Meie liivahiired

Kiired tegutsejad meie kodudes

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 29. märts 2010, 09:04

Eile siis saabusid meie kauaoodatud hiired. Praeguse sesiuga kannavad nimesid Susa ja Pusa. Sündinud on nad 22. veebruaril ja kasvanud kodustes tingimustes.
Mõlemad plikad on black-id, suhteliselt sarnased näevad välja, vahet saab teha käppadel oleva valge koguse järgi ja iseloomu. Üks aina kaevab ja teise trajektor kulgeb põhiliselt maja ja toidukausi vahet :-D sekka mõni kiirem ring läbi torude.
Jube julged on ka mõlemad. Kuna nad ei huvitunud ühestki maiustusest, mis mul neile varutud oli, siis plaanisin neid niisama oma käega harjutada, et lõn võõras poleks. Ja mida nemad tegid? Siuhh olid mõlemad käel ja ronimas õlale. Sai kiirelt nende tee takistatud, sest olen suhteliselt kindel, et maast ma neid küll enam kätte ei saaks :lol:
Üritasin mõlemat korraga pildile ka saada, aga see osutus keeruliseks, kuna üks neist avastas, et fotoka taga on käsi ja nii saab ju välja ronida, seega enamik pilte jäid sellised:
Pilt
Vot nii julge ollakse:
Pilt
Kahest korraga sai pildi vaid liivavannis
Pilt
Üks veel
Pilt
Viimati muutis nommi 29. märts 2010, 19:03, kokku muudetud 1 kord.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas jettekas » 29. märts 2010, 10:42

Hästi armsad on nad sul :D
jettekas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 29. märts 2010, 17:59

Armsad hiirejupid, aga kahju, et nad ema juurest nii vara ära võeti. Miinimum aeg ema juures olla on 6 nädalat. Anna neile kindlasti natuke ka värsket ja kaerahelbeid, et nad ilusti kosuks.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 29. märts 2010, 18:51

Awwi, kui nunnud! Edu kasvatamisel :)
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 29. märts 2010, 19:02

Meile tegelikult pakuti juba nädal varem, et tulge järgi. Siis ma keeldusin. Ma kuskilt pisist lugesin, et tavaline loovutusaeg on 5-6 nädalat ja arvasin, et on ok aeg. Kahju küll, et siiski liiga vara. Kaerahelbed lähevad hästi, aga värske kahjuks ei huvita eriti.
Meie plikadest said ikkagi poisid :razz: Täna see inimene helistas, et ta oli meile siiski poisid andnud ja ütles kogemata valesti meile. Mina oma targa aruga ei osanud sugu rohkem määrata, kui et nad mõlemad ühest soost on.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 04. aprill 2010, 17:25

Meie poisid said täna jooksuratta. Ostsin juba eile tegelikult, aga puuri panin täna. Esialgu vaadati seda justkui mingit ime asja, üritati väljastooplt peale ronida :rofl: ja poeti alt niisama läbi. Hakkasin juba arvama, et ehk nad ei hakkagi jooksma sellega, kuna neil sünnikodus sellist asja polnud ju. Aga üks hetk ronis Pusa sinna peale ja pool kogemata sai jooksma selle värgi. Järgmised paar tundi :shock: ta jooksis (ta meil muidu see rahulikum, laisem hiir). Vahepeal käis korra maas, aga siis üritas Susa ka jooksma saada ja Pusal oli kiire rattale tagasi ja nügis teise maha. Lõpuks läks kõht tühjaks ja alles siis ronis maha. See andis võimaluse Susale, kes sellest jooksmisest küll nii vaimustuses ei paistnud olevat. Mõnda aega üritati ka koos joosta, aga teineteise tempo neile ei sobinud. Lõpuks andis Susa alla ja läks kaevetöödele. Hetkel kösutavad mõlemad ratta all, ei tea kas on hirm, et muidu teine jooksma saab või :rofl: Tavaliselt magavad ikka torus või mõnikord harva ka majas, kuid mitte iial niimoodi lagedal.

Värskest kraamist ei harvata meil endiselt veel midagi. Seda võin vaid enda lõbuks neile puuri panna, et pärast jälle välja saaks korjata :wacko:
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 04. aprill 2010, 19:50

Vaata, et nad rattast väga sõltuvusse ei satuks ja närimist ja kaevamist ära ei unusta. See on liivahiirte puhul täitsa võimalik. Kindlasti lase neid ka väljaspool puuri jooksma, kuna ainult rattas jooksmine on nende arenevatele lihastele ja luudele kahjulik. Minu omadel on aeg ajalt rattavabad päevad. Siis tegelevad rohkem kaevamise ja närimisega, muidu unustavad jooksmise kõrval need tegevused peaaegu äragi.

Proovi erinevaid värskeid asju- õunad, pirnid, banaanid, lehtsalat, varsti võilille lehed, kurk, porgand- no midagi peaks neile ikka lõpuks sobima :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 04. aprill 2010, 20:38

Ratas polegi pidevalt puuris, võtab liialt palju ruumi ja neil kaevamiseks muidu eriti ei jää. Aga närmisega on meil ka kehvad lood - närivad vaid puuoksi, papirullid terve selle aja puutumata, isegi üht hambajälge pole. Samuti on puutumata wc-paberi rull, kergelt on näkitsetud vaid seda paberit, mis ise neile rebisin. Aga aeg-ajalt on kuulda, kuidas keegi üritab savist lillepotti närida :shock: Ma ise arvan, et kuna nad nii pisikesed veel, siis ehk pole "närimisrõõme" veel avastanud. Kaevandatakse õnneks ikka isuga, saepuru lendab dunast ikka mõnuga välja.
Värskest olen pakkunud õuna, porgandit, kaalikat, hiinakapsast, peterselli, kurki - kõik on puutumatta jäänud. Aga ma ei anna alla, küll sööma hakkvad, ju siis pole lihtsalt hajumust neil, äkki pole varem saanud. Homme proovin banaani ja siis uuele ringile. Või äkki peaks üht ja sama asja mitu päeva järjest pakkuma? Ma siiani iga päev midagi uut andnud.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 05. aprill 2010, 18:30

Ega väikesed palju näri, aga minu pojad on vanematelt alati korraliku papirulli närimise koolituse saanud ja neid järatakse küll. Kui nad oksi närivad, siis on hästi.
Sa võid proovida ka õuna ja porgandit kuivatada ja siis pakkuda. Harjuvad ehk maitsega.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 11. aprill 2010, 21:57

Tänaseks on hiired kurgi, hiinakapsa ja ka õuna söödavaks tunnistatud. Banaan paistab ikka jubeda haisuga olema, sellele ei minda ligi ka :rofl: käivad ringiga mööda. Avastasin, et värske kraam läheb öösel söögiks, banaani ei julge jätta, see läheb ikka jube kiirelt halvaks. Muud asjad õnneks nii kiirel ei rikne ja hommikuti vaja vaid aluspanu läbi tuulata, et jäägid, kui neid on, üles leida.
Papirullidesse on ka hambad sisse löödud. Minu käsi paistab ka söödav olevat, iga kord on ikka maitsta vaja. Käele ronima enam ei kiputa kahjuks, ju on isekeskis rohkem tegemist ja kohati tundudb, et nad lausa kardavad nüüd kätt :umm:
Paistab, et neil käib ka bossi paika panemine. Aeg-ajalt kostab piuksumist, kuid mis seda põhjustab, pole veel näinud. Nii pea kui piuksumise ajal liikumist märkavad pistavad jooksu.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 19. aprill 2010, 20:35

Meie poisid on kõvasti kasvanud. Panin nad transportpuuri ja kui neid tuues ei ulatunud nad üpitades ka servani, siis nüüd läks nina vabalt vastu kaant. Ja transportpuur tundub nii pisike :-D
Mõned päevad tagasi läks hingusele esimene papitoru :-D värske valik on laienenud võilillelehtede ja salatiga. Paistab, et neist hakkab asja saama.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 30. aprill 2010, 20:42

Täna õnnestus mul esimest korda elus kuulda, kuidas liivahiired põntsutavad. Koristasin ja kui puuri juurest tolmu võtsin, siis kuulsin imelikku häält puurist. Tükk aega mõtlesn, et mis hääl see selline on, enne kui ära jagasin, et tüübid majas põntsutavad :-D
Pusa on taas julgeks muutunud ja ei jäta naljalt kasutamata juhust käele roida. Samas Susa pigem väldib kätt, äärmisel juhul jookseb üle, kuid tõsta teda küll ei saa. Lahtiselt jooksmisel on see täitsa probleem, ei taha teist ju taga ka ajada. Huvtav tegelikult, sest mõlemaga ju ühtemoodi käitunud :dry:
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 30. aprill 2010, 21:41

Eks liivahiirtel ole erinevad iseloomud, nii nagu inimestelgi. Vaata kasvõi kui erinevad on mõned õed või vennad. Mis siis, et neid ühtemoodi on kasvatatud. Eks sa pead lihtsalt järjekindel olema ja ikka maiusega meelitama (noh, väga palju ka ei tohi :P).
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 19. juuli 2010, 19:47

Tänaseks olen leppinud, et meie Susast ei saa kunagi nö. käe looma. No ei taha tema käes hoidmist ega käele ronimist, viimane kord kui teda transportpuuri tõstsin lõi hambad ikka nii korralikult pöidalsse, et tükk aega ei saanud verd kinni pärast. :wacko:
Pusa see vastu jookseb hea meelega käe päel, muidugi ikka ainult siis, kui temal selleks tuju on. Vastupidiselt Susale on ta ka väga uudishimulik, puuris ei saa midagi toimetada ilma, et tema pisike nina seda k'ike uuriks, samal ajal kui tema vend majja peitu poeb ja seal arglikult kõike piilub, teinekord hoopis ähvardavalt põntsutades nagu mõni väike pahur tegelane. Ma poleks iial uskunud, et ühe pesakonna nii sarnaselt hiirtel nii erinevad iseloomud võivad olla. Võin julgelt öelda, et meie, võõrale pilgule äravahetamiseni sarnased, liivahiired on mõlemad Isiksused ja neid segamini ajada ei saa.
Mis siis veel? Pusa kargas üks päev korduvalt vastu puuri lage. Elavad nad mul mini dunas ja selle põhjas 5-15 cm saepuru, olenevalt sellest kummast otsast mõõta, ja Pusa võttis kätte ja kargas mõlemst otsast korduvalt vastu puuri laes olevat võre. Ei teagi miks ta nii tegi, keegi oskab midagi arvata?
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 19. juuli 2010, 21:05

Veider, et ta alguses oli nii sõbralik, et ronis ise käele ja nüüd siis hammustab :huh: Kas tal käega mõni halb kogemus või on teda käega taga aetud, et ta nii pelglikuks muutunud? Pole varem veel näinud, et julge hiir mõne kuuga nii metsikuks muutuks. Mõni on sünnist saati arem ja mõni muutub järsku julgeks, aga vastupidi pole veel kohanud.

Pusa tahtis ehk puurist välja pääseda. Mul mõni on harrastanud ka ämblikmehena puuri laes rippumist :razz: . Vahest ajavad ka kärbsed neid hüppama.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 20. juuli 2010, 11:40

Ma arvan, et talle kinni hoidmine lihtsalt ei meeldi, sest alguses käis ta lahtise peo peal. Siis kui hambad sisse lõi, siis hoidsin teda kinni(vääriti mõistmise vältimiseks, ei hoidnud kõvasti), et ta vahepeal plehku ei pistaks. Ainuke kehv kogemus käega saabki tal olla ainult kinni hoidmine, kui ühest puurist teise tõstetakse. Ju siis on väike kalustrofoobiline tegelane. Või siss ehk tõesti on ta minu puuris toimetamist kuidagi omamoodi tõlgendanud, kui ma nende asju seal sättinud olen.

Ma nüüd lugesin oma vanemad postitused ka üle ja tegelikult on toimunud edasiminek. Kui üks kümme, viisteist minutit oodata, siis suvatseb Susa ikka lõpuks käele tulla, aga tõstmise ajal paneb enamasti plehku jah ja käsi peab täiesti lahti olema, nii kui tal tekib kahtlus, et nüüd kinni hoidma hakatakse jookseb majja. Eks ta on rohkem oma hiireasjadest huvitatud kui minust.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 21. juuli 2010, 11:21

Natuke pildi materjali ka üle tüki aja:
Pusa piilub, mis väljaspool puuri toimub Pilt1

Söögipaus Pilt2

Pildistamise ajal käis üks pidev fotokale ronimine ja pildistamine oli keeruline üleasanne, ma siis mõtlesin, et teen topelt, pildistan telefoniga, kuidas nad mööda fotokat ronivad. Aga võta näpust, nende tähelepanu pälvis kohe hoopis telefon Pilt3

Härra Susa saabub pildistamisele Pilt4

Kahekesi koos, esiplaanil Susa Pilt5

Pusa, mis teed seal üleval, ma tahan ka Pilt6

Mina juba oma kohast ei loobu Pilt7
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 21. juuli 2010, 11:28

Mehed mustas :rofl:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 27. juuli 2010, 19:34

Täna kargas meie liivakate puuri üks rohutirts. Täitsa vabatahlikult oli sinna roninud ja juhuslikult avastasin, kui läksin suurel kolistamise ja jooksmise peale vaatama, mis neil seal toimub.
Ja toimus see, et Pusa tundis külalise vastu elavat huvi, ajas teist mööda puuri taga, aga mutukas ju hüppas mõnuga igakord kui hiir talle nina ligemale sai ja see peale kargas muidugi Pusa tagasi. Oma kümme minutit kestis see tagaajamine seal ja ka Susa ühines lõpuks. Kätte nad tirtsu ise ei saanud, kuigi hasart paistis suur (kas kilgid ei hüppa? teised on oma hiirtele elusaid kilke andnud, nagu ma aru olen saanud). Lõpuks leidis tirts tee puurist välja, aga (tema) kahjuks seal ootasin juba mina kärbsepiitsaga. Uimaseks õnnestus ta lüüa enne, kui rohutirts läbi võre puuri kukkus ja Pusa ta sealt välkkiirelt kinni rabas ja toruse kadus. Kosta oli vaid maiustamise krõbinat.
Vot sellised jahilood meil siis täna.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 27. juuli 2010, 20:34

Sul hiired pole harjunud lihtsalt püüdma. Minu omad (need, kes satikaid söövad), on rohutirtsu suurema vaevata kinni püüdnud ja ruttu ära närinud. Süüa nad neid ei armasta mul, lihtsalt närivad juppideks.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 08. september 2010, 07:53

Vaatasin, et pole puurist pilte pannud. Ja see viga tuleb ju ometigi ära parandada. Elavad nad minidunas, mille sisekujunust poisid suuresti ise ümber kujundavad, minul rohkem sõnaõigust pole, kui neile lihtaslt asju lisada, nemad tõstavad kõik neile sobivasse kohta :lol:
Pealtvaates Kuna redel on kaane külge kinnitatud, siis ei hakanud seda lahti tegema
Külgvaates
Üldiselt on dunat ikka suht jama pildistada, kõik peegeldab vastu, aga aimu vähemalt saab. Puuris on siin savist lillepotist tehtud maja (ainus asi, mida nad kuskile tirida või puruks närida ei suuda), hetkel on seal veel üks pealmise võre külge kinnitatud linnuredel, millest ime kombel on ära näritud vaid alumine pulk ja siis veel üks paksust papist toru, millest on alles vaid pool esialgsest suurusest. Terve toru närimine võtab aega natuke üle kuu, samas kui majapidamispaberi rullide sisu hekseldamine võtab maksimaalselt kümme minutit ja seda ka siis, kui nad laisad on.

Pilte sirvides leidsin ka ühe natuke vanema pildi, kumb neist parasjagu sellel on, ma ausalt enam ei mäleta ega suuda ka pildi järgi tuvastada. Ootamatu kurv
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 08. september 2010, 09:03

Poistele kindlasti meeldiks üks kookospähklist tehtud pesa sinna puuri ;) Neid on üsna lihtne teha (kui mõni tööriist kodus leidub) ja närimiskindel ka veel.

Küll nad selle redeli peal ka oma hambaid peagi näitavad :P
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 20. september 2010, 08:19

Ükspäev tabas mind poste juures üllatus. Kui käe puuri pistsin oli mul korraga kaks hiirt varukas. Kui Pusa puhul oli käel askeldamine tavaline, siis Susa varukasse pugemine oli küll üllatav. Peale seda ronibki nüüd südamerahus käel. Esialgu ei osanud ma sellisest järsust muutusest, või õigemini selle põhjustest, midagi arvata, aga mida rohkem ma mõtlen, seda enam jõuan järeldusele, et selle põhjuseks saab olla vaid üks kahest muutunud asjaolust. Esiteks, üle pika aja kannan ma kodus jälle pikkade varukatega riideid (õigupoolest seda sama kampsunit, mida siis kui poisid alles saabusid), teiseks sai sügise saabumisega ära vahetatud kätepesu seep lõhnatu vastu (jälle sama, mis nende saabudes). Ise kahtlustan, et pigem selle seebi vahetuse tõttu, ehk ei meeldinud Susale seebi lõhn? Aga no kes teab, kuna ma täpselt ei suuda meenutada, millal tema käe kartus algas, siis ei oska ka põhjapanevaid järeldusi teha.

Veel uudiseid. Poisid õppisid ara, kuidas vatud luugiga puurist jalga lasta. Ronivad maja katusel ja sealt upitavad end edasi puuri servale. Nii lahe on vaadata, kuidas nad end häästi pikaks venitavad, nagu vedrud. Seega jooksmise ajal on nüüd redelit vaja ainult väljapoole puuri, et nad ise tagasi saaks ronida. Mitte, et nad seda tagasi ronimist nüüd eriti tihti harrastaks, aga unistda ju võib.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas Pinto » 20. september 2010, 16:40

Mis iganes selle muutuse põhjuseks ka oli, on see igatahes igati positiivne muutus :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 20. september 2010, 17:58

On jah positiivne, ma sellel esimesel õhtul istusin nendega suisa südaööni, nii hea meel oli :biglove:
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 23. september 2010, 21:26

Natuke värskeamt pildimaterjali ka


Mina pole midagi teinud
Pilt

Kiiremini, kaugemale, kõrgemale... Ikka kaadrist välja
Pilt

Tihe liiklus
Pilt

Voldikhiir Susa
Pilt

Tagajalad nagu lendoraval
Pilt
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 21. oktoober 2010, 17:20

Meie poisid otsustasid eile kolida. Titest saati on nad oma majakeses pesitsenud ja pesa alati sinna teinud ja eile hakkati siis kogu seda pesamaterjali majast välja, teise puurinurka tassima. Pilti pole õnnestunud teha, sest ma hetkel ei suuda fotoka laadjat leida :ups:
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas ILovLittles » 22. oktoober 2010, 07:09

Äkki jäi majake neile väikeseks minu hiired kolisid ka kookosest välja sest nad ei mahtunus sinna koos ära. :-) Aga pilte jääme küll ootama.
Lendur ja Lutikas
Snape Severus ja Sirius Black
Kasutaja avatar
ILovLittles
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 502
Teemad: 4
Pildid: 17
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas nommi (Teema autor) » 22. oktoober 2010, 07:57

Maja neile väikseks küll ei jäänud, nad saaks seal paari külalistki võõrustada. Seda enam, et mul täiskasvanud hiired, kes pole juba tükk aega kasvanud :-D Paistab, et neil oli lihtsalt sahvrit vaja, kõik hea ja parem toidust tassitakse nüüd toru asemel majja.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie liivahiired

PostitusPostitas ILovLittles » 22. oktoober 2010, 09:56

Jah võib ka nii olla, igatahes on sul väga armsad hiired ja pilte jään ikkagi ootama :devil: .
Lendur ja Lutikas
Snape Severus ja Sirius Black
Kasutaja avatar
ILovLittles
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 502
Teemad: 4
Pildid: 17
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie liivahiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist