Nuff'i kaagid Tix & Nax

Vöödilised sõbrakesed meie kodudes

Moderaator: v66dik

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 09. jaanuar 2010, 00:58

Uue orava öine trenn: VIDEO!
Jookseb rattas, siis laamendab wc-s, ise aina kiikab väga naljakalt,
lükkab rattale esikäppadega väljastpoolt hoo sisse, hüppab ratta peale ja jälle läheb sajaga sõiduks.... :lol:

PS. kvaliteet on kehv, sest filmisin hämaras. Seda ma ei tea, miks see sait laiekraani videod kokku (kuubikuks) lükkab, jooksuratas on puha lopergune.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas Pinto » 09. jaanuar 2010, 13:34

Ei tea miks sellele rattale ennem hoo peab sisse lükkama :D

Ratta võiksid sa keerata õigetpidi, st see osa, mis hetkel vastu puuri seina panna maha. Kui teine orav nt tahab ka hoo pealt rattasse hüpata, siis ei jää ta kinnituspulkade ja ratta diameetriks oleva pulga vahele (see ratas küll päris giljotiin pole, aga haiget võib ikka saada).
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 09. jaanuar 2010, 18:59

See oli mul õiget pidi, aga siis ei saanud seda kuidagi puuri külge kinnitada. Kui kinni ei ole, siis ratsutab orav sellega mööda puuri ringi ja kui ratas läheb vastu maja seina või mujale vastu, on sõtmised sõidetud - ratas enam ei pöörle.

Kui ta alles õppis rattas jooksma, siis oli ratas õiget pidi. Ta tegi nii suure hoo, et lendas rattast välja - just ülevalt poolt (kus need kinnituspulgad on) .... siuh, kuhugi puuri nurka. Sedasi tegi ta mitu päeva. Muretsesin, et ta lõhub oma ribid või selgroo sedasi ära. Kukub liiga kõvasti või jääb sinna kinnituspulkade ja ratta diameetripulga vahele. Keerasin ratta valepidi, sest see tundus ohutum. Lõpuks õppis ta ära selle, et kui hoog väga suureks läks, siis hoidis nelja jalaga ratta servast kinni ja keerles koos rattaga.

Nüüd siis on asja täielikult selgeks õppinud, ainult et enne peab esikäppadega väljastpoolt hoo sisse lükkama :lol:
Võibolla lükkabki selle pärast, et need diameetri pulgad eest ära sõidutada, et saaks ohtult rattasse hüpata.
Kui ratas on vales asendis, siis on tal mugavam joosta, sest see ei vetru nii palju, kui õiges asendis. Äkki peaks suurema ratta ostma, ehk vedrutab vähem.
PS. kriuksumise vastu aitab tilgake oliiviõli ühenduskohtadesse. Algul kriuksus jubedalt.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas Pinto » 09. jaanuar 2010, 21:45

Kahtlustan, et suurem ratas võib rohkem vetruda- metall on sama paks aga ratas hulga suurem (peab poes ise käega proovima). Ise panin ratta konksudega terraariumi ülemise ääre külge rippuma. Võibolla saaks kahe S kujulise konksuga sa ka ratta võre külge panna. Altpoolt on mul kahepoolse teibiga klaasi küljes, aga puuris ehk traat abiks.

Kas oravad kahekesi koos ei kipu jooksma? Ohtlik just see, kui teine orav tahab rattasse minna, kui üks sees jookseb- siis kahe pulga vahele jääda on üsna valus.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 09. jaanuar 2010, 22:55

Nax ei arva jooksurattas midagi, ta ei lähe sinna isegi kogemata peale. Mul oli ratas puuri trellide küljes juhtmete kinnitusklambriga (on sellised plastikust peenikesed ribad, millel on ühes otsas auk ja teine ots tõmmatakse sealt läbi, tekib silmus). Kolin oli nii jube, et mul tuleks majast välja kolida või siis klapid peas elada :-D

Üleni metallist puur teeb kõva kolinat. See koliseb ka siis, kui suurem orav mööda puuri seinu jookseb. Kui jooksuratta kinnituspulkade ja puuri trellide vahele saaks mingi isolatsiooni välja mõelda, et metall ei oleks vastu metalli, siis oleks võibolla ok. Ma ei kujuta ette, kuidas seda teha. Mässida midagi ümber. Uus orav on täiesi võimatu närija, ühe wc "sõi" juba ära. Puuris rippunud sõlmelisele köiele tegi 1:0. Aga mine tea, võibolla seda ei hakka närima, oleneb mida sinna annab ümber siduda. Pehme peab olema.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 10. jaanuar 2010, 12:51

Pilte:-)

Nax hüppel (õigemini küll ümber kukkumas)
Pilt

Mina olen kogu aeg siin ratta taga istunud ja ei tea Naxi pesast kadunud pähklist midagi :-P
Pilt

Nämma (pildil on uus orav)
Pilt

Lisaks:
Täna on akna taga selline ilus talveilm (oravad ei arva sellest vaatest midagi, kui seal just mõnda rebast või lindu ei näe) :-)
Pilt

Päike paistis aga mere peal liikus paks udu, oli täiesti pime.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas maris2 » 10. jaanuar 2010, 17:14

Täna oli üldse pildistamiseks üks supper päev, ise sain ka palju häid pilte. Kukkumise pilt on lahe, saba on nagu kuusk.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 14. jaanuar 2010, 21:32

Täna isoleerisin orava jooksuratta ära. Mullikile mässisin raami ümber ja musta isoleeriga üle. Nüüd ei ei kolise metallpinnad (ratta raam ja puur) kokku puutudes, jooksmise ajal on täitsa vaikne. Enne kolises nagu mitu rongi logudel rööbastel. Orav nuusutas isoleeri ja selle lõhn ei kutsunud närima. On lootust, et see polster jääb sinna külge alles :-) Ratta panin õiget pidi, aga see võbiseb väga pahasti, põrkab üles-alla. Valepidi oli oraval parem joosta. Ratas on ühe klambriga puuri küljes kinni, seisab täiesti paigal.

Pilt
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas Pinto » 14. jaanuar 2010, 22:08

Hea sirutamise hetk on tabatud :D
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 15. jaanuar 2010, 15:12

No nii palju siis polstrist (parandasin ära, aga enne üks pilt):
Pilt

(Teo eest vastutav): I'm sorry...
Pilt

Pilt
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas Pinto » 15. jaanuar 2010, 16:09

Äkki mingi peenikese traadiga ümber kerida (mingi veini pudeli ümber on hästi peenike kuldne traat, mida ma ise kasutanud olen), et ta seda kiskuda ei saaks? See üsna pehme, ehk ei hakka kolisema.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 16. jaanuar 2010, 22:50

Nax: kuule, need paparazzid ei anna elada!
Nix: mhmh...
Nax: No lausa magamistuppa tulevad!
Nix: mhmh...

Pilt
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 24. jaanuar 2010, 00:08

Ülivägevad vöödikud :P
See"i´m sorry" pilt on lihtsalt super, naersin lauaall kõveras :rofl:
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 27. jaanuar 2010, 18:14

Aitäh Tuhkrupoisile hea sõna eest. Ja Pintole aitäh sirutuse kiituse eest!

Naxist on saanud varrukaorav. Esimest korda puges ta mu kampsunivarrukasse siis, kui pihu pealt maiust pakkusin. Varrukas oli nii kitsas, et ta vonkles seal nagu karvane madu.

Peremehe fliisi varruka sees on täitsa mõnus elada (üldse meeldivad talle igasugused "urud"):
Pilt

Saab peitu pugeda. Tavaliselt sõelutakse mööda varrukat edasi-tagasi ja vahepeal kraabitakse küüntega ning lüüakse siia-sinna hambaid sisse (ka käevarde on juhtunud) - varrukal võiks ju auke rohkem olla :-D
Pilt
Viimati muutis nuff 27. jaanuar 2010, 22:16, kokku muudetud 1 kord.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas samton » 27. jaanuar 2010, 18:45

Küll on armsad varruka(pihu)oravad!
Ses suhtes nad vist rottidega sarnased, et "auke pole kunagi liiga palju". :-D
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 27. jaanuar 2010, 22:17

Aitäh, on armsad küll, hoolimata komposteerimisest :-D
Ta lõi hambad 2 korda kaenlaaugust veidi allapoole külje sisse.

PS. Uut oravat olen hakanud Nix-iks nimetama. Muidu oli väga ebamugav: uus orav, suur orav, isaorav jne.
Nüüd on ta Nix. See ju selline sootu nimi, passib ka oravapoisile :wink:
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas KrattPätt » 31. jaanuar 2010, 15:30

Need varruka pildid on maailma lahedad! Ma proovisin kohe enda oma ka varrukasse saada, kui neid nägin. Veel pole õnnestunud. Peab vist paremad varrukad otsima kuskilt :D
Kasutaja avatar
KrattPätt
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 31. jaanuar 2010, 16:31

VIDEO varrukaoravast Naxist ;-)


Paar päeva on oravad kraagelnud. Päeval kisklevad, öösel magavad ühes pesas. Täna aga rajas Nix omale rippkiige sisse uue pesa:
Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis nuff 31. jaanuar 2010, 17:37, kokku muudetud 1 kord.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas Mleena » 31. jaanuar 2010, 17:28

Nii vahva tegelane.Kahju, et minu Nupsu veel kedagi endale ligi ei lase.
Lemmikud: Nuffic, Taiger Saba.
R.I.P Nibsy, Sweedy, Pisi-Deegu.
Kasutaja avatar
Mleena
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 122
Teemad: 9
Pildid: 8
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 31. jaanuar 2010, 18:00

Mleena, proovi orava külge sõrmega silitada siis, kui ta midagi head sööb. Tee seda hästi ettevaatlikult ja aeglaselt. Mina alustasin sellest. Algul kardeti isegi mu varju, minust rääkimata :-)

KrattPätt aitäh! :-)
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas Pinto » 31. jaanuar 2010, 19:59

Alles sa kurtsid, et sinu omad kätte ei anna ja nüüd nii sõbralik tegelane sul seal varrukas :) Väga lahe!
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 31. jaanuar 2010, 20:56

Tänan. See ei ole minu varrukas. Mina olin kaamera taga. ;-) Mulle ta muidugi poeb ka varrukasse, kui võimalus antakse. Aga pärast seda, kui ta mulle varruka sees hambad naha sisse lõi, loovutan ma talle meelsasti teiste varrukaid. Vähemalt mõnda aega :lol:

Enne kirjutasin, et Nix tegi omale uue pesa, ilmselt seetõttu, et neil on Naxiga konflikt majas. Aga juba tund aega tagasi läks ta vaikselt hiilides Naxi juurde pessa tudule. Võibolla vedas uue apartemendi soojustus alt. Kahekesi ühes pesas on palju soojem.
Viimati muutis nuff 31. jaanuar 2010, 21:01, kokku muudetud 1 kord.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas samton » 31. jaanuar 2010, 20:59

See video on tõeliselt vahva! Nii julge tegelane Sul - ja nii uudishimulik.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 31. jaanuar 2010, 21:07

Aitäh! Uudishimulik on ta küll väga. Üldiselt on väga raske puuris toimetada sedasi, et teda ei peaks sealt välja laskma. Ta poeb lapikuna igast puuri uksepraost läbi, et saaks ainult maailma avastama või varrukasse. Ninaga müksab puuri ust või kätt. Kui mul on kiire ja tahan vaid toitu panna, siis pean teda ukse küljest eemale kõt-kõt-kõt-itama. Naxil läks selliseks julguseks aega kolm kuud.

Mul on päris palju tööd uue oravaga ehk uue Nixiga. Ta näitab juba julguse märke (lubab silitada, võtab käest maiust), aga paras paanitseja on veel.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas samton » 31. jaanuar 2010, 21:12

Vast aitab julgemaks muutumisele see ka kaasa, et ta näeb, kui julge Nax on - ja et temaga ei juhtu midagi halba selle pärast. Peab Sul aga kannatlikkust olema nendega!
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 02. veebruar 2010, 00:31

Ei tea, kas orava pähklisuurune aju suudab neid asju seostada, et näe teisega ei juhtu midagi halba, ma lähen ka inimise külge turnima. Nad kraaklevad praegu omavahel - Nax on nati võimukaks läinud. Lisaks varub ta hullumeelselt toitu. Võibolla siis kaitseb "varga" eest oma varusid.

Täna, kui Nax oli pesas ja Nix samasse pessa läks, algas seal jube madin ja kolin: pesamaterjal lendas pesaaugust välja, triibid välkusid augu sees. Tegin pesa katuse pealt lahti ja pilt oli selline: Naxi keha oli justkui sõlmes ja vasakul kõrvalestal "ilutses" veretäketega sinikas. Käituti aga nii nagu poleks midagi juhtunud ja heideti kenasti tuttu :-)

Pilt

Pilt

Pilt


Lisaks:
VIDEO, kuidas Nax esimest korda puurist välja tuli. Ma sain ta omale 6. novembri õhtul 2009, video on tehtud 11. novembril (ehk siis napilt viis päeva uues kodus). Püüdsin teda igal võimalusel silitada. Eriti just nendel hetkedel, kus tal midagi põnevat teoksil oli või midagi head sõi.

VIDEO sellest, kuidas käitub Nax, kui talle (läbi puurivõre) varrukat näidata - täiesti sõltuvuses, tahab sinna sisse :-D
Maiust seal ei ole, sõrmed hoiavad varrukat laiali.
Viimati muutis nuff 24. veebruar 2010, 21:03, kokku muudetud 1 kord.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas nuff (Teema autor) » 18. veebruar 2010, 22:53

Täna on meil staariks Nix
Näitan natuke Nixi edusamme :happy:

Käe peal maiustamine ei olegi enam hirmus
Pilt

Potiga oleme sõbraks saanud
Pilt

Julgen puurist välja tulla
Pilt

Algul oli veidi hirm
Pilt

Aga tuge pakub kodune maja
Pilt

Loomulikult lähen ma ise korralikult koju tagasi - ega ma mõni hulgusorav ole
Pilt

Täna oli siis esimene kord, kus Nix ise uudistades puurist välja tuli. Varem on ta paaniliselt kartnud. Kuna praegu Barbar-Nax laseb und, tunneb Nix end väga mõnusalt - sõelub edasi tagasi puuri ja toa vahet. Vahepeal tuleb välja, uudistab toas ringi, siis läheb puuri ja kookseb mõned tiirud rattas. Siis jälle puurist välja ja taas koju tagasi... Täna avastasin, et Nixil on WC-kombed omaks võetud. Läks kenasti potile pissile. Isegi pildistamine ei häirinud. Käe peale saab ta ainult maiusega: seedrimännikäbi seemned, mandlilaastud. Nax näiteks tuleb kohe jooksuga ilma ühegi altkäemaksuta kohale. Nixi usaldus on väga visa arenema. Kui Nax praegu ärkvel oleks, ei oleks meil Nixiga mingit suhtlemist, sest nad klaariks Naxiga arveid. Nax on viimasel ajal väga õel. Kraabib toitu kokku, vooderdab pesa ja ripub aeg-ajalt jooksu pealt Nixi taguotsa küljes. Hammaste ja küüntega loomulikult. Kui ta vaid teaks, millist pidu me siin tema uneajal paneme: uksed on valla, seemneid on lademetes :punk:
Nax saab päevas 2-3 korda puurist välja, Nix ei julge sel ajal jooksurattastki välja tulla, kui puurivalitseja Barbar-Nax laialt puuris toimetab. Nix elabki peamiselt oma jooksurattas: sööb seal, pikutab, vahel laseb mõned junnid. Barbar ei lase ju WC-sse minna. Kui Nax üritab Nixiga arveid klaarima minna, jookseb Nix kõigest hingest, et Naxi õelad küüned ja hambad temani ei pääseks. Nix saagis oma ninakarvad maha, sest arvas, et mis see pöörlev ratas ka ära ei ole, topin oma nina kuhu tahan - aga näe, nüüd on nina peale triip "raseeritud".

Ühes majas härrad enam und ei lase - Nax magab puuri ülemises pesakastis oma toidumoona otsas. Nix on "telki" elama kolinud. Ta näris end rippkiige kahe kanga vahele ja seal ta magab. Ma saan teda seal näppimas ja silitamas käia. Et karjuks käega. Hetkel on ta veel üsna arg, kuid loodan, et suurem julgus pole enam mägede taga.
Viimati muutis nuff 24. veebruar 2010, 21:07, kokku muudetud 1 kord.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas maris2 » 18. veebruar 2010, 23:08

Eelviimasel pildil ta ei tundugi nii pisike, kui aga vaatan seda käega pilti siis ikka väike. Ohh kuidas ma jumaldan neid vööte nende seljas :biglove:
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas Mleena » 19. veebruar 2010, 17:12

Ülivägevad vöödikud :-D
Lemmikud: Nuffic, Taiger Saba.
R.I.P Nibsy, Sweedy, Pisi-Deegu.
Kasutaja avatar
Mleena
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 122
Teemad: 9
Pildid: 8
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nuff'i kaagid Nix & Nax

PostitusPostitas GunnyBunny » 19. veebruar 2010, 17:40

No sul küll veab, kui kaagid ise puuri tagasi kobivad ja neid higitilgaga otsa ees taga ajama ei pea, ning ise samal ajal kohutavat varbarünnakut kartma. :D
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie vöötoravad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron