Muffin, Kupo ja The Stig!

Kes need karvapallid on, kes meil kodus elavad?

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Muffin ja Kupo!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 02. detsember 2009, 19:48

Muffinil ei olegi midagi häda ilma vuntsideta, kusagilt lugesin, et kui isane närib emasel vuntsid ära pidi see olema ülim armastuse avaldamine. Tal küll pisivuntsid on ikka olemas aga ega tal neid eriti pikaks kasvatada ei õnnestu, Kupo kärbib kohe ära. Kupo vist aeg-ajalt mõõdab vuntse, et kui Muffini omad tema omadest pikemad siis närib ära.
Muffini sms-laen on päris pop. Tegelikult algas kõik sellest, et kodus panime ühte topsi aeg-ajalt sularaha, et vajadse korral võtta oleks. Nii saigi see Muffini sms-laenuks. Sest tema puur asub kohe seal kõrval ja kuidagi kui sealt võtta tahame on tema hopsti puuris olukorda jälgimas, et kui palju raha välja liigub ja palju asemele tuleb. Äkki on Muffin eelmises elus pankuriametit pidanud?
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin ja Kupo!

PostitusPostitas Villakhiir » 13. detsember 2009, 23:59

Väga armsad villakud :D
Kasutaja avatar
Villakhiir
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 281
Teemad: 15
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin ja Kupo!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 16. veebruar 2010, 22:07

Meie oleme ka vahepeal vaikselt elanud aga nüüd tahaks küll uhkustada, lõpuks valmis Muffinil ja Kupol oma villa, kus pidusid pidada ja teineteist taga ajada. Täna siis peale seda kui puur oli ilusti kohale tassitud, said ka uued asukad oma koduga tutvuda, hetkel ollakse rahul ja pool villat veel avastamata. Aga öö on ju pikk ning ega kohe homme välja kolima ei pea.
Pilt

Pilt

Korruseid on kokku viis ja ruumi piisavalt. :-)
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin ja Kupo!

PostitusPostitas kaitsuu » 17. veebruar 2010, 07:20

Wow..see nii uhke villa. :o
Kui sa avad südame, kuid unustad sulgeda selle, siis ta lahkub.
Kui, aga sulged selle tema järel siis ta püsib seal...
Kasutaja avatar
kaitsuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 425
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Oma tuba:D.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin ja Kupo!

PostitusPostitas Loomahull » 17. veebruar 2010, 08:31

See on laus loss! Nii hea vaadata, kuidas mõnel loomal on nii super elutingimused! :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin ja Kupo!

PostitusPostitas ilvest » 02. märts 2010, 16:46

Wow nende puur on ju nagu ma ei tea mis villa.
Ja muidu sul on nii nunnud villakud.
Kasutaja avatar
ilvest
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: tallin, nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin ja Kupo!

PostitusPostitas iris2000 » 08. märts 2010, 07:53

tõeliselt nunnud loomad!
Ja puur on neil justkui tõeline villa :o.
Meie blogi asub SIIN
Dogs for ever!...
Kasutaja avatar
iris2000
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 339
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 24. märts 2010, 18:55

Meie villakute pere on suuremaks kasvanud. Eelmisel pühapäeval saabus meie juurde Tartust kolme kuune The Stig. Nime sai ta Tartust Tallinnasse sõites, kui väljas tuiskas paksult lund ja meie mõtted keerlesid aina Top Geari ümber, peab mainima, et tšinšiljale sobib tema nimi.
Looma meile tulekust siis lähemalt. Paar kuud tagasi sattusin ühele tšinšiljade kasvataja koduleheküljele, kellel olemas emane ebony värvi villak ja nii ma siis kirjutasin talle ja uurisin, et kus loomakene pärist, et suht haruldane värv. See sama loomakene oli just kaks poega sünnitanud ning perenaine lubas kursis hoida, mis värvi loomakesed on. Umbes 1,5 kuud hiljem kirjutaski, et emane on standard ja isane on palju tumedam aga temaga juhtus õnnetus ning villak oli kaotanud oma esikäppa laba. Kuna perenaine leidis, et müügiks loomakene ei sobi siis pakkus teda meile, tema suurim mure oli, et loomakene hea kodu leiaks, kus teda armastatakse. Kuna pildid loomakesest olid väga armsad ja elu ilma ühe käpata teda ei seganud, nii ta meile tuligi ja pean ütlema, et tegu on ühe väga vahva loomakesega, kes inimesi ei karda ja heameelega on süles. Ning tundub, et ta on oma emasse ja arvatavasti kui titekarv vahetunud siis ka ebony värvi. Püüan lähi päevadel loomakesest ka pildid üles panna.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 27. märts 2010, 09:23

Siin siis kaks pilti Stigi esimestest päevadest meil. Oli teine vaikne ja tagasihoidlik aga see on nüüd läinud ja mürgeldab heameelega ringi ja avastab maailma.

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas ilvest » 29. märts 2010, 18:29

Tere The Stig. Mitu mitu paid minu tsintsude poolt.
Aga tahatsin küsida puuri kohta. Kas see on ise tehtud? Kuidas tegid? Tahkas enda tsintsudele ka suuremat puuri.
Kasutaja avatar
ilvest
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: tallin, nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 30. märts 2010, 09:52

Puur on ise tehtud. Googeldasin tšinšilja puuride kohta internetis ja tulemus andis hästi palju erinevaid pilte villakute puuridest, kui leidsin enamvähem sobiva, mida tahtsin siis tegin puuri kavandi, lasin kõik vajaliku välja mõõta ning puuri kokku panemine võttis aega kaks päeva. Hinnalt on ta odavam kui poest osta spetsiaalne puur. Puuri puhul tuleb muidugi vaadata, et kusagile teravaid otsi ei jääks, et loomakesed end vigastada ei saaks. Mina olen oma puuriga väga rahul ning Muffin ja Kupo ei nurise ka.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Pinto » 11. aprill 2010, 12:20

Kas kogu puuri puhastamine käib läbi selle ees oleva ukse, või käib puur veel kuskilt lahti? Silm kohe puhkab, kui näed, et loomadele kena elamu tehtud :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 11. aprill 2010, 17:16

Korruseid koristan ukse kaudu aga alla olen ehitanud sahtli, mis käib välja ja sealt saan siis kõik ilusti ära puhastada, mis ülevalt alla loobitakse. Loomakesed ise on ka puuriga väga rahul ja ma ka ei kurda, ruumi neil on ja tegutsemist ka jagub. :happy:
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Grete » 15. aprill 2010, 09:47

Väga vägev puur, tahaks ka enda villakutele midagi taolist :P
Lote ja Pipi
Kasutaja avatar
Grete
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 92
Teemad: 2
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Täpp » 13. mai 2010, 18:02

Üliarmsad tsintsud sul :).
Vahvad deegupätid - Emmi ja Käpik.
Kaks imelist deegut - Täpp ja Tipp (igavesti meie südametes).
Kasutaja avatar
Täpp
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 3
Asukoht: Eesti, Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas minnike2010 » 19. september 2010, 12:11

Kas nad sul puuri ei näri see ju sul puust.Mul kõik mis puust läheb hammaste alla.
http://148007.edicypages.com/et
Vähe tähti udurikkal ööl, vähe õigeid sõpru leiad elu teel.
Kasutaja avatar
minnike2010
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Pildid: 11
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 21. september 2010, 14:20

Ikka närivad puuri, ega muud moodi ei saagi. Kuid hetkel peab puur ilusti vastu aga nende hambaid on ikka korralikult näinud. Meil näritakse ka igat puuri ja materjali olgu tegu siis puidu või plastmassiga.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas ilvest » 21. september 2010, 19:40

Ok.Me lihtsalt olime huvitadud isetehtud puurist,et kas kokku ei kukku või midagi.
Kasutaja avatar
ilvest
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: tallin, nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 26. september 2010, 19:52

Pole enam pikalt kirjutanud kuid püüan siis natukene meie loomakeste elust rääkida. Võib-olla mõned teist on märganud kuulutuste alt, et otsin kodu ühele tšinšiljapojale. Tegu on Muffini ja Kupo pojaga, kes siin paari kuuga on sirgunud tubliks loomaks ja on valmis maailma avastama minema.

Tema sünd oli meile üllatus, küll aga kahtlustasime, et midagi on juhtumas, sest Muffin magas pidevalt külili, aga kui päevad loetud ja kedagi ikka veel ei paistnud ja isegi nädal hiljem oli vaikus, olime juba käega löömas ja arvasime, et ju Muffinil on lihtsalt palav, siis 6. juuli hommikul ootas meid ees ikka paras üllatus, Muffin peitis oma kõhuga ühte pisikest karvast loomakest, kellel ma pean tunnistama, et tänasel päevalgi ei ole veel nime. Kuna algselt juba mõtlesin, et parem on pisikesele uus kodu otsida ja, et nime panemine peab jääma uuele omanikule nii ta meil siis ongi lihtsalt Titt. Värvi osas ma kohe ei oska öelda, et kas ta siis on traditsiooniline standard või on ta hõbedase varjundiga. Lihtsalt tekkis võimalus võrrelda standard pojaga ja Muffini poeg on tuhmima karvaga ja kuidagi hõbedast värvi. Eks aeg näitab, mis värvi ta tegelikult olema saab, olen küll püüdnud teda pildistada aga kaamera lihtsalt nii kehv, et tegelikult saab värvist aru kui loomakest vaadata.

Pilt

The Stig kasvab meil ka ilusti ja on väga tubli, ei pane tähelegi, et tal üks käpp puudu ja see tema elu ei sega, ronib, hüppab ja maiustab pähklitega, tore kohe vaadata.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 06. november 2010, 13:59

Jälle on aeg väga kiiresti läinud ja meiegi elus mõningad muutused toimunud. Muffini ja Kupo poeg kolis oktoobrikuu alguses Pärnumaale elama. Alguses oli küll väga kahju ja muretsesin, et kas ta teise tsinsuga lepib, kuid kui uued omanikud helistasid ja rääkisid, et vana olija võtis uue kohe omaks ning isegi ei tülitsenud siis oli rõõm suur. Nüüd on tal hea pere, kes hoolitsevad ja armastavad teda.

Nii palju veel, et Kupoga käisime operatsioonil, lasime ta kastreerida, et nad saaksid rahulikult Muffiniga ühes puuris elada. Muidu aina tõsta neid eraldi puuridesse. Operatsioon läks ilusti ning Kupo on ka rahulikumaks läinud ning enam ei rabele nii palju kui sülle võtan. Peale operatsiooni uuesti kokku pannes ei tahtnud Muffin alguses Kupot omaks võtta ju siis võõrad lõhnad, sest Kupo sai veel rohtusid. Kuid nüüd on nad taas õnnelikult koos ja toimetavad koos. :-)

Stig on meil meister magamises. Kui teised magavad ilusti keras siis tema viskab end puuri platele küllili ja vahel mul on tunne, et ta magab silmad lahti, sest puuri juurde minnes ta nagu ehmatab end üles. On meil naljahammas.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas sipzy » 07. november 2010, 01:39

Millises kliinikus te operatsioonil käisite? Tore, et kõik korras on ja elu jälle rahulikumalt edasi läheb :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 08. november 2010, 14:35

Meie käisime Tallinnas Maxi kliinikus ja operatsioon läks ilusti. Suhtumine oli hästi positiivne ja loomakese eest hoolitseti ilusti, eks seal oli oma osa ka selles, et tšinšiljasid sealt eriti tihti ei käi. Kordusvisiidil vaadati üle, et kõik ilusti paraneb ning ära tulin ma sealt hea tundega.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas Imbeeh (Teema autor) » 15. mai 2013, 21:43

Olles noor lapsevanem liiguvad päevad üldse teises rütmis, et alles nüüd märkasin, et pole ammu siia teemasse midagi kirjutanud.
Meie pere villakud elavad ikka õnnelikult koos ja vaadates aastaarvu ei taha uskuda, Muffinil täitub juba seitsmes eluaasta, ei tundu küll, et nii pikalt olen villakute omanik olnud.
Villakud saavad minu poolt natukene vähem tähelepanu kui varem aga selle teeb aasta ja kuue kuu vanune väikemees tasa, püüdes iga päev midagi uut puurivõrede vahelt läbi suruda. Niisiis olen puurist leidnud: näritud kliendikaardi, pastaka korgi, teelusikaid, CD-plaadi, karbikaane ja kindlasti on midagi veel, mis kohe meelde ei tule :-) .
Ning poja leiab, et üks pähkel villaku kohta on kindlasti vähe, parem ikka kohe peoga jagada siis jätkub kauemaks või siis pähklid põrandale laiali visata.
Kuigi poja tahaks ka ise villakuid hoida siis veel ei ole ma talle seda võimalust pakkunud, hetkel veel hoian ise ja poja siis püüab pai teha või lihtsalt vaatab, et mis imelik pehme lelu see veel on.
Ma olen rahul, et minu laps kasvab koos lemmikloomadega, sest ta ei karda neid või kui oleme õues/külas kohanud loomi ei püüa loomi sikutada-sakutada ning ei pista ka kohe nina vastu looma nina.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Muffin, Kupo ja The Stig!

PostitusPostitas katu96 » 26. august 2013, 10:12

Teil tundub ikka väga tore ja lõbus seal olevat! :)
Elu on täpselt selline nagu sa selle ise kujundad
ja
kalad on ikka kõige paremad kaaslased kogu eluks.
Kasutaja avatar
katu96
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 60
Teemad: 16
Pildid: 5
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie villakhiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist