Sindrinahk ja väikesed preilid

Kiired tegutsejad meie kodudes

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 18. juuni 2010, 13:14

Juba peaaegu 10 päeva pole tibidest sõnakestki siia potsatanud :nono:
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 18. juuni 2010, 17:13

Sinder on koomas. Kui õhtal koju jõuan siis näpin tibisid ja suht varsti pärast seda magama. Homme parandan end ja teen tibidest uusi pilte, sest ma võtan lihtsalt homse päeva vabaks :ups: .
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 19. juuni 2010, 16:04

Sindrinahk parandab oma vea ja kribab kuis hiirtel läinud on :ups:

Hiired on kasvanud päris korralikult. Mulle tundub, et ka Liisu on teistele kasvus järele jõudnud. Siiski on ta mul kärbeskaalus. Luise on tumedamaks läinud. Tal on karvastikku rohkem mustasid karvasid ilmunud ja saba on minu meelest ka kuidagi tumedamaks pealt läinud. Kõige suurem inimesesõber on Luise. Ta on alati esimesena kohal kui käsi terrasse panna. Natukese aja pärast ilmuvad ka teised kusagilt hunniku alt välja. Siis kui mul midagi nämmi käes ei ole vaadatakse mulle äärmiselt ette heitva näoga otsa, et kuis sa siis niimoodi tulid. Külakosti tuleb ka tuua, kui kellegi elamisse trügid. Kui nad kätte võtta, siis on nad ka veidi rahulikumaks muutunud. Või olen mina lihstalt kiiremaks läinud :-D . Pärast terrasse tagasi panekut vaadatakse otsa, et oligi nüüd kõik või. Käe puuri panemisel tullakse käe juurde ja sirutatakse ennast ülesse, et ehk õnnestub veel välja saada. Ma olen neid ka diivanile lasknud. Luise ja Liise on ka maha patseerima läinud. Ma pole neid seal kohe ülesse võtnud ja lasknud neil niikaua maas olla kui teised diivanil. Pärast aga ei taheta ennast enam kätte anda. Diivanialune on mul varsti vast tolmust puhas :razz: . Liisukene eksis ka ükskord maha ära, aga ta ullike tuli otsejoones minu suunas ja ma sain ta kätte ja seega ei saanudki magusat vabadust nautida. Eile õhtal kui ma riidesse hämaras toas panin, et Sulleriga veel viimasele tretile minna, vaatasin ma järksu, et joogpudeli tila külge on miskine salfaka tuust jäänud. Tahtsin hakata ära võtma ja lähemalt kaedes vaatasin, et Liisu joob hoopis. Hämaras toas ei olnd musta nähagi, vaid ainult natuke valget. Ma oleks vist infarkti saanud, kui käe oleks hämaras terrasse pand ja siis keegi oleks järsku liigutama hakanud. Viisakamaks on nad ka muutunud ja öösel nii palju enam ei kolistata. Vb on asi ka selles, et ma olen lihtsalt nii väsinud ja ei kuule neid enam läbi une. Liivavanne saavad nad ainult 2 korda nädalas nüüd. Teisipäev/kolmapäev ja siis pühapäeval. No selle peale minnakse alati pöördesse. Neil karv nii ilusti seljas läigib (piltide pealt on seda ka näha tiba). Kui neile uus munakarp panna, siis algul näritakse seda ja pärast kolitakse sinna magama. Kuid paraku on nad oma sisekujundamisega nii agarad, et natukese aja pärast kujundavad nad oma karbi täiesti auklikuks kuni ainult kaas alles jääb. Kuna ma neile koguaeg igast närimist üritan terrasse panna ja nad ka oma puidust tunnelit saavad närida, siis oma joogipudelit nad veel avastanud pole (ptüi ptüi ptüi), kuigi mõni üksik hambakriips on seal peal. Sellega on nad ka harjunud, et ma neid musitama kipun. Algul seda kardeti, sest arvati, et ma panen nad nahka. Nüüd lepitakse asjaoluga :-D . SullerTV pole kusagile kadunud ja alati kusagil üks silmapaar jälgib nende tegemist. Stiilinäide ka siis:
Pilt
Pildile on neid ikka ja jätkuvalt mul raske saada, aga mõni klõps tuleb ka ikka välja. Mõned pildid siis hiirtest ka. Kõigepealt Liisu:
PiltPiltPilt

Liise:
PiltPiltPilt

Luise:
PiltPiltPilt

Liisu ja Luise koos:
PiltPilt

Luise ja Liise:
Pilt

Nüüd on vist mugavam, et ei pea linkide klõpsima piltide nägemiseks :wink: .
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 19. juuni 2010, 17:01

Plikad täitsa usinalt kosunud. Kohe näha, et sa ikka raatsid neile külakosti aeg ajalt viia, kui elamisse trügid :D

Sulleril on küll selline nägu peas, et no palun, palun, las ta jookseb minu peal ka :P
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 19. juuni 2010, 17:09

See aegajalt on iga päev, aint et mitte kõik korrad päevas kui ma neid kollitan :-D . Muide ükskord üks hiir läks minu pealt Sulleri selja peale üle, aga ma ei suuda meenutada kes neist. Suller jäid kivistununa paigale, et oo õnnis hetk kesta rohkem :rofl:
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 22. juuni 2010, 22:16

Kui samtonil on kehv tuju, siis ta tuleb pisisse pilte vaatama. Näiteks siia teemasse.
Ja kui nüüd ette kujutada iga pildi taustale anuva näoga Sullerit, läheb tuju kohe eriti heaks.
Teksti lugedes tulevad muidugi mornimad mõtted pähe. Noh et sindrinahk kasutab hiirekesi tolmuharjana ja...
Ja üleüldse ei maksa ikka sõbrakesi liiga vara puuri toppida, et nad jahmunult otsa jäävad vaatama. Tuleb ikka nii kaua lasta neil joosta, kuni on õnnelikud, et lõpuks koju pääsevad. :P
Ah et sindrinahk on väsinud ja tahab magama minna? No keda see õige huvitab, ah?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 23. juuni 2010, 12:53

Egas jah, see kedagi väga ei huvita, et sinder magada tahab. Teist ööd järjest tuuseldatakse terras kookosega ringi. Täna öösel kasutati seda ralliautona vist lausa. Suller tuleb varsti hiirevõõrutusravile saata. Tal on hiirtest tekkinud tõsine sõltuvus, mida sinder enam välja juurida ei suuda. Ja mul on kuri kahtlus, et enne väsib sindrinahk ära ning kukub kops jalapealt kokku kui hiired ära väsivad. Aga noh... kui kass magab siis on ju hiirtel pidu :devil: !

Mõnusat jaanikut sabalistele ja kahejalgsetele :8 !

sindrinahk & Co
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 23. juuni 2010, 13:01

Mul on alust kahtlustada, et hiiresõltuvus on sarnane säändse tõvega nagu rotisõltuvus. Tosina aasta pikkune kogemus on tolle viimati nimetatu puhul näidanud, et mingeid tervenemise märke pole mõtet lootagi. Vastupidi - sümptomid süvenevad. Minu teada selle vastu ravi ei olegi. :sad:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Meloofia11 » 23. juuni 2010, 14:20

Kenad pildid ja kenad hiired, Sulleril paistab nüüd päris põnev olevat. :D
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 30. juuni 2010, 15:51

Hiirtel on pidu... ja seda kõike tänu Kissule :worsh: , kes mulle eile hunniku papirulle ja munakarpe andis. Eile andsin ma neile kohe 3 rulli närida ja täna 2 rulli ja uue munakarbi. Egas hää kraamiga saa priisata ju. Hiirtel nii hea meel igast närimiskraami üle, et kohe lüüakse hambad külge. Liisu ning eriti just Luise on tõelised rullinärimise fanatid. Liisele meeldib munakarpi rohkem järada. Kui munakarp on piisavalt auguliseks näritud (et siis loomulik õhutus :razz: ) kolitakse sinna sisse magama :-D . Praeguse kuumaga muidu palav magada ju. Aga kuumus mõjutab ka hiiri. Kuigi ma tõmban koheselt rulood alla, kui päike hakkab aknast sisse tikkuma, on hiirtel samuti palav. Nende liigutused on aeglasemad ja kuidagi uimasemad. Eile panin neile maasikat ja nektariini. Maasikal sõi Liise selle rohelise tuti tagant ära ja ülejäänust ei arvanud väga miskit. Teised käisid ikka ka maasikat mekkimas. Nemad pidid marja närima, sest Liise pani ju parema kraami nahka :rofl: . Tervet marja nad ikkagi ära ei söönud ja hommikul võtsin ma poolkuivanud krimpsus olluse terrast välja ja viskasin minema. Nektariiniga maiustas minu silme all ainult Liisu. Ei tea kas teised ka maiustasid, kuid igatahes hommikuks oli see kadunud (kuigi vb maeti kuhugile mustadeks päevadeks maha). Ma sõnusin eelmine kord pikemalt kribades joogipudeli mittenärimise ära. Nüüd seda musta osa, mille küljes tila, on päris usinalt näritud. No õnneks on mul tagavarapudel koheselt ka võtta kui see praegune peaks pensile minema...
Mõni klõps ka jälle...

Luise kaemas, mis põnev värk pandi
Pilt
Oo rull... ja kohe hambad külge
Pilt
Küll on ikka mõnus järada
Pilt

Ka Liisu peab rullist lugu
Pilt
Liisu teeb kärbest
Pilt
Ja niisama uudistamas
Pilt

Liisest ka paar klõpsi... Seekord ei tulnud temast väga head pildid, aga siiski.
Väike tuhnik tuhnis just enne kätte võtmist
Pilt
Karv ikka ja jätkuvalt läigib vähemalt :razz:
Pilt
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Anete12 » 30. juuni 2010, 17:56

Päris aktiivsed sellid sul siis. :razz:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 30. juuni 2010, 20:30

Joogipudel :hihii: Üks hommik ärkad ja avastad, et pudel on su juurest ära kolinud. Ja kui nad juba maitse suhu on saanud, siis ... :devil: Vähemalt on Luuna siiani hästi kasvatatud olnud ja meie peres pudelit ei puututa. Äkki Suller õpetas :razz: ?

Kas Liisu hakkab varsti lendama ka? (Kui ta juba kärbest teeb :razz: ).
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 30. juuni 2010, 20:44

Tont seda Liisut teab... ehk ükskord kui neid kollitama lähen lendab Liisuke mulle hoopis vastu. Seda ma ausalt ei tea, mis trikke nad Sulleriga öösel teevad, sest ma magan. Suller on plastpudeli korgi lammutamises suht osav, seega mine sa tea... Aktivistid on nad ka muidugi :-D .

Luunat on hästi kasvatet säänsel juhul :wink:
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 22. august 2010, 19:32

Ma jõudsin täna tagasi koju ja pidin persili sadama kui hiiri ja Sullerit nägin. Mõlemad on nõnna paksuks lännu. Luisel ja Liisel on lausa volt kui nad küürus istuvad. Võeh... peab dieedile panema nad.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 22. august 2010, 19:41

Tuleb koju -ja kohe iiri kiusama. Dieedile ja... mis kõik veel. :grr:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 23. august 2010, 18:41

Vähemalt ei koonerdatud nende söötja toiduga :D
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 23. august 2010, 19:08

Just. Sindrinahk kahtlemata oleks eelistanud koju tulles eest leida vaesed näljutatud loomad, keda siis kibekähku poputama hakata. Nende asemel aga tuvastas hoopis hea elu peal end ümmarguseks söönud elukad, kes ei kiirustanud üldse teda kui päästjat tervitama. :P
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas riinu559 » 01. september 2010, 14:16

Ahh? Sindrinahal on hiired? Ja mina sain sellest alles 3 kuud hiljem teada, kus ma küll elanud olen! :D
Igatahes väga vahvad preilid on! :A:
Rullike, jään sind alatiseks igatsema
[Lupsu, Emma, Lisa, Tutsu, Charlotte, Rullike, Tuffy]
Kasutaja avatar
riinu559
♥♥♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 767
Teemad: 12
Pildid: 17
Asukoht: Tallinna lähedal.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 02. september 2010, 14:57

Sindrinahk annab aru hiirte käekäigu või siis pigem käpakäigu üle nüüd...
Vahepeal on üks pudel, nagu Pinto ennustas, ära krõhveldatud. Seda küll juba üle kuu aja vist tagasi, aga siiski. Hea, et mul varupudel ikka olemas oli. Peale varupudeli käiku laskmist ostsin jälle 2 pudelit tagavaraks... nii igaks juhuks :wink: . Kuulen mina kella poole kahe aeg öösel, et kuidagi väga kahtlane närimise heli on. Tõusen ülesse panen tule põlema ja näen, et Liise va kurinahk on isuga pudeli kallal. Endale tilgub (khõm pigem juba nirises) vett pähe, aga ta sunnik ei tee väljagi, vaid maiustaab pudeliga edasi. Liivahiirtele ei tohiks nagu meeldida kui nad märjaks saavad, aga sel hetkel polnud Liisel sellest sooja ega külma, vaid pudel oli vaja lõplikult ikka alistada. Siis võttis aga kuri sindrinahk pudeli terrast ära. Pool uimase peaga otsisin uue tagavara pudeli ülesse ja riputasin terrasse ülesse. Aga sedapuhku kõrgemale :sneaky: nii et ainult tila nendeni ulatus. Aga egas hiired lollid pole ma ütlen. Nädal tagasi umbes kuulen mina öösel jälle kahtlast heli. Sedapuhku oli pudeli närimisega ametis Liisu. Egas siis õde õele ometigi alla saa ju jääda. Nad kavalad olid zorbi pudeli alla kuhja ajanud ja siis ulatus ilusti pudeli musta aluseni. Seega on nüüd sellel tagavarapudelil ka juba hunnik hambajälgi küljes. Eks näis millal see pensile läheb... Esimesest suurest ehmatusest, et hiired on ümaramaks läinud, olen ma üle saanud. Enam ei tundugi nii trullakad :razz: . Nektariin ja kultuurmustikad istuvad preilidele väga hästi. Eriti joostakse tormi kultuurmustika peale. Üks mustika mari on hiirtele pea sama suur nagu inimene sööks korvpalli. Ei tea mina kuhu nad selle kraami endal kõhus kõik mahutavad... Hiired on ülijulged. Isegi arem Liise on kohe platsis kui kaas terralt ära võetakse. Mul nii hea meel ikka selle üle :hdance: . Mõned pildid ka ikka... Mis ma niisama kriban.
PiltPilt
PiltPiltPilt
PiltPilt
Luise nakitses sõrmiPiltPilt
Väike naeratusPiltPilt
SalajutudPilt Väike külakostPilt
"Leedi" ja "Lontu" söövad "spagetti" :-D Pilt
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Mercar » 02. september 2010, 15:03

Väga vahva ülevaade ja pildiseeria :) Eriti meeldivad pildid kus Suller ka otsapidi peal. Talle ikka nii meeldivad need loomad.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 02. september 2010, 15:23

Jah Sulleri süda (vähemalt osa sellest :sneaky: (teine osa mulle :ups: )) kuulub hiirtele.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Pinto » 02. september 2010, 16:38

Luisel on nii vahva karvavahetus tagumikul :D

Suller ei kujuta enam vist ette, kuidas ta varem ilma hiirteta elada sai :D
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 03. september 2010, 17:57

Sindrinahk ise kah ilmselt ei oskaks enam ilma iirteta elada. :razz:
Aga Liise-Liisu-Luise on muidugi väärt iired kah! Sulleri ära taltsutanud ja puha.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 03. september 2010, 19:35

Egas ei kujutaks jah end ette enam ilma hiirteta. Suller on väga tubli poiss hiirtega. Ta pole ühtegi mu pisipudulojust tahtnud kunaski nahka panna ja talle on kõik nad meeldinud. Ma julgen täitsa südamerahuga teda hiirte juurde üksi jätta. Näiteks kui terral on kaas pealt ja ma teise tuppa või vannituppa pudelit pesema lähen siis Suller jääb hiiri kaema ja valvama. Kui hiired diivanil jooksid siis Suller oli teises diivaniotsas ja hiirevalves. Siis kui ma vigisema hakkasin, et hiir üle ääre putku tahab panna siis Suller ajas ka end jalgele ja hakkas kohe hiiri karjatama :-D . Ainus asi on see, et ta vahel võib liiga tormakas olla ja oma kiirete liigutustega loomad ära ehmatada. Aga hiired on mul tublid ja Sullerit ei karda. Pigem tuntakse ise huvi, et mis karvane suur tegelane see kaeb neid koguaeg.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas samton » 03. september 2010, 20:10

Suller - karjakoer! :rofl:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 27. september 2010, 09:48

Mu kullakesest sai väike ingel...

Luise 15.04.2010-25.09.2010 :lein:
Pilt
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas sindrinahk (Teema autor) » 31. oktoober 2010, 14:24

:devil: Toredat Halloweeni :devil:
Pilt
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas riinu559 » 31. oktoober 2010, 14:58

Oii kui armsad! Halloweenihiired. :D
Rullike, jään sind alatiseks igatsema
[Lupsu, Emma, Lisa, Tutsu, Charlotte, Rullike, Tuffy]
Kasutaja avatar
riinu559
♥♥♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 767
Teemad: 12
Pildid: 17
Asukoht: Tallinna lähedal.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas ILovLittles » 31. oktoober 2010, 15:53

Oi kui tore on pisikesi õekesi jälle näha. Väga lahe halloweeni pilt. :-D
Lendur ja Lutikas
Snape Severus ja Sirius Black
Kasutaja avatar
ILovLittles
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 502
Teemad: 4
Pildid: 17
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sindrinahk ja väikesed preilid

PostitusPostitas Anete12 » 31. oktoober 2010, 17:04

Väga lahe halloweeni pilt! :sneaky:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie liivahiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron