Viljandi Pet Center Maximas ja Selveris

Igasugune info loomapoodide teemal

Viljandi Pet Center Maximas ja Selveris

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 29. mai 2010, 12:55

Kuna ostsin sealt (Maxima Pet Centerist) oma viimased rotid, tõmbasid minu tähelepanu pisikeste ema ja isa. Nimelt on nad nüüd koos ühes puuris ja arvatavasti emane juba tiine ka on. See mõjub ju kurnavalt?! Nägin veel oma silmaga, kuidas nad tsikibrikitasid seal. Ühed vanemad naised seisid kõrval ja imestasid, et mis see veel on. Müüja selle peale vastas, et pole enne sellist asja näinud ja ei tea... :nono:. Mis te arvate, kas peaksin emaili saatma? (Ise ma ütlema minna ei julge. Arvan, et nad ei võtaks mind kuulda ka, sest olen alles 15 ja keda see lapse jutt ikka huvitab? :mad:)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viljandi Pet Center Maximas

PostitusPostitas RotiSabake » 14. juuni 2010, 21:09

Mina arvan et sa peaksid ikka midagi ette võtma ma ise ka elan Viljandis ja seal poes pole ja normaalsed müüjad.Ja ühel korral kui ma poodi sisenesid oli paljudel loomadel joogipudelites vesi peaaegu otsas.Ja ka aluspanu ka liiga must või nii.(Loogiline ju oleks kui müüjad nende eest vähemalt natukegi hoolt kannaksid).Ja järgmine päev kui läksin rotile süüa ostma siis olid mõned joogipudelid täidetud aga enamus peaaegu tühjad.E-maili saatmine võib olla piisav kui nad vastavad et nad võtavad sellega midagi ette.
RotiSabake
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 13
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viljandi Pet Center Maximas

PostitusPostitas Sirtsu56 » 14. juuni 2010, 22:49

Viimati kui käisin Viljandi pet centeris, oli müüja hõivatud arvatavasti msnis olemisega, selle ajajooksul sain mina tuhkrut katsudes aega viita,enne kui mind märgati, normull. :b88:
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Loomapoe töötajad ei hooli!!!

PostitusPostitas RotiSabake » 03. juuli 2010, 11:11

Viljandi Selverisse kolis loomapood Pet Center.Sealsed töötajad ei hoolitse loomade veevarude eest!!!Kui mina seal käisin(1.juuli)siis oli rotidel vesi ühes kopsikus ja see oli täiesti roheline!!!Seda oli endal rõve vaadata.Mina arvan et rotil pole hea juua mingit rohelist vett kus juba mingid rõvedad tükid hulbivad.Mida tehakui loomapoe töötajad ei hoolitse korralikult loomade eest?Ma arvan et see kolimine ei ole kah põhjus jätta loomade eesti hoolitsemise.

Palun öelge mida võiks teha et loomadel oleks loomapoes normaalne elu?
Viimati muutis samton 03. juuli 2010, 11:33, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Liitsin Viljandi teise Pet Centeri teemaga.
RotiSabake
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 13
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viljandi Pet Center Maximas ja Selveris

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 03. juuli 2010, 11:58

Sa oleks võinud müüjale seda öelda, või kui ei julge, siis saada Pet Centerile email. Ma ise mõtlesin kunagi, et saadan, sest emane ja isane olid ühes samas puuris (täiskasvanud). Emane oli veel äsja pojad saanud ja nüüd on ta vist jälle tiine- kuidas muidu. Nüüd pole ma viimasel ajal enam seal käinud ja kirja ka ei julge saata- äkki nüüd on rotid eraldatud.
Ainuke normaalne müüja on Viljandi Pet Centeris too valgete juustega, vene aktsendiga. Teised vahetuvad vist iga nädal. Ükskord läksin poodi, ütlesin kõva häälega tere. Vastu sain hilise nina alla öeldud mulina- tere moodi ta ei kuuldunud.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viljandi Pet Center Maximas ja Selveris

PostitusPostitas aleca » 06. juuli 2010, 13:39

Sa oleksid võinud müüjale öelda,et jooginõud mustad või misiganes,ega müüja sind sellepärast maha löö :-) 1 juulil oli tööl see blondi peaga vene aktsendiga müüja.
Rotid on nüüdseks eraldatud.
Ja Selveris oli enne juba petcenter,seal tagumise sissekäigu juures,nemad kolisid suurematesse ruumidesse,maxima kolis nende juurde.
aleca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Pildid: 3
Asukoht: Viljandimaa
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist