Deegupojad ohus?

Deegupõnnide tekkest ja muust säärasest.

Moderaator: postituvi

Deegupojad ohus?

PostitusPostitas liisu11 (Teema autor) » 06. veebruar 2010, 18:29

TEre! minu 1 deegumamma sünnitas 6 deegupoega. ( ta ei ole veel aastanegi:o) see juhtus alles eelmine öö ja tänaseni, kui ma hakkasin puuri puhastama, oli kõik korras. Ja ema ja isa panin tuppa jooksma ja pojad teise puuri pessa. nüüd koguaeg ema tassib poegi suus ja isegi jookseb nendega nii ratta peal ,et poeg suus ja vist näksib kah. Praegu jätsime nad rahule lihtsalt ja panime toas tule kustu. Ega ju meie ei saa midagi teha, kui pojad on sellises olukorras. Kas keegi oskab ütelda, mis viga on emasel? Palun vastust. hetkel ei tea me veel kas nad on elus:(( me ei ole veel vaatama läinud, aga korraks nagu vend käis oma toas, kus puurid on ja ei pannud tuld põlema, siis olid nad täiesti vaikselt!
Kas see võib ka sellest olla, et deeguema on liiga noor, sest ei ole 1 aastanegi. KUi on siis mida ma teen?:o:(
liisu11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegupojad ohus?

PostitusPostitas Degus » 06. veebruar 2010, 18:46

Jah, arvatavasti sellest see ongi. Olen kuulnud küll lugusid, kus üks emane võtab võõrad pojad omaks, aga ei tea jutu paikapidamisest veel midagi. Kui miskit üle ei jää, siis mina otsiksin asendusema. Kuid see ei mõjuks kindlasti poegadele hästi. Teine variant - ema tassib poegi muidugi, see on täiesti normaalne. See "näksimine" võib sulle ainult tunduda. Ta veab poegi, et neid kaitsta kõikvõimalike ohtude eest.
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegupojad ohus?

PostitusPostitas liisu11 (Teema autor) » 06. veebruar 2010, 18:49

Aitähh! :))
liisu11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegupojad ohus?

PostitusPostitas Pinto » 06. veebruar 2010, 19:12

Eks ta su oma rumalusest neid tassib- kes see siis hakkab ühe päevasi deegutittesi emast lahutama :nono: Deegupoegadel ja emal peab laskma rahulikult olla, mitte hakkama esimese asjana nende puuri koristama. Isase oleks saanud ka ilma puuri puhastamata puurist ära võtta. Paar päeva kauem puur puhastamata on tunduvalt parem kui vastsündinud tittesi puuride vahel solgutada. Emane on segaduses ja tahab pojad kuskile varju viia. Kas tal ikka pesamajake on, kuhu nad kõik sisse mahuvad? Sobib ta papist karp, peaasi et oleks varjuline. Anna ka wc paberit, et ta sooja pesa saaks teha.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegupojad ohus?

PostitusPostitas liisu11 (Teema autor) » 06. veebruar 2010, 21:05

See kõik mis nimetasid on neil olemas ;) Ju ma siis rohkem ei korda oma viga.
liisu11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegupojad ohus?

PostitusPostitas liisu11 (Teema autor) » 07. veebruar 2010, 11:47

Ja täna on kõik korras!:)))
liisu11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist