Stintsuka Pepe

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Stintsuka Pepe

PostitusPostitas stintsukas (Teema autor) » 30. detsember 2010, 16:00

Olen siis juba tükk aega hoogu võtnud et see teema nüüd siis siia teha. Ühesõnaga sain 5. septembril endale imearmsa sinise viiruka poja kasutaja angoora käest. Koju tulime küll pikalt, kuid Pepe oli vapper. Kui puuri sai pandud, uuris natukene, ning läks siis kohe sööma. Jõudsime hilja koju seega väga palju ei saanud temaga koos olla. Üritasin võimalikult palju temaga rääkida. Kuna järgmine päev oli samuti vaba siis tulin arvutisse, mille kõrval asetses Pepe. Paari tunnipärast uudishimu võttis võimust ja nagu foorumis oli õpetatud, et paitada peab alguses puuris käega ringi käima et vaadata kas ehmub. Ta ei teinud teist nägugi. seega tasakesi läksin tiivapoole ja paitasin seda. Ning nagu ka foorumis oli öeldud alguses peab tiiba paitama ja siis võib tasakesi pea peale proovida. Ka see sai tehtud. Kui õhtu hakkas hätte jõudma mõtlesin et mis siis ikka, proovisin näpu peale võtta. Puutusin varbaid, ning ta tõstis oma varbad mu näpule, tagumised ikka õrrel, seega siis tõstin ta ülesse ja ta istus ilusti mul näpul. Nii tegin, paitasin, laulsin, rääkisn temaga terve nädala, siis proovisin teda välja lasta, alguses tõtsime ta puuri peale, et saaks uurida, siis hakkas ringi lendama, alguses ikka kohmakalt, kuid mida rohkem seda paremini, kuid iganatukese aja tagant otsis puhkepaiga, mis on siiani tema lemmikud kohad kus istuda. Siis kui tal oli kõht tühi ilmselt läks ta puuri ülevalt luugi kaudu. Nüüd nkäib ta igapäev puurist väljas ning kui ta paha omanik unustab hakkab puuris lärmama:D. Alguses Pepe laulis ainult siis kui muusika mängis , kuid nüüd vahest hommikuti siristab ja ajab mind üles ja ka niisama:D. Talle meeldib ka kohutavalt küüsi närida ja huuli ka kui paned huuled lähemale. Ta lemmik mänguasasi on selline kell mille ma olen puuri külge pannud ja talle meeldib selline kihvakujuga asi ka mille ma talle kinnitasin (ei ole terav).
Lõpetuseks ma tahaks siiski tänada angoorat minu väikese Pepe eest ja loodan, et kõigil on oma papagoidega sama lõbus ja nad valmistavad teile sama palju rõõmu kui minu väikseke mulle. :razz:
Kasutaja avatar
stintsukas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Stintsuka Pepe

PostitusPostitas Angoora » 30. detsember 2010, 16:15

See oli nii tore jut. Tere tulemas siis meie seka :hi: .
Ehk saab ka kunagi pilte.
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Stintsuka Pepe

PostitusPostitas stintsukas (Teema autor) » 03. jaanuar 2011, 17:28

Ka meil on tekkinud väikesed usaldamise probleemid, alates sellest ajast kui puuri kujundust muudsin ei ole ma enam nii populaarne :-) aga jhh, üritan teda mitte ennem puurist välja lasta kuni jälle usaldab. pildid tulevad ka ausõna varsti, kui ma saan nad kuhugi ülesse panna kuna USB juhe ei ole hetkel kätte saadav minujaoks :happy:
Kasutaja avatar
stintsukas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Stintsuka Pepe

PostitusPostitas stintsukas (Teema autor) » 16. jaanuar 2011, 21:33

pildid siis, luban et neid lisandub juurde: http://www.flickr.com/photos/58419949@N06/?saved=1
Kasutaja avatar
stintsukas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Stintsuka Pepe

PostitusPostitas stintsukas (Teema autor) » 03. märts 2011, 15:57

Mõtlesin siis ka, et kirjutaks siia natukene midagi uut. Pepel läheb väga hästi, mis on muidugi väga hea. Ilmselt käes tal ka tema esimene sulgimine, kuna kuidagi palju sulgi on laiali, ning ka tema peal on esimesed kinnised suled nähtavale ilmunud. Ta on läinud väljaspool puuri julgemaks, kuid talle siiski ei meeldi väljapool puuri näperdatud olla. Ta on avastanud viimasel ajal mu kapiotsas olevad lõngakerad :lol: tulin tuppa, vaatasin et teda kusagil ei ole kus ta tavaliselt on, olin juba paanikas ja karjusin Pepet aga Pepet ei olnud kusagil. Siis vaatasin kapiotsa kasti sisse ja seal ta vaatab mind lõngakera otsas umbes sellise 'lolliks oled läinud või?' näoga :D :D Igatahes, kui saan kuskilt mõne kvaliteetsema fotoka, siis teen ka uusi pilte :D
Kasutaja avatar
stintsukas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Stintsuka Pepe

PostitusPostitas kellu270 » 08. märts 2011, 21:56

Väga armas viirukas! Kuidas läheb?
kellu270
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 128
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Läänemaa, Virtsu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline