Puuri suurus ja hind

Igasugused suuremad ja pisemad vidinad, mida villekhiirtele vaja. Puurist jalutusrihmadeni.

Moderaator: Imbeeh

Kas puur on paras tsintsule?

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 06. juuli 2004, 18:32

Leidsin soovist ühe puuri andmetega :
suur puur tugevast võrgust, sobib lindudele, tšintšiljale, närilistele, 90x90x70 cm, võrgu silm 2.5x2.5 cm, põhjaks puitalused, h 500 kr.
Mis te arvate, kas see tegelt ka tsintsudele sobib? Muidu oli puur, linnupuuri nime all.. :o
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Sille » 06. juuli 2004, 22:39

Kui hiljem saab ühendada veel teise puuriga,siis ei jää väikeseks.Suurem loom tahab rohkem ruumi.Ja kui neid on mitu(pojad),siis mida suurem,seda parem.Aga minuarust on see 90x90x70 päris suur puur.Mul on küll väiksemad. :)
Sille
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas puur on paras tsintsule?

PostitusPostitas Kairi » 07. juuli 2004, 08:36

No 90*90*70 on tsintsule igati sobiv. See on juba päris suur puur. Nii, et kui saadaval on, võid ära osta. :wink:
Kairi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 190
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Hea tsintsupuuri mõõtudest

PostitusPostitas Endised kasutajad » 11. märts 2005, 09:39

mulle pakuti sellist puuri nagu:kõrgus 40cm ja pikkus 120cm,lisaks joogipudel.majake,heinakorv,hind700.on see sobilik tsinsule?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 11. märts 2005, 10:50

See on rohkem küüliku puur, mina olen aru saanud, et tsintsudele vaja vist kõrgemat puuri.
Uurides kairi käest ütles ta mulle, et need mõõdud võiks vastupidi olla siis oleks ideaalne. Seega ikkagi vaja kõrgemat puuri. :)
Kairi kirjutas:ühele tsintsule piisaks 70cm põhjast ja kuskil 70-100cm kõrgus
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas staarike3 » 12. märts 2005, 23:19

ma arvan ka et liiga madal..ta tahab ju palju möllata.;)
staarike3
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hea tsintsupuuri mõõtudest

PostitusPostitas morfiid » 13. märts 2005, 10:06

Jahh...peaksid ikka kõrgema puuri muretsema, kuhu saaks riiuleid ka riputada. :)
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cinderella » 15. märts 2005, 16:00

Oi, ma ei kujutaks ettegi, kui minu tsintsu peaks sellises madalas puuris olema. Tal ongi põhiline see, et olex võimalikult palju erinevaid tasandeid, kus hüpata ja ronida. Kõige rohkem meeldib talle kõrgel puurilae all rippuv nn magamisase. Ta kohe üldse ei taha puuri põhjas konutada...
cinderella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hea tsintsupuuri mõõtudest

PostitusPostitas Sille » 18. märts 2005, 16:24

Minu arust on täiesti sobilikud kõrged linnupuurid,ainult ise tuleb vineerist platvormid lõigata.Vähemalt mõõdud on head ja hind polnud ka kallis,kuussada krooni.Sellel puuril on külje peal uks,selle kaudu saab ühendada teise puuri külge ja kui vaja,saab vaheukse kinni panna.Vahel tuleb ju isane emasest ära eraldada. :D :D
Sille
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Puuri suurus ja hind

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. juuni 2005, 15:31

Kui palju maksab tšintsu ja üpriski korralik puur? Kogun raha aga ei tea kui palju peaks koguma....
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas morfiid » 20. juuni 2005, 16:34

Tee puur parem ise, kuna poes oledvad puurid on väga kallid ja liiga väikesed.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 21. juuni 2005, 03:02

Ise teha on jah lihtsam, samas kui ikka tahad osta siis leidub igas suuruses ja on ka Tsintsudele sobivas suuruses :)
Tallinnas mingis zoopoes nägin ndast kõrgemat puuri, mis oli nagu mega lahe :) Maksis ka oma 6000 .- ja veidi peale.
See puur mis mul on maksis tallinnas oma 1900.- , kuid seda puuri saaks vabalt ise ka teha, mina ostsin kasutatud puuri - läbi tutvuste. tartus beta poes müüdavad nn. tsinstu puurid on minu arust küll absurdselt väiksed.
Soovitan sul vaadata ka ajalehtedest, mis puure müüakse, tihti peale leidub ka sealt.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas engela » 08. oktoober 2005, 21:15

Meie tegime/teeme ise. Ei tule kallis, oleneb ainult, kust võrgu ostad ja kui suurt tahad. selle tegemisega saab igaüks hakkama, kel vähegi tahtmist.
engela
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas kate » 09. jaanuar 2009, 11:12

Ei tea, kas peaks sõna võtma just selle teema all aga... Tartu külje all selline loomafirma nagu Seelion, ilus koduleht ja puha. Pildid tarvikutest. Hakkas meeldima tsintsude lemmikpuuri nime all olev puur [suur, kaasas igasugu tarvikud] kirjutasin ja sain vastuse, et hinnaks 700.- Ideaalne ju... helistasin, et kuna võiks järgi tulla öeldi et kohapeal ainult natuke kasutatud puur. Ei ole pirtsakas las siis olla natuke kasutatud. Kohale minnes pakuti lubatud puurist ainult traatosa - ei põhja ei lisasid ja seda 700.- eest... ei saa aru kuidas nii äri aetakse ja kas leidub mõni lollike kes ei julge ära öelda ja ostabki sellise. Isiklikult pettusin väga.
kate
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas Imbeeh » 09. jaanuar 2009, 14:57

Mina ostsin oma kahele tsinsule alles hiljuti uue puuri Bosse lemmiklooma poest. Ferplasti Jenny puur maksis 1765.- krooni. Koju jõudes avastasin, et uks toru oli vähem, kui lubatud aga poodi ka tagasi ei läinud, tõestada nagu raske, et üks toru vähem. Aga loomakesed ka ei kurvastanud, et midagi puudu. Muidugi Jenny puuri suur, suur viga on see, et tsinsud suudavad külje uksed vabalt lahti teha, vana puuriga see neil ei õnnestunud. Nüüd siis ostsin pisikesed tabalukud ette. Kuid tulevikus plaanin vana ja uue puuri kokku monteerida, et siis neil veel rohkem ruumi seigelda. Kuid Eestis on tsinsudele väga vähe lemmiklooma tooteid, parem äkki tõesti ise puur meisterdada :wink:
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas Kissu » 09. jaanuar 2009, 16:49

Jenny ei ole ju villakutele mõeldud puur, see on rotipuur ja seega ei peagi olema villaku-kindel. Kuigi Jenny on mõõtudelt täitsa asjalik (päris ametlikult jääb vist kahele küll tiba väikeseks), siis ise ei soovitaks küll seda puuri osta. Sellel puuril on nimelt üks ainus miinus, mis ei erine eri loomaliigiti.. Nimelt on sellel peal üks suur uks ja kahel küljel alaservas kaks tillukest ust ning see ongi kõik. Need uksed on väga ebamugavatel kohtadel, seega ei saa looma puurist kätte ja võimatu on loomaga isegi puuris suhelda. Kui vanasti oli see ainus suurem puur Ferplastil, siis tänapäeval on palju mugavamaid alternatiive.

Praegustest Ferplasti puuridest soovitaksin villakutele vast tuhkru puure. Need peaks nii kinnituste poolest kui muidu olema villakutele enam vastuvõetavad.

FURET XL - 80x75x85 cm

Pilt
www.ferplast.com

FURET TOWER - 80x75x161 cm

Pilt
www.ferplast.com

Hind on küll tiba krõbedam kui Jennyl (Furet Toweril kõvasti krõbedam) aga asjalikumad puurid on kahtlemata.

Üldiselt on aga asjaga nõnda, et kui vähegi on seda meisterdamise soont inimesel, siis soovitaks tal ise selle puuri teha.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas Imbeeh » 09. jaanuar 2009, 18:10

Selles suhtes ma täiesti nõustsun, et Jenny ei ole otseselt mõeldud tsinsiljadele, kuid minu loomakesed mahuvad sinna ilusti ära ja ruumi puuduse üle ei kurda (nad saavad ka palju väljas olla). Kissu pakutud puurid olid ka minu unistused, kuid peale poolt aastat neid mööda poode otsides, neid lihtsalt ei olnud või oli just ära ostetud, otsustain Jenny kasuks, kuna kodus teine tsipa väiksem puur olemas ja neid kahte annab kokku miksida. Loomapoed ei taha eriti suuri puure tellida, kuna neid ostetakse vähem. Ning siin juures pean Jenny puuri ühe suure plussi välja tooma: kui kodus on ka teisi loomi, näiteks kass siis ei õnnestu kassil oma käpasid puurevõrede vahelt läbi pista ja loomakesed saavad rahulikult olla(mainin siin juures kohe, et kass on meil viisakas aga kui õhtul tsinsud mööda torusid jooksevad siis tahaks tema ka nendega sõbrustada). Lemmiklooma poodidega on mul veel sellised seikluseid olnud, et kui uurisin, et kas neil tšinšiljadele puure on siis pakuti mulle jänestele mõeldud puure, et seal täpselt nii palju ruumi kui vaja(müüja sõnad on need).
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas Kissu » 09. jaanuar 2009, 18:32

Kuna villakhiired on lemmikutena siiski veel väga uudne nähtus (enamasti peetakse neid suures kasvatusdes villa/naha pärast) siis ei ole poemüüjad enamasti tõesti kursis nende vajadustega. See on ka põhjus, miks villakute kaupu poodides üldse vähe on. Kuna nad suuruselt sarnanevad tõesti pigem küülikute, kui teiste väikelemmikutega siis võibolla tõmmatakse sealt paralleele.. ?

Minu meelest on neil tuhkrutele mõeldud puuridel ka väike võrevahe. Plaanisin oma rottidele mõne neist soetada aga hetkel olen veel kahtleval seisukohal. Nimelt on seal mõned asjad, mis mulle ei meeldi (rotipidamise seiuskohast just, mitte muidu).

Mis puutub puuri saadavusse, siis tuleb julgelt müüja käest küsida. Enamustes poodides on olemas Ferplasti ja teiste tootjate kataloogid, kust saab siis kenasti valida ja tellida lasta omale täpselt sellise puuri nagu vaja on. Samuti võib Ferplasti lehelt (kui keegi suudab selles flashikäkerdises orjenteeruda) võtta Item code, EAN code ning toote nimi ja lasta müüjal selle järgi otsida ja tellida vastav puur. Loomapoed on suhteliselt tillukesed ning seal on niigi liigapalju asju, seega nad enamasti ei telli neid suuri puure omale poodi seisma lihtsalt. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas Imbeeh » 09. jaanuar 2009, 18:43

Kuna ma ise Tallinna lähedalt siis pea kõik poed sai läbi käidud ja kuna Bosse lemmikloomapoed on Tallinna vallutanud siis nemad näiteks ei võimalda kataloogist tellida, et tuleb leppida sellega, mis neil parajasti on. Kuigi tundus kummaline, et nad raha ei tahtnud, ma oleks olnud nõus maksma :-) Ma tean, et Tartus Lõunakeskuses Betta pood võimaldab tellida kataloogist aga sinna satun ma nii harva.
Ferplasti kodulehekülg müüb oma tooteid ainult firmadele, mitte eraisikutele, vähemalt nii nad mulle vastasid.

Kissu need kaks puuri, mille pildid sa lisasid siis neil on küll suuremad vahed, et kassikäpp peaks vahele mahtuma. Neil umbes sarnased vahed nagu harilikult jänesepuuridel. Kuid oma pead ma selle eest ei anna, võin ka eksida, eks ma järgmine kord kui neid puure näen siis uurin asja. :razz:
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas Kissu » 09. jaanuar 2009, 19:22

Nõnda suured võrevahed neil kindlasti ei ole kui jänku ja merisea puuridel. Tartu Lõunakeskuse poes on hetkel Ferplasti Furret Tower müügil. Võibolla natukene suuremad on kui Jennyl aga mitte oluliselt (mul endal ka Jenny kodus rottidel, seega võrdlusmoment täitsa olemas). Võibolla ajad sa selle segamini suurte kassipoegadele mõeldud puuriga? Need olid ka hästi suured aga võrevahed olid ka võimsad.

Bosse poed ei paku sellist võimalust? See on küll kurb kuulda, sest need on Tallinnas tõesti ülekaalus. Kuigi seal peaks vist olema ka näiteks Ossu pood, mis minu teada küll pakub tellimise võimalust.

Tartus pakuvad seda võimalust pea kõik poed - Betta (Lõunakeskus, Annelinnakeskus jms.), Võrutänava pisike pood, Pet Centrum, Ossu pood jne. Mõned poed toimetavad sulle selle puuri veel koduukseni ka, telli/osta ainult. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas Imbeeh » 09. jaanuar 2009, 19:45

Bosse jah kahjuks ei paku tellimis võimalust, kuigi nende poed on iga suuremas kaubanduskeskuses ja ka siis ei ole igas poes kõik puurid olemas. Ossus kui ma viimati käisin (peale seda kui ma Jenny ära ostsin) siis seal pakuti jah seda madalamat puuri, hind oli vist 2900 krooni ringis. Ma tean, et neil suuremad võre vahed kui Jennyl aga jah ma võin eksida.
Kui mul tšinšiljapuuri jaht käis siis ühes poes esitasin ka küsimuse, kus müüdi tšinsiljasid, et kui ma tsinsu ostan, et kas neil oleks pakkuda ka puuri kus loomake võiks elada siis vaadati suurte silmadega otsa ja sujuvalt teema vahetus, ilma, et oleksid mulle midagi pakkunud.
Ma olen püüdnud alati kui Soomes käin uurida, et mida seal pakutakse tšinšiljadele ja pean mainima, et seal on valik suurem. Erinevad torud: pehmed ja karvased, voodikesed, rippuvad magamisased jne. Puurid, majakesed, jooksupallid ja palju muud. Kuid toidud on Soomes samad mis meil.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas Kity87 » 16. veebruar 2009, 16:50

Mina just ostsin endale ; FURET TOWER - 80x75x161 cm puuri, ideaalne puur, vaid kiidusõnad, soovitan kõigile kel tahtmist. Ning tellida saaab ikka loomapoest kui mitte Bossest siis mõnes muust ikka, vaja vaid küsida ning nemad siis uurivad, kui arvatavasti tahavad ettemaksu kuna puur ikka päris kallis :) ,Minu chinsud nii häpid nüüd:D :-D :8
Loomade fänn"!
Kasutaja avatar
Kity87
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Küsimus tsinštlja puuri kohta...

PostitusPostitas Yazmin » 14. aprill 2009, 14:39

Tere !

Mul on plaan võtta 2-3 tšiltšiljat, et kas selline puur, mille mõõtmed on 80x75x86 cm, kas selline puur neile sobiks ? Lisan lingi ka, kus sellest puurist pilt on...Pilt
Viimati muutis samton 14. aprill 2009, 15:22, kokku muudetud 1 kord.
Britta ♥
R.I.P - Tupsu ♥
Kasutaja avatar
Yazmin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurus ja hind

PostitusPostitas Imbeeh » 14. aprill 2009, 15:30

Selline puur sobib neile täiesti ja on ruumi tegutseda küllaga. :-)
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurus ja hind

PostitusPostitas Carmen » 14. aprill 2009, 17:34

Pole küll tšintšiljade pidaja, aga ma arvan küll, et see puur jääks 2-3 loomale väikeseks.
Kasutaja avatar
Carmen
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 202
Teemad: 10
Pildid: 1
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurus ja hind

PostitusPostitas Imbeeh » 14. aprill 2009, 17:44

Vaidleks natukene vastu :wink: , antud puur on tegelikult mõeldud tuhkrute pidamiseks ja kahel kolmel villakul on seal ruumi küllaga toimetada ja päevi mööda saata. Kui natukene uurida antud teemas pilte siis Kissu on suuremalt selle puuri pildi välja toonud oma postituses.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurus ja hind

PostitusPostitas Kissu » 14. aprill 2009, 18:34

Sinna tuleks kindlasti mõni jagu riiuleid ja torusid juurde osta või meisterdada, siis võiks kahele villakule ehk sobida küll ja võibolla ka kolmele. Mina paneks sinna puuri vähemalt 4-5 või rohkem riiulit, sest villakutele meeldib turnida aga nad ei roni mööda võret ja seega pole kasu lihtsalt suurest hulgast tühjast võrest.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri hind

PostitusPostitas kivi » 27. aprill 2009, 18:53

Tere
Kas oleksid nii kena ja annaksid veits nõu kuidas meisterdada ise puuri ja kui võimalik lisaksid kah mõned pildid .
Tänades .



Endised kasutajad kirjutas:Meie tegime/teeme ise. Ei tule kallis, oleneb ainult, kust võrgu ostad ja kui suurt tahad. selle tegemisega saab igaüks hakkama, kel vähegi tahtmist.
Kasutaja avatar
kivi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puuri suurus ja hind

PostitusPostitas samton » 27. aprill 2009, 20:45

Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurus ja hind

PostitusPostitas Kallikera » 21. jaanuar 2010, 11:24

Minu Juku pesitseb küll hetkel suures küülikupuuris mis seisma jäi mõnda aega tagasi. Olen sinna ise riiuli ehitanud ja ruumi tal piisavalt ringi keksimiseks ja hüppamiseks. Lisaks sellele vudib Ta iga päev mitmeid tunde väljas ka ringi. Ühele loomale ruumi rohkem kui küll.
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist