Totuliia suhkrud

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 10. märts 2009, 19:48

Lisasin pilte ka albumisse :ups:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 13. märts 2009, 09:25

Nonii eile õhtul liitus meiega pisike Mi-Mi, jänku tüdruk. Kuna tegemist on meie juures vahepeatusega siis pole eriti hullu et mul teised kiskjad on :happy: . Eile koju jõudes olid kõik tuhkrud neljakesi vastas, ninad püsti ja mis sa meile head tõid? Pannes tuhkrud kindlalt puuri kinni lasime jänku Mi-Mi lahti. Nagu ikka uues kohas minnakse ümbrust uudistama. Nii viis ka üks moment tee tuhkrute puuri juurde. Tõhud kohe ninepidi vastu puuri ja keeled valla-näe meie õhtusöök :wink: . Kuna tõhkudel pisikesed ninad ja suud siis ei lasknud jänkut nii lähedale. Mine hulle tea, hammustavad veel pärast Mi-Mit. Nagu nad ikka on kiskjad, selles ei ole mitte mingit kahtlust. Kui jõud üle käib siis ikka maha ka murtakse. Aga jälgides jänku tegemisi ja teades tuhkrute omi, siis tean et tegin õige otsuse-olen ikka tuhkru inimene, sest jänku on natuke liiga igav minu jaoks :ups: , tuhkrud rohkem elavama loomuga :biglove: Ainult tuhkrud võiksid ka nii pehmed olla kui Mi-Mi. Muidu elavad kõik neli koos juba mitmendat päeva. Hullemaid kakluseid pole olnud, peale tänase öö kui keegi Tinkerbelile peale astus puuris(arvan et üks poistest), siis läbistas maja meeletu kisa-grrrrrrrrr :bang: . Mulle tundub et nad on leppinud :biglove:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 04. mai 2009, 18:24

Eile homikul vara sõitsin koos loomadega maale, kus neil on oma aedik. Maale jõudes panin kõik neli sinna aedikusse. Nässu ja Coco asusid kohe kaevama ja mullas müttama, Tinku ja Vernal jälgisid alguses veidi eemalt. Ja siis kukkusid ka nemad kaevama. Siis oli mul 2 sooblit ja 2 musta tuhkrut. Ka naabrimees tuli loomade tegemisi vaatama. Lõpuks oli aedikus tunnelid kaevatud ja loomad väsinud. Kuna Tinkerbel on mul tavaliselt selline, kes magab kõige rohkem siis üllatus meil suur. Kõik teised magasid ja Tinkerbel aina kaevas ja kaevas :happy: . Diivani loomast oli saanud mulla kuninganna. Muidu praegu maal olemisest magavad loomad mul siiani ja tundus et neile meeldis. Nemad said kaevata, mängida ja magada värskes õhus, mina aga omi toimetusi tehtud :-D. Loodetavasti puhkavad nad endid lähipäevil välja, sest tunnen et hakkab mul juba vaikselt igav-kuna tibud magavad :biglove: .Ehee selle kuu alguses sai Tinkerbel 4-aastaseks ja Nässu 3-aastaseks!
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Marilin » 04. mai 2009, 18:50

Kas nad välja ei saa ennast kaevata sellest? Oeh, ma ka siin unistan, et keegi mu Maasikale mingi suure aediku ehitaks..kus ta saaks joosta ja kaevata.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 04. mai 2009, 20:04

Ei saa :-D , see nagu vangla. All põhi, seinad ja katus kõik on võrgust. Maa alla on u 50 cm ja maa pinnal ka u 50 cm, 2m pikk ja 1 m lai. Kui ma ei eksi siis poolikust aedikust on mul ka albumis pildid. Nüüd reedel ehitasid mul mehed aediku lõpuni valmis, vaja vaid majake sisse ehitada :happy:. Siis kui uuesti maale lähen võtan fotoka ka kindlasti kaasa ja teen uusi pilte.
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 18. detsember 2009, 17:13

Oi avastasin et siin on viimane postitus olnud mai alguses. Kuna olen pikemat aega juba haiguslehel (3 nädalat juba) on loomadel lausa paradiis. Mõllavad ja jooksevad ringi. Kuna mul palavik kõikus 39 - 35 vahel siis enamus ajast magasin ja loomad elasid vabalt. Eelmine nädalavahetus olin kodust eemal ja esmaspäeval kui hakkasin jälle loomadega mässama avastasin et Vernal hoiab pead kuidagi viltu. Loomult on Verna uudishimulik kaak, kes pudelis ka paigal ei püsiks. Aga tol hetkel oli ta loid ja ülimalt rahulik. Lähemalt uurides nägin et 1 kõrv on täiesti ülesse paistetanud... Sattusin paanikasse ja helistasin kohe Tatari kliinikusse. Sinna jõudes saime kaks süsti, poiss oli mul süles rahulikult. Saime ka 6 süsti kaasa, mida pean igapäev süstima. Aga on parem, eile juba jooksis, ründas, mängis ja kargas ringi nagu endine Venks-poiss. Arvatavasti need kõrvalestad põhjustasid poisile selle kõrvapõletiku/paise, kuigi puhastan neil kõrvu u 1 x kuus. Eks me teeme selle ravikuuri lõpuni ja loodame täielikku paranemist.
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 25. veebruar 2010, 19:00

Nii täna oli mul üle väga pika aja vaba, otsustasin siis lõpuks loomade puuri suurendada. Tänu Kerlile on mu kaabakate loss nüüd üle 170cm kõrge. Üks puur veel peale panna ja lagi ongi vastas :wink: .Siit ka küsimus/palve: Kas kellegil on üks platvorm üle? Turnimist on neil nüüd palju. Eks kui fotoka leian kuskilt ülesse siis teen pilte ka. Muidu ronivad nad ikka mul mööda kardinaid ja kraabivad esikust põrandat ülesse. Oleme ka lumes müttamas käinud. Tinkerbel on ikka vana ülbik edasi, nii kui keegi teeb midagi sellist mis talle ei meeldi, läheb ja annab lihtsalt tappa. Täna karistas Cocot millegi eest. Muidu saavad nad üldjuhul sõbralikult läbi. :biglove:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Kellykaazz » 25. veebruar 2010, 19:28

Ja Vernalil kõik okei?
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 25. veebruar 2010, 20:24

Ikka jah, kõik tervad ja hullud pätid nagu ikka. Ootan juba hirmuga aega kui nad hakkavad talvist kasukat maha viskama :rofl: . Siis saadan nad kellegi juurde kitkuma :happy: .
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 18. märts 2010, 18:34

Nii eelmsisest laupäevast on meil uus pereliige. Pisike kutsikas, mitte just tuhkru vaid koera kutsikas. Pisike cavalier king charls spanjel kellel nimeks Gulliver. Kõik tuhkrud peale Tinku võtsid Gully kohe omaks, Nässu lausa lapsendas ta ära. Söövad koos, mängivad ja ka magavad koos. Ja nii kui Tinku läheneb Gullyle siis lausa Nässu saab nii tigedaks. Aga eks ka Tinks lepib temaga ära. Uusi pilte loomadest olen ka lisanud oma albumisse. Nii et tsirkust jagub mul kodus aina rohkem ja rohkem :-D .
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas maris2 » 18. märts 2010, 19:58

Vaatasin siis sinu diivani pilte ka, no minu oma selle kõrval ikka päris terve :) . Patjade nurgad mul veel ei narmenda.
Kutsal nii ilusad silmad.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Sandra » 18. märts 2010, 20:33

Vahva elukas, küll Tinkerbel ka temaga lepib, Krisse juures elades möllas ta ju pidevalt koeraga ringi. :)
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas sircc » 18. märts 2010, 21:59

Kus need narmendavad nurgad on?
sircc
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas maris2 » 18. märts 2010, 22:03

Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 18. märts 2010, 22:52

Sircc ma lõikasin need lahised niidid ära. Enne tegin pilte aga nüüd vist ka juba selline seis et kisa APPI :-D . Ja seda kõike teeb meie kullakallis Tinkerbel :bang:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas sircc » 19. märts 2010, 08:21

Sry,aga albumist ma küll ei tuvastanud neid nurki,vähemasti Gullyga tehtud piltidelt mitte
sircc
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 23. november 2010, 09:39

Ma ei teagi kuidas seda nüüd öelda... Sellest on juba mitu päeva möödas ja enesetunne mul ikkagi kuidagi sant. Lihtsalt ei oska enam midagi teha, kuidagi olla. Oleksin nagu kõigest eemal, eraldatud...
Ühesõnaga: Pühapäeva varahommikul lahkus minu juurest Tinkerbel.... Üritasime teha tema jaoks kõik aga ta ikkagi otsustas minna. Nüüd on ta terve, ilma valudeta ja saab koos teistega joosta...
Hetkel palun Teilt-ei mingeid küsimusi ega ka kaastunnet. Kuna see on hetkel liiga valus, liigagi valus... Tahtsin lihtsalt teavitada ka teid.
Tinkerbel: 01.05.2005 - 21.11.2010 Puhka rahus väikseke...
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Sandra » 23. november 2010, 22:58

Hetkel palun Teilt-ei mingeid küsimusi ega ka kaastunnet.
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 09. november 2011, 18:48

No peaaegu venitasin aasta välja :happy: .
Nagu osad siin teavad, otsisin Cocole ja Vernalile vahepeal uut kodu. Aga siiski otsustasin nad alles jätta. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab :-) . Ehk siis köök läheb lammutusse. Suvel olid poisid rõdul aga talvel läheb seal liiga külmaks. Ja kuna mul laps peaaegu aastane, siis ka tema traumeerib poisse väga. Ja eks neil ole juba parajalt aastaid kukil ka (Coco 4a ja Venks 5a). Nii siis olingi masenduses, et kuidas edasi. Kuna ka Vernal on tigedik, st et hammustab inimesi, siis tuppa ma poisse tuua ei saa, laps kohe näppupidi puuris ju.
Poisid muidu terved ja tragid tegelased ikka. Tavaliselt nad on õhtuti lahti, siis kui meespere pöönab juba voodis. Samas on näha, et ka neile hakka aastad mõjuma. Ei ole enam sellist virksust ja möllu sees :sad: .
Vahepeal olid ka Laima ja Sonya meil külas. Oi kus siis oli tralli :rofl: . Vähemalt peale neid jäi tapeet mul toas seina. Kui Briti siin oli, siis läks ka tapeet käiku :razz: .
Ega ma eriti pika jutuga polegi. Ei oska nagu eriti kirjutada. Kõik hästi meil ja oleme ka terved.

Tervitavad ühed karvased kaabakad :biglove: kõiki !
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas maris2 » 09. november 2011, 20:40

Väga, väga hea meel kuulda et nad ikka sulle jäävad.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas Sandra » 09. november 2011, 22:03

Hea meel vahel ka teist kuula. :)
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 09. november 2011, 23:22

Väga tore kuulda, et leidsite ikka lahenduse kuidas nad alles jätta :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Totuliia suhkrud

PostitusPostitas totuliia (Teema autor) » 08. jaanuar 2014, 18:43

Terekest.
Pole siia ammu-ammu miskit enam kirjutanud. Ja ega polegi enam miskit siia kirjutada.
Eile lahkus minu viimane musimops, imeline mõmmik Coocoomacocopuff, imelisele maale, oma ema-Tinkerbeli, õe Nässu ja Vernali juurde. Juba pea aasta oli Coco väga läbi omadega. Ei söönud õieti, ei jooksnud enam ringi. Magas enamus ajast, lihtsalt oma pesas.
Nagu ka teistel, tegid aastad oma töö ja nüüd saavad nad koos silgata teisel pool pilvepiiri. Kodu ja mu süda on tühi..

Hetkeks teen tuhkrumajandusega lõpu. Kuid kunagi kindlasti võtan omale ühe punasilmse saatana!

Kohtumiseni!
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 9 külalist