Deegu ei püsi süles

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas tipsidandüü (Teema autor) » 04. oktoober 2010, 16:20

meil deegud ei püsi üldse süles kuigi varsti nad jubaj meil ühe aasta olnud. kas on mõni soovitus?
tipsidandüü
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegud ja päike. (ehk Elm'i deegud)

PostitusPostitas Stina » 05. oktoober 2010, 12:44

Ega deegud ei olegi nö. süleloomad ,nad on lihtsalt nii armsalt uudishimulikud loomakesed ,kes peavad kõike ja kõiki hambaga proovida saama.Kui nad sul kätt aga kardavad ,siis on teine asi.Proovi käe pealt vahel harva maiust anda ,ja pane käsi vahel niisama puuri ,lase loomakestel nuuskida ja uudistada,samas ära tee järske liigutusi ,et loomad ehmuksid,mina enda omad said olid nad mul ka kartlikud ,aga nüüd on juba nii julged ,nii kui puuriukse häält kuulevad ,on kohe jooks. :lol:
Stina
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 180
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas kiizumuzi » 06. oktoober 2010, 07:54

Mina sain enda omad sülle nii, et istusin lihtsalt maas ja ootasin kuni tuli ise uudistama. Lõpuks ka ronis sülle ja jääb ka sinna vabatahtlikult. :biglove: Sest kui võtan ise ning panen sülle, siis kohe protesteerib, ning rabeleb. Nüüd siin ikka kui on oma tahtmise ära jooksnud, siis tuleb ise ja sikutab püksisäärest, siis panen käe maha ja ronib peale. Vahest ikka istume arvutis või vaatame telekat, Punkt kas süles, õlal või lemmik koht on tasku. Eks nüüd siis ole näha, kuidas kolmikutega läheb, kas tulevad ka sülle või ei. Sest Täpp, kes kahjuks pole enam meiega, tema ei olnud süleloom, ning ei armastand ka toas ringi joosta eriti. Ta oli selline arglikum.
Soovitan katsetada ka maiustusega endale sülle meelitada. :-) Aga kinni vägisi ei tohi hoida, kui ei taha olla.
Sellised on meie kogemused.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas Kessu » 12. oktoober 2010, 13:23

Mul tulevad ka ise, sülle. Kui ma üsk kord panin üe deegu õlale. Siis hakkas talle see meeldima, sest siis hakkas ta ise tulema kui maas istusin. Samas nad ei istu väga kaua süles. Natuke aega ja siis minema. Samas nad käivad mitu korda süles.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas girlforever » 13. oktoober 2010, 15:17

Ma sain ka endale deegu!! Ta on veel arg ning kätte veel ei anna. Kui ma aga teda kaela alt silitama hakkan mõnuleb ta täielikult!! Kuidas ma aga saaksin teda harjutada sülle tulema? Maiust ta küll käepealt võtab kuid käe peale ei tule!! Nii kui hakkan teda kinni võtma jookseb ruttu pesssa!! Ma ei saa ju teda õlale ka panna kui ta minema jookseb. Äkki on mõni hea soovitus!!
girlforever
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas postituvi » 13. oktoober 2010, 15:25

Väga vahva- siis saad oma deegule teha ka Deegulasse oma teema. Sinna saad siis lisada infot teie omavahelisest läbisaamisest ja ka pilte :)
Deegud polegi otseselt süleloomad. Mõned üksikud isendid on sellised kes jäävad sülle lebotama, ja üldiselt on need juba ka vanemad deegud. Selleks, et deegu hakkas sülle/käe peale ise tulema on vaja aega ja kannatust- üle öö seda ei juhtugi. Kui tegeled oma deeguga iga päev, siis harjub ta sinu ja su käega ära. kui teda ise krabama hakkad, siis tal ei teki sinu käe suhtes usaldust.
loe ka seda teemat- SIIT
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas DanaDini » 22. november 2010, 12:11

Minu deegud ka kaua süles ei püsi-Deegudel hakkab käes igav.Vahel kui lasen neil ilma puutumiseta tükk aega väljas olla igatsevad nad mind ja tulevad kohe käe peale.Tavaliselt aitab ka see kui neid kõrva tagant sügada või paitada.
Minu tipsid Dini ja Dana on kogu mu maailm
DanaDini
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas ILoveDeegu » 30. jaanuar 2011, 11:35

Mul jäi ükskord isane deegu (kes on tavaliselt väga aktiivne ja süles ei püsi) minu sülle magama :D . ma olin väga imestunud, aga ta magas aint mingi 5-10 minutit mul süles. kas kellelgi veel on deegu enda süles magama jäänud ? :P
Kasutaja avatar
ILoveDeegu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas Degus » 30. jaanuar 2011, 12:00

Mul on voodisse ööseks magama jäädud päris mitu korda. Magas mul padja peal. :P
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas ILoveDeegu » 30. jaanuar 2011, 12:47

oi, kui lahe, mul päris minu voodisse ta pole magama jäänud :D
Kasutaja avatar
ILoveDeegu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas kiizumuzi » 30. jaanuar 2011, 19:55

Punkt on viimasel ajal hull süleloom, poeb tasku, sülle või siis sinu juurde magama, kõrval peab olema hea soe fliis.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas gertukaz13 » 09. oktoober 2011, 17:27

Minu deegu ei taha ka üldse käele või sülle tulla . Aga kui ta väljas käib siis ta tahab hüppata diivanile kuhu ta ei ulatu , siis mu isa paneb käe tavaliselt tema juurde ja siis ta ise ronib käelt diivanile . Ükskord ta jäi isegi isa jalgade peale magama , see oli nii armas :D
gertukaz13
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas Luna » 26. oktoober 2011, 17:48

Minu deegu tuli kohe minu käepeale juba loomapoes :biglove: ja siis me ta võtsimegi :happy: ning nüüd tuleb ta päris ruttu käe peale kui ma käe puuri pistan ainult vahepeal ei taha kohe üldse tulla :dunno: . Ainult ma võisin teda enne ehmatada kui ma teda natukene ruttu üritasin kätte saada :ups: .
Minu rottidest musirullid Mia ja Ximena.
Luna
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas Ciara » 13. detsember 2011, 19:50

minu üks deegu on memmekas, kui talle miagi ei meeldi, siis ta ronib mööda mu särki särgi vahele
Ciara
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 8
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas justme » 16. detsember 2011, 20:44

Ei ole mina suutnud oma deegut süleloomaks õpetada. Natuke aega käes saab hoida, aga ega talle see eriti ei meeldi. Paitada ja sügada ta ennast ka ei lase. Aga ta vist ongi mul selline isepäine. Arg ta muidu ei ole, kui väljas jookseb, siis käib ikka aegajalt vaatamas, mis ma teen.
Kasutaja avatar
justme
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 74
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas DeguAngel » 22. detsember 2011, 11:32

Minu tips on küll tavaliselt olnud selline sülesistuja. :)
DeguAngel
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas lillekeailen » 08. jaanuar 2012, 20:09

Mina sain omale nädal tagasi kaks deegu pliksi:)Saavad kohe kahe kuuseks..üks on julge ja tuleb ise käele ja on hästi positiivselt aktiivne teine on hästi arg ja selline naksaja tüüp.Muidugi selles arguses ja naksamises saan süüdistada tema endist perenaist kes tal saba tagant ära rebis minu silme all..Ma kyll ütlesin et palun ärge võtke neid sabast aga no sellest ei tehtud väljagi:(loodan et mu deeguke saab sellest shokist üle...
lillekeailen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Pildid: 9
Asukoht: kose-uuemõisa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas Luna » 29. jaanuar 2012, 19:47

Mul on nüüd juba deegu nii julge, et tuleb mulle sülle ja istub seal ja siis kui ma panen oma käed risti siis tuleb käte peale ja tahab, et ma talle pai teeks :A: , siis on ta õnnelik :biglove: . Ema ja vanaema ta siiski kardab jubedalt ja teisi võõrastab ka aga siis on tal kohe kuhu põgeneda, minu sülle muidugi. Kui ema ta minu sülest ära tahab võtta siis hakkab ta piiksuma ja hoiab minust nii kõvasti kinni kui veel saab! :-)
Minu rottidest musirullid Mia ja Ximena.
Luna
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist

cron