Jänku-Juta

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 29. detsember 2010, 18:36

Tundub, et kolimine on hästi mõjunud kõrvikutele. Nende omavaheline läbisaamine, on paremaks muutunud- tüdutakse koos isegi. Neutraalne pind vist aitab.
Muidugi siin on ka üks negatiivne asi- kui Sandral torbik peas, et koorikuid närida ei saaks, tuleb Juta ja on väga abivalmis selles osas :devil: ja oleks siis, et ta läheks ära kui ma keelan- viie minuti pärast tagasi ja ise kogu aeg kõõritab mind silmanurgast, et ega ma ei näe. Pätt ma ütlen!
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 09. jaanuar 2011, 18:18

Suu ja silmad karvu täis, vaibast ja riietest rääkimata- Sandra vahetab karva. Aga esimest korda toimub see nii, et ma tõmban talt karva peoga ära. Ta lausa vihkab mind juba- käib kaarega mööda, sest teab, et kui lähedusses satub, hakatakse jälle kakkuma tema kallist kasukat.
Haavandid on praeguseks jälle peaaegu kadunud, ainult imepisikesed pinnapealsed koorikud järel- ptüi, ptüi, ptüi.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas riverdarkness » 16. jaanuar 2011, 12:33

Heh, Kõpsi kartis ka mind pärast karvakakkumist. Jooksis kaarega minema või lausa ründas jalgu. Aga nüüd on ta ära unustanud:D
Tore, et jännu haavandid paranenud on.
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 28. jaanuar 2011, 13:55

Ma ei tea mis nüüd toimub. Sandral on jälle koorikud, aga tundub, et need paranevad kiiremini kui ma neid ei näpi, mäda sinna alla tekkinud pole. Ilmselt on tal immuunsüsteem täitsa paigast ära, rääkisin ka arstile ja jõudsime järeldusele, et ei ole mõtet rohtusid anda, mingit kasu väga neist pole ju tulnud. See selleks.

Meil on hoopis suurem jama- 2 viimast päeva on neiud jõhkralt kakelnud, täiesti jube, nii kui üksteist näevad, on tulemuseks võitlus. Mõlemal sabad püsti ja läheb andmiseks. Ja ei ole seda, et üks oleks väiksem ja nõrgem, Juta karvad lendavad ja Sandra kõrv on hammustusjälgedega. Kaklused väga pikad pole, tavaliselt ma ei jõua veel vahelegi kui juba on üks neist- Juta tavaliselt, teise tuppa läinud ära.
Aga põhikannataja olen ma ise- eile löödi mulle vahele minnes hambad veeni, ei olnud just mõnus tunne, see kes küüliku hammustust tunda on saanud, teab kui teravad need kiksid olla võivad. Ja täna sain käe vahele täpselt enne kaklust, Sandra haaras mu pöidlast hammastega, tõmbas end selili ja hakkas kõvasti-kõvasti mind tagumiste jalgadega peksma, ise hoidis kogu aeg silmi kinni. Kui ma siis lõpuks karjatasin "Sandra" lasi ta lahti ja oli ise ka väga üllatunud, hüppas oma puuri ja läks poti peale.

Mu neiudel on vist kevad pähe hakanud... Ja seda isegi ei ole veel väljas...
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas siky87 » 28. jaanuar 2011, 14:13

Tundub, et äkki ongi tegu võimuvõitlusega uue koha suhtes, vaja ju paika panna, kes valitsema hakkab. Minu omad ka kaklesid, kui alles Helly meie juurde elama tuli, ikka nii et karvu lendas. Vaheleminek on tõesti ohtlik. Olen isegi saanud kõvasti hammustada, kriimustamisest rääkimata, ja elukaaslasel õnnestus isegi Helly tagakäppadega vastu nägu saada mõnus hoop, mis pole küülikute puhul sugugi nõrk.
Igaljuhul edu ja loodame, et saavad ruttu oma asjad klaaritud.
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Riin » 29. jaanuar 2011, 04:28

Appike, kus on alles kanged naised :wink: !!!!!!!!
Nende kikud on tõesti jubedad, imestan alati, et kuidas ikka niiiiiiiiiiii pisike loom võib nii valusad haavad tekitada.
Ega parem on minna neile vahele kaitseriietuses - pajakinnaste, vanade spordikinnaste ja näiteks teksajakiga, siis ei saa viga ja pole ka kahju, kui katki peaks riided naksama. Meie lõikame küüsi alati nii, et mul on teksajakk seljas, vanasti olin alati ära kraabitud, kui ta ootamatult rapsima hakkas, siis tuli äkki pähe, et meil vana tütre jakk seisab kapis ja sellest ei saa ta niite ka välja tõmmata.

Muidugi jälgi neid kindlasti, sest vaevalt, et emaste kaklus kergem on, kui isastel. Meil ju Nupsu jäi poolest varbast tänu sellele ilma. Peale seda pole meie majas enam mitte ühtegi teist looma nähtud, olen lihtsalt sellest ainsast jubedast korrast nii ära hirmutatud, et ei taha enam riskida.

Kas muidu annad Sandrale mingeid vitamiine, peale antibiootikumikuuri piimhappebaktereid vm, et ta immuunsüsteem saaks taastuda? Inimeste puhul soovitatakse punast päevakübarat. Kuid, mida jänkudele soovitatakse, et ta organismi kaitsevõime tugevneks, ma ei teagi. Loodan, et saate varsti terveks :-) !!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 31. jaanuar 2011, 12:24

Tänasest saan Jutale kõrva hakata rõngaid riputama- tänahommikune kaklus oli nii jõhker, et Jutal on suur auk kõrvas. Tegelikult võtsin Juta endaga hommikul teise tuppa kaasa, isegi ei saa aru kuidas ta tagasi oma tuppa sai ja kaklus lõppes nii kiiresti ära, et ma jõudsin tuppa alles siis kui mõlemad juba oma puuris istusid.

Sandral on rohtude võtmise lõpetamisest juba üle 3 kuu möödas, peaks nagu olema juba iseseisev see süsteem. Aga ehk tõesti peaks talle probiootikume uuesti ostma, kuigi vahepeal kadusid ju haavandid täiesti ära... ja siis tulid tagasi ja siis jälle kadusid ja nii oleme 3 tsüklit teinud juba.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Riin » 01. veebruar 2011, 03:04

Aga vitamiine? Meie anname igaks juhuks paari nädala tagant korra talle juua multivitamiini ja mineraalide segu (mõned tilgad pudelisse vette) - Cunipic -Rodent Line- Vital Rodent. Praegu vaatasin nime pudelilt, vanasti oli meil teine, kuid see sisaldab rohkem asju, oli ka kallim, nii, et ehk on ka kasulikum.
Soovitan proovida. Kunagi soovitas meile arst, et, kui jänku karva vahetab on kasulik anda. Ma muidugi unustan siis jälle kohe osta, kuid millalgi nüüd Bosse loomapoes käies ma nägin seda müügil ja nüüd olen mõnda aega andnud. Muidugi ega seda ka ei tasu niisama tihti anda. Kuid organismi taastumiseks on see kindlasti kasulik.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 18. veebruar 2011, 22:51

Mõned pildid ka meie jänkundusest:

Juta on luurel:
Pilt

Sandra puhastab oma kõrva ühe käpaga:
Pilt

Sandra on lihtsalt Nunnu :biglove:
Pilt

Riin: jah, annan talle ka mingeid vitamiinidropse, trixie omad, sildil on kirjas, et tugevdavad immuunsüsteemi. Aga haavandid käivad ikka oma rada.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Anete12 » 20. veebruar 2011, 14:37

Sandra on nii nunnu, näeb välja nagu siiami kiisu! :biglove: Juta on Sandraga nii sarnane!
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Riin » 20. veebruar 2011, 23:17

Juta on tõeliselt ägeda näuuuga, kui ta luurel on:)). Kohe selline kaval ja ettevaatliku olemisega.
Sandra on nii ägedat värvi kasukaga. Jama ikka küll, et tal see tervis niimoodi jamab. Vaesekesel ju need haavandid kindlasti sügelevad ja valutavad ka.
Kasukad on neil tõesti sarnased, kas on kuidagi sugulased või?
Paiud:))!!!!!!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 21. veebruar 2011, 00:09

Sugulased nad olla ei tohiks, aga arvestades seda, kui väike on Eesti, siis kes teab.

Aitäh heade sõnade eest ja paiud kindlasti vastu :)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Kissu » 23. veebruar 2011, 00:59

Tõelised kaisujänkud. :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 19. aprill 2011, 11:56

Pole olnud juhust pikka aega kirjutada siia, nüüd parandan oma vea.

14. aprill oli Sandral sünnipäev, neiu on nüüd 3 aastane. :punk:

Alustasime hommikut värskendava salatiassortiiga, mille neiud alla kugistasid ning peale seda väsinult huuli limpsides pikali viskasid. Järeldasin, et sobis selline hommikusöök. Sandra oli eriti õnnelik, kuna petersell oli ka lisatud- ta jumaldab seda.

Pealelõunal panin aga Jutale uued lillad traksid selga (mäletatavasti kulus meil eelmine aasta neid 7 paari), Sandra sai meelitatud väikesesse puuri ja sõit arsti juurde võis alata. Vaktsiinid tehtud, Jutal küüned lõigatud ning kontrollitud hambad-kõrvad ja kaalud, võime rahulikult kevadele vastu minna. Ei olnud just ilus minust selline kink neiule sünnipävaks teha, aga nad mõlemad on selle arstiga sina peal ja otsest paanikat või hirmu ei näidanud kumbki välja. Juta küll käis väga tihti süles- ta nõuab sülle, kui ta üksi end väga kindlalt ei tunne. Aga Sandra oli nagu kodus.

Juta on meil nüüd siis 2 kg raske- eelmine aasta, olime vanuse kohta pisemad, nüüd oli arstitädi õnnelik, et neiu ilusti kaalus on.
Sandra 2,3 kg, ka temaga oldi rahul, kuna vahepeal oli haigus meist järgi jätnud luu ja naha.

Õhtu lõpetasime muidugi pähklite, mõne rosina ja tükikese banaaniga, kuna neiud olid tõesti tublid.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Loomahull » 19. aprill 2011, 12:55

Väga armas jutuke. :-) Palju-palju õnne minu nimekaimule Sandrale! :flowers:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Kuldhai » 19. aprill 2011, 12:59

Palju õnne! :flowers:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Anete12 » 19. aprill 2011, 13:55

Palju õnne Sandrale! :bunny:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas kertu0208 » 19. aprill 2011, 20:43

Palju õnne (ja head nimepäeva) Sandrale! :flowers:
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Angoora » 20. aprill 2011, 09:00

Palju õnne :flo: !
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Riin » 21. aprill 2011, 23:03

Oiii, sünnipäev, ja lapsuke on kohe kenasti ka kosunud, see on ju suurepärane uudis.
Palju, palju õnne Nupsugi poolt:))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 07. mai 2011, 14:11

Suur tänu õnnesoovide eest :)

Juta arvab, et ta on kilpkonn. Mingi päev koristasin ja siis tema oli ka muidugi asjapulk juures, parajasti oli käes üks pappkast- selline 40*20*10 mõõt enam-vähem ja panin talle selle kiusu pärast pähe. Tuts siis kõndis sellega paar sammu ja võtsin talt selle pealt ära. Mõtlesin, et nüüd vaatab mulle vastu tige jänku, aga vastupidi. Neiu hüppas kasti sisse-välja, kraapis ja möllutas sellega ja panin talle selle siis uuesti peale. Nii ta mul siis käis tunnikese ringi- vahepeal ronis kasti alt välja, tiirutas ümber kasti ja siis jälle hakkas kraapima niikaua, kuni kastiserva niipalju tõstsin, et ta alla mahtus. Kusjuures, kui ise ilma tema loata kasti üles tõstsin, prõmmis neiu kõvasti oma lallukestega vastu maad ja korra isegi näksas mind. Minu väike blondiinike ei ole päris normaalne :-D

Samuti on Tutsil uus huvi, kui nt. olen teki all ja õpin vms, siis ronib ta ka kohe minu otsa ja läheb teki alla urgu ehitama- kraabib ja sätib mu jalgu ilusti, et ikka vägev koobas oleks. Vahel väsib ja ilmselt hakkab ka palav, siis läheb ja lõõtsutab natuke vaiba peal, aga üsna varsti on tagasi.

Sandral on muidu praegu kõik hästi, puhastame kõrvakest, sööme hoolega vitamiine ja naudime niisama elu. Kusjuures, ta on hakanud jälle rohkem hüppama ja vähem kõndima, kaua ta ei jõua, aga väga püüab. Ainuke jama, et kõõma on jubepalju peal, aga see pidi olema tulnud meie nõrgukesest immuunsüsteemist. Karvavahetus on ka umbes 3. korda kevade jooksul praegu hoos.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 06. juuli 2011, 14:23

Pole pikka aega siia midagi kirjutada olnud, aga nüüd panen paar rida jagamiseks.

Sandral ja Jutal on praegu üksteise sallimise aeg- isegi koos saan neid lahti hoida, ei toimu kaklusi. Koos ka päris ei maga, aga läbisaamine on okei.

Ostsin täna neiudele tunneli. Minu suureks pettumuseks ei ole nad sellest üldse nii vaimustunud kui mina. Juta võttis selle hammaste vahele ja hakkas kohe lammutama- kraapis seda endale kõhu alla ja ilmselgelt oli see tema arvates ruumi raiskamine vaibal. Nunnukas nuusutas korra seda, hüppas siis puuri ja vaatas targa näoga minu püüdlusi Tutat tunnelist läbi kõndima meelitada. Koos pähkliga mul see isegi õnnestus, aga tundub, et Juta ei fänna seda oranži värvi, mis tunneli võrkosa on- vihaga kakub seda lausa.

Igaljuhul tundub, et minu suur püüdlus just Juta päeva lõbusamaks tegemiseks, et tal oleks oma tunnel ja ta jätaks mulle minu teki, ebaõnnestus :-D
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Riin » 15. juuli 2011, 00:28

Mina ostsin kunagi Nupsule suure hurraaga heintest tehtud väikse majakese. Ise rõõmustasin ja lootsin, et Nupsu möllab ja uudistab seda nähes kohe mitmeid päevi. Tema hoopis vaatas, nuuskis ja jalutas minema. Mitte mingisugust huvi, turnimist ega lõbu polnud.
No muidugi olin siis ka mina õnnetu ja pettunud. Nuuskisin siis seda ja tundsin, et kuidagi võõras lõhn oli juures, kas millegagi oli hein üle lastud või oli midagi muud sinna pandud, kuid head heina lõhna igatahes küll tunda polnud. Mõne aja siis see vedeles jalus, lõpuks viskasin minema. Nii palju siis soovist lapsele rõõmu teha:)).
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 18. juuli 2011, 08:04

Riin, tean väga hästi mis sa mõtled :D See emmeks olemine on raske, pingutad nii palju, et beebid õnnelikud oleks, aga ikka ei sobi miski... Tuta eelistab endiselt hommikuti mul teki all ringi vurada ja tunnel tekitab ikka veel ainult viha.

Tänane öö oli meil päris jube. Kuigi ma pole enam värske jänkuomanik, on iga tervisehäda väga jube. Eile õhtul kuskil kella 12 ajal hakkasin magama sättima ja küülikutele süüa pannes ei olnud Jutat kuskil, hõikasin siis preilit ja pika palumise peale tuli teine voodi alt välja. Kuid näha oli, et ta on imelik- söök ei huvitanud, viskas ainult pikali tagasi. Näha oli, et kõhuvalu. Aga kus ma sel kellaajal saan ananassimahla? Isegi värsket salatit polnud kodus, rääkimata probiootikumidest. Tuta siiamaani pole kõhuvalu käes väga vaevelnud, ikka on Sandra see, kelle kõht nõrgem on.

Sundisin siis neiu vett jooma ja paitasin kõhtu, Tuta hoidis silmakesi kinni ja imekombel lasi endaga isegi mingi aeg askeldada. Umbes kella kahe ajal otsustasin siiski proovida- läksin Tartu kesklinna ananassimahla otsima... ei saanud kuskilt. Tuli oodata hommikut. Kui silmad lahti tegin, vaatas rosinsilm mulle otsa, päris rõõmus veel ei olnud, aga siiski parem. Ananassimahla kummutas ka sisse ja siis juba logistati puuri, et välja saada.

Tundub, et elasime kriisi üle :punk:
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Riin » 18. juuli 2011, 22:43

Kui tore, et kõik kenasti lõppes:))!!!
Meie Nupsu kahjuks voodis teki all haagitamas- kaevamas ei käi :sad: . Kutsun teda küll kaissu ja mõmmitama, aga ei. Tema käib korra magamistoas voodis tiiru ära, vaatab kas kõik ikka omal kohal ja vahel siis peseb ennast meie voodis puhtaks või asub voodi ees vaibal pesutama, kuid rohkemaks aega viimasel ajal pole. Kutsun siis ikka teda samal ajal paiudele, aga ei miskit. Nii, kui pesu pestud saab, kappab minema. Mina olen siis jälle õnnetu ja solvunud. Vahel siis ikka ütlen, et, mis sa arvad, et meie tuba on sulle ainult musta pesu pesemise kohaks või :wink: ?
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas riverdarkness » 20. juuli 2011, 17:43

Oh, hea, et jännul parem on :)
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas darkhelen (Teema autor) » 26. juuli 2011, 22:19

Nunnukas hankis endale kurgu alla, loti peale mädapaise ja hommikuks oli see katki läinud.

Käisime arstil ka- arvestades meie rohusöömise ajalugu, siis proovime esialgu ilma antibiootikumideta hakkama saada. Puhastame ja paneme peale hõbedaspreid, mis hoiab bakterid haavast eemale.

Kuna Nunnu armastab lakkuda ja närida oma haavakest, olin sunnitud talle soki selga panema, usun, et tal on megapalav, aga ilma selleta ka ei saa.

Kui arstilt koju jõudsime oli Sandra väga pahane mu peale, ei võtnud ei kommi ega nõustunud paiuga, lihtsalt vaatas mulle õnnetult ja etteheitvalt otsa. Tundsin end väga süüdi, et sellise koerustükiga hakkama sain ja teda arsti juurde väntsutasin, jälle.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Kissu » 26. juuli 2011, 22:25

Vaene pisike, sellisel kuumal ajal on need mädapaised küll väga pahad. Loodetavasti paraneb siiski jõudsalt. Hoian teile pöialt!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas riverdarkness » 27. juuli 2011, 12:42

Oi kui kahju.. Et ta ikka ruttu terveks saaks :)
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sandra ja Juta (Nunnu ja Tuta)

PostitusPostitas Riin » 28. juuli 2011, 14:28

Head kosumist:))!!!

Meil käis Nupsu ükspäev vaktsineerimisel ja koju tulles kappas kohe diivani taha ja välja tuli alles mitme tunni pärast. Käisin talle küll kurki pakkumas, aga lapsuke oli niiiiiiiii solvunud, et ei teinud väljagi. Lõpuks kappas sealt välja ja läks hoopis puuri heina sööma, mitte oma kausi juurde värsket nosima. Alles õhtul kell kaheksa tuli minu juurde ja tegi mulle keelega muskut ja siis läks sööma. Vot nii pika vihaga või hoopis solvunud ja õnnetu oli meie Nupsu.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist