Jansa oravapoisid

Vöödilised sõbrakesed meie kodudes

Moderaator: v66dik

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 15. november 2010, 15:39

Isadepäeva varahommikul (kell 01.30) sain endale kauaoodatud vöötoravad. Nimeks panin neile ebaoriginaalsed Tiku ja Taku :happy:
Tiku saba on natuke lühem ja lähemalt vaadates ka natuke kõver, nagu oleks kusagile kinni jäänud :sad: Tema on ka arem, samas hästi uudishimulik. Taku sabaga on õnneks kõik korras. Taku on julgem, juba esimese päeva õhtul lasi ennest tükk aega silitada (ise sõi samal ajal) :-) Minu küüsi ja näppe proovis ka maitsta (õnneks naksas tasakesi ja valus polnud) aga ei maitsenud.
Kui toas on rahulikum ja lapsed ei mölla, siis tulevad oravapoisid pesakastist välja uudistama. Muidu on nad koos ühes pesas. Siiani on nad öösel õnneks vaiksed olnud. Mul on puur suures toas ja magamistoa uks on kinni sest olen erksa unega.
Pildid puurist (ja selle sisustusest) ning oravatest üritan varsti siia üles panna.
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 15. november 2010, 16:34

Taku
5208
Tiku
5207
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Loomahull » 16. november 2010, 15:58

Palju-palju õnne toredate pereliikmete puhul! :flo: Need vilkad loomakesed ka minu unistus. Olen kindel, et Tiku ja Taku said endale väga hea kodu.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas darkhelen » 16. november 2010, 16:22

Tere tulemast!

Väga kenad pisikesed :)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Merily » 16. november 2010, 16:25

Tere tulemast pisisse ja õnne uute pereliikmete puhul!
Oravad on väga lahedad loomad, mulle on nad alati meeldinud. Pai minu poolt Tikule ja Takule! :sqi:
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 16. november 2010, 17:29

Oi, tänan teid sooja vastuvõtu eest! :-)

Tegin puurist ka pilti. Sisustus on veel poolik nagu alguses ikka. Pesakast on neil all vasakul. Hetkel on puuris üks pesa, teine ootab ülessättimist. Varsti panen need puurist väljapoole üles külgedele. Vast saite aru kuhu täpsemalt. Eks teen siis uue pildi ka.
Hetkelemmik on Takul see pikk papist toru puuri põhjas. Mängib sellega ja kui keegi kõvemat häält teeb või kolistab, siis poeb sinna peitu. :lol: Tiku sellest eriti ei huvitu.
Eile õhtul vaatasin, et Tiku hakkab kuivatatud kirssi sööma aga ta otsustas selle hoopis põske peita ja hunniku saepuru ka juurde kahmata ning sellega pessa minna. :lol:

Puuri pilt
5212
Viimati muutis Jansa 16. november 2010, 21:14, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Merily » 16. november 2010, 18:20

Minu meelest väga mõnus puur! Kunagi ammu nägin kellelgi seda vetsupaberirullidest tehtud teerada. Pidin järgi tegema, aga läks meelest. Tuletasid nüüd mulle uuesti meelde - aitäh! :D
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 16. november 2010, 19:25

Väga mõnus puur! :P
Ja väga armsad vöödikud!
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 17. november 2010, 11:06

Aitäh! Loodan ka, et oravatele puur meeldib.

Eile õhtul sättis Taku selle pika papptoru nii, et ei saanud enam sisse. Oi, ta oli vihane. Isegi Tiku tuli talle appi, närisid ja sikutasid seda toru aga hakkama ei saanud. Siis sai Taku sinna kuidagi sisse aga, jälle häda, välja ei saanud. Tükk aega möllas seal sees. Tagurpidi ka välja ei saanud. Tiku alguses aitas kuid lõpuks loobus ja tegi puurile paar tiiru peale. Siis Tiku mõtles, et prooviks uuesti aidata ja ronis ka toru sisse. Nüüd olid nad seal kahekesi lõksus. Sisse said kuidagi ronitud, aga välja ei saanud. :dunno: Hakkasid isegi vaikselt urisema seal. Siis otsustasin nad päästa. Oi, kui õnnelikud nad olid.

Kahjuks on nad endiselt arad. :sad: Kui keegi kõvamat häält teeb või kolistab, on nad kohe oma pesas peidus. Kuigi vaikselt hakkavad julgemaks minema. :happy: Huvitav, kunas nad täitsa vabalt seal ringi jooksevad, ilma et iga asja peale peitu poeksid?!
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas v66dik » 17. november 2010, 13:29

Tervitused ka Triibu ja Ruudu poolt!
Kasutaja avatar
v66dik
Vöötoravate varakamber
Vöötoravate varakamber
 
Postitused: 247
Teemad: 5
Pildid: 19
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas nuff » 17. november 2010, 13:51

Teretulemast vöötoravate varakambrisse! Väga ilusad vöödid! :-)
Pere suurenemine siinses varakambris on alati värskendav. Tikul ja Takul on väga vingelt sisustatud puur - igav neil seal juba ei hakka. Esialgu võivad nad teõsti veidi arglikud olla, sest neile tundub vabadust olevat nii palju (kui võrrelda poepuuri ja praegust kodu), et mine tea, kas see vabadus ka täiesti ohutu on (kas keegi ei tule ära sööma).

Kui nad ohutuses täielikult veenduvad, siis muutuvad nad julgemaks ja siis hakkavad ka iseloomuomadused paremini välja tulema. Kindlasti tasub neid käega harjutada. Nagu Sa juba tead, liigutused peavad olema tiguaeglased ja käega tutvustamine on kõige edukam söömise ajal. Mõni orav on selline otu, et ei oskagi ohte karta, teine jälle on üliettevaatlik ja põgeneb iga krabina peale - oma triibud on ju kõige kallimad, parem karta, kui kahetseda :-D

Eks aeg annab arutust, millal nad julgemks saavad. Kindlasti peab arvestama ka sellega, et talv on tulekul. Sel ajal ei käitu vöötoravad päris nii nagu kevadest sügiseni. Mõni on unine, mõni läheb kurjaks (see on tingitud talvevarude kogumisest ja oma moona kaitsmisest) jne. Igaüks omamoodi. Aga vahvad on nad igal juhul.

Ootame aga rohkem pilte Tiku ja Taku tegemistest!
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 17. november 2010, 18:20

Õige see on, et silitada saab neid siis kui söömine (tähtis ja keskendumist vajav tegevus) neil käsil on.

Sain hulga pilte neist klõpsitud (nagu mul kombeks on kui fotoka kätte võtan :lol: ) ja panen teile ka mõned vaatamiseks. :happy:

5216
5217
5218
5219
5220
5221

Pean vist pildid internetti eraldi ülse panema sest siia albumisse rohkem ei mahu :sad:
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas GunnyBunny » 17. november 2010, 21:39

Tere tulemast! :P
Nagu näha siis on meile lisandunud veel toredaid oravapoisse.
Ajapikku muutuvad nad kindlasti julgemaks, hetkel lihtsalt uued kohad ja lõhnad, ning talv ka tulekul, aga see kõik läheb üle. :)
Väga mõnus puur, kobiks isegi sisse. :P Ja pilte on puhas lust vaadata.
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas nuff » 19. november 2010, 23:20

Ilusad, siledad ja prisked oravad :-D
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas HamsterX » 28. november 2010, 21:23

See on tore, et vennad omavahel hästi läbi saavad. Küll nad ükskord julgemaks muutuvad. Mul on ainult üks orav, keda julgen puurist välja lasta. Ja tema puurist välja tulemine sai alguse sellest, et panin käe puuri ja siis jooksis mööda mu käsivart ja õlga, selga puurist välja. Jooksis puuri katusele. Seal andsin talle pähklit ja siis nosis seda.
HamsterX
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 122
Teemad: 3
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 46
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 30. november 2010, 20:46

Pole nüüd tükk aega oravatest midagi kirjutanud. Panime pesakastid ilusti puuri väliskülgedele ja tegin puuris muidki ümberkorraldusi. Saepuru lendamise vastu panin puuri sissepoole bambusmatid, mida samal ööl ka natuke näriti. Rohkem pole seda õnneks tehtud. Aluspanu panin ka vähemalt 5 cm paksuselt, sügavamale nad ei kaevagi. Ühe korruse tegin samuti juurde.

Samal ajal kui puuris ümberkorraldusi tegin, olid oravad duššikabiinis. :rofl: Tiku tõstsin koos pesamaterjaliga transportpuuri ja Taku panin tema armsa toruga sinna kõrvale. Kabiini äraveeaugu peale panin lapse raske klotsikasti ja sulgesin uksed. Nii ei saa Taku sealt plehku panna. Käis väljas uudistamas ja üritas kõrgemale hüpata aga tulutult. :-)

Kui oravad oma puuri tagasi said siis oli mitu päeva vaikus. Väga harva käisid väljas. Isegi öösel oli vaikus, vaid mõned korrad kuulsin neid mööda puuri jooksmas.

Nüüd on Taku juba nii julge, et kui kõik toas on ja kolistatakse, siis tema magab rahulikult oma toru kõrval. Vahel poeb sinna peitu ja käib söömas ning Tikul külas.

Tikule andsin eile maisi ja metsapähkleid näpu vahelt. Pistis kõik põske ja läks pesakasti Taku juurde nosima. Ilusti oli kuulda kuidas nad seal pähkleid krõbistasid. :-D

Varsti panen uuendatud puurist pildid ka.
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 05. detsember 2010, 23:00

Lõpuks siis uue puuri pildid ja mõned pildid ka oravapoistest:

http://nagi.ee/photos/jan5a/sets/295091/

Kui lähemalt vaadata, siis Tiku näitab ühe pildi peal keskmist sõrme :rofl:

Ma vaatan, et nad on ikka priskemaks läinud selle ajaga mis nad mul kodus on olnud. Ega nad liiga paksukesed ole? :huh:

Nüüd on siis nii, et Taku on see kes enamuse ajast pesas veedab (eks tal siis talveuni) ja Tiku tuuseldab mööda puuri ringi. Talle meeldib torus olla kõige rohkem, või siis selle kõrval tukastada. Aga õhtul 10 ajal on mõlemad peses ja tudivad hommikuni :-)
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas HamsterX » 07. detsember 2010, 09:59

vahva kodune puur, vaeva on nähtud ja tulemus on ilus ja hubane. kui kehakaal liiga suureks kasvab, siis võib see liigestele mõjuda ja eluiga võib ka lüheneda. ma mingi ekspert ei ole, arvan, et neil on lihtsalt kohev talvekasukas seljas praegu :)
HamsterX
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 122
Teemad: 3
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 46
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Mleena » 07. detsember 2010, 10:32

Puuri sisustus on tõesti super, sain omalegi mõned mõtted :D
Lemmikud: Nuffic, Taiger Saba.
R.I.P Nibsy, Sweedy, Pisi-Deegu.
Kasutaja avatar
Mleena
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 122
Teemad: 9
Pildid: 8
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 08. detsember 2010, 10:51

Tänan komplimentide eest! :-D
Mulle meeldib puuri sisustada. Oleks veel suurem puur, saaks ülejäänud ideid ka teostada. :-)

Tiku on nüüd julgemaks muutunud. Laseb ennast ilusti silitada. Kui käe puuri panen siis tahab kohe mu näppu naksata sest arvab, et annan talle midagi head maiustada. Ta naksab päris kõvasti. :sad:

Taku teeb talveuinakut pesas ja kui ta vahest sülle võtan siis on nii rahulik ja laseb silitada. Ta õnneks ei hammusta.

Eks tuleb kevadet oodata, siis tuleb neile elu sisse tagasi. Praegu nii vaiksed ja unised.
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 09. detsember 2010, 16:01

Täna jätsin puuri ukse lahti, et Tiku saaks tuppa uudistama tulla. Päris ruttu puges puurist välja. :-)

Alguses liikus arglikult aga varsti kimas mööda tuba ringi. Lasin tal tunnikese uudistada ja siis ritasin teda kinni püüdma hakata. Ega ei läinudki kaua kui ta kätte sain- prügikastist. :rofl: Ta oli sinna kappi pugenud ja kaevas prügikastis hoolega ja ei pannud tähele kui ma ta kiirelt kinni võtsin. Aiiiiiiii, hammustas! :grr: Orava panin puuri tagasi ja läksin oma näppu paikama. Tükk aega tuli verd. Siiani on näpp valus ja kaks hambajälge näha. :sad:
Peale seda seiklust on Tikul närvid läbi vist. :dunno: Käib ja tuuseldab puuris ringi. Närib bambust ja otsib kust välja saada. Palju julgemaks on ka muutunud, lausa ülbeks isegi natuke. :shock: Ei teagi kas lasta tal veel toas joosta või ootaks sellega kevadeni (nagu ma alguses plaanisingi)?!

Panin mõned pildid ka kus ta vabadust naudib:
http://nagi.ee/photos/jan5a/17218331/in-set/295091/
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas nuff » 10. detsember 2010, 12:23

Väga lahedad pildid on albumis. :) Väga paljud vöödikud hammustavad, kui neist kinni haarata. Ta tajub ohtu, arvab, et on kellegi lõugade vahel ja kohe süüakse ta ära. Seetõttu on palju turvalisem püüda oravat mingi karbi või pesakastiga. Pane maiustusi sisse. Kui ta sinna sisse läheb, siis paned käe ette ja tõstad pesakasti puuriukse peale, kust ta saab ilusti puuri silgata. Mina olen niimoodi teinud. Töötab hästi. Võid teda lasta toas ringi joosta, kui ta ise kallale ei tule. Kui hakkab ründama, siis on endale ohutum teda puuris hoida.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 10. detsember 2010, 15:48

Eks ma tahtsin jah alguses ta suurde lillevaasi kinni püüda kus maiustused juba ootasid aga siis otsustas ta köögi poole lipata ja puges kappide alla ning sealt juba prügikasti. Eks pean jälgima, et ta sinnapoole ei läheks enam.
Kui mul näpp terveks saab siis vb lasen ta uuesti tuppa jooksma. Selleks ajaks on vast see hammustamine meelest läinud. :wink:
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas nuff » 14. detsember 2010, 01:47

Mida oravad viimase pildi peal nosivad? Mulle tundub, et seal on üks kastanimuna. Igaks juhuks mainin, et kastanit ei tohi neile anda. Tammetõrud on ok. :)

Ma arvan, et orav ei mäleta ka sekund pärast hammustamist, et ta kedagi hammustas. :-D
Kui tekkib vajadus, lööb kohe uuesti hambad sisse. Oma elu ja nahk on ju kallid.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 14. detsember 2010, 10:32

On küll kastan seal. Võtsin nüüd kõik kastanid puurist ära. Kuid miks ei tohi neile kastaneid anda?

Peale toasjooksmist näris Tiku öösel bambust mõnuga. Pean poodi minema ja uue ostma. Õnneks on see mul mitmest jupist kokku pandud ja nii on hea vahetada.

Kuna Taku on rahulikum ja ei hammusta (ta arvatavasti talveunes) siis olen teda sülle võtnud ja lastel silitada lasknud. Tavaliselt poeb ta mul süles peitu, tõmbab kerra ning jääb magama. :-)
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas nuff » 14. detsember 2010, 18:05

Kastanimuna viljaliha on mürgine (mõne hampsu tõttu see nüüd ära ei tapa, aga sisaldab mingit halba ainet). Mingid kastanimunad on söödavad ka, kuid neid Eestist vist ei kasva.

Kas Taku on tüdruk?
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 14. detsember 2010, 18:23

Selge.

Mõlemad peaks poisid olema. Aga eks seda kevadel näha ole. :wink:
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 16. detsember 2010, 17:22

Lisasin pildi kus Tiku puuri sisustuse suurest vihast ära näris. Eks tahtis välja saada. :-)
Kui Taku sülle võtsin siis ronis mööda mind ja kriimustas mu selga. Neil ju nii teravad küüned. Lasin tal aknalaual ka uudistada. Lõpuks panin ta endale taskusse ja sinna ta jäigi, magama :yawn:
Pildid leiab siit: http://nagi.ee/photos/jan5a/17266619/in-set/295091/
http://nagi.ee/photos/jan5a/17266627/in-set/295091/
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas nuff » 21. detsember 2010, 00:10

Jeerum, krõmpsutas seinu nagu vahvleid, ta on ikka südamest hea maitsta lasknud :-D

Muide, väike vihje - see tudumise pilt on praegu kestva st detsembrikuu fotokonkursi jaoks väga sobilik pilt.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jansa oravapoisid

PostitusPostitas Jansa (Teema autor) » 13. märts 2011, 18:11

Pole ammu kirjutanud siia.

Uued pildid on aadressil http://nagi.ee/photos/jan5a/sets/295091/

Kuna mõlemal oraval munandid paistes siis on nad poisid nii nagu sai soovitud. Aga nad ise seda vist ei tea kuna on pidevalt teineteisel seljas :lol:

Muidu oli Taku rahulik ja lasi ilusti kätte võtta ennast aga nädal tagasi hammustas mind nii, et veri väljas. See oli tal esimene kord hammustada. Üritasin teda siis puuri tagasi panna aga ta rabeles end mu käest lahti ja hüppas maha. Nii mitu korda ikka. Iga kord kui ta kätte sain, ta jälle hammustas. :grr: Käed olid ikka nii ära järatud ja verd jooksis kolmest kohast tükk aega. Ei tea mis tal hakkas, et mulle nii kallale tuli. Enam ei julge teda kätte võttagi.

Tõin maalt neile kaks suurt õunapuu oksa. Siis neil hea ronida ja saavad ka närida neid.

Tikule meeldib hirmsasti jooksurattas vurada. Kohe ikka nii, et puur rappub. Takut see ei huvita. Panin jooksuratta 10 cm kõrgemale, et ei koliseks nii palju ja ta seda suure jooksmisega iga kord keset puuri ei nihutaks. Enne oli ratas kõige alumisel korrusel. Kuid nüüd ta ei jookse seal enam :sad:
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie vöötoravad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist