi päris korralikes puurides. Eriti vahva on vaadata neid imekenasi suuremat liiki linde, keda seal poes ka alati leidub.
Kasutaja avatar
notnormal
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 248
Teemad: 3
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas väikehamsu » 23. detsember 2008, 11:42

Minule meeldib väga Tallinnas Lauteri tänava loomapood. Tõsiselt suur ja loomadel on väga suured puurid loomapoe kohta. Nägin seal ka linde kes maksid 21 000,- ja 40 000.- :wacko: , loomapoel on 2 korrust, all on kalad ja akvaariumid, ning üleval on linnud, närilised ning kassid-koerad. S eal on palju varustust ka. Minu lemmik loomapood, õnneks pole kodust väga kaugel ka, müüad on ka väga abivalmid :)
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas kerliilrek » 26. detsember 2008, 23:47

:ot1: Kassid koerad loomapoes ?
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Scratchy » 04. jaanuar 2009, 20:14

Ot, aga täpselt sama küsimus, mis kerliilrekil. Kas tõesti seal ka koerad-kassid müügil? :o
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas väikehamsu » 08. jaanuar 2009, 10:14

Ei ei ma väljendasin ennast natuke valesti. Loomade tarvikud nagu kassidele koertele jne, aga muidu ühel müüal on mitu korda koerad poes kaasas olnud.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Snowblind » 29. jaanuar 2009, 23:17

Pärnu poodidest ei ole siin veel juttu olnud nii et teen otsa lahti. Ossus olen ise töötanud ja julgen öelda, et seal on vaatamata imeväikesele pinnale üsna korralik valik.

Lepa kaubamaja on alati silma paistnud loomade kohutava olukorraga. Olen sealt ostnud ainult ühe roti- see suri mõni aeg tagasi üsna noorelt ning ei harjunudki katsumisega ära- puuri puhastamisel tuli teda tõsta koos majaga või sabast- vastasel juhul kippus kohe näksama.

Viimane äärmiselt armas kogemus oli Pärnu XXX Maximas olevas Pet Centrumi poes. Puurid on alati puhtad, loomad enamasti aktiivsed ja hea väljanägemisega. Küsimise peale räägiti ausalt loomade kohta kõik ära- ka seda, et mõned ei ole väga sõbralikud ning seda, et üritatakse uut põlvkonda juba väikesest peale katsumisega harjutada. Ei teatud kõikidele küsimustele vastuseid, kuid seda tunnistati ausalt ja võimalusel prooviti neid siiski leida. Väga positiivne kogemus kokkuvõttes.
Snowblind
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas samton » 30. jaanuar 2009, 01:07

Pärnu loomapoodidest lausa eraldi teema: siin.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Liivahiired » 30. jaanuar 2009, 16:18

Mulle meeldib see Maxima loomapood Pet Center Tartus, kuna seal abivalmid müüad jne.
Kasutaja avatar
Liivahiired
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 1
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas nirgike » 01. veebruar 2009, 20:26

Mina kiidan ka Tartu Pet Centeri loomapoodi. Käisin kalu ostmas ja müüja teadis soovitada, kes kellega koos elada võib ning enne kalade müümist uuris, kui suur on akvaarium ja kes seal juba elavad. Selle tõttu sai meil ka ühte liiki kalu ostetud rohkem kui esialgu plaanis, kuna müüja ütles, et neid peab pidama suuremas parves. Ja kui ma mõne päeva pärast katkist akvaariumijubinat välja vahetama läksin (mis juba pakist välja võttes katki oli), siis ei hakatudki ajama, et "nagunii ise lõhkusid ära", vaid sain kohe uue asemele.
Lisaks meeldib mulle, et loomadel on päris suured puurid ja eeskujulikult sisustatud ka. Lausa nii eeskujulikult, et käi või koduse puuri jaoks nippe varumas ;) Samas seetõttu vahel pole loomakesi näha ka, kuna nad on oma majade, torude, pesade jms sees peidus. Ja see meeldib ka, et pood on suur, seal ikka jagub kraami, mida uudistada.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas SaluKat » 10. veebruar 2009, 14:34

Liivahiired kirjutas:Mulle meeldib see Maxima loomapood Pet Center Tartus, kuna seal abivalmid müüad jne.



Millise Maxima juures see on ? Kas see on seal Sõbra keskuse juures ?
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Põhjakeskuse loomapood..

PostitusPostitas Karina » 18. veebruar 2009, 20:35

Põhjakeskuse loomapoes on minu arust igale loomale midagi, kuna ma olen tuhkru võtmisest huvitatud ning leitsin kõik vajaliku mis temale vaja on..
Seal on ka kalad, linnud ja närilised müügil...
Väga hea pood :-D
Viimati muutis samton 18. veebruar 2009, 20:35, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Liitsn üldise teemaga. Igale loomapoele oma teemat küll vaja pole.
Karina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas samton » 18. veebruar 2009, 20:37

Millises Eesti asustatud punktis see Põhjakeskus küll asuda võiks?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Scratchy » 18. veebruar 2009, 20:42

Põhjakeskus asub Rakveres.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas kapsel » 18. märts 2009, 21:30

Täna käisin paljudes Tartu loomapoodides (vaatasin küll sellise pilguga, et midagi lindude kohta saada) ja lemmik oli vist mul Sõbra keskuse PetCenter. Seal olid ilusad linnud-loomad ja mänguasjade-puuride-toitude valik väga suur. Puurid olid küll enamus jaolt närilistele ja transportpuurid, kuid ühe korraliku linnupuuri leidsin ka. Käisin ka Eedeni loomapoes, Selveris mingis oli loomapood, siis käisin Lõunaka loomapoed ja kui ma ei eksi siis kuskil veel... Mis selle nimi oli...Läks meelest ära :D. Või ei käinud ka, mul peas kõik sassis. Igastahes meelde jäi kõige paremini PetCenter. Ja seda ma panin tähele, et loomapoodides on kuidagi linnupuuride valik väike. Igas poes olid erinevate suurustega transportpuurid ja näriliste puurid. Aga lindudele polnud midagi!
Kasutaja avatar
kapsel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 5
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Lilleke05 » 31. märts 2009, 18:25

Mina käin Horteses aga vahest ei saa mida vaja siis lähme Bosse ja oleneb kuhu poole suund on , nii Rocca keskuses või ülemistes. Eks hea teenindus on kui millegi tootes kahtled.
Kasutaja avatar
Lilleke05
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 1
Pildid: 7
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 42
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Babu » 01. aprill 2009, 21:15

Käin ainult Bossedes ja paar korda olen käinud ka "Zoo" loomapoes, sest seal suurem valik.
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas PrinCess » 01. aprill 2009, 22:26

Minu meelest on üks väga viis loomapood Ruudi, mis asub Tartus. Ei, see pole sellepärast, et mu vanemad on selle poe omanikud, vaid lihtsalt seepärast, et seal ei istu loomad päevad läbi puuris... Rotid saavad väga tihti süles olla ja õlal olemist nautida, villakhiiri lastakse puurist välja, merisead naudivad paisid, jänkukesi lastakse poes ringi jooksma, ei deegudki puuris kõik aeg ole ning ka liivahiir ja hamstrid mitte.. Vöödik on lihtsalt äsja talveunest ärganud ja pisut tõre inimeste vastu, kuid kui ta oma kurjusest üle saab, siis naudib temagi puurist väljas olemist. Loomadele ei pakuta ainult kuivtoitu, vaid ka muud nämmi- mida neile anda tohib. Pood on küll pisike, kuid mina saan sealt alati kõike mida vaja on. Samuti on ka lindudele päris hea valik asju. Sellessuhtes ma võib-olla eksin, sest ma pole ju linnuomanik ja ei tea mida neile kõige rohkem vaja läheb, kuid minumeelest on valik üsna hea. :-)
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist