tuhkru hambad ning esinevad probleemid

Igasugused tervisega seotud teemad.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Ruslik » 20. detsember 2009, 18:33

Jah tall on kihvad kollakad???
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 20. detsember 2009, 19:45

Vaatasin just üle, ja Arnoldil on selle kihva ige ikka punakam ja vist natuke paistes ka, seega tuleb võtta sammud västrikusse ja vaadata, mis sellega teha saab.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Ruslik » 29. detsember 2009, 13:53

Nu ma pean minema 2 kuupärast tal mune lõikama eks ma lase siis ka ta kihvad üle vaadada.
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 29. detsember 2009, 15:16

Mis sa täpsemalt tahad üle vaadata? Tuhkru hambaid saab suhteliselt kergelt ka ise kodus kontrollida. Põhiline et kihvad ei murduks ja tagumistele hammastele kattu või hambakivi (rohekas) ei tekiks.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Ruslik » 29. detsember 2009, 15:17

Tal on kihvad kollased?
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 02. jaanuar 2010, 02:54

Ma usun et see pole väga hull. Nagu inimestel on erinevate toonidega hambad, siis ilmselt on nii ka tuhkrutel. Kõige parem variant tuhkru hammaste tervena ja puhtana hoidmiseks on toores toit. See tähendab siis liha ja ka konte(tükkideks lõigatud kanatiivad on hea variant). Üldiselt rohkem pole tarvis. Lihtsalt uudista vahepeal, ega mõne hamba ümbert ei ole ige näiteks punakamaks läinud(põletik) ja et ei tekiks hambakivi.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Ruslik » 03. jaanuar 2010, 16:19

Ma olen talle nati andnud toorest toitu kuid ta nagu ei taha. Ta sööb meelsamini krõbinaid. (ja neid kah valib juba :bang: ) Aga eks ma ürita ikka edasi.
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 04. jaanuar 2010, 04:42

Tuhkrud on nagu väikesed lapsed, ei hooli eriti uutest tundmatutest asjadest. Ega nemad ju ei tea et see hea on. Aga toitu valida väga ei tohiks. Enamasti on seda tüüpi käitumine kinni peremehes, kes looma ninnu-nännutab (mitte ainult tuhkrute puhul).

Kui ta toorest ei taha, siis võta niikauaks krõbuskad eest ära, kuni liha sööma hakkab. Tiibadega sama lugu. Suht kindel on, et esialgu veetakse toored palad kuskile peitu, ja sa leiad need hiljem lõhna järgi üles. Aga pole muud valikut, vahetevahel tuleb süda kõvaks teha.

Enda loomadele annan toorest ainult siis kui ma nad olen oma tuppa pannud, seega hommikul või õhtul enne magamaminekut, ja piiratud koguses, mille tean et nad ära tarbivad. Siis on neil piiratud kohad, kuhu need peitu tassida, ja ma ei pea lihatükke mööda korterit otsima pärast. Kuigi enamasti näen järgmisel päeval kuidas mul magamistoast suure tuhinaga joostakse ja paar hoolega alles hoitud palakest mulle diivani sisse poetatakse :lol:
Tükkideks lõigatud tiibade kontide närimine (koos lihaga muidugi) on nende hammastele kõige kasulikum, aga neil võtab see enamasti harjumist. Seega, krõbuskad eest ära, süda kõvaks, ja paari tüki kaupa ette anda, kuni nad seda sööma hakkad. Aga kui lõpuks kuuled krõmpsutamist, siis on see maailma parim heli :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas tuhkruomanik » 04. jaanuar 2010, 09:56

Kas te saaksite muidu öelda täpselt et mis firma kanatiivad need on või kuidas ma neid otsin.. kanatiivakesi on ju ka erineva suurusega ja.. minu jaoks suht teadmatu teema:S vabandan kui küsimus tundub teile rumal :umm:
kas muidu kanahakkliha ka aitab? seda ma olen ikka aeg-ajalt andnud ja see talle väga maitseb.
Tuhkruneiu Lola avastamas maailma
tuhkruomanik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 7
Pildid: 8
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Kellykaazz » 04. jaanuar 2010, 11:28

Kanatiibadel nüüd küll vahet ei ole. Kindluse mõttes osta vaakumpakendis, mitte lahtiselt letist. Jagad portsudeks ja sügavkülma.
Kanahakkliha,kanakael,kanamaks,kanasüda,kanafilee. Anna kõike. Iseasi, kas ta kõike sööb, aga proovi läbi kõik.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Ruslik » 04. jaanuar 2010, 14:05

OK eks ma ürita kah nüüd, ma usun et kui tal nälg ikka pealetuleb kül ta siis ka sööma hakkab. :umm: :dry: Ma loodan et mul ennem kahju temast ei hakka aga ma üritan tugev olla kuna se on ta enda huvides :biglove:
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Nugis » 17. jaanuar 2011, 17:57

Tekkis küsimus, et kas tuhkr võib ka süüa kassidele ja koertele mõeldud hambakivi ärahoidvaid vahendeid. Näiteks selline asi nagu Plaque Off on andnud kassidel-koertel päris häid tulemusi. Eriti just neil, kes on hakanud seda kasutama kohe peale kivi eemaldamist.

Teine küsimus oleks selline, et avastasin oma tuhkrulapsel topelt ülemised kihvad( 3 kuune). Näeb välja nagu väikse koera kutsikas, kel need vahest ise ära ei tule. Kas tuhkrutel ka sellisel juhul tõmmatakse välja või peame lihtsalt ootama, närima ja tirimismänge mängima?
Kasutaja avatar
Nugis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Misty1 » 17. jaanuar 2011, 19:14

Plaque offi meie oma saab. Märkimisväärset tulemust ei näe, aga loodan et siis vähemalt juurde ei tule:) Korra nagu isegi olid hambad ilusad-siis kui vana tuttav krõbina pakk otsa sai ja ei sobinud prouale ei see ega teine, ja oli pikka aega ainult toore peal.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Marilin » 17. jaanuar 2011, 22:19

mmm, topelt hambad peaks mingiaeg ise ära kukkuma
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas helen125 » 31. jaanuar 2011, 23:48

Avastasin, et Sillu teeb krõbuskeid süües kriuksuvat häält, suud ta eriti mulle avada ei taha, tuvastasin hambakivi, ja siis osad hambad nagu tunduvad kulunud või igatahes sellised imelikud minuarust ja ma ei saanud aru kas hambumus oleks muutunud imelikuks või ei. Sarnane heli on nt kui nt endale paned kuiva näpu suhu ja hõõrud iget, siis tuleb selline kriuksuv heli, ainult, et Sillul on see valjum. alguses ma mõtlesin, et see tekib kui äkki läheb vastu kausi äärt aga kuna ma kausi eest ära tõstsin ja see heli kostus uuesti, siis see tuli tema suust. Aga ma ei saa aru, mis seda kriuksuvat heli võiks põhjustada, on kellelgi kogemusi?
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Misty1 » 01. veebruar 2011, 00:26

:dunno: Hmmm- kui tal oleks mõni konditükike hammaste vahele nt jäänud, siis ilmselt oleks tal ka valus ja ta ei sööks meeleldi. Omal nt kui miskit haput manustanud, kriuksuvad vahel hambad. Tema puhul see välistatud. Samas kui hambakivi on paksult, segaks see. Aga hambakivi ju et teki kontaktide kohale. Vaid kaeltele. Aga hambakivi võib põhjustada igemete turset, ja mõni hammas sealt üle käib söömisel. Aga jällegi on see valus ju. Lambist oletused. Ootame teiste arvamusi. Hambumus võib inimestel muutuda küll nt mõne hamba eemaldamisega. Hakkavad tühja koha poole liikuma. Tema jällegi välistatud. Ehk sulle tundus esimese ehmatusega:) Küsin oma kolleegidelt ka homme kriuksumist, aga inimese hambad on midagi muud ju :hmmh: Loodan tal homme enam ei kriuksu. :happy:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Heleri » 02. veebruar 2011, 11:26

Tuhkrul ongi topeltkihvad, kui hambad vahetuvad, neid ei tõmmata välja, need tulevad ise ära. TUhkrul ei vahetu kunagi kihvad niimoodi et eelmine kukub ära ja siis tuleb uus asemele, enemasti uus hammas puksib vana hamba minema. Oled Sa kindel et tuhkur 3-kuune on? Enamasti on neil topeltkihvad vanuses 7-9 nädalat ja hiljem on juba hambad vahetunud. Kuigi olen kuulnud et osadel venemaa päritolu isastel võivad hambad ka hiljem vahetuda. Ise ei tahaks uskuda.

Hambakivi vastu soovitan nt mäned korrad nädalas tuhkrule toorest anda, koos kondiga siis. Kõige efektiivsemad on kanakaelad, aga igasugune suure tüki nätsutamine teeb head tööd, nt südamed, pugud, mis on väga vintsked ja nõuavad närimist.
Kui hambakivi on juba tekkinud ja kondi närimisega seda kivi kildudena lahti ei löö mingi ajaga, siis tuleb kindlasti minan arsti juurde seda eemaldama. Tugev hambakivi põhjustab igemepõletikku, seetõttu võib tuhkrul olla valus süüa jne.

Vana tuhkru hambad kuluvadki mingi hetk teistsuguseks. Tikril on ka imelikud hambad oma vanuse tõttu, samuti võib muutuda hammaste värvus, nt kollakamaks. See ei ole kivi ja seda eemaldada ei saa.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Nugis » 06. veebruar 2011, 23:14

Vabandan, panin jah vanusega pange natuke. 2 kuune oli ikka siis. Ja hambad on ka nüüd juba vahetunud ja kõik ok :razz:
Kasutaja avatar
Nugis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas krokudill » 01. august 2011, 22:08

Meie Tudishil on topletkihvad praegu. Kui tõenäoline see on, et ta pole mitte ca 3-kuune nagu meie arvasime, vaid arvestatavalt noorem?
Ta on Mustelaga, kes on 2,5 kuune, sama suurune, paarkümmend grammi kaalub vähem.
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Heleri » 02. august 2011, 15:05

Tudish ei ole mingil juhul kolmekuune. See pilt, mis temast varjuka lehel oli, oli kindlasti mingi 6-7-nädalasest tehtud. Enamasti Hambad vahetuvad tuhkrutel nii 7-8-nädala paiku ja hiljem, st selles vanuses on neil topeltkihvad. HIljem vahetuvad ka pisikesed lõikehambad, aga ka need vahetuvad enne 3-elukuud.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Sipsuka » 27. veebruar 2012, 16:45

Nii, meil Jokiga nüüd kihva mure. Eile avastasime, et Jokil üks kihv kollakas-pruun aga ots veel valge. Samas näitusel seda polnud ja samuti polnud veel ka kolmapäeval, kui hambaid kontrollisime. Kihv ise on ära murdunud juba ammu ja valu pole talle teinud- sööb ikka selle poolega. Mis edasi peaks tegema? Arstile läheme kindlalt nädala lõpp/uue algus. Kuid kas peab välja tõmbama laskma, mis on samas hiljem tuhkrule üsnagi tülikas..?
Pilt
Pilt
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Heleri » 27. veebruar 2012, 19:23

Välja tõmmata ma arvan et ei ole mõtet. Ei tundu et igemel põletik oleks. Värvuse muutumine on normaalne.
Kui tuhkrut see ei sega, sisi pole mõtet välja ka tõmmata. Ma arvan. Oma tuhkrul väljatõmbamisega kehvad kogemused, sest juur jäi sisse ja seetõttu oli kogu tõmbamine väga mõtetu.
Triin äkki kommib paremini.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 27. veebruar 2012, 21:49

Ma küll Triin ei ole, aga ise käisin Arnoldiga Triinu juures sama murega natuke aega tagasi. Ta ütles mulle samamoodi, et ige põletikus ei ole, ja kui loomale valu ei tee, siis ei ole see värvimuutus oluline. Et välja tõmmata ei ole kindlasti vaja, kui see loomale vaevusi ei tekita.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Sipsuka » 27. veebruar 2012, 21:54

Samas ma ei tea, kas praegune söömisest keeldumine on hambaga seotud või ei.. Üleeile õhtul Jok keeldus söömast lihtsalt ja siiani eriti ei söö- paar ampsu ja kõik.. Ei teagi , mida teha nüüd. Ajame talle vaikselt toitu sisse.
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas triinabelle » 28. veebruar 2012, 11:46

Ega mul polegi siin midagi kommenteerida, eksole! Kihva väljatõmbamine pole tülikas mitte ainult tuhkrule vaid kindlasti ka arstile :wink: Päris suur töö ja rassimine.
Kahtlen, et tema isutuse põhjuseks see hammas on. Ehk ei meeldi see ilm?
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas kulla » 14. august 2012, 01:05

Minu tuhkrul on praegu hambavahetus, siis tekkis küsimus, et kui 7-9 nädalal on vahetus siis kas müüja valetas mulle kui ütles, et on 8 nädalat vana. Tuhkur olnud mul juba üle kolme nädala.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Katy001 » 17. oktoober 2012, 13:36

Meil Sniffu on tekkinud hammaste peale kollakas katt või hambakivi (ei tea kumb), Aga mul on küsimus selline, et Kas tuhkrutele võib anda ka väikeste koerte hambapuhastuse konti/pulgakesi (need beeži värvi kondikesed, mida ka toidupoodides müüakse)?

Soovitatakse ka kanakaelu jms toorest liha, mis sisaldab konti, aga Sniff ei söö ega näri neid, vaid viib kiiresti oma pissikasti nurka ära. Seetõttu mõtlesingi, et äki prooviks anda talle koerte hambapuhastuskonti.
Katy001
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Lyysu » 17. oktoober 2012, 14:57

Mina olen enda tuhkrutele neid andnud ja neile meeldib ja ma pole ka täheldanud, et oleks halvasti mõjunud. Küll ei anna ma tervet seda pikka pulka neile kätte vaid murran sealt 2-3cm tüki...
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Ailen » 17. oktoober 2012, 15:23

Igatpidi kasulikum ja parem oleks siiski liha anda. Hambad muutuvad palju paremaks juba 2-3 nädala jooksul.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkru hambad ning esinevad probleemid

PostitusPostitas Katy001 » 17. oktoober 2012, 15:53

Kana südameid ja fileed Sniffu mul sööb, aga kondiga liha nagu kanakael ta ei söö. Südameid aga saab pea-aegu iga õhtu 3 tk.
Katy001
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist

cron