Hommikune äratus

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas postituvi » 16. veebruar 2010, 22:02

Mina ka tõsiselt vihkan hommikust äratust. Olen ka ööinimene ja isegi kui ei ole poole ööni üleval, siis enne 11 ikka tõusta ei taha :razz: Kui ma ka mingi jõnks enne äratust ärkan, olen ikka unine ja tavaliselt uinun kuni kellani uuesti. Mulle meeldib tohutult käia graafikuga tööl just seetõttu, et tööpäev on küll pikem, kuid töönädal ei ole E-Rni. Vihkangi just seda, et 5 päeva järjest peab tõusma. Praegu on mul õnneks kolmapäev vaba- see poolitab töönädala ära. 2 tööl, 1 vaba-magan lõunani :) ja jälle 2 tööl ning taas 2 vaba(ok, vahel olen erandina ka nädalavah. tööl)
Kui mul mingi vent hakkaks hommikuti äratuseks puhuma, siis ma just poeksin veelgi sügavamale teki alla. Nagu nii on kella peale ärgates selline unekülm peal(kui ise ärkan vabal päeval, siis ei ole külmavärinaid).
Samuti meeldib ka mulle öösel ärgates kella vaadata, et mitu tundi veel magada saab.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Keilyke » 16. veebruar 2010, 23:16

Ma olen ka üks neist, kellele meeldib kaua üleval olla ja siis poole lõunani magada. Kusjuures nüüd ma olen isegi arenenud. Mingi enne keskkööd ronime voodise ja ärkan siis kuskil 10-11 paiku. Vahepeal ei saanud ma ennast isegi kell 1 voodist välja. Käisin täiskasvanute gümnaasiumis õhtuses vahetuses, pidin kooli minema kuskil kella neljaks ja isegi siis oli mul raskusi ärkamisega. :A: Ärkasin mingi kell kaks ja siis kiirustasin, kuna enamjaolt oli vaja ka süüa teha enne kooli minekut.Aga selline eluviis väsitas. Ükskõik kui kaua ma ka ei maganud, ikka oli koguaeg selline väsinud tunne peal, samas kui õhtul magama minna, siis und ei tulnud.
Samas minupuhul on see kõik harjumuses kinni, praegu ma lihtsalt olen harjunud kaua magama. Kolm aastat tagasi ärkasin 4.50 üles, et tööle minna. Selles suhtes on hea, et enamjaolt ma ärkan kohe üles, kui äratuskella kuulen. Mul sellist kommet ei ole, et lükkaks edasi või pikutaks veel natuke. ( Kuigi paar korda olen seda siiski teinud ja siis ka sisse maganud.:D) Aga üldiselt ikka teen silmad lahti ja hüppan kähku voodist välja. Niiet hommikuse ärkamisega mul üldiselt probleeme ei ole aga kui vähegi võimalik siis magan ikka lõunani. :8
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Snowypixie » 17. veebruar 2010, 14:46

Tõepoolest ei ole ka mina aru saanud sellest moraalist, mida ema mulle kogu aeg on rääkinud, et kui ikka iga päev kell 7 ärgata, siis sellega harjub ja lõpuks ei ole enam üldse raske tõusta. Mina ütleks, et ega ikka ei harju küll! Ärkan nädala sees iga päev samal ajal (seitsmest) ja esmaspäev/teisipäev on enam-vähem mõistlik, sest siis on veel nädalavahetusel magamisest saadud energiat alles, aga alates kolmapäevast ei ole enam kella seitsmeses ärkamises mitte midagi normaalset. Siis on eelmine nädalavahetus juba kaugel ja uus ka põhimõtteliselt kaugel. Neljapäeva ja reedehommikud ongi minu jaoks kõige raskemad, lihtsalt venitad ennast voodist vägisi välja kuigi eelmine õhtu sai normaalsel ajal uinutud. Kui ma nüüd peks veel laupäev ja pühapäev ka seitsmest ärkama, siis saaks minust vist zombi :lol:

Seega nädalavahetused on minu meelest välja puhkamiseks - täpselt seniks kuniks und jätkub!
Kasutaja avatar
Snowypixie
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 50
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Annie » 17. veebruar 2010, 15:39

Kui varem magama minna, siis ma arvan, et ikka harjub ära küll. Õhtud on ju nagunii meil pimedad, siis ongi parem varem magama minna. Hommikul aga juba praegu 7.30 paiku valge.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Riin » 18. veebruar 2010, 00:45

Mina arvan ka, et ei harju.
Annie, Sa oled kindlasti ka muidu hommikune inimene ja siis arvadki, et küll harjub, aga eiiiiii.
Olen ju koolis käies pidanud iga päev varakult ärkama, aga ei harjunud sellega viimse päevani. Lihtsalt uni ei tule peale õhtul ja hommikul ei saa üles. Õhtul tunnen ma ennast kogu päevast kõige energilisemana- koristan, pesen pesu, teen süüa jne, jne.
Mina olen kindel, et on olemas hommikused ja õhtused inimesed ja ennast vägisi teiseks sundida pole võimalik.
Ma arvan, et Sa ka , Annie, ei kujuta ennast ette, et vahid poole ööni telekat (kahe- kolmeni) ja siis magad kaua, Sa kindlasti ei oska seda nautida ja vaevalt Sa vägisi poole lõunani magada suudad. Minu jaoks on see jälle loomulik olek.
Kurb on ainult see, et töökohtades on arvestatud vaid hommikuste inimestega.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Annie » 18. veebruar 2010, 09:55

Eks see nii olegi, et igaüks vaatab oma mätta otsast. Tegelikult on ju minu tutvusringikonnas ka ööinimesi ja ma olen õppinud neid mõistma, kuid ikkagi vahel salaja mõtlen, et no räägi-räägi, küll sa ikka saad tõusta, kui õhtuse filmivaatamise ära jätad :-D. Sellega olen ma muidugi nõus, et on olemas hommiku- ja õhtuinimesed ja tean kindlalt et olen ise see hommikune, kuid puhkuste ajal olen õhtuste ülevalolemistega teinekord küll ikka väga ära harjunud ja siis on tükk tegemist, et hommikuti jälle ärgata suudan. Aga mingil ajal jookseb kõik jälle paika. Muidugi minu hommikune ärkamine on 6-7 vahel ja hiline siis nii 9 paiku, ja ega ma tõesti lõunani magamisest tea midagi. Ja päris kindlasti ei taha ma teha tööd, kus on (hilis)õhtused vahetused.
Kui masu aeg välja jätta, siis mingil määra saab ju ise endale töökohta valida, kus sobivam töögraafik, kuid tõsi ta on, et enamus kohti töötab ligikaudu 8-17 (ja siis peab olema ise ülemus, et hiljem tööle tulla :-D )
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Loomahull » 18. veebruar 2010, 10:03

Minu kõige hilisem ülestõusmine terve elu jooksul, mida ma mäletan on pool 10. See oli kunagi ammu-ammu üks jaanipäev, kui sai jaanilaupäeva öösel (tegelikult hommikul juba) kell neli magama mindud. Rohkem pole nii kaua põõnanud. See oli tõesti jube, maga pool päeva maha. :wacko:
Eks vist ongi nii, et hommikuinimesed harjuvad väga varase tõusmisega ära ja ööinimesed jälle põõnaks... Ma isegi ei tea, mis kellani? :-D No 12-ni ütleme. Minu jaoks pole mingi probleem kooliajal pool 7 tõusta ja suvel veel tund-paar varem. Aga ma ei kujuta ka ette, et ma öösel kell 3 midagi teeks. :lol: Ma olen pool 12 juba rohkem kui zombi.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Snowypixie » 18. veebruar 2010, 14:53

Tõepoolest täiesti huvitav on lugeda, kuidas inimesed ikka nii erinevad on. Hommikustest inimestest saan loomlikult aru, kuigi ise olen õhtune. Minu enda kallis ema on täiesti hommikuinimene - talle kohe meeldib vara ärgata ja siis hommikukohvi juua ja nautida vaikust, kui kõik alles põõnavad. Tubasid tuulutab ka näiteks hommikul. Ise ei taha selle peale mõeldagi, et hommikul peaks akna lahti tegema - niigi varbad külmetavad ja unesoe on alles sees! :wacko: Aga selle eest õhtul kell üksteist või kaksteist on ikka väga hea värsket ööõhku sisse hingata.

Ja jaanipäevasest ma ei hakka üldse rääkimagi - järgmine päev enne kella ühte või kahte ikka voodist välja ei saa :-D
Kasutaja avatar
Snowypixie
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 50
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas kertu0208 » 18. veebruar 2010, 16:03

Ma olen ka öö-inimene. Suvel on nii, et ma päeval magan ja öösel olen üleval. Koolipäevadel on nii raske vara tõusta (eriti siis on vastik, kui esimene tund on vaba, aga peab ikka tõusma, kuna bussi hiljem enam ei tule). Muide mul on ka nii, nagu Riinul, et õhtul kella 18 paiku ja hiljem tuleb energia ja hakkan tuba koristama jm tähtsaid asju tegema.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Keilyke » 18. veebruar 2010, 17:06

Selle teksti peale, tuli mul meelde üks nunnu pilt :
Pilt
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Loomahull » 18. veebruar 2010, 18:51

:rofl: Oh kui hea pilt! Ja väga tabav. Ja väga õige.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas maris2 » 18. veebruar 2010, 21:45

Kõige kauem olen maganud vist 11.30-ni, aga siis sai ka õhtul kaua filmi vaadatud.
Minu väiksel õel( minust 4 aastat noorem) oli oma arusaam , tema vahel pani juba õhtul voodisse minnes sukapüksid jalga, et saaks koolipäeval 5 minutit kauem magada :rofl: . No ja väike vend on ma ei tea kellesse ,tema ainult magaks. Talle ei ole mõtet üldse enne kella 1 helistada sest ta magab. Alles hiljuti läksin ema juurde ja küsisin et, "kus Kaspar on" ja ema ütles et" ikka magab", kell oli mingi 13.30. Temal selle unega muret pole.
Üldiselt kella peale ärkan kohe, aga kui vaba päev siis üritan ikka mingi 9 magada. Mu sisemine kell äratab mind 4.50 sest tööpäeval ärkan nii vara. Ja mul veel üks ärataja, minu tuhkur Bull, igal hommikul kella3 ja 4 vahel on temal korraline pissil käimine. Ja siis kraabib ust ka, et mis sa magad. Teen siis talle ukse lahti ja käin ka siis vetsus, tema teeb tiiru korteri peal ära ja enne kui mina valmis saan on tema juba pesas ja magab, normaalne. Aga kui ma ust ei ava, siis ta kraabib ja kraabib, ühesõnaga magada ka ei lase.
Tegelikult olen aga ka õhtu inimene, siis on tahtmine kõike teha. Samas tahaks ka vara ärgata, et mitte päeva maha magad.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas sindrinahk » 19. veebruar 2010, 14:43

Ma ei ole kunagi hommikuinimene olnud. Vara ärkamine on ikka tõeline piin. Täna tõusin näiteks 12.37, sest mul oli vaba päev. Kui hommikuti vara ärgates veel pime on, siis Suller vaatab mind nagu pooletoobist, et "öösel" ülesse ronin ja temaga õue tahan veel minna. Aga praegu, kui jube valgem on, siis tõuseb ta täitsa hea meelega. Mina aga olen nagu kudend räim igal hommikul.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Loomahull » 13. september 2010, 12:35

Niih, kui ilmselt 99,9% õpilasi peab kooliajaal varem tõusma, siis mina saan just kooliajal rohkem magada- lausa poole 7-ni! :-D Suvel ikka enne 6 tõusen, maal nii imeilusad hommikud, no ei saa ju suve maha magada! :hdance:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas nommi » 13. september 2010, 13:18

Ma vist olen ka õhtu inimene. Samas ei valmista mulle erilist probleemi hommikul kell 6 tõusta, kui vaja. Esimesed viis minutit mööduvad küll poolunes, aga ajaks mil hambad pestud ja vesi keema pandud olen juba täiesti ärkvel. Sisemine kell töötab ka, kaks minutit enne äratust vaatan tavaliselt kella ja alati olen nii pettunud, et polegi enam öö :dry: Ma võiks vabalt öösel tööl käia, aga hommikuti pea ei võta. Tööd ei suuda teha enna, kui ärkamisest möödas 1,5 h ja kui õppida vaja, siis enne kümmet ei ole üldse mõtet.
Samas ma saan edukalt hakkama ka väga vähese unega. 6 tundi on juba oalju magatud, peale 2 tunnist und on natuke pikemalt uimane olla, aga täiesti funtsioneerin nii nagu peab. Magamise kohapealt võiks mu motoks olla, et uni on küll magus, kuid kogu elu ei tasu maha magada.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Papucca » 14. september 2010, 21:09

Ma ei saa mitte kuidagi üles. Tahaks ikka sooja teki alla kaevuda ja edasi põõnata, aga midagi ei aita - tuleb kooli minna. Öäkk
Kasutaja avatar
Papucca
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Asukoht: Pesitsen Tartus :)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 11
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Mari8 » 15. juuni 2013, 19:52

Suvisel ajal tõusen varakult, koos päikesega olenevalt kas kella 4 või 5 ajal. Ärkan ise, aga igasugused mürgeldajda koduloomad on ka head äratajad. Pole ehmatavat äratuskella vaja, ärkad selle peale, et keegi oma kareda keelekesega lakub su varbaid või põski ja palub süüa. Üldiselt mul on hea bioloogiline kell ja kui õhtul magama minnes ütlen endale, et pean teatud kellajaal ärkama, siis ma ka ärkan ja minutipealt.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas AlbinoFurets » 15. juuni 2013, 23:08

Suvel magan hommikuni kella 10-12-ni, ausalt. Vahest pean väga vara üles tõusma et mingit nägemata filmi näha aga kahjuks magan enamus maha. Kõige hullem kui teised juba ärganud ja kuskil kolistavad. Olen siiski ööinimene, vaikus ja rahu, keegi ei sega ja võin rahus kõike teha. :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Kuldhai » 16. juuni 2013, 15:03

Vahepealse nelja aastaga on mõndagi muutunud. Nüüd oleks ma õnnelik, kui suudaksin 8. 30 - ni hommikul magada. Paraku ärkan väga vara, 5 või 6 ajal. Vahel juba 3 või 4 ja enam magama ei õnnestu jääda. Kui juhtub, et lähen eriti hilja magama, siis venitan 7 - ni välja.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Merily » 16. juuni 2013, 21:28

Issand jummel, ma lähen siis alles magama, kui te juba kõik ärkate :D. Täna magasin kella kolmeni päeval. Padukat sadas ka vahepeal ja siis tuleb veel eriti hea uni, kui kuulen, et väljas sajab. Homme pean tööle minema ja seetõttu on äratus kell 11.30.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Ööloom » 17. juuni 2013, 14:27

Mina hommikul vara üles ei saa! Päris ausalt kohe! Ok, ma võin ärgata, kui väga vaja on, aga ma olen siis nagu zombi. Mõni on üritanud mulle omaarust head nõu anda, et "Aga sa mine varem magama!" Kõik oleks jumala lill, kui selline asi tegelikult ka toimiks. Ma võin ju minna kell kümme voodisse, silmad kinni panna ja mõelda, et "Ma täna jään normaalsete inimestega samal ajal magama!" Mis te arvate, mis siis juhtub? :-D Et kas ma jään magama? Halligi, ma ütlen! :-) Selle asemel hakkan ma üle kere sügelema, küll on mul palav, siis külm, siis jäävad juuksed kuidagi eriti imelikult ümber kõri, siis on tekk kuidagi imelikult, siis on padi kas liiga kõrge või liiga madal või lihtsalt kuidagi lollakalt, kael jääb kangeks, siis tuleb mingi totrus meelde, siis tulevad meelde need asjad, mis oleks vaja ära teha selle asemel, et nagu tapetu maas lamada ja und oodata, mida ilmselgelt enne kella kolme öösel ei tule, siis sureb mul vasak jalg ära, siis sama jama paremaga ja jälle vastupidi, siis hakkab mul suu kuivama, siis on tunne, et käed vajakasid kreemitamist, kui mu käenahk liivapaberina tekikoti külgi jääb...ühesõnaga sada häda! :-D Kui mul tõesti uni on, siis mind sellised asjad ei häiri, sest ma jään praktiliselt kohe magama, aga kui ma pean niisama kusagil vedelema ja und ootama, siis ajan ma ennast lihtsalt vihaseks ja higiseks selle suure rabelemise ja une ootamisega. :lol:
Ma ei tea, mõni võib-olla suudab ennast ümber harjutada, aga ju need, kes suudavad, pole nii patoloogilised öösel ülevalpassijad nagu mina. Üldiselt on see nii naljakas, kuidas need ööinimesed teistel kuidagi hambus on. Vähemalt ma ise olen märganud, et kui tuleb juttu sellest, kui kaua keegi üleval on, siis kiputakse enam-vähem risti ette lööma, et "Issand jumal, mis inimene sa oled?" kui mõni ütleb, et enne keskööd tema und ei tule. Ja siis on alati keegi, kes loeb moraali teemal "Uneaja vajalikkus ja õiged kellaajad magamiseks, nendest kinnipidamine ja kasulikud mõtteharjutused" Ausalt, kui keegi mulle seda jura igal õhtul voodi ees ajaks, ma võib-olla jääksin suurest igavusest magama.
Ööloom
Pisi sõnasepp 2013
Pisi sõnasepp 2013
 
Postitused: 226
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Mari8 » 17. juuni 2013, 15:43

^ :D Tean täpselt seda tunnet. Aga ausalt, see on ümberharjutatav. Võtab aega, aga lõpuks harjud ära.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Merily » 17. juuni 2013, 15:59

Ööloom, kuldsed sõnad! :D Sellepärast Sul selline kasutajanimi ongi? :D
Kui und ei ole ja mõtled, et peab magama jääma või nagu Sa isegi ütlesid, et "jään magama nagu üks normaalne inimene", siis ei tule seda und mitte kuskilt. Juba see, et ma mõtlen, et pean magama jääma, ajab une ära.
Ma usun, et see on küll ümberharjutatav, aga selleks peab kohutavalt tahtejõudu olema. Kuna mulle meeldib üksi kodus olla ja oma asju ajada, siis see aeg, kui teised magavad, on selleks perfektne. Pime aeg mulle üldse meeldib, seetõttu ma end suvevaheajal magama ei surugi. Miks peakski...
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Ööloom » 17. juuni 2013, 18:12

Mari, inimene pidavat kõigega harjuma, ka poomisega! :-D (Lõpuks enam ei siple ega midagi! :-D )
Samas ma usun, et kui mul peaks vaja olema igal hommikul täpselt kell pool viis üleval olla, siis kangutaks ma ennast suure surmaga maast lahti ka, ja kui selline trall mõnda aega juba kestnud on, siis ilmselt vajuks ma õhtul varem ära ka, kui muidu. :-D
Ööloom
Pisi sõnasepp 2013
Pisi sõnasepp 2013
 
Postitused: 226
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Andriges » 09. veebruar 2014, 00:34

Ma olen ka selline kodanik, kes koolipäevadel ennast enne kella kahtteist magama ei saa. Siis paar minutit enne magama jäämist panen endale hommikul kella 5-ks äratuse, et mul oleks kella 7.00 aeg parem tõusta. Nii et põhiliselt kella viiest hommikul mu äratuskell iga 10 minuti tagant heliseb. :-)
Hommikul vara tõusta on tõesti väga vastik.
Andriges
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Vahtra » 19. detsember 2014, 20:39

Mulle meeldib ka õhtul kaua-kaua üleval olla ja hommikuti väga kaua magada.
Kasutaja avatar
Vahtra
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 2
Pildid: 8
Asukoht: Põlvamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist